Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2010.06.12. 09:31:29
Mielőtt közbeszólsz, informálódj légyszíves. Tudom, hogy a szerencse tulajdonság nagyon erős, szerintem is így van, nem vitatéma. De 56-os szinten a 154-es szerencse ne mond hogy optimális, mert sírni fogok és hazamegyek.
Dátum: 2010.06.12. 09:12:20
Mellesleg kicsit megnéztem és lekémkedtem a karakteredet Awenhai. Abszolút semmi köze ennek a játék elejei veszteségekhez, nem is vagy minuszban már, a vesztett LE-d sem horribilis. Sőt! Kb 15 szinttel vagyok feletted, szintemen szinte mindig top10-es karakter, és ennél több LE-t vesztettem, gyengébb a LE diffim mint neked. Rossz meglátás erre fogni.
Egyszerűen nem húztál ki vf-ed feltehetően, na meg nincs manakonstid így egy csomó LE-t kidobáltál építésre is, ne csodálkozz. Lehet vf, meg manakonsti nélkül játszani, mert neked ezek nem tetszenek, nem férnek be, de akkor ne másokat okolj, hogy a karaktered harmatgyenge
Dátum: 2010.06.12. 08:48:22
Engem mindenképpen ide hoz, az utolsó hsz-ek oldalára...
Dátum: 2010.06.12. 08:44:37
Nem értek egyet!
A kicsik védelmében nem a pókot kell korlátozni, ez marhaság, lévén ezzel a jó játékot bünteted, ráadásul az áldozat úgymond magának kereste a bajt. Nem, ehelyett a más játékokban jól működő mentorrendszert kéne átvenni:
Vagyis az elején ugye most kapnak az újoncok egy mentort, aki lényegében semmi fontos infoval nem szolgál (maguktól is rájönnének fél óra alatt). Az utolsó mondata kb a kövi lenne:
Nézz rá oldalt a sávon a Mentorok pontra.
Emberünk odakattint, és választ egyet a mentornak jelentkezett, legalább 45-ös szintű, saját hordájába tartozó karakterek közül. (Vagyis 45-ös szinten választhatnál: szeretnél-e kezdő játékosok mentora lenni. Ha igen, akkor nagyon rövid bemutatkozó szöveget megadva jelentkezel. És ha valamelyik kicsi téged választ, onnantól a mentora vagy).
A mentorok és tanítványaik kapnának egy külön fórumot, mint a szövetségeknél.
Gyanítom a régi motorosok, tapasztalt veteránok jobban tudnának segíteni a LE megőrzésében, mint bármilyen gyűrű, ugyanis nem a pókokkal van a gond, az áldozatuk a hibás, hogy ennyit veszít. Ezen kell változtatni és azt nem lehet a pók szivatásával.
Dátum: 2010.06.11. 20:04:51
Idézet: Mangetsu - 2010.06.11. 19:49:48
Sajnos volt már rá példa. Byzon egyszer felvállalta, Miklós kiszúrta, és 3 napra zárolták... Mondjuk jó nagy tiltakozás követte a többi felhasználó részéről, és teljesen jogosan


Nem volt jogtalan a zárolásom, de megérte: lesz kvízcsökkentés. Jól esett a sok kiállás mellettem, de Miklós azt tette amit tennie kellett. Jelenleg amúgy már nem használom a vonatkozó scriptet, bár teszem hozzá alig játszom egyúttal, míg hozzáférhető nem lesz a kvízcsökkentés.

Tiha: azért ne törölj...
Dátum: 2010.06.11. 20:01:57
Sok, sok gratulációt!
Na megyek, mindjárt jön Uruguay, akiktől spec sokat várok
Dátum: 2010.06.11. 18:01:41
Végülis igazságos eldöntetlen született, bár tartok tőle ezzel mindkét gárda el is búcsúzott... Bár ki tudja, remélem valamelyik beelőzi a csigaevőket

(ui. Valamelyik magyar csapat nem akarja szerződtetni ezt a Khune gyereket? Nem tudom hol játszik, de olyan rothadt drága még nem lehet )

ui. Gratula az 1 - 1-re, illetve a döntetlenre tippelőknek
Dátum: 2010.06.10. 04:30:44
Idézet: Tindalos - 2010.06.10. 01:24:43
Aukción nyert/vásárolt könyvemet nem kaptam meg és nem is válaszoltak az ez ügyben küldött levelemre!
Kíváncsi vagyok hogy mikor lesznek hajlandók kommunikálni velem ....


