Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.11.14. 12:14:35
Most vettem meg egy kopott mithrill láncinget, úgyhogy egész feldobottan.
Dátum: 2008.11.14. 11:12:47
Megfelel a kép a méretfeltételeknek?
Ha igen, akkor valószínűleg még nem bírálták el.
Dátum: 2008.11.14. 11:11:42
Idézet: Acroni - 2008.11.14. 11:09:17
Nem tudom Miklós privát címét ... köszi


Legegyszerűbben:
Információk, Végzetúr információk topic, első hsz. Ő a topicnyitó. Ott kattints a neve alatt a kis borítékra, és már meg is nyílik az ablak, ahol üzenetet írhatsz. Amint belép megkapja, és ahogy ismerem gyakorlatilag azonnal válaszol is majd. Remélem tud segíteni, sok sikert!
Dátum: 2008.11.14. 11:00:27
A Vista az baj... A Mozilla elvileg enyhítené a problémát... Nehéz kérdés. Nálam alapvetően a Mozilla felrakása óta nincs ilyen problematika... Még mindig azt mondom, írj Miklósnak privát üzenetet, ő talán tud valamilyen megoldást...
Dátum: 2008.11.14. 10:56:00
Idézet: Lanmandragoran - 2008.11.14. 10:51:13

A magyar történelem egyik legnagyobb jelentőséggel bíró csatájának, a tatárjárás kezdetének dátumát tudni túlságosan lexikális?


Úgy van! Szépen meg lettünk kérve, hogy évszámokra ne kérdezzünk rá! Tehát igen. Én ha ezt meglátom, akkor a fentiek értelmében gondolkodás nélkül rossz kérdés - lexikális tudásra értékelem, hiába tudom fejből a választ (töriben jó vagyok, csak az irodalom meg a zene terén vannak hiányosságaim, ugye Dragon, cirip? )
Tehát bármilyen fontos dátum is legyen, ez bizony egy rossz kérdés...
Dátum: 2008.11.14. 10:47:49
E-mail címedre nem tudom írni, mert nem látom, de esetleg írj privátban Miklósnak, és írd meg neki mindenképpen azt, hogy milyen böngészőt használsz. Nekem sajnos ötletem sincs...
Dátum: 2008.11.14. 10:37:07
Igen, még el is találtam akkor, de csak tipp volt...
Tehát nagyon műveletlen vagyok...
Dátum: 2008.11.14. 10:13:43
Úgy, hogy a karakternek nagy eséllyel 10-es kereskedelem szakértelme van. Minden 10. szint után eggyel magasabb szintű tárgyakat vehet meg.
Dátum: 2008.11.14. 09:52:50
Mikor szabad áthaladni a vasúti útátjáró, ha a fénysorompón vörös jelzés van?
Soha, a fénysorompó előtt meg kell állni.
Ha a vonat balról jön, mert akkor elsőbbségem van.
Az áthaladás előtt meg kell bizonyosodni, hogy a vonat még messze van.
Csak akkor, ha gyalogosan vagy kerékpárral közlekedem.

A kérdéssel alapvetően szimpatizálok, csak egy apró helyesírási hiba van benne: átjárón.

Melyik játék játszódik a többitől KÜLÖNBÖZŐ világban?
Baldur's Gate
Newerwinter Nights
Oblivion
Icewind Dale

Nem érzem az általános műveltség részének, vagy akár csak érdekes kérdésnek (noha én is szeretem az Icewind Dale-t és társait)

Melyik Clive Barker könyv főszereplői Cal és Suzanna?
Végső felvonás
Korbács
Arabat
Hírvivő

Tessék nekem megmondani, nagyon műveletlen vagyok ha még egyikről sem nagyon hallottam?
Dátum: 2008.11.14. 09:42:57
Idézet: Singapur - 2008.11.14. 09:35:06
Nekem, személy szerint nem tetszik,h. nem ismerek senkit.


Keress magadnak egy szimpatikus szövetséget, lépj be a Kötetlen csevej topicba (Vulkan roppant barátkozó természet), stb. Szerezz barátokat. Mindjárt jobb lesz! (Magasabb szinteken más állatok jönnek, a szakértelem fejlesztések, szövetségi háborúk/építmények, küldetések (főleg amikor szinte muszáj vagy összefogni valakivel), stb. színesítik majd, és árnyalják a képet, nyugi! )

Jó játékot!
Dátum: 2008.11.14. 09:37:49
Idézet: Stubb - 2008.11.14. 09:36:06

Ja igen, még egy amitől falra mászok (tudom kötözködöm ): egyeNlőre=egyenlő részekre, amit használni akar néhány ember az az egyelőre!


Ezt viszont megköszönöm Stubb, én is bele-bele futok, majd figyelmeztess nyugodtan...
Dátum: 2008.11.14. 09:35:19
Illetve, ha késztetést érzetek, akkor szövetségi társaiddal ti is indíthattok ilyen jellegű topicot (lásd Napkapu, Lélekfogadó) mindig szívesen olvasom az ilyesmit, csak tehetségem nincs beszállni.
Ha erre nincs késztetés, akkor ajánlom Kubláék törzshelyét.
Dátum: 2008.11.14. 09:05:58
Mikor született Jan Claude Van Damme ?

2001.január 17.
1960.október.10.
1958.szeptember 24
1960.október 18.

