Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2009.07.17. 15:54:02
Na itt kanyarodunk (még mindig a fórumtémától eltérve) a vf-hez.
Konkréten azért vagy bajban, mert nem toltad ki a vf-et. És főleg ez az oka, hogy kis szövetségnek titulálod a Ronint, ami lévén top10-es... Na az semmilyen létező összevetésben nem lehet kicsi. (Mert ha az, akkor mi a 3. oldalon csak mikroszkóp alatt látszunk, vagy mi? )
Ha te magad hozzájuk akarsz felnőni... Hááát... Ha sikerül, minden tiszteletem a tiéd. De átlag karakternek azért több sikerélménye lesz, ha visszafog...
Megint más. Említed, hogy végre elkerülted Karayt, JóLeet és Wrightot TÖ-ben. Szép siker. De azért nézd meg! 10 szinttel vagy felettük! Többet kapsz a vadászatokért, elkerülöd, okés. De ilyen különbségnél ez többé lényegtelen, hiszen már nem egy pályán játszotok.
Szerintem technikailag semmivel sem lettél erősebb náluk...
Dátum: 2009.07.17. 15:38:37
Idézet: Butchman - 2009.07.17. 15:28:00
Elhiszem, hogy nehéz, nekem is az volt, mi is kis szövetség vagyunk, kevés épülettel, stb,


Ronin szövetség. Toplista, 7. helyezés. Elmentem röhögni...
Dátum: 2009.07.17. 13:14:03
Idézet: Ariel - 2009.07.17. 13:05:24
Van még egy nagy különbség. Akit 7 szinttel feljebbről vernek szét, annak vannak lehetőségei, hogy elkerülje ezeket a vereségeket. Akit már a saját szintjén is laposra vernek, annak nem marad alternatívája.


Izé... Annak sehogy sem marad alternatívája... Én középmezőnyben futok (50. szint). Nekem mondjuk ad elérhető célt a vf... Szeretném tudni megverni Maha Kalit... Szövetségi szinten is ad célt. Egyszer talán elérjük, hogy pattanjon a VYCM meg a Száz Hordás. Sokat kell küzdeni érte. De ad célt. Olyan célt, amire a vf nélkül nem hiszem, hogy lenne sanszunk... Így se sok, de legalább valami...
Dátum: 2009.07.17. 10:25:07
Ha smaragd vagy, akkor varázslatot vehetsz egy szinttel alacsonyabban. Más esetet nem tudok elképzelni a kereskedelmen vagy turbózott kereskedelmen kívül...
Dátum: 2009.07.15. 19:51:38
Tökéletes, kimerítő választ kaptál. Általános iskola 1-ben megtanultál olvasni, most használd fel a tudásod.

Idézet: Doboscsilla - 2009.07.15. 19:50:09
sziasztok!Azt szeretném tudni,hogyan lehet ékkövet szerezni?


Amennyiben a fókuszkristályokra gondolsz, akkor 2. szinttől a lélekkufárnál elérhető.
Dátum: 2009.07.15. 18:24:50
Én Incubus néven nem mernék nevezni... Pedig fantasysabban hangzik... Szentem nem kell költened...
Dátum: 2009.07.15. 16:53:40
Idézet: Danka33 - 2009.07.15. 16:32:20
Na de kérem! Mi bajod van az Ezüst Agyarral?(V3)


Bolhás
Dátum: 2009.07.15. 16:03:42
Várj egy órát és támadhatod.
Dátum: 2009.07.15. 07:43:21
Hajrá srácok, nektek legalább szép háborúitok vannak! Nekünk szövetségi szövetségek szinten se sikerül megértetni a Békeidők Hírmondóival, hogy a Pusztítás Citadellája maximum rombolja mások játékát...
Nektek jó háborúzást!

(Te, cirip! Mostantól szólíthatlak úrnőnek? )
Minden kedves döntetlenező figyelmébe!
Mivel klánunk kölcsönösen segítséget nyújtva a döntetlen küldiben ezért vív háborút a SárkányokŐsiRendje szövetséggel, így minden egyes tagunk, függetlenül attól, hogy aktív-e neki a küldetés döntetlenes felszerelésben van szinte mindig a következő másfél hétben.
Ha nem rubin vagy és 33 - 52 között tudssz ütni, javaslom szűkíts az IQ Betyárok szövetségre, (azért ellenőrizd, de elvileg) minden harcosunk döntetlenes felszerelésben van, nyugodtan próbálkozz, ha valamelyikünkről feltételezed, esélyed lehet vele a sikerre.
Sok sikert mindenkinek!

