Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Persistent

Oldal: 123
Dátum: 2023.02.13. 19:49:48
Sziasztok,

végre be tudtam lépni. Szörnyű a látvány....
Hűségbónusz, bukta.... Itt kezdődik. Bele sem merek gondolni, mi minden ment még tönkre az optikaszál miatt.
A szerver sajnos így elég siralmas, remélem, találnak egy használható visszaállítási pontot, nem szeretném saját LE árán az állatkáim morálját visszaállítani...
Ezalatt a 2 nap alatt nagyon-nagyon sokat buktam, felsorolni is nehéz lenne, ám a vip tagság ideje az persze jól számol és figyelmeztet a hosszabbításért...
Remélem a JV hamar talál megoldást erre a 2 napra ( pedig a bejósolt kiesés lehetősége még időben vissza van ), mert ha csak azt a 26 csatlóscsatát, 80 kihívást, 10 SZB-t nézem is sok a pótolni való. Értem én, hogy a szolgáltató, nincs ezzel gond, csak kár, hogy a szerónak is így odavert...
Pacsi!
Dátum: 2023.01.21. 20:02:19
Köszönöm, ezzel nincs is gond és tisztában is vagyok vele, sajnos a kérdés lényegén nem változtat, szép sorrendbe rakhattam a csatlósaim, de más "magasztosabb" funkciót ebben a fejlesztésben nem látok...
Dátum: 2023.01.21. 19:30:04
Sziasztok,

Baraty mai friss híre:

Csatlósokat sorrendbe lehet tenni, kinek gusztusa szerint, pl. harci szint szerint...
Kérdésem a következő:
-ha a csatlósaim harci szint szerint sorrendbe helyeztem, nem megoldható, hogy csatlós arénában az általam ( harci szint ) sorrendezett rendben harcoljanak a csatlósaim?
Ha nem variálhatok a harc sorrenden, akkor ez egy egyszeri "kényelmi" funkció, szép, ahogy balról - jobbra csökken a harci szint, sajnos egyéb funkcióját nem látom, pedig lényegesebb lenne az a sorrend, ahogy az user harcba kívánja küldeni a csatlósait. Szerintem...
Köszönöm a választ/-okat.
Üdv
Dátum: 2022.12.24. 12:05:13
Sziasztok,

értem én, hogy szenteste előtt és kari első nap 12htól-12hig ne támadjuk egymást, portyában, de akkor hogy kihívásozzak?
Mert azt írják, az állatkáim morálja nem fog csökkenni....
Hát, de, csökken és kihívásozni sem lehet, ami lássuk be, nem portya....

Noch dazu:
Kihívó
Győzz egy nap alatt 3 kihívásban! ( mini event )

BBKÜ!

Üdv
Dátum: 2022.08.23. 19:00:23
Sziasztok,

van valakinek infója 6V, miért ilyen szűk, 4 csoportosra sikeredett a mai csatlósbajnoki?
5V kicsivel több nevezhető kategória született, nagyon nem értem, a 2 világ, amiben játszom, mi ez a nagy különbség?
Előre is köszi!

CrazyMan
Dátum: 2022.05.11. 06:20:57
Köszönöm!
Dátum: 2022.05.11. 06:15:43
Tiszteletteljes köszönetem a válaszodért.

Magam is 80től tudom gyűjthetőnek, tegnap éjfél előtt már léptem 80as szintre, napi első portya és kihívás pipa, szilánk sehol....
Kereskedelemben is fellátok 105ig, szóval kicsit értetlen nézek magam elé.
Dátum: 2022.05.11. 05:21:45
Sziasztok,

kérdésem lenne, illetve információ/ötletekre várok sisakszilánk témakörben.
Mikortól, hogyan, mi módon gyűjthető, szerezhető?

Előre is köszi a válaszokat!
Dátum: 2022.04.15. 19:34:08
Sziasztok,

még költésiben megvettem a teremtés almáját, ám szörnykihívásnál nem igazán veszem észre, hogy újra adná a már legyőzött, "könnyebb" megidézett szörnyeket. Csak érzékeim csalódása e pár sor születése vagy más is "járt" így vagy érzékel valami hasonlót?

Köszi!
Dátum: 2022.04.02. 15:10:26
Idézet: Lira94 - 2022.04.01. 18:31:01
Idézet: Miklós - 2022.04.01. 12:43:03
mostanra már mindenkinek van pl. őskőtermő zsákja


Nahát!


