Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Dátum: 2010.04.23. 14:32:07
Idézet: Ariel - 2010.04.23. 14:07:00
Jerikó, ne azt nézd, hogy mekkora a LE diff egy karakternél, hanem azt, hogy a gyémánt bónusz mennyi hasznot hajtott neki. Ha vennénk a LE diffed 25%-át, hozzáadnánk az elmúlt fél évből napi 5k LE-t amit a térkapuban termelt ki a bónuszod, az érték jóval nagyobb lenne, mint mondjuk a védelemre járó zafír bónusz. Kétség sem férhet hozzá, hogy a gyémánt bónusz a legjövedelmezőbb ott, ahol van KH.


Megint témánál vagyunk. KH-t mindenkinek!
Dátum: 2010.04.22. 21:18:56
Kééééét fegyver...? Már látom is a lelki szemeim előtt a 2 gramagan csontpálca kaliberű fegyverrel rohangáló karaktereket... Varázslatnak meg beraksz egy olyat ami pl támadást csökkent... Máris nem hiányzik a pajzsod.

Az egynél több varázslatkörről meg akadjunk már le... Az az egy mai van, is simán eldönti a csatát, miért kéne mégegy?

A gyémánt bónuszra meg annyi rálátásod sincs, mint a játék többi részére. Most mesélhetnék róla, hogy a kivégzés "reformig" gyakorlatilag nem is volt a gyémántnak hordabónusza. Vagy a projekció egekbe tápolásáról, meg a kreatív korlátjáról... Lélekszívás...
Kell még?
Dátum: 2010.04.21. 21:06:27
Nah, itt egy terjedelmesebb véleménnyílvánítás következik, az újonnan bekerült kényelmi funkciókkal kapcsolatban.
Vegyük sorra a cuccokat:

Az egyéb/gyorsítások alatt megjelent egy új gomb: Kényelmi funkciók. Ennek megvásárlásával a prémium játékosok több hasznos kényelmi funkciót kapnak: a maximális portyapontok száma 300-ra nő

Hát... egye fene, néha jól jön, de önmagában nem ér 50 őskövet.
a kínzókamrába vitt játékosokat jelöljük a portyalistán

Érdekes, de... áh mindegy, végülis jó.
öltözet válthatsz a karakterlapon egy gombnyomással

Bár nekem nincsen arra szükségem, hogy villámgyorsan öltözetet váltsak, másoknak igen hasznos lehet. Csak kár hogy van rá script/makró, hívd ahogy akarod, ami ezt ingyen csinálja, és az öltözetek száma nincs korlátozva. Ezeket pedig bárki következmények nélkül használhatja én úgy látom...
a befogott állatokat, ha akarod, automatikusan kisajtolhatod

Ez az egy dolog volt ami felkeltette a figyelmemet. Ez bőven megérne 50 követ, ha... úgy lenne megcsinálva, ahogy azt az ember gondolja... Tehát nem ellövi a CSP-t/őskövet helyettem, azt én is meg tudom csinálni, hanem vár addig amíg nem tud újra sajtolni, és akkor csinálja... Így viszont ez eléggé fail kategória... Bár ha az volt a cél hogy 50 vadászat bármiáron végigmenjen, akkor azt végülis elérte... De nekem ez így, ebben a formában felejtős.
adtunk egy gyors gombot a napi ősköves italok megvásárlására, lehetőség van a vásárlásnál mennyiség megadására

Tényleg? Most komolyan? Szerintem ez alapból elvárható lett volna...
a vadászat automatikusan megállítható lett, ha már 10 kalandod van

egész jó... de önmagában ez sem ér 50 követ. Ami azt illeti, a többivel együtt sem...
és adtunk egy gyors gombot amivel egyszerre több állatot elküldhetsz a kennelbe gyakorolni

Tetszik végülis... de ez megint az a kategória, amit alapból elvárna az ember...
Reméljük hasznosnak fogjátok találni ezeket a funkciókat.

Hasznosnak hasznosak. De nem 50 kavicsért... És ehhez még hozzájön, hogy csak akkor műxik, ha prémium tag vagyok. Alapból nem ér 50et, és még prémiumhoz is kötött? lol kategória. Azért lol, mert nem szeretek a behóval szemben ilyen menő, felnőttes/érett hangzású szavakat használni, mint egyesek. Ők sem anyáznak nekem... Én csak leírom a véleményemet. Csináljátok meg a sajtolós részét olyanra ahogy leírtam, akkor habozás nélkül megveszem...
Dátum: 2010.04.21. 20:30:52
Támogatom. És ha nagyobb számot írsz mint ami a LEd-ből kitelik, akkor annyit növeljen, amennyit max tud Így nem kell 200szor kattintani ha a mágiát esetleg 50ről 150re akarom növelni...
Dátum: 2010.04.21. 15:26:49
De hát attól gyengül a karakter...
Dátum: 2010.04.17. 10:17:51
Mindenki tudja hogy nincs, csak Miklós nem... Ezt az egész témát letudta anno valami statisztikával, ami szerinte azt hozta ki, hogy balansz van...
Dátum: 2010.04.17. 10:15:40
Ez engem is zavar kicsit... Bár az én állataim még csak ~75. szintűek, de ezt is több hónapba tellett elérni. Most végre több elnyelést adnak, mint a régi. És sikerült csupa pókot befognom... És most ez az egész megy a levesbe?
Dátum: 2010.04.14. 17:15:55
Ööö...... na mindegy...
Dátum: 2010.04.07. 18:38:35
Ha az általad választott kufár gyűjti össze a legtöbb térképdarabot, akkor a legerősebb verziót kapjátok. Ha második lesz akkor a másodikat, ha harmadikat akkor a leggyengébb verziót, ha negyedik akkor egy végzet medált kap a csapat minden tagja, aki legalább 10 térképet összegyűjtött. Tehát egyéni teljesítményt nem jutalmaz külön, de 10et minimum össze kell szedned, hogy megkapd a jutalmat.
Dátum: 2010.04.05. 01:15:17
Teljesen egyetértek veled, a scripttel kapcsolatban, illetve egyes emberek stílusát illetően is. Bár én itt kb 1,5 év alatt teljesen hozzászoktam, hogy hülyének néznek, így már meg sem említem...