Kezdésnek sokat számítana, ha megfelelő topicba írnád be
Dátum: 2010.06.09. 22:06:34
Mi bajod neked a Miklós névvel?
Dátum: 2010.06.09. 20:35:29
Nem hal az meg, csak 12 órát szunyizni fog, ha kifogy minden ép-je A játékosok nagy többsége bizony kölcsönösségi alapon csinálta meg: te ájultra rúgod az én blökimet, cserébe én is fejbe vágom a tiedet
Dátum: 2010.06.09. 20:26:51
Idézet: Hellraiser84 - 2010.06.09. 20:07:20

06.13. 13:30: Algéria - Szlovénia 1-2 (ezek mit keresnek a VB-n? )
[..]
06.15. 13:30: Új-Zéland - Szlovákia 1-2 (megint: ezek mit keresnek itt?)


Algéria: az afrikai C csoport élén holtversenyben végzett Egyiptommal, így egy ki-ki meccsen kellett dönteni a továbbjutóról semleges pályán (Szudán, Kartum). A véres összecsapásoktól kísért találkozón, drámai küzdelemben erős pszichológiai nyomás alatt nyert Algéria 1 - 0 -ra, és kvalifikálta magát a vb-re.

Szlovénia: a csoportban kicsapták a cseheket és a lengyeleket is, utána pótselejtezőn verték az abszolút favorit, nemrég még UEFA bajnokot adó oroszokat is...

Új-Zéland: az óceániai zóna győztese, 6 mérkőzés, 5 győzelem, 1 vereség. Interkontinentális pótselejtezőn búcsúztatták Bahreint. Játékosaik az USA, Anglia, Dánia illetve egyes Dél Amerikai ligákban edződnek...

Szlovákia: az európai zónák talán legnagyobb meglepetését végrehajtva jutottak ki északi szomszédaink. Játékosaikat az olasz, német, angol, orosz, lengyel, török, francia élvonalban találjuk meg...

"Hogy jutottak ezek ki?" Nem értem a kérdést... Úgy, hogy folyamatosan elég jó teljesítményt nyújtottak ahhhoz, hogy most kinn legyenek, úgy
Nekem elég jó arányban fogadják el a kérdéseim, pedig elég spec ismeretekre kérdezek (mivel elsősorban törit szeretem, főleg onnan). Példa:

Hírhedett kalóz, kirabolta Puerto Cabellot, Maracaibot, Panamát, később lovaggá ütik és Jamaica alkormányzójaként letöri a karibi kalózkodást. Ki ő?

"Barbadosed" Henry Morgan (1635(?) - 1688)
Edward "Blackbeard" Teach (1680(?) - 1718)
William Kidd (1645(?) - 1701)
Bartholomew Roberts (1682 - 1722)

A kérdés helyes válaszát roppantul nem tanuljuk. Ugyanakkor a helyes választ jelentő személy életútja érdekes lehet annak aki a témakört szereti, így beengedték (noha jók az esélyei a kivérzésre feltehetően).
Ha a kérdés kissé speciális is, akkor is beengedik ha érdekes lehet az info amit rejt.
Pl, hogy ez jó kérdés lett, abban az érdekessége mellett benne van, hogy a kérdés nem eldöntendő, a felsorolt lehetőségek bármelyike elképzelhető első ránézésre (ergo 4 hírhedett kalózkapitány), és a Panamát szintén kifosztó Sir Francis Draket nem tettem közéjük, mert könnyen elviheti a felületes nézelődőt.
Vagyis szerintem a recept hogy nagy (90% körüli) eséllyel beengedjék a kérdésed:
1. Ne eldöntendő kérdés legyen
2. Ne legyen tagadó válasz
3. Legyen az info érdekes, amire kérdezel
4. A válaszlehetőségek mindegyike legyen ránézésre reális
5. Ne tedd túl nehézzé a kérdést megtévesztő válasszal
De javítson ki, aki nálam képzettebb
Dátum: 2010.06.09. 19:07:18
Nem tudom mennyit leszek net előtt mostanság, így bizti ami tuti, megírom a teljes első körre a tippjeim, összeszedem egy helyre én is az eleddig általam tippelteket, hogy könnyebb legyen crasnek majd az élete

Világbajnok: Németország (érzelmi tipp, aki nem nagyon ért a focihoz, erre ne hallgasson, ha itt beszáll a játékba )
Gólkirály: Lionel Messi (az idén egyértelműen az év játékosa volt, cefet gólerős, jól cselez, tarthatatlan )

