Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2010.06.06. 20:51:40
Hát ez nekem most nagyon nehéz kérdés.... A spanyolok középpályájával jelenleg szerintem senki fel nem veszi a versenyt, az meg meghatározó eleme a mai focinak, az argentin csatárok borzalmasan gólerősek, az angolok is elég masszív gárdával mennek ki, a szívem meg az ezer sebből vérző, formán kívüli Nacional elfhez húz... Hajjaj... Bár sok esélyük nincs, de a szívemre hallgatok, szóval:
Világbajnok: Németország
Gólkirály: Lionel Messi
Dátum: 2010.06.05. 23:38:09
Javaslat: a végén sok-sok bónusz pontért még a vb kezdete (értsd nyitómeccs kezdőrúgásának pillanata) előtt megtippelni ki lesz a világbajnok.
Dátum: 2010.06.04. 12:32:53
Opcionálisan be lehetne vezetni valamit ami segíti a kisebbek dukátszerzését, bár nem egetverően...
Mittomén... Hasra ütés:
Új épület:
Keltetőfészek
Előfeltétel: minimális
Építési költség: nem túl magas
Építhető szintek: 1
Hatás: mostantól a vadászataid során találhatsz valamekkora eséllyel szörnytojást. Ha van keltetőfészek, akkor ott kikeltetheted a moncát (manószerűen érkező ellenfél). Ha levered akkor kapsz LE-t, Tp-t és dukátot is, minél messzebb vagy a top1 kari szintjétől, annál több dukát eshet belőle (nyilván ezrek nem, de valamelyest megdobja).

Ilyesféleképpen lehetne javítani az egyensúlyon. Talán. Nem tudom. Ehhez okosabbak és optimálisabb emberek kellenek nálam.
Dátum: 2010.06.03. 08:44:29
Ha belegondolsz, akkor Kocnak van igaza, lévén külön a kérdések kategóriánként keresendőek. Így pl a mi az akvamarin? kérdés nyilvánvalóan nem a földrajz, geológia témakörbe illik, hanem a nyelv, idegen szavak jelentése részbe. Hiszen ha ott van válasznak, hogy: karosszék, póniló, drágakő, szovjet nehézgéppuska, akkor egyszeri csórikám, aki majd játszogat a kérdésekkel és földrajz, geológiát kér, az vigyorogva kattinthat a helyesre. Vagyis mindig a kérdés szerint kell besorolni. (Én sem magamtól vagyok ilyen okos ám, de vannak akik utánaböngésztek Miklós régi hsz-ainak )
Dátum: 2010.06.02. 01:02:03
60 összes TÖ-ben (minimális különbség) vagy minden tulajdonságon (piszok nagy pech a vereség)?
Dátum: 2010.06.02. 00:27:07
Azért mert az életben sem feltétlenül az nyer, aki egy ici-picit erősebb a másiknál mondjuk a szkanderban. Ha megcsúszik a könyököd... Nos ilyen az élet. Hosszú távon a random szerepe egyre csökken, de a játék elején, lévén a karakterek közti különbség minimális, természetesen nagyobb a szerepe.
Dátum: 2010.06.01. 11:49:58
Ez egy kiskapuzás, nagyon nem tudsz vele mit csinálni. Illetve de! Törölj és regelj a v5-re
Dátum: 2010.06.01. 11:37:57
A nagy szövetségeknek készülnek ezek az épületek igen, lévén a kisebb szövik esetleg először fejezzék be a jelenlegieket, nekik új épületek leprogramozása szükségtelennek tűnik.
A nagy szövikben meglepő módon túlnyomórészt jó nagy karakterek vannak, vagyis akinek nincs még mesteri építészete a háta mögött, az valszeg nem fog belefutni mesteri2-vel flangászó kariba.
Az épületek előnyt adnak. Naná, különben mi a fenének építenénk őket? A kis szövik lényegében amint elérik a manakonsti lehetőségét túlnyomórészt leállnak a LE-ből építéssel. Hidd el jobban kikapnak szvsz a tagjaik a szerencsehiány, mint a mesteri bónuszai miatt. De ha kidobott LE-nek érzik az építést, akkor ez van.
Bajnokin számítson/ne számítson az épület. Hát ez érdekes kérdés. De ha már egyszer megizzadtak a felépítésével nem látom be, miért ne számítana nekik akkor utána?
A mesteri2 ötlettelen és sablon. Így van, most ennyire telt, a többi jópofább.