Mielőtt mondanátok, tudom, hogy "kiguglizható". Nem vagyok rá hajlandó! Érdektelen, túl speciális, helyesírásilag is rossz kérdés. Legalábbis véleményem szerint.
Dátum: 2008.11.14. 00:49:59
Ha kell, akkor én is kiosztok a kedves emberkének néhány tanító jellegű fülest, ha a szintem megengedi. Csak szólj!
Dátum: 2008.11.14. 00:41:42
Idézet: Edef - 2008.11.14. 00:32:21

Ja, még egy hiba (nam kvíz) a szerkesztőknek:
Ahol kérdést lehet feltenni, ott a kérdés végére kérdőjelet vár a gép. A kvíz kérdésem nem kérdéjel végződésű, hanem nyitott mondat volt, amit be kellett volna fejezni. Tehát nem kérdőjeles kérdés!!!


Ez nekem picit furcsa... Már csak azért, mert sokszor volt itt panasz amiatt, hogy a kérdés végére jó lenne ?-et tenni... Nem értem...
A kérdések színvonala? Ez nagyon nehéz kérdés... Azért van ez a fórum, hogy a rossz kérdéseket kiszűrjük. De a játékosok nagyon sok fajta életkort képviselnek, kinek mi a színvonalas kérdés ugye...
Nem tudom mi az ötleted, de ha jónak érzed, és mindenképpen közvetlen választ szeretnél rá, akkor írj privát üzenetet Miklósnak, nagyon barátságos, segítőkész ember, tuti válaszolni fog (ha nem is feltétlen azonnal, lehetséges, hogy egy-két hét múltán... Gondolj bele, neki is végig kell gondolni, ha tetszik neki, akkor megnézni mi módon megvalósítható, stb.)
Visszaolvasva előbbi hsz-emet, meg kell kérdezzem, hogy nem volt-e esetleg bántóan erős a megfogalmazás? Mert ez esetben elnézést kérek.

Jó játékot!
Dátum: 2008.11.14. 00:16:30
Idézet: Edef - 2008.11.14. 00:02:55

Még egy kérdés (és ez nincs a kvízben):
A karakterem, a felszerelésem, a Lóerőm eladható, vagy valakinek átruházható?


Olyan embernek átadhatod a karakteredet, akinek nincs még karaktere azon a világon. Más karakternek átadni nem lehet.

Idézet: Edef - 2008.11.14. 00:02:55

Semmi látszatja és haszna nincs, hogy bármit is szóljak, vagy akár ti szóljatok.


Eddig ezt én nem tapasztaltam... A rossz kvízkérdéseket Hatsepsut rendszeresen szűri, a javaslatokat Miklósék meghallgatják, ha jónak találják, akkor be is építik...

Idézet: Edef - 2008.11.14. 00:02:55
Azt hiszem több hibát nem fogok jelezni, és nem "segítek" itt nektek.
Bár lehet, hogy én vagyok ehhez egy kicsit "öreg", tehát nem közétek való.
A leminősítésemből látom, nem fogok hiányozni itt senkinek.


Hmm... Nem olvastam el, őszintén bevallom az eddigi hsz-eid, így nem tudom, mennyire korrekt a leminősítés. De az biztos, hogy ha ennyire sértődékeny ember vagy, akkor sem ez, sem semmilyen közösségben játszott tevékenység nem neked való... Mert vagy az van, hogy butaságot mondtál (mindenkivel előfordul, rossz pontot kap, legközelebb jót mond, helyreáll), vagy durva voltál valakivel (elnézést kérsz, azt tuti felpontozzák), esetleg igazad volt, csak valaki nem kedvel (ha ezért abba akarod hagyni, hát te tudod... De ha tényleg annyival idősebb vagy nálunk, akkor irigyellek, hogy még nem találkoztál az életben ilyesmivel).
Nem fogsz hiányozni? Hát nagyon őszinte leszek, egyenlőre nem... És ez nem az esetleges eddigi hsz-eid miatt van, hanem azért, mert még csak nagyon picit tettél hozzá a közösség egészéhez (kevés igazán fontos hsz-ed volt). Pl. Sir Ny-nek nagyon rossz az értékelése, de nekem hiányozna...

Sok sikert az életben!
Dátum: 2008.11.13. 23:48:51
Salem!

Ember! Az intelligenciával kapcsolatban, ha visszaolvasod a saját hsz-edet és csatiét, akkor neked milyen kép szűrődik le?
Nem szoktam ennyire drasztikus lenni fórumon, de ki merem jelenteni, hogy a tiédnél bántóbb, durvább, agresszívebb, egyszóval élve minősíthetetlenebb hangvételű megjegyzést még talán nem olvastam a fórumon és remélem nem is fogok.
Csati válaszolt a felvetésedre, meggyőződésem, hogy jó szándékkal (mert már sok fórumon láttam megszólalni, és egyértelműen azon tagok egyike, akit sokra becsülök, és nem csak a játéktudásáért). Nem érzem úgy, hogy bármilyen jóérzés határait sértette volna, de ha te mégis így látod, nos az szíved joga, de ezt normális hangnemben is el lehetett volna mondani, meggyőződésem...

További jó játékot!
Dátum: 2008.11.13. 22:57:40
Ha prémium tag vagy, akkor a beállításokban megjelenik az avatár feltöltése menüpont.
Dátum: 2008.11.12. 12:28:00
Válaszként erre a 9. hsz-em Jerikó...
Bocsi mindenkitől!
Nekromantát! A Végzeturat nem bántod! ("Ellenállás nélkül enged át neked a lélekenergiájából") Nem is ölhetnéd meg a hagyományok szerint...