Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Destroyer96

Dátum: 2009.12.05. 10:14:11
THX.

Dragon HUNter: Pihenni már jó rég óta nem pihentem. Reggel akartam megcsinálni, és olyankor mindig vadászat előtt kalandozok. Nem lehetett 15% alatt az ÉP-m, mert a többi kalandot el tudtam vállalni, csak ezt nem. De később ezt is eltudtam, mára teljesítettem is. (Amúgy késő este találtam.)
Dátum: 2009.12.05. 09:14:14
Most akk megvan a korsó, de nem tom felrakni a karilapra. Ez így normális, vagy most feleslegesen költöttem 2000 LGY-t erre a ... ?

Amúgy itt látszik:

http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=1147
Dátum: 2009.12.04. 17:27:18
Nem biztos. 6 kalandom van, de ma az összessel kudarcot vallottam. Van egy 96-ot érő, de azzal már 2 hete próbálkozok. Tehát kéne egy 30-at érőt teljesítenem, ami azért meglesz. Ezért beküldtem egy 8 próbás kalandot, de hát azt meg ki tudja, mikor dobják vissza... (Harc a sárkányokkal a neve)
Dátum: 2009.12.04. 13:27:00
Thx, megnyugodtam. De az őskövek, Lélekgyémántok, KP-k ugye nem vesznek el. Na főleg a LGY-okra marha bosszús lennék. Már csak 126 kéne a kristálykorsóhoz.
Dátum: 2009.12.04. 13:13:35
Na de miért van ez? Amúgy a dögöket nem vihetem le a katakombákba. Azokkal mi lesz? Sok LÉ-be került az idomításuk. Nem akarom elveszíteni őket.
Dátum: 2009.12.04. 13:03:31
Dec. 6-án, vasárnap este 8-tól tervezett szerver leállás lesz, amely egészen a hajnali órákig fog tartani. Tehát este 8-ig mindenki költse el a LE-jét, helyezze biztonságba a karakterét, állatait stb. Az éjszaka futó programok (hatalom tornya, kínzókamra jóváírás stb) is később, manuálisan lesznek valószínűleg jóváírva.


Hogyan csináljam?
Idézet: Miklós - 2009.12.02. 13:10:36
Hamarosan a következő, LGY-ért megvásárolható relikviák fognak bekerülni. Azért írom fel a fórumra, hogyha valaki hibát lát bennük, az még lőhet egy utolsó torpedót (bár a ti javaslataitok kéréseitek alapján készült a lista, de sosem lehet tudni).

Részleges tudatpajzs
Szint: 40
Tipus: relikvia
Ár: 2000 LGY, 5 őskő
Hatás: Ha kémgömbbel vizsgálnak, a tapasztalati pontod nem fog látszani.
(Jóval kultúráltabb megoldás mint a kristálygömböt nerfelni, így ez nem lesz mindenkinek, hiszen szintkorlátja van, és nemcsak LGY, hanem őskő is kell hozzá.)

Bestiák könyve
Szint: 75
Tipus: relikvia
Ár: 10000 LGY, 20 őskő
Hatás: Az idomítás és sebgyógyítás ideje 20 percre csökken.
(A javasolthoz képest jelentősen csökkent az LGY ár, hogy könnyebben megszerezhető legyen)

Barátság karkötő
Szint: 80
Tipus: relikvia
Ár: 15000 LGY, 20 őskő
Hatás: A szövetségedben bárkinek adhatsz segítő kezet, szinttől függetlenül, és a segítő kéz nem múlik el rólad, ha alacsonyabb szintűt támadsz.
(A javasolthoz képest jelentősen csökkent az LGY ár, hogy könnyebben megszerezhető legyen, viszont aránylag magas szint kell hozzá, hogy "rabszolga" karikkal ne lehessen exploitolni)

Feketepiaci tagság
Szint: 90
Tipus: relikvia
Ár: 20000 LGY, 20 őskő
Hatás: Kereskedelmed maximuma mostantól 180.
(A javasolthoz képest csökkent az LGY ár és a megszerezhetőség szintje)

Alkalmazkodás tekercse
Szint: 100
Tipus: relikvia
Ár: 30000 LGY, 20 őskő
Hatás: Ha 0-s fertőzésed van, eggyel több szakértelmet növelhetsz meg 5-tel, mint egyébként.
(Tudom hogy az eredeti kérés az volt, hogy bárki használhassa, ne csak a 0-s fertőzés, de sajnos ezt csak így tudjuk implementálni )


Akk ez a Pikkelyes lélekpáncél honnan szerezthető?

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=2081
Dátum: 2009.12.01. 16:30:52
Mára egy kalandom maradt, de se tegnap, se ma nem találtam egy újat se, pedig tegnap 2 kalandom volt. Miért?????
Dátum: 2009.11.29. 09:52:30
H1N1: jobb adni, mint kapni!
Dátum: 2009.11.28. 09:12:44
A kvízmester kalandnál most jól válaszoltam az elején az összes kérdésre, de a csatát meg elbuktam. Akk most újra kell a kérdésekre válaszolnom legközelebb, b**meg??????!!!!!!!!!!
Dátum: 2009.11.21. 09:23:38
Ismét 3 napba tellik kijavítani a kalandomat, máskor meg egy napon belül megvolt. Ez mivel magyarázható?
Csak eszembe jutott pár kalandos tárgy, amik közül az egyik epikus nyaklánc lehetne.