Végezetül: nem írigykedni és sírdogálni kell, hanem nektek is vakolókanalat ragadni
Dátum: 2010.05.31. 12:28:42
Negyed óra és tied a pálya Koc, mert megyek melózni
Dátum: 2010.05.31. 12:24:29
Idézet a wikiről:
"(A maximum kikérhető entitás mennyisége karakterszint-10!)"

Irány az optikus
Dátum: 2010.05.31. 11:45:02
Gyanítom ez nem cél Freez, sőt a gyakoribb cserére szeretnék rávenni az embereket
Dátum: 2010.05.31. 11:30:25
Ezt a problemát, hogy szélesre nyílik az olló, valahogy annyira nem érzem fenyegetőnek. Azon egyszerű oknál fogva, hogy saját bőrömön érzem, alig van valami interakcióm a topklánok tagjaival. Kit érdekel mennyire erősek, ha az életben nem látom őket?
Személy szerint úgy érzem, hogy a megszólítás, protokoláris formák jelen helyzetben nem elvárhatóak, lévén a sorokból kb kiderül, hogy egy feltehetően eléggé fiatal gyermek a sorok küldője.
Válaszolni semmilyen levélre sem kötelező, van amikor nekem sincs kedvem, még ismerősnek sem, pl Ösvényjáró uccsó levelét már nem válaszoltam meg, csak egy poénüzenet volt, minek? Ergo válasz nélkül hagyni egy levelet nem hiszem, hogy kimeríti a bunkóság kategóriáját.
A kiscsávót én mondjuk nem bannolnám, csak figyelmeztetném, hogy mi illik és mi nem illik.

És főleg:

Emberek... Muszáj mindig szájkaratézni valamin? És muszáj ezt (minimum 40% eséllyel) Logan kapcsán? (40% Logan, 40% komplett Légio, 10% vf+hülye a Beho, 10% egyéb, de szájkarate mindig van )
Dátum: 2010.05.30. 08:41:27
Wiki szerint: Onnantól, hogy megkaptad a tulajdonságot, minden építésre fordított lélekenergia növel rajta. Az eggyel történő fejlesztés költsége x nagyságú tulajdonság esetén (x+21)^2-100 lélekenergia.
Ellenben fejlődik a helyesírása Te meg bunkó vagy Bugsy... őőő... Vikszy... őőő... mindegy, bunkó vagy és kész, hogy nem válaszolsz neki
Amennyit ti háborúztok... Nem mondom, pár háború belefér színesítő jelleggel, de a géphez még nem nőttem hozzá
Dátum: 2010.05.28. 19:05:57
Viktor szerintem nem értjük egymást.
Az épület célja nem az, hogy szopassuk a toppot, ugyanis ez nem reális játékcél és ez soha a büdös életben, nagyon helyesen nem is fog leprogramozásra kerülni! Az épület célja, hogy legyen lehetőség a topok kezéből kicsavarni egy eleddig csak számukra létező előnyt. Ergo egyensúlyteremtés, nem szivatás, a szivatás nem játékcél, hanem bunkóság. Tetszik érteni?
Dátum: 2010.05.28. 18:56:51
Nem mondanám, amennyiben a manakonstit is lefogja (merem remélni) igencsak lejjebb viszi a HT-ra irányuló építési kapacitást, főleg mert amíg nem esik a tágyacska, semlegesíthetetlen.
Dátum: 2010.05.28. 18:47:52
Erős a gyanúm, hogy a harmatos eh megerősítése a cél, nem más, így szerintem nem, nem lehet
Dátum: 2010.05.28. 18:43:14
Valószínűleg rosszul fogalmaztam, szóval:
Én úgy gondolom, hogy nevetségesen kevés, tekintetbe véve a karakterek építési kapacitását.
Viszont HA tévedek:
akkor sikerül lefolytani az építési erejüket, ami viszont minden létező épületet érint nem csak a HT-t, ez esetben már tiszta szopatás a dolog, ok nélkül. Comprende?