Dél-afrikai Köztársaság – Mexikó 1 - 0 (a hazai pálya előnye, egy az utóbbi időben kínlódó Mexiko ellen hozhat meglepit)

Uruguay - Franciaország 2 - 1 (bízom nagyon Forlan gőllövő erejében, a franciák nem egységesek mint csapat, ráadásul Domenech szövetségi kapitány repül a vb után)

Koreai Köztársaság - Görögország 0 - 2 (Rehagel remek edző, aki a védelemre épít, szerintem nem nagyon veszik be a görögök hálóját a koreaiak)

Argentína - Nigéria 4 - 2 (Nigéria elég jó kis csapat, hogy csúnyán megpörgesse az argentin szélső védőket, de Messi, Tevez, Milito... auch )

Anglia - Egyesült Államok 0 - 1 (erős a gyanúm, hogy a vb meglepetés csapata lehet az USA, a csoportjuk könnyűnek tűnik, bármikor továbbjuthatnak, bár az angol csapat nagyon erős, az amcsik most képesek lehetnek meglepő dolgokra)

Algéria - Szlovénia 0 - 2 (a fiatal és masszív szlovén gárda szerintem legázolja a harmatos algíri különítményt)

Szerbia - Ghána 1 - 2 (Ghána jó kis csapat, meglepheti pár góllal a déli szomszédot Bár nagyon fájó lehet nekik Essien kiesése...)

Németország - Ausztrália 3 - 1 (bízom a német csapatban még minden fájdalom és sérüléshullám ellenére is, ha valamit el akarnak érni, az ausztrálokat verni kell, sikerülnie is kell!!! )

Hollandia - Dánia 2 - 2 (a hollandok borzalmas erősek, de a dánok az USA mellett a titkos favoritjaim, bármilyen csapatnak okozhatnak fejfájást, szerintem masszív játékukon a holland bicska is kicsorbul )

Japán - Kamerun 0 - 3 (Eto'o az Eto'o...)

Olaszország - Paraguay 1 - 1 (az azurrik semmit sem fognak elérni privát véleményem szerint, Paraguay tetszetős kis gárda )

Új-Zéland - Szlovákia 0 - 2 (Új-Zéland töltelék csapat, sima vereséget szenved)

Elefántcsontpart - Portugália 3 - 2 (a jelenleg eléggé feledhető portugál gárda könnyen befuthat egy elefántcsorda talpa alá )

Brazília - Koreai NDK 4 - 0 (a legegyértelműbb meccs, a különbség a két ország között fényévekben mérhető)

Honduras - Chile 0 - 2 (Honduras is tölteléknek tűnik...)

Spanyolország - Svájc 2 - 0 (borzasztó nehéz Svájc ellen játszani, de a spanyolok nem dísznek favoritok)
Dátum: 2010.06.09. 04:34:28
Igen, ez biza jól működik, minden akkor beregelt karaktered megkapja (v4-re nem tudom, de a normális világokon igen).
Dátum: 2010.06.09. 04:30:21
Idézet: Sültcsirke - 2010.06.09. 02:00:29
mennyit bír egy emberi hajszál?
válasz 3kg... baromság még a 0,2 is sok...


Nem az, tudományos tény, akkor is az lesz ha neked nem tetszik

Idézet: Sültcsirke - 2010.06.09. 02:19:36
Egy férfi felépít egy házat ami minden szempontból hagyományos. A ház minden oldalának déli fekvése van! Arra jár egy nagy medve. Milyen a színe? Jézusom amúgy fehér volt a medve XD


Attól hogy te nem gondolkodsz a kérdés még teljesen jó. Ha a ház minden oldala déli fekvésű, akkor az Északi sarkon áll pontosan, ott meg kizárólag jegesmedve él. Tudod kedves Sültcsirke attól, hogy a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.
Dátum: 2010.06.09. 04:25:43
Khmm. 2004-ben mennyit tettél volna arra, hogy Görögország NEM lesz EB győztes?
Én sem hiszem, hogy a brazilok befuthatnak, de hát a labda gömbölyű. Ki tudja? Lehet, hogy a végén Hondurasba kerülnek az aranyérmek
Dátum: 2010.06.08. 21:13:39
Legegyszerűbb kölcsönösségi alapon. Neki is kell a küldi, neked is kell és kinyírjátok egymás jószágát. De ha ez nem megy valamiért:
Nézz körül a toplistában, keress a szinted környékén nagyon gyenge karit (azt sokat verik), akinek viszonylag kicsi a dögje (lehetőleg max 10-15 szint). Próbálkozz
Dátum: 2010.06.08. 04:32:41
Honnan indulnak a veszekedések?

