Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szabinho

Dátum: 2009.05.01. 14:52:26
Persze, elmesélem...

Kaptam El Diablotol egy levelet, hogy váltani szeretne a Chaosból...megkérdeztem miért...erre írta hogy mert az egyik szövitársa ráuszította Nephilát...kicsi a világ, engem is ő "üldözött" el a Chaosból..,utána érdeklődtem Nephilától..
Figyeljétek a levelet, amit Dark Wolf nyomott Nephilának:


Szia Nephila!

Nem gondoltam volna hogy valaha találkozunk...háborúban ... Mi volt az ami motivált titeket ,hogy megtámadjatok egy ilyen kis szövit mint a Chaos?...Gondolom nem reméltetek nagy kihívást ....Egy ember tőletek végig veri az egész mezőnyt ...a többiek nyugodtan alhatnak ....Volt esetleg valaki nálatok akinek szúrta a szemét valamelyikünk..Vagy ez nem egy ember miatt van,hanem az egész szövinek szól?....
És még lenne egy kérésem...VAn egy tagunk..El Diablo...meg tennéd hogy párszor betámadod?... ...Kicsit nagy a szája.

Előre is köszi a választ...és a fenyítést!
Szép napot! Üdv! Wolf

Erre kicsit bedühöttem, hogy lehet valaki ilyen sunyi? Hordát váltanék, és elverném párszor, csak sajnálom rá a pénzt, ahogy a neve is utal rá, egy sötét állat...
Inkább kitettem a karakterlapomra ezt a levelet, hogy nálam elnyerte a leggerinctelenebb ember díját a játékban.És ezt mindenki így gondolja.1-2 ember el is akar menni miatta a Chaosból..
Erre ő felkapta a vizet, kilépett a Chaosból, és irt nekem egy levelet, az ilyenkor már megszokott hülye paraszt, gyere válts hordát, addig foglak ütni amíg nem törölsz, címszóval...
Ami miatt levettem a levelét, az az hogy Hege megkért...

