Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Destroyer96

Dátum: 2009.04.18. 12:30:27
Mi az a uTorrent???

Tanfolyam
Letöltő program
Autó
Játék

Netán nem uTorrent, hanem Torrent!
Dátum: 2009.04.17. 15:03:07
Milyen lény van a Végzetúrban?
Makki
Miki
Mokku
Mekka

Hihi.
Dátum: 2009.04.14. 12:27:28
Hány őskőbe kerül az "igazi vérkő" fókuszkristály?
4
3
2
5

Abban a pillanatban utána néztem, és nekem 3 őskövet írt ki!!! Habár Gyémánt Horda tag vagyok, és olcsóbban vehetek tárgyakat, és blablablablabla.... rizsa blablabla... de ez alapján ez kétes kérdés!
Dátum: 2009.04.12. 09:49:05
Mből készül az absinth?

fóka zsír megerjesztéséből
fehér vagy fekete üröm növőnyből
szénából
fakéreg rothasztásából

A kérdésnél hiányzik egy i betű!

Ja és a növőnyből így nem jó, talán növényből.
Dátum: 2009.03.30. 14:48:13
Mit jelent a GY.I.K.?
Gyakran Ismételt Kérdések
Gyakran Ismert Kérdések
Egy híres Gyíkfajta
Gyakran Isemeretlen Kérdések

Helyesírási hiba van a 4. válaszban!
Dátum: 2009.03.29. 10:34:05
Melyik évszakban van December 12?
Tavasz
Ősz
Tél
Nyár

Hát ez aztán tényleg könnyű egy kérdés, szerintem erre csak egy sújosan értelmi fogyatékos ember nem tudna válaszolni (elnézést a kifejezésért).

0x4356+34526x0+76859432x0+2-2=?
nulla
egy
768594
45362

Na ez meg mi a ló**sz?! Mondjuk az is igaz, hogyha egy kicsit is gondolkodik az ember, akkor rájön, hogy 0 x bármi az mindig 0.
D4vid, Enicici erős ellenfelem, bár lehet, hogy ezzel csak én vagyok így, de ....
Enicici elég nagy ellenségem, legtöbbször ő győzött le engem, és nem pedig fordítva... Na de most megfordult a dolog, nem is kicsit (), hiszen amikor egyszer megtámadott, a következők történtek:

Előnyök: Nálam Trollagyar, villámcsapás; Nála ősi rúnakorbács, fagycsóva
Hátrányok: Tulajdonságösszeg: Nekem 169, Neki 292; Szakértelemösszeg: Nekem 41, Neki 83

Enicici idomított állata, ájultan esik össze, egy 6. szintű szánalmas fatty is részt vesz a csatában. Idomított állatod, Grebatusz, egy 2. szintű csontváz harcos is részt vesz a csatában. Tombolva vetitek magatokat a csatába. Futás közben egy villámcsapás igéjét mormolod (-40 VP). Enicici egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 25 életpontot vesztett.
Enicici elmond egy fagycsóva varázslatot. 93 pontnyit sebzett.

Lesújtasz ellenfeledre. Enicici 79 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Grebatusz is ellenfeledre veti magát. Nem talált.

Oldalt gurulva, majd gyorsan felpattanva Enicici megpróbál oldalról támadni. Eltalált, sérültél 36 pontnyit. Az állatod 1 életpontot sebződött. ájultan esik össze is rádtámad. 6 sebzés!

Egy gyors támadást indítasz a Trollagyarral Enicici lába felé. 38 pontnyit sebeztél. Grebatusz is elenfeledre veti magát. 5 sebzés!

Enicici egy gyors támadást indít az ősi rúnakorbáccsal a lábad felé. Talált, 37 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött. ájultan esik össze is rád veti magát. 5 sebzést okozott.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Trollagyarral. Talált, 79 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Grebatusz is támad. Nem talált.

Oldalt gurulva, majd gyorsan felpattanva Enicici megpróbál oldalról támadni. 35 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 2 életpontot sebződött. ájultan esik össze is támad. 5 sebzést okozott.

A csatában összesen 226 sebzést okoztál, és 217 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1496 LE és 9 TP!