1. A feleségem, mikor a tv előtt ültem megkérdezte:
- Mit nézel?
- A port...

2. A feleségem azt mondta ad egy támpontot, hogy mit szeretne a szülinapjára. Legyen piros és 3 másodperc alatt legyen 0-ról 100-on. Vettem egy piros szobamérleget...

3. Elkísértem a feleségem az osztálytalálkozójára, ahol egy férfi rettenetesen berúgott. Megkérdeztem ismeri-e?
- Hogyne. A gimi alatt együtt jártunk, és mikor elhagytam elkezdett inni szerencsétlen...
- Még mindig ünnepel??!...

4. A Tescoban megkérdeztem a nejemtől, vegyíek-e egy láda sört 3500 Ft-ért? Nemmel válaszolt, majd kérdés nélkül vett egy 7500 Ft-os arckrémet, mire megjegyeztem: a sör többet segített volna és olcsóbban, hogy szépnek lássam...

5. A nejem nézte magát a tükörben:
- Ez borzalmas! Kövér vagyok, öreg, ráncos... Most tényleg jól esne néhány bókod!
- Kitűnő a látásod még mindig...

6. Megkérdeztem a feleségem, hova mehetnénk el a házassági évfordulónkon?
- Valahová, ahol nagyon rég nem voltam - válaszolta.
Én meg megörültem, hogy csak a konyháig akar menni...

Fószer bemegy az állatkereskedésbe, pórázon rángatva egy jegesmedvét és rettenetesen üvölt:
- HOL VAN AZ A SZEMÉT???!!!!
Eladónő megszeppenve:
- Milyen szemetet tetszik keresni?
- Akitől itt egy évvel ezelőtt a TENGERIMALACOT VETTEM!!!

Ha nem hiszed, hogy a kutya az ember legjobb barátja, próbáld ki ezt:
Zárd be a kutyádat és a feleségedet a kocsid csomagtartójába. Egy óra múlva nyisd csak ki! Na szerinted ki örül jobban amikor meglát?
Dátum: 2010.06.07. 19:29:44
Ja és akkor a tippek:

Dél Afrika - Mexiko : 1 - 0 (a házigazdának kedvezhet a hazai pálya és a sok szurkoló biztatása, a jelenlegi Mexiko meg nagyon harmatos)

Uruguay - Franciaország : 2 - 1 (Domenech távozása, szétzilált, csapatmunkában gyengécske francia csapat, nem lepne meg ha a csoportban elvérezne, a másik oldalon Forlan gólerős)
Dátum: 2010.06.07. 18:59:19
Hát az angolokat gyengének mondjuk nem titulálnám semmiképpen, azért az a Rooney, Crouch, Wallcott, Lampard, Gerrard, Terry, Cole, King... hmmm... nekem ez nekem nem tűnik gyengusznak kicsit sem, de kapusuk valóban nincs évek óta... Hallottam valamit műszakban ma, hogy Ferdinand lesérült, na ő mondjuk nagyon csúnya veszteség lehet nekik. De összességében elég masszív csapat ez így is.
A National elf ezer sebből vérzik. Enke öngyilkos lett, Adler lesérült, Neuer tapasztalata nem túl nagy, Ballack elvesztése már a tragédia számba megy, Gomez és Klose kispadosok, formába sincsenek, úgyhogy igen, Kurányit én is kivittem volna. Meglátjuk lehet-e várat építeni a Schweinsteiger - Lahm kettősre... Sajnos nem hiszem Ráadásul az elmúlt időszak eseményei mentálisan is biztosan nyomot hagytak a germánokon...
Az argentin támadók mögött azért ott lesz Veron ha jól tudom az ő labdáinak meg szeme van. A két belső védő is első osztályú, de hogy ezen a Heinzén mit eszik Maradona...? Zanettit én is kivittem volna, Cambiassot... hát nem tudom...
A spanyolok szerintem is jelenleg a legnagyobb esélyesek. Casillas nagyon jó kapus privát véleményem szerint, ha meg nem, akkor fel lehet küldeni Valdezt is. Iszonyú jó csapat de remélem beverik az orrukat