Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sztavrogin

Oldal: 123456789
*Rég nem látták erre a klánvezért. Igaz sok dolga van. De most csillogó szemmel lép be...*
Gyere Röfi, gyere! *Sztavrogin egy orgling disznó-t rángat bőrkötélen a nyaka körül.* Na gyere már, ne legyél ilyen félénk! *Nagyot ránt a gyesznó pórázán, aki erre morogva ugrik Sztavroginra. Pályájáról vagy 45 fokkal Sztavrogin bal ökle téríti le, amivel az ugró lényt pofáncsapja. Az állat pördül egyet a levegőben, majd fejével a földbe fúródik. Felpattan, és menekülőre fogná, de ekkor a bőrkötél szorul meg a nyakán, és egyet rándítás után dob egy újabb hátast az állatka. Ekkor leül, panaszosan nyüszög, szemében rettegéssel vizsgálja Sztavrogin...* NA, gyere ide... Nem bánt apuci... Na gyere már te mafla *ismét ütésre emeli a kezét...* Jól van... Hát okos vagy te! Tessék itt egy kis lélekenergia. *jutalmazza meg az odakúszó állatot Sztavrgoin.* Így ni... Aztán szépen széjeltépni a többi végzeturat! *majd a többiek felé fordul!* Látjátok etz a szépséget? Tegnap fogtam... Igazi kezesbárány... És már az enyém! Az első állatkám! Úgy fogom hívni, hogy Röfi, és kap majd szép szarvacskákat is a gazditól... Örülni fogsz angyalkám? *kérdi a reszkető állattól, miközben gazdája megvakarja a füle tövét. Lemondóan sóhajt a disznó. Tudja, ő már Sztavrogin oldalán fog elpusztulni...*
Nézzétek meg, hát nem édes? Szeret!
*Majd a Röfire szerelt táskából elővesz egy kis papírost, és kiszögeli a falra:
Állatok sebzését vállalom a küldetés teljesíséhez. Részletesebb leíírást olvashatsz ha megkeresel //kikeresed a karimatz a toplistából...//*
*Majd Röfivel az oldalán kilohol... A háború és az egyéb ügyes bajos dolgai sajnos teljesen lefoglalják a klánvezért.*
Zsolesz ötletét is támogatnám... HA PP marad, akkor az időkorlátot lehetne törölni? Mert nem sokban változtat így a gépnhez kötött időn...
Ellenben ha lehetne javasolni, és nem túl bonyolult leprogramozni: Azokkal a klánokkal akikkel háborúban áll a játékos, ne vonjon le portyapontot!
Dátum: 2008.10.01. 07:51:34
Ha egy játékos egy másik játékos karakterét ideiglenesen helyettesíti, azt be lehet valahol jelenteni? (rendszeres helyettesítésről lenne szó, hétfő és szerda délelőtt...)
Dátum: 2008.09.27. 21:51:29
Én kérek elnézést, ha volt már, de mostanában nem tudtam ezt olvasgatni...
Az arénánál ezt írja:
"Az arénában szövetségi társaiddal harcolhatsz. A párbaj nem vérre megy, ezért az ÉP, VP és lélekenergia veszteség nem valós.
Előfeltétel: Gyakorlótér 4"

Namármost a csatának van még két sajátossága: Tp jár érte, és LE cserél gazdát... Ez a kettő érvényben marad? Azaz, ha ez felépül, akkor onnantól csak két emberen múlik, mogy megállnak-e a 100000000000000. szint előtt? Gondolom nem... Vadászatora használható pontba kerül? VAgy itt is érvényes a 8 óránkénti támadás? Hogy lesz ez?
*megunja a játkot. De eddig jót mulatott. Igaz, már csak cafatok maradtak a Wantukoponyából...*
Tényleg működik! Nem vert át! Muhahahahaha! Igazi kopnyanyúzó! És az enyém.
*Majd gyermeki örömmel a szemében távozik. A hegyi Ogre persze takaríthaja a csupavér-csupaagy játékteret a gyerek iránt... Drága végzeturak, akik már a felszínen éltek! Építsetek gyerekszobát utódaitokak!*
Dátum: 2008.09.24. 17:55:06
Elnézést, ha elhangzzott, de én örülnék olyan opciónak is, ha klánon belül sima szavazást el lehetne indítani...
Azaz valaki feldob egy kérdést, és nem fórumszerűen, hanem egyszerű igen-nemmel magáról a kérdésről is lehetne szavazni.... Van ilyen fejlesztés a tervben?
Dátum: 2008.09.24. 15:43:17
Elnézést, lehet, hogy volt már... Csak szerintem ittt fogalmi eltérés van, vagy én nem értem jól, vagy tényleg így van, de akor meggondolandó...

