Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cedrik

Oldal: 1234
Dátum: 2013.02.06. 21:40:21
bocs ha egy kicsit kusza de teloról írtam
Dátum: 2013.02.06. 21:38:25
ez a bug rettentő idegesítő

Fejlesztések:

templom: én szinte 90%-ban mindig ugyan olyan templomot kapok, már unom, napi rutinná vált nem nyújt semmit
szerencsekerék, jó dolog ( nyílván mert lóvés)
új épületszintek: wao ettől a játék nem lett jobb csak tóldozgatás volt hogy legyen mit építeni
Af: jó
Új event: szerintem is jó volt összeségében, de az hogy 1 nap alatt meg lehetett csinálni az szerintem egy csúnya elszámolás és elméretezés

A világok közti átjárás szerintem feldobná a játékot új lehetőségek, kihívások. V2 eléggé halott, A sötét mágusok szöviben kb. 8-10 aktiv tag van ahogy hallom az aljas csőcselékben is és ez a 3 legnagyobb szövi közül 2. A mi szövetségünkben az elmúlt 1 hónapban 8 karakter hagyta abba a játékot, akik eddig full aktivak voltak, ez ez annak köszönhető hogy nincsenek új kihivások, unalmas lett a játék, ugyan azt a 4 karaktert támadni mindig elég unalmas. Én még nem döntöttem el hogy meddig folytatom de nem sok értelmét látom már.
Dátum: 2013.02.06. 19:44:19
Portyalistával kapcsolatban nekem is lenne egy kérdésem. Háborúban miért tünteti fel támadhatóként a karaktert, amikor nem támadhatom meg mert nem telt le az 1 óra? Ezt miért nem lehet kiküszöbölni?

2. kérdés: világok közt mikor lesz átjárhatóság? Mikor történik a játékban érdemi fejlesztés amiért érdemes vele játszani????
Dátum: 2013.01.12. 09:38:00
Köszönöm a segítséget
Dátum: 2013.01.11. 07:37:16
Sziasztok tegnap szert tettem egy Tudás könyvére, a kérdésem hogy az általa adott +1 pl: a valóságformázásnál , csapdakészítésnél szívósságnál ér valamit?
Melyik szakértelmeknél felesleges rárakni a +1-et?

Előre is köszi
Dátum: 2012.11.30. 10:32:24
Köszönöm
Dátum: 2012.11.30. 10:22:10
sziasztok

Hol tudom beszerezni a szubplazma detektort?
Idézet: BaalCain - 2012.11.08. 07:34:26
Idézet: Miklós - 2011.11.29. 17:48:31
Összegyűjtöttem a VU találkozón elhangzottakat, és egyúttal ennek örömére nyitottam egy új Várható fejlesztések topicot is.


Új szövetségi épületek Craslorg javaslatai alapján.




nem sokára jön a 2012es tali. biztos elvesztek a jegyzetek és egy év alatt nem sikerült az épületeket leprogramozni. de legalább beszélhetünk róla a chaten is...



Ne panaszkodj!!!! Idén már megemelték az épületek maximális szintjét, az új épületek új év 2013 de az is lehet hogy 2014, addig lehet hogy lesz egy ultragiga nagymesteri építészet nullázódik minden és húzhatjuk újra, milyen izgi is lenne megint elölről építeni ugyan azokat az épületeket juhuhu sábádubi.....Addig is megpróbálhatjuk maxolni a Ht-t más ugysincs
Ha ezt igy elmondjátok neki biztos nincs ekkora galiba, de Én még mindig nem értem, hogy ha ti elvettetek kb 1000 követ hova tűnt a maradék 10000? Május óta szerintem lehetetlen ebben a játékban elkölteni ennyit legalábbis nekem nem sikerült, pedig mindent őskőért veszek....
Ha valóban ennyi követ kapott érte, akkor miért csak az egyik világon alkalmazta?
Ha valóban ennyi követ kapott, akkor miért fizetett szorgalmasan a jatekert?
Azt nem értem eddig miért nem rakta ki az egész beszélgetést a fórumra. Nem ismerem a jogi háttet az ilyen dolgoknak de nem hiszem hogy úgy működne valami, hogy a pénzed elveszik, mert ők úgy gondolják.... Ha így van akkor én nyugadtan visszakerhetem azt az 5000 ft-ot amivel bentvagyok most a játékban. Hiszen ha ők rlvehetik a penzem én visszakerhetem a pénzem. Vagy rosszul gondolom?
Vagy abban nem gondolnak bele, hogy egyszer elveszik többet biztos nem fizet be és a közvetlen környezete sem, mert elveszik ha így gondolják.... Legalábbis ezek után nekem tuti nem lesz több befizetésem !
Peti fasza hogy már te is ezen gondolkozol, lassan meg is szüntethetjük a szövit! Aktív játékos már így is kevés van. Egyedül nem fogok kattingatni .....
Dátum: 2012.11.07. 22:07:08
Idézet: Black Death - 2012.11.07. 21:40:42
Az olló egyre jobban kinyílik, így meg kell oldanunk a problémát.


