Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Btreidess

Oldal: 1
Dátum: 2021.10.27. 13:06:11
"- erre nem tudok mit mondani, ez ilynen, vannak könnyebben és nehezebben teljesíthető feladadok, a normál feladatokért dixen 300 tp jár, az őskövesekért 900"

Remélem azért 20/50/100 őskőves feladatok nem lesznek 900 tp-ért...
Dátum: 2021.10.20. 18:20:45
Magyar V5ön három teljesített feladat nullázódott (amit ma már meg se tudok csinálni újra...) V6on pedig kész egy olyan feladat amit nem csináltam meg...
Dátum: 2010.10.21. 21:28:54
Idézet: Nabil - 2010.10.21. 19:55:13
Lásd, hogy nem csak kritizálok (höbörgök ), hanem építően állok a dologhoz itt egy javaslat:

A lassú idő ebben a formában nem kerül be a játékba helyette egy másik képesség.

Név: szanitéc, tökéletes sebgyógyítás (részlet kérdés)
Szint: 1 ; AF költség: ?
Leírás: Ha életpontod 15%-a alól gyógyital vagy mágikus regeneráció használatával jössz ki, és a következő egy percen belül megtámad egy végzetúr, az általa okozott sebzést teljes mértékben meggyógyítod.

Ez egyenes megoldást jelentene az általad elmondott problémára, és nem tartalmazza az Le védelmet.


A legjobb példa, hogy jóformán mindenki Le védelemre használná a Lassú-időt, hogy csak ilyen jellegű hozzászólások születtek vele kapcsolatban. Így nem azt a célt szolgálja, mint ahogy elképzeled.


Mód.: Remélem hozzászólásom nem esik lepontozás áldozatául és így nem kerüli el a figyelmed


Támogatom
Dátum: 2010.10.14. 21:01:32
lépj ki majd be és akkor megjelenik a medál
Dátum: 2010.10.14. 14:02:35
Arra tényezőre szeretnék kitérni hogy nekem a legtöbb tulajdonságom fejlesztési költsége 20k fölött van. ha mondjuk az LE leosztás végén maradt 10-05k akkor azzal mi lett? a maradék alapján számolhatta a kiégett köveket?
ez vajon hogyan működhet?

Ha jól emlékszem volt már erre utalás de valahogy nincs kedvem visszakeresni ennyi hsz között
Küldő:
Poloska
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 22:22:46
neked mi ke te fatyu kurva ? basznam szet a kurva szadat te ruhes kurva, szetverem az egesz szovetseged hiaba bujsz a hatukhoz te gecifalo, hogy a kurva kibaszot anadfba verd a faszod bele, gyere szopnmi re ruh, te fatyu, analfabeta
Vissza

Én csak röhögtem rajta és megkérdeztem tőle hogy mikor látta utoljára orvos.
Kár hogy nincs valami egyszerű módszer arra hogy az ilyen embereket kiszűrjétek a játékból.
Dátum: 2009.09.14. 18:58:11
Jó ötlet Crowwing. Én támogatom.

Részemről csak annyit kérnék, hogyha megvalósítható hogy a Kvíz menüpontban fel lehetne-e tüntetni hogy hány kérdést tehetek még fel.
Oldal: 1