Én akkor most le vagyok senkizve?
Dátum: 2022.03.28. 15:17:54
Az elveszett kincs és a napi ajánlat az nem ugyanaz, almát - almával...
Nekem eddig elveszett kincsből kb a tp - t adó bigyó - bogyó hullott...
A lényeg, te értetted, sajnos ez így is önmagában még a vakok felé húz, mert biz van ugyanolyan egyértelmű, mint a "költs el egyszerre x őskövet" feladat leírása, ha csak az első RV - ra gondolok vissza.... Mi ment itt, atya-gatya....
Köszönönjük a szintbéli felvilágosítást, azt még én is valahogy értem, a szint nem egyenlő a darabbal.
Annak kimondottan örülök, hogy neked ilyen könyv már esett elveszettből, úgy látszik nagy a randomitás béli különbség.
Mondd csak, mi a horoszkópod, átkeresztelkedem.
Dátum: 2022.03.28. 09:54:09
Olvass a sorok között, itt a félretájékoztatás a lényeg, egyem meg a szíved, de véded a mundért....

Kíváncsi vagyok, mikor te "benézel valamit" és itt hőzöngsz, akkor magadat miért nem akarod saját kommentben szétszedni?
Dátum: 2022.03.28. 07:24:23
Megvettem napi ajánlat: 5 db építész könyv - 25 őskő.

Leírás: 1.szintű +2.500 építész TP, már itt nem értem, megvétel után emelt a városban 2.500 építész TP-t, értelmezésem szerint, az 1 db könyv elhasználva.

Ha mégsem, nem +2.500 építész TP-t kellene oda írni, csak +500at....

Ez így baromira nem megérős, sőt, egyenesen lehúzós. 5x2.500 ÉTP-ért értelmeztem azt az 50 kőről induló, "akciós" 25 őskövet...

Köszi, de tényleg, köszi!

MOD:

...és természetesen nem szabadon választott a vásárlásod felhasználhatósága, ha megvetted, felhasználod! Punkt- tum! Nem dönthetsz, hogy az állítólagos 5ből 3felhasználsz, 2 spájzolsz, nem. +2.500 ÉTP adódik a reménytelenség városához a te részedben és ennyi a választási lehetőséged a vásárlásoddal.

Rosszul kikommunikált, átverős vásárlásra ösztönző.... Ez közel sem fair vagy tolerálható költés.
Dátum: 2022.01.25. 13:00:37
Dühöngőben ugyanezt leírtam.... Lehet nem igazán sikerült?
Vagy az igeidőkkel lehet a baj?
Bízzunk....

Dátum: 2022.01.25. 12:49:24
Végzet Verme esemény,

A jutalmak beírásra kerültek. (lásd: Események)

Ma, 12:43 SzívedKiszabom 152. szintre lépett!
Ma, 04:24 Kaptál 7 kék mytokronitot.
Ma, 04:23 Húzdahajam 88. szintre lépett!

Nem igazán értem, miért kell múltidőben írni, ha meg sem történt... Vagy nem sikerült...
Megnéztem raktáram, ott sincs....

Akkor múltidő vagy jövő idő vagy feltételes mód?
Dátum: 2021.12.28. 16:43:56
Sziasztok,

szép ez a kompenzáció, bár én 5V és 6V karakteremmel is érdemtelennek tűnök átvenni....
Köszönöm a kompenzáció részletezését, kár, hogy átvehetetlen.
További kellemes ünnepeket!

Dátum: 2021.12.22. 05:39:35
Idézet: Bartosgabi - 2021.12.21. 20:46:35
Majd utalsz amikor tudsz, nehogy már hozzád kelljen alkalmazkodni az eventeknek..


Nem kell hozzám alkalmazkodnia, nem igazán látod jól, a BEVÉTELEIK lehetőségéhez igazodjanak, ha akarnak, erről szól...
Dátum: 2021.12.21. 17:23:36
"Az mennyiben számít egyébként, hogy 4-én vagy 6-án kezdődik?"

Szerződés szerint 5-én utalhatok "bér" címen.
Kell ettől több magyarázat?
Dátum: 2021.12.21. 07:30:17
...és már megint a saját bevételeik ellen mennek...
Ha csak arra gondolok, 25x3 kufármező....
Oda azért simán elmegy egy nem is olyan szolíd csomagocska.
Hát jó... Nekik kell tudniuk.
Jelzem finoman, nehogy valakit megbántsak, aki VV-ben többet tököl, mint 110 perc, az nem is nyomja igazán jól.
Jah és az időpont: ha nem ellenségeik önmaguknak, lehetne épp jan 6 vagy 7 a VV... Már ez a 2-3 nap csúsztatás csak a bevétel szempontjából lenne szerencsés a JV részére. Persze mindannyian máshogy és másként gondolkodunk, épp ez a szép benne.
Dátum: 2021.10.21. 22:21:20
Kérdezném a modikat/játékvezetést:

- ha a VT-ben van olyan feladat: áldozz fel 2 AF pontot, akkor azt a feláldozott AF pont mennyiséget mondjuk remény városban miért ne lehetne visszavásárolni?

- 1AF = 10 őskő, például és, hogy aukciónak se verjünk oda, max 5 AF pont lehetne vásárolható.

Vélemény?

Lehet ez csak nekem számít sokat, nekem nyom a latba, próbát megérne, nem?
Oldal: 123