S0laris tippjeihez: szélsőségesen gyenge karakter megpróbálhatja, hogy magával visz egy álatot, kis szerencsével kiegyenlíti a pár csapást amit beszenved, nekem legalábbis kétszer bejött (pontosabban ellenem).
Dátum: 2009.07.14. 08:11:13
Ez megint jó ötlet lenne, nekem tetszene, dee félek ugyanarra jut az ötlet mint az enyém (akit az érdekel, gyorskereső, kulcsszó: Tharr dicsőségcsarnoka), magyarul kb 2 komment érkezik rá, és befejeztük...
Amúgy ez talán jobb ötlet is mint az enyém, ugyan, akinek fontos tegye már meg, hogy támogatja....
Dátum: 2009.07.13. 18:56:52
Na... Kb ezt mondtam én is
Dátum: 2009.07.13. 18:11:10
És ők együtt szerintem többet is adnak mint azok páran akik havi 5 rugót dobnak be. Na kb valami ilyesmihez mit szólnátok:
Minden 10 őskő után, amit megvásároltál jár egy szavazat.
Szavazataid maximális száma: szinted szorozva 3-mal, mert hát minél tapasztaltabb valaki, annál több infot gyűjtött, annál több utat látott...
20. szint alatt is vannak szavazataid, de csak a 20. szint elérése után használhatod fel őket. Aki még nem találkozott mindennel (fertőzés, specializáció, stb.) nehezen tudná értékelni ezeket...
Speciális esetben, ha valamilyen fejlesztés pont az alacsony szinteket érintené, a dolog megfordulhat, csak 20. szint alatt szavazhatsz.
És végül, hogy legyen ösztönzés: ha valakinek elfogadják egy javaslatát, és az így munkálkodott a játékért, kapjon pl karakterszint/2 szavazatot pluszban.
No?

(OFF: Darah, te meg ne bántsd szerencsétlen vérfarkancsom, még csak tegnap idomult be, te meg ájultra lövöd? )
Dátum: 2009.07.13. 17:43:59
Yep! Pontosan ezt jelenti.
Az Isten áldjon már meg 64 gyerekkel! A probléma NEM létezik, csak a te buksidban, épp ezt próbálja beleverni (sajna nem légkalapáccsal) a fejedbe Ajgatsz!!!!
Dátum: 2009.07.13. 17:27:49
Miklós azt írja, csak azt írják ki szavazásra, ami megvalósítható szerintük. Gondolom az emeletes baromságok azonnal kiesnek.
Jerikóóóóóóó!!! Légysszi!!!! Fekete Sereget akarooooook!!!!! Tedd be nekik javaslatnak!!!
1. szinten? Rengeteget jelentene. De ott még akkora a random és annyira kevés az LE, hoggy sokra nem megy vele.
30-40. szinten? Gyakorlatilag semmit, ilyen szinteken 60-70 TÖ kb semmi.
De az exponenciális példa az nagyon tetszett, jót nevettem.
Dátum: 2009.07.13. 16:29:55
Hát ez inkább tragikus...
Kb azt akarod ezzel mondani: aki egyszer törölt, az nem indulhat többé újra egyetlen világon sem, mert olyan játéktapasztalata van, ami előnyt jelent a többséggel szemben, akiknek annyi lenne a dolga: felugranak fórumra és a Kérdezz, és mi válaszolunk topicba beírják a kérdéseiket, és azokra bármikor választ is kapnak Ösvényjáróhoz hasonlóan tapasztalt játékosoktól. Értem én...
Mit nevezünk átlag játékosnak?
Ismerem egy ici-picit Ösvényjárót, annyit tudok, ha az átlag játékos ír neki, hogy segíts mert nem tudom hogy csinálod elmondja...
Eleddig Hiéna is ilyennek tűnik nekem fórum hsz-ok alapján...
Az átlag játékos előtt nyitott a fórum ahol elolvashatja a stratégiák topicot...
Az átlagjátékos kérdezhet a fórumon és segítünk (ha azt normális hangvételben teszi).
Az átlagjátékos nem pók (ők kevesen vannak), magyarul elég korlátozott ideig találkozik velük.
Vagy az átlagjátékos az, aki csak van, vadászik, néha ide-oda fejleszt azt kész? Igen, lehet ez is az átlagjátékos... Átlagjátékost mindenki emberszámba veszi, ha idejön a fórumra és emberrien viselkedik...