"Ha a szerencsésebb vagy az ellenfelednél, a te maximális találati esélyed nő, az ellenfél minimális találati esélye pedig csökken."

Tehát ha nő az esélyem a maximális találatra, akkor én gyakrabban sebzek maxot, de ő ritkábban sebez minimumot?

Vagy helyesebben ez így lenne: az ellenfél minimális találtai esélye is nő? Vagy ha nekem nagyobb a szerencsém, akor a másik fél biztosabban talál?
*Besiet. Ledobálja a a vadászatból hazahozott húsokat. Ízlés dolga, de ő kipróbál egy paprikás möszét... Majd mintha húst kloffolna, egy cafatos wantukoponyát püföl, és nagyokat röhög. Mint egy ovodás kisgyerek, aki játszik valamivel...*
Dátum: 2008.09.24. 09:17:49
Üdvözletem!

A játékosok által kútba öntöt enregia 100% vagy 50% százaléka jelenik meg a kútban?

Egy időre eltűnt a kutunk, visszajött 800 LE vel, és itt egy kis kimutatás:

Na, itt lássuk mi történt...
Sztav: 3200 LE
Ebből Kútra: 1.730
Ebből Őrtoronyra: 1434


Hellblade: 2500 LE
Ebből kútra: 1.126 LE
Ebből őrtöröny: 1.343


Zamodemon: 2300 LE
Ebből kútra: 1.000 LE
1263


Shul: 2000 LE
Ebből kútra: 1.000 LE
1020


Trinigan: 1200 LE
Ebből kútra: 144 LE
Ebből őrtorony: 225
Különbség: 831

Anita 582 LE
Ebből kútra:0
0
Különbség: 582

Gargas: 266
Ebből kútra:0
0
Különbség: 266

Cassian: 0 LE
Ebből kútra: 0
0

+ Kutból építkezések: 700 LE
+ Kútban maradt: 103

Kutas: 803
Különbségek összege: 1690 + amit a kút termel egy nap alatt:

Hová lett: 800... Megkérdezem... Ha a kútba Öntött LEből csak a felét lehet felhasználni, akkor már majdnem jó...

mi a véleményetek? Rendben van a kutunk, vagy még lukas valahol?
Dátum: 2008.09.23. 22:36:52
De a kutunk az tényleg elszállt... Nem termel semmit, folyton üres. Az új tagok hiába töltik... Ismét Kubla klán és elnézést...
Dátum: 2008.09.23. 21:20:29
Üdvözletem a neves varázslóklak!
Ha idejük engedi, kérem futtassák át betűkhöz szoktatott szemüket a friss napilapon!
*És letesz néhány Ghalllai Krónikakat az asztalra.*

http://ghalllaikornikak.freeblog.hu/
*Sztavrogin frissíti az újságokat az asztalokon.*
Dátum: 2008.09.23. 20:53:18
4. szinttől...
Dátum: 2008.09.23. 20:19:40
Erre ott az opció a kérdés alján, hogy töröljék...
Dátum: 2008.09.23. 20:01:00
Valami furcsa dolog van a lélekkutunkkal, meg az építkezéseinkkel...

A lélekkutunk megépítés óta termelt vagy 3 LE-t, aztán azt beépítettük, azóta nincs lélekkutunk... Semmi se nincsen benne! Pedig oda is töltögettek népek...

A részletes statisztikáknál Trinigan nevű tagunknál 1K le van, Lélekkútba Trinigan - 144 LE-t épített Őrtoronyba 0 LE-t, mást nem építünk....
Kubla kánság lennék... Nézzetek utána kérlek!
Köszönöm!
*Ő is előkerül egy kis csevejre, ha akadnak... Már megszokta, hová kell a borért nyúlni... Elékszít magának egy kis lemúr apróprecsenyét is... Hmmm... Nyámi...*
Dátum: 2008.09.23. 09:59:16
Elnézést, hogy ha volt már kérdés:
Klánon belüli körüzenetre van mód?
*mielőtt Sztavrogin elmegy lefeküdni, minden asztalra kiteszi a legfrissebb újságot, a Ghallai Krónikákat.*
//
http://ghalllaikornikak.freeblog.hu/
//
Dátum: 2008.09.22. 22:02:53
Én pl imádom benne ezeket a műveltségi kérdéseket. Ha nem tudod (per pillanat) nem veszítesz vele sokat, de nagyon jó poén, hogy ilyen is van benne! Eddig ilyet még nem láttam, engem megvett!
Oldal: 123456789