Hát röviden ennyi...
Dátum: 2009.05.01. 13:36:36
Remélem Tanult Dark Wolf!
Van aki tudja miről beszélek!
Aki másnak vermet ás, maga esik bele...!!!
A Chaosból legalább többen nem fognak miatta távozni!
Dátum: 2009.04.30. 20:22:09
Úgy látom nem csak én nem értem:)
Nem lehetne ezeknél az Aukciós cuccoknál egy terjedelmesebb leírást adni, hogy még az olyan elmefogyottak is megértsék mint én?!(blush)
Dátum: 2009.04.30. 19:18:29
Köszi a lepontozást, arik vagytok, de inkább írjatok valami értelmeset, aztán pontozhattok
Dátum: 2009.04.30. 19:00:46
Ez a hűség záloga a legnagyobb hülyeség szvsz
Ha valaki hordát vált, valszeg másik szövibe is akar menni...
Meg az hogy néz ki, hogy egy rubin, smaragd szöviben van, és tegyük fel, a Smaragd szövi háborúzik egy Rubinnal...akkor a Rubin kari nem tudja támadni a Rubint....ez mekkora őrültség
Vagy ha én írtam hülyeséget, magyarázza már el valaki legyen olyan szíves
Dátum: 2009.04.29. 16:57:56
Én visszaszívtam mindent, sikerült regelnem, bár a Vegzetur Freerollra csak 1-én lehet majd:P
Dátum: 2009.04.29. 16:39:23
ugy van ott hogy Vegzetur Freeroll...nekem nem a freerollra való regisztrációval van bajom, hanem hogy amikor az Új Felhasználóra megyek, kitöltöm az űrlapot, még előjön egy Sporting-betes ablak, ahol bekell fizetni min. 1000et...csak ugy lesz teljes a Reg?
E nélkül nem is lehet játszani?
Dátum: 2009.04.29. 16:00:20
Szerintem befizetés nélkül is lehet regisztrálni a paradise pokerre.....ez egy FREEROLL, akkor lehessen már ingyen játszani.
Dátum: 2009.04.28. 15:16:57
Azt lehet csinálni láthatatlanban, hogy kijössz, térkapuzol, és visszamész...mivel nem veszi portyának (ahogy az epikust sem) nem kell megvárnod a 12 órát...
Dátum: 2009.04.27. 07:09:30
Sameed amit irtam pm-et, azt nem igazán kedveskedésnek szántam, volt benne némi kis irónia, de ahogy igy visszanézem, lehet hogy félreértetted Megkérdeztem milyen áron jöhettél vissza....
Ja és nem én hoztam fel a témát, de nagyon is igaza van annak, aki hőbörög...ennyi erővel ha valakinek nem lesz ideje a játékra, törli magát, aztán amikor lesz ideje, vissza kuncsorog, és ugyanonnan folytatja...az oké, ha indithattál volna egy uj karit, szíved joga, de szerintem ez így nem igazán fair....nah mindegy...
Zacc ott a pont:D
Dátum: 2009.04.26. 19:37:44
Ez hogy Sameed visszajött...vajon mennyibe fájt neki?
Mindjárt megjelenik Grahor, meg Beneth atya is:D
Azért kiváncsi lennék ha ezt megcsinálná valamelyik "sima" kari, visszaengednék-e...ő döntése volt hogy törölt, maradjon is úgy.
Dátum: 2009.04.25. 21:02:52
Bátyámat láttam játszani, neki meg már csomó ismerőse játszik...(Kratogan, Reiren,stb...), mondom én is kipróbálom, azt hittem ez is 3 napos játék lesz, mert nálam általában addig tart, de nem, megtetszett, és azóta rontom itt a levegőt
Dátum: 2009.04.25. 16:40:33
Az őskőtermő zsák nem rossz, elfogadnám:D Bár ezekhez még közünk se lehet, nekünk kisebbeknek...
Dátum: 2009.04.11. 17:17:57
Nekem ami nagyon tetszik, és szerintem nagyon jó ötlet volt, az a szakértelem kalkulátor, amivel kiszámíthatom mennyibe fog fájni kimaxolni a LE-hozó szakikat... És akkor éreztem át igazán milyen jó hogy (egyelőre) 25-s a transzplantációm....súlyos ezreket lehet vele megspórolni:)
Jó lenne még pár ilyen kalkulátor:)
Dátum: 2009.04.03. 21:55:38
Nagyon örülök hogy a fókuszkristályoknak az árai lelettek csökkentve, de az állat felszerelés szerintem még mindig horribilis, szóval ha csak 1-2 őskővel is, de lejjebb lehetne vinni..nehogymár egy implantátum, vagy nemtudom mi annyiba kerüljön mint egy enyészmester....
Dátum: 2009.03.06. 22:11:16
Benőke, szerintem fogadd el hogy amit leirtál az egy az egyben ostobaság Ezek a küldetések..megkérdezhetném hanyas szintű vagy a játékba? legyen döntetlen háborúd..pff, hát az 50. küldetés pedig az év vicce
Dátum: 2009.03.05. 18:03:52
Szerintem is az lesz amit Morti mond, aki leküzdi a fertőzést kap egy kis jelvényt, ami mondjuk ad valami +-t, aki meg nem küzd ellene az ettől elesik...szoval aki nem küzd ellene azt is hajtani fogja ez a jelvény, ugyhogy szerintem ebből nem lesz gond:)
Dátum: 2009.02.28. 19:35:50
Tetszik ez a kérdés?
Talán
Igen!
nem
nemigen.
Helyes válasz:Igen!
Ki fogadta el ezt jó kérdésnek?
Dátum: 2009.02.28. 14:20:09
Miklós írtad hogy lehetőség lesz ugyanazon küldi ujboli megcsinásálához...ez butaság lenen hiszen magasabb szinten akkor valaki mindig kiválasztja azt a küldit hogy találkozz a császárral, és akkor állandoan abból kap egy csomó LE-t..gondolom azért erre valamit majd kitaláltok...
Esküszöm te nem vagy normális. Drakoon a szövetésgtársam v1-n teljesen normális karaktere van, de megis mondta hoyg arra akar menni v3-n hogy a toplisán ő legyen első építésben...Látom te nagyon unatkozol, de azt ne itt vezesd le, mert egyszerűen csak kinevetteted magad a nagy okoskodásoddal