A pénztárca meg egyre jobban csukódik befelé.



Ez így van!!!
Dátum: 2012.11.07. 20:55:35
Olyan szavazati lehetőség miért nincs hogy nem tetszik valami? Mert nekem nem tetszik.
Dátum: 2012.10.23. 18:16:15
Fecsu felvetésén felbuzdulva megnéztem az idei befizetéseimet.

Én 1 világon játszom a V2-ön (régebben voltam v5-ön de ott nem fizettem egy forintot sem). Szóval itt szinte az elejétől vagyok, az elején nem fizettem, tanultam a játékot stb, amikor megtetszett elkezdtem érte fizetni, 2-3 éve évente 2 befizetésem volt 5-5000 Ft, az idei évben ez így néz ki: január 5200 Ft, tavaszi tali 10000 Ft, nyár végén 5200 Ft, a szülinapi akció keretein belül 10000 Ft ( csak azért nem a 20K mert nem tudom meddig játszom még) ez így eddig ~30.000 Ft és messze még az év vége. Hozzáteszem, hogy én mndent őkövel csinálok, gyorsítok, tárgyból köveset veszek, keréken forgatok, a küldis állaton is van ősköves felszerelés, ami fontos volt vagy a kényelmemet szolgálta megvettem. Itt hozzá kell tennem hogy a karakterem így sem egy csúcs! De!!! Ez az első karakterem, nem optimalizálok, nem számolok, nem töltök a játékkal több órát, nem vezetek semmiféle jegyzetet. Úgy játszom ahogy nekem tetszik (persze kikérem 1-2 ember véleményét), nem követem az aktuális fejlesztési trendeket..... így felmerül a kérdés a végére: Megér ez a játék ennyi pénzt? A válaszon nem kell sokat gondolkodnom... NEM!!!! a felét sem. Hát akkor miért fizetek? Mert, ha valamit megszoksz hogy van, arról nagyon nehéz lemondani
Dátum: 2012.08.20. 22:12:46
Már írtam Baratynak ez ügyben de nem érkezett válasz. Háború esetén óránként lehet megtámadni ugyan azt a karaktert ez világos, maxos kontinuumszűkítés mellett ugye megjelenik a portyalistában 35 perc után, de támadni nem lehet mert írja a 60 percet. Ezt miért nem lehet kiküszöbőlni és csak 60 perc után jelenjen meg a listán? Ez annyira zavaró és idegesítő szerintem. Ezt ennyire bonyolult megoldani? Vagy mást nem zavar?
Dátum: 2012.06.05. 08:21:52
Csp-s támadás esetén figyelembe veszi a hatalom tornyát?
Dátum: 2012.05.05. 23:34:36
Templomos küldetéseim között szerepel a kviz olimpia, gondoltam benevezek. Még ma éjfélig tart ugye. Ezt írja most "A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér." jelentkezni nem tudtam tehát
Dátum: 2012.04.17. 06:38:41
2. ra számolja:
nézd magad a toplistán
nézd az épület statot

nem számol:
lépj be 8 napon
dukát szerzés
Dátum: 2012.04.16. 14:28:18
És mikor kezdődik? Nem mára volt ígérve 10-11 óra körülre?
Oldal: 1234