Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Woodranger

Oldal: 1
Dátum: 2014.10.08. 11:53:42
Sziasztok! Magasabb szinten olyan kevés támadható ellenfelet dob ki a rendszer, hogy klónokkal együtt is csak 4-5 van. Nem lehetne szintarányosan bedobni még pár robotot? Így még a 400-at is nehéz összekaparni...
Dátum: 2014.09.29. 15:00:43
Sziasztok! 200. szint felett keményen le lettek véve a varázslatok sebzései, az indoklás szerint a játékosok egy része kérésének megfelelően. Elképzelésem sincs, kinek lehetett ilyen kérése, de már 220. szint körül igencsak érezhető a negatív hatása, kétéves karakterfejlesztést dobhatok a kukába, anélkül, hogy bármilyen alternatívát kaptam volna. Kinek jó ez?
Dátum: 2012.02.27. 22:51:24
Szerintem nézz először a toplistákra, bőven elképzelhető, hogy eltérő taktika miatt ne tudj elpüfölni valakit pár szinttel lejjebből. Egy éve napi 20 percet tudok csak játszani, nagy nehezen mégis tartom a szinten, bőven sikerként könyvelem ez ezt is. Persze ha meglenne a szükséges napi portya- és szerzett LE-mennyiség, könnyebben garázdálkodnék.
Dátum: 2012.02.19. 01:46:28
V3 bajnokin másodszor nyer a kategóriámban klón, de nem az enyém Érdekes módon 1-2 kategóriával lejjebbről kapom a klónt a döntőben, ugyanazt a karaktert. Nem lehetne véletlenszerűen, vagy pedig a mi kategóriánkból másolva? (Ha lemaradtam volna egy triviális korábbi magyarázatról, elnézést kérek, nem kötözködni szeretnék, csak nem értem.)
Dátum: 2009.01.29. 10:45:20
Szintén nem létezőnek tekint, pedig próbáltam utána vagy 3 verzióban módosítani:-)
Azonosító/kar: Wood. Előre is köszönöm a segítséget!
Dátum: 2008.12.03. 23:19:59
Ariellel egyetértek. Viktor viszont véleményem szerint kifacsarja a dolgokat - senki nem beszélt arról, hogy "jaj de szegények vagyunk, ütnek minket", ami bántó, az az arányok kérdése, de erről sem egy-egy szövetség tehet. Örülök, hogy a vita visszatér a kulturált mederbe, bár nyilvánvaló, hogy védem az enyéimet a végsőkig
Balor, a homályos üzenetet örömmel vettem:-) Remélem, az egész ügy jó arra, hogy a készítők figyelmét felkeltse az apróbb módosítások szükségességére: maradjon meg a szövetségek mozgástere, de a jövőben se lehessen határok nélkül "farmolni" (de szép magyar szó:-)). Persze ez utóbbi nem a mostani esetre vonatkozik, hanem arra az elképzelt állapotra, ha 3 hónapon keresztül minden héten beköszönne egy-egy top 10-es szövetség.
Dátum: 2008.12.03. 16:51:04
Nem lehet Én csak abból indulok ki, hogy a mi csapatunk nem támad, nem akarja senki játékélményét elvenni. Ha viszont megtámadnak, nyilván védjük magunkat, ahogy tudjuk. Ha tudjuk...
Dátum: 2008.12.03. 12:47:01
Balor, ne haragudj, de ez nem szép. A szövetségetekből kb. 5 embert tudok nagy biztonsággal leverni. Persze, hogy velük próbálkozom. Közlöd, hogy miért nem AranyAlmát vagy az erősebbeket támadom, miközben:
-a háború kezdeti másfél napjában egyedül álltam fel nektek
-szereztünk húszonx győzelmet, de a beérkező 71 támadásból 40 (!) irányult ellenem, ennek kb. a fele AranyAlma és Wurgolx, a top tagok, akiknek én kb, olyan erősségű vagyok, mint nekem a ti emlegetett "gyengébb" tagjaitok, akikről még így is lepattanok gyakran.
Tehát a fair play szellemében nem leszek hülye.
A "hivatalos" levélen kívüli minősítéseket úgy érzem az érintett személyeknek kell megbeszélni - bizonyára ez meg is történik, de mégis mit vártatok? Soha sehol nem szeretik az erőből játszókat.
Persze, hosszú távon el lehet érni, hogy jöttök, támadtok, kikészítetek egy szövetséget, amíg fel nem oszlik vagy a tagjai nem törlik magukat. De gondold végig, tényleg ez a célotok egy játékkal? Nem hiszem, hisz van köztetek, akit évek óta ismerek. Akkor mégis mire ez a nagy felzúdulás? Arra, hogy kikerült két levél? Ezt sem hiszem, de majd biztos meggyőződhetek az ellenkezőjéről.
Dátum: 2008.10.24. 01:40:10
Azért az arányokra figyeljünk: ezek a cégek soha nem adtak több százezer embernek munkát, és az alkalmazottaik számának többszörösét döntötték csődbe a beszállítók és a kisboltok tulajdonosai személyében, akiket most közpénzből segélyezünk. Továbbá az említett multik adót sem fizetnek... Én meg a könyvkiadóm által kulturális értékeket hozok ki, mégis én fizetek kulturális járulékot, nem én kapok azért, hogy mentjük a menthetőt... Szóval valami nagyon nem stimmel.
A válság elemzése pedig távolabbra mutat: az amerikai fogyasztási lufi (mert arról van szó) csak a jéghegy csúcsa. Az egész alapja az az emberi viselkedésrendszer, amely során elvesztettük a kapcsolatot a természettel és mindenféle mértékkel. Érdekes, hogy a tradicionális, ősi civilizációk a mindennapok során is magasabb szinten művelték ezeket, mint a mai ember, sőt, a legújabb kutatások szerint gazdaságilag sem voltak olyan "elmaradottak", pl. egy kg hús előállításához kevesebb (fosszilis és egyéb) erőforrást használtak fel, mint a mai gazdaság!
Dátum: 2008.10.09. 01:25:30
Nekem tetszik a pontos rendszer - lehet vitatkozni bármeddig, de tény, eddig az virított, aki sokat ül gépnél. Ez pedig elvette a "nemes versengés" élményét. Ha ez visszaadja (amit nem tudok még), akkor támogatom.
Oldal: 1