Kicsi a bors, de erős!
Dátum: 2009.03.24. 18:49:56
Az alábbi tárgyak közül melyik érhető el csak a 3. világon?
buzogány
mithril buzogány
ében buzogány
szilmill varázstőr

A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
A kérdésre csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


De miért? Ott a http://vegzetur.wikidot.com/!
Dátum: 2009.03.23. 16:02:50
Milyen eredetű név a Zoltán?
Magyar
Török
Arab
Portugál

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Na most őszintén, ez tényleg k**vára nehéz?!!
Utólag már én is rájöttem, hogy akár török is lehetett volna, de nekem azt mondták, hogy az arab és a török szinte egyforma... Amúgy meg csak a név hangzására kellet volna odafigyelni.
Dátum: 2009.03.22. 17:18:03
Melyik menüpontban tudod fejleszteni a tanulás szakértelmedet?
Küldetések
Toplisták
Szakértelmek
Blog

Mit tom én, hogy hogyan szólt pontosan a kérdés, de ilyesmi volt, és a válaszok se biztos hogy ilyenek voltak, de én szerintem ezt minden olvasni tudó ember megtudná válaszolni, hiszen BENNE VAN A KÉRDÉSBEEEEN!!!
Na most nem tudom, hogy ez is csak a szerencsén múlik-e, de amikor 5. szinten lett egy befogott állatom (már nem is emlékszem, hogy mi volt az), és azután, hogy szabadon engedtem (habár nem tudom, hogy miért), talán legközelebb a 6. szint vége felé jött ismét egy állat.

Kicsit sok idő ez, NEM? Most az, hogy meggondolatlanságból elengedtem azt a szerencsétlen állatot az 5. szinten (), még nem befolyásolja a következő állat érkezését... UGYE??

Azt hiszem, hogy az utána érkező állat viszont egy káoszkígyó volt, ami most is megvan. De mind1...
Dátum: 2009.03.22. 11:00:23
Küldikhez jó, de harcra nem.
Dátum: 2009.03.21. 09:18:24
Ki a szerepel a "Pánik szoba (Panic Room)" cimű filmben?
Bruce Willis
Sigourney Weaver
Sandra Bullock
Forest Whitaker

Na most ez is csupa figyelmetlenség. "Ki a szerepel a..." Nem kell oda még egy a betű! Különben ez olyan, mintha teljesen mást akarnánk kérdezni.
Dátum: 2009.03.21. 09:12:40
Kinek a nevéhez fűződik az általános reletivitás elmélet?
Szentgyörgyi Albert
Neumann János
Albert Einstein
Isacc Newton

Mondjuk talán nem RELETIVITÁS, hanem RELATIVITÁS. Jobban oda kéne figyelni!
Dátum: 2009.03.05. 08:49:00
Hány TP-t kapsz vadászatkor, ha egyes szintű vagy?
5
59
1
3

Na most én úgy tudom, hogy ilyenkor 2 TP jár vadászatkor, nem pedig 1. Valaki ezek szerint nem emlékszik rá.
Dátum: 2009.03.04. 14:06:04
Az alábbi fafajok közül melyik idegenhonos Magyarországom.
Madárcseresznye
Kocsányos tölgy
Közönséges bükk
Fehér akác

Na ebben már vannak helyesírási hibák.
- 1. Magyarországom. Talán Magyarországon, így lenne helyes.
- 2. Nem kérdőjel (?), hanem pont (.) van a kérdés végén. Ennyi erővel ez nem is kérdés, csak egy dolog közlése.
Dátum: 2009.03.02. 14:47:45
Milyen mély a Mariana árok?
11 034
8900
18 987
11 672

3 kritikám van.

1. - Mariana-árok. A kérdésből kimaradt a kötőjel.
2. - Kimaradt a válaszokból a mértékegység.
Dátum: 2009.02.28. 19:14:49
Melyik házból származott I. Nagy Lajos?
Árpád-házból
Anjou-házból
Luxemburg-házból
Családi házból

A kédésben nem megengedett szó szerepel.

Na de most akkor melyik az a szó?! Most szórakoztok, vagy mi? Egyáltalán mért nem megengedett? Valami csúnyát írtam, netán káromkodást? Legalább is én nem látom? Ti talán igen?
Dátum: 2009.02.27. 16:26:25
Melyik orzsák pénzének rövidítése a CHF?
Csehország
Svájc
Chile
Kanada

Na most ez így teljesen értelmetlen, habár mázlija volt annak, aki ezt a kérdést írta, mert nem én értékeltem, és úgy látszik, hogy aki értékelte, az továbbengedte. De most nem? Lehetett volna mondjuk egy észrevehető helyesírási hiba, de az orzsákról gondolom mindenki tudja, hogy így milyen szó lett belőle. Azért eléggé vicces kis hiba, nem?