Amúgy meg, onnantól hogy gyakorlatilag legalizálva van a script, az lenne a korrekt megoldás a vezetőség részéről, ha kiraknák a linkjét az oldal tetejére. Hogy mindenkinek legyen Ja hogy akkor mindenkinek van és olyan mintha senkinek sem lenne? Vegyétek ki a kvízt, ilyen egyszerű. Sok problémát megoldana. [IRÓNIA]

Kvízolimpia, adatbázisok:
Mielőtt széleskörben elterjedt hogy van ilyen adatbázis, már jópár emberen ott figyelt a 12 kvízmedál, emellett scripttel fix 10% LE is befigyelt. No de! Semmi baj, hiszen mostanra minden nyílvános adatbázist lekapcsolnak olimpia idején!!

Akkor megkerdeznem a kedves ekezetet nem ismero arcoktol, hogy

NEKED_MEGIS_MEDDIG_TART_SZEREZNI_EGY_NEM_NYILVANOSAT_HA_AZ_UZEMELTETO_TORTENETES EN_A_SZOVITARSAD??

Komolyan, nem véletlenül fogynak onnan elölről az emberek, ezt a minden megengedett mentalitást nem minden embernek veszi be a gyomra...
Dátum: 2010.03.03. 22:01:34
Az Állatok menüpontban van felül egy Szabadon engedés fül, arra kattintva lehet.
Dátum: 2010.03.01. 01:10:41
Ha feltöltőkártyás a telefon akkor nemnagyon derül ki Ha előfizetéses akkor már lehetséges. Belföldi postautalvány is jó, csak be kell miatta menni a postára Nálunk is, anyum forgatja a szemét ha rájön hogy (megint) őskövet vettem, ezért az esetek 90%ában nem tud róla...
Dátum: 2010.02.25. 13:47:32
Ez nem csalás, de eléggé szégyen hogy a játék erre lehetőséget adott... Nekem még az sem tetszett, hogy előre be lett harangozva, hogy a térkapus cuccokat is be lehet majd adni dukátért, mert így mindenki elkezdte őket félrerakni, és persze az járt jól, akinek volt maxos térkapuja...
Az ismételhetők dukátjutalmáról pedig nem fogom ezredszer is részletesen kifejteni a véleményemet, legyen elég annyi hogy undorító.
Dátum: 2010.02.21. 15:08:03
Pontosan, hogyan lehetett az elején "csalni" ? Ez nekem új...
Dátum: 2010.02.18. 22:02:38
IQ + Taumaturgia +Krit. varázslat szakértelem ha varázslósabb irányú vagy,

Erő +Támadás +Kritikus ütés, ja és minnél több állat ha közelharcosabb.

De epikus ellen hatékonyabb a közelharcos irányzat De persze a legjobb ha mindkettőt fejleszted
Tudom még ajánlani az epikusba való sebzésnövelő tárgyakat, bár azokat előbb ki kell ütni az epikusból...
Dátum: 2010.02.17. 11:46:31
Vagy inkább menj vissza homokozni
Dátum: 2010.01.28. 17:19:11
Gondolom 15PP-s beállításon könnyű elkölteni a napi mennyiséget. Elárulok valamit: 30ason nem az... Igenis van értelme. Ja és még valami: ismételhetője sincs mindenkinek...
Dátum: 2010.01.20. 15:31:15
Hát, sajnos errefelé már csak így mennek a fejlesztések... Viszont egy jótanács: ha bármikor felajánlják, hogy "ingyen" lefelejthess egy szakit (LE-t dobj ki az ablakon...), ne élj a lehetőséggel! Én is anno voltam olyan hülye, és lefelejtettem a kivégzést meg a kreatívot... Ha kiszámolnám hogy mennyit buktam ezen, valószínűleg elhánynám magam. Utána visszanövesztettem, mert rájöttem hogy átbaszás volt az egész...
Dátum: 2010.01.05. 23:33:01
Miklós, én tényleg nem értem mit akarsz elérni ezzel a szakértelemmel... A VF-nél nem produkál jobb LE/TP arányt, tehát a VF-eseknek nem éri meg használni. Ebből következik, hogy hiába nem használhatja a VFes, egy normálisan játszó karakter ezzel a szakértelemmel sem lesz nála erősebb. Lehagyhatja igen, de akkor ott van a következő generációnyi VFes. Őket is le lehet hagyni. És a következőket is. Mígnem bele nem ütközöl a KHn, HTn, és egyéb túl későn bekorlátozott/régen jobban működő dolgokon feltápolt t0p-ba, és nincs tovább. Mivel ők is használják a szakértelmet, velük szemben is megszűnt a kitörési pont.
Akkor most mi ennek a szakértelemnek a célja?
Dátum: 2010.01.05. 23:11:48
Tehát gond nélkül kizárunk a szakértelem használatából egy, a teljes játékosbázis 40%-át alkotó réteget, de egy 1-2%-ot alkotót már nem lehet mert úgy már túl sok lenne?
Amúgy meg, ki akarná utolérni a t0p-ot?