Császári tekercs után:
Kaland tekercs
Megvásárlása után az egyik aktív kalandod rögtön teljesített lesz.

Kaland kehely
A kalandok teljesítéséért +5% lélekgyémánt jár.

A Kalandok könyve
Minden nap az első belépésedkor kapsz egy lélekgyémántot.

Kalandorok lánca
Portyázásod során +1% eséllyel találsz kalandot.
Dátum: 2009.11.13. 07:24:36
Tegnap kaptam egy kalandot: Lemúr-hegy. Kudarcot is vallottam vele, ma meg már nem tudom elvállalni. Miért?
Dátum: 2009.11.12. 07:27:30
Venni akartam egy Zöld Kristályitalt, mikor véletlen rányomtam a bőrcsizmára, ezzel 1000 LGY-t buktam, mikor már csak 200 kellett volna a Tűztáncoshoz. Eladtam de akk miért nem kapok vissza érte LGY-t? Mi, mi????

Továbbá már 4 napja várom, hogy elfogadják vagy elutasítsák a kalandomat. Jajj lécci ne szórakozzatok már velem!!!!!!!!!!!
Dátum: 2009.11.10. 20:18:42
Kb. egy hónapja próbálok befogni egy szaros lidércharcost! SEMMI EREDMÉNY! Ha ez így normális, én kiugrom az ablakon
Dátum: 2009.11.10. 20:08:50
Idézet: Yasmina - 2009.11.10. 19:14:46
Ez szerintem kicsit durva:

68. szintű elementáris fúzió próba: elementáris fúzió: 57 + 2 = KUDARC..

ne kényszerítsük már az embert, hogy megvegye a gyorsítást
Itt a max szakértelem 57, miért oszt nagyobbat a gép???
Javítsuk már ki a hibát, ha lehet.
Köszönöm


Az ilyenekbe hogy lehet kudarcot vallani?
Nekem még egyszer sem sikerült, mármint az ilyen jellegű próbáknál megakadni.
Dátum: 2009.11.07. 09:57:31
Ma, 09:51:20
Ha ez a vadászat is sikerrel jár, elegendő lélekenergiád lesz... mire is? Kicsit túlhajszoltad magad az utóbbi időben, nem ártana lazítani! Egy hatalmas torz kriptod közvetlenül előtted bukkan fel, hajszálon múlik, hogy nem belőled lesz a zsákmány. De végül győzöl (+731 lélekenergia). Lehet, hogy nem ártana lassan pihenni! +31 TP A szerzett lélekenergiából 66 a helyes válaszért kapott LE.
A vadászat során egy kalandra bukkantál: Ki a napfényre
Ma, 09:46:20
Egy kisebb tóra bukkansz. A száraz felszínnek mindig megváltást jelentenek a szórványos esők, és patakot, vagy esetleg tavat találni igazi csodaszámba megy, nem is hosszú életűek. Vízkészleteidet itt majd feltöltöd - de először lesben állsz, hogy lecsapj az állatokra, amik inni járnak ide. Nem kell sokáig várakoznod, egy kisebb domináns morf közelít az apró tavacskához. Megvárod, amíg inni kezd, és akkor támadsz rá (+433 lélekenergia). Nem volt egy fair küzdelem, de a túlélésért folytatott harcban nem is lenne sok értelme az ilyennek. A csata után csillapítod szomjodat, és vizestömlőidet is csurig töltöd. +31 TP A szerzett lélekenergiából 39 a helyes válaszért kapott LE.
A vadászat során egy kalandra bukkantál: Az elrabolt relikvia
Ma, 09:41:20
Vadászatod eredményes, rábukkansz egy nagyobb hamuelementál rejtekhelyére. A lénnyel rettenetes csatát vívtok, amelynek végül te leszel a győztese. A lényből 778 lélekenergiát nyersz ki. +31 TP
A vadászat során egy kalandra bukkantál: Erdőbéli palota

Egymás után 3 kaland, + még 1. Vmikor meg egy nap alatt SEMMI! Függ vmitől, hogy milyen gyakran találok kalandot? (szerencse, egyéb)
Dátum: 2009.10.30. 13:40:38
A nevem Ryen. Valaha a Karmok Szintjének arénamestere voltam. Most pedig, mint láthatod épp saját vállalkozást szervezek....


- Nagyszerű! - szemléli meg munkádat Ryel. - Ebben az elrendezésben könnyedén rálát mindenki a pástra.


Hiba!
Dátum: 2009.10.30. 12:09:35
De már láttam a kufárnál a harag italt meg a kristálykorsót. Most eltűntek.
Dátum: 2009.10.30. 12:00:05
Nem találok lélekgyémántos relikviákat a lélekkufárnál!