Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Dátum: 2010.05.10. 16:10:58
Igazából nem lényeges hogy mennyi hiányzott, ha max ÉP-vel raktad be gyakorolni és kevesebbel jött ki, akkor tökmindegy hogy mennyi hiányzik, ilyennek nem lenne szabad történnie. Azért tartottam érdekesnek, hogy mennyi hiányzik, mert abból hogy mindegyiknél ugyanannyi hiányzik, vagy mondjuk pontosan a max ÉP fele, már következtetni lehet, hogy mi/hol lehetett a baj. Mindenesetre ha ez tényleg így van, akkor ez legjobb tudásom szerint egy bug, szerintem írj egy levelet Baraty-nak, hogy nézzen utána.
Dátum: 2010.05.10. 12:01:08
Külön nem írja sehol, de ott van az, hidd el A hatalom tornyából származó 10%-ot sem írja sehol, mégis ott van.
Dátum: 2010.05.10. 00:10:38
Nem, tényleg nem mehet le. Most így hirtelen egy dolog sem jut eszembe ami ezt okozhatta, elvileg ilyen tényleg nem történhetne... Ha ez tényleg így van akkor ez bug, de ilyennel még soha nem találkoztunk, logikátlan lenne pont most előjönnie, amikor semmi sem változott az állatok terén... Bár... mostanság esedékes valami új állatoknak való speckóképességek leprogramozása, lehet hogy az okozott valami anomáliát De majd valami okosabb ember megmondja Mindenesetre ha bug, akkor mások is bele fognak futni, és jelentik majd, és akkor javítva lesz. Amúgy, pontosan a felére csökkent le, mindegyik állatnál? Tehát pl van 100 ÉP-je és 50 lett? Mert ha ilyen számtani pontossággal van akkor az valószínűleg tényleg programhiba lesz.

Edit: Egy dolog eszembe jutott. Nem rántott fel véletlenül a szövetséged 10 szintnyi bűvös kunyhót amíg gyakoroltak az állataid?
Egyetértek. Észre kéne már vennie a mélyen tisztelt vezetőségnek, hogy az embereknek rohadtul elegük van a csalókból. A multizásból, ami gyakorlatilag a játék eleje óta jelen van, és azóta nem sikerült rá megoldást találni. Például. Én még a toleránsabb emberek közé tartozom, de a mi mostanában itt a fórumon megy, az nálam is eléggé kicsapta a biztosítékot. Még szerencse hogy éppen most érettségizem, ezért nem neveztem V4re. Ami ott megy, amiatt már réges-régen töröltem volna, ha ott játszanék. Ugye ott az megy, hogy a haver beregel csak azért, hogy engem LE-vel tömjön. És egy másik topicban van egy arc, nem emlékszem mi a neve, de Y-vel kezdődik és sok "r"-betű van benne... Aki amellett érvel, hogy ez nem csalás. Na üzenem neki hogy: Hát, tulajdonképpen nem az, csakhogy a felhasználási feltételekben pontosan azért tiltják a multizást, hogy ezt a jelenséget (ha hülye vagy: egyik karakter teljes alárendelése a másiknak, és ezáltal igazságtalan előny szerzése...) elkerüljék. Az, hogy te ezt a hiányos megfogalmazásból adódó kiskaput kihasználod, még ugyanúgy csalás marad amit csinálsz. kiskapu. Vágod, KISKAPU. Ugyanaz a kategória mint anno a kreatív exploit volt.

Ez, meg az állandó "háténn hmm, scriptet használok mert amúgyiskikeresném, ééssnembiztosítelőnyt, ééssmeg Azúrlégió_ToPP blahh blahh [insert random drama]" eléggé lerontotta a közhangulatot az utóbbi időben. Csinálni kéne már valamit, mert rezeg a léc...
Dátum: 2010.05.09. 15:45:12
Én azért még egy olyat beraktam volna, hogy bizonyos térképszám felett lehessen egyet választani a portyagömb-mágiaelnyelő-transzcendális mittudoménmi kombóból. Mert nem állapot, hogy egy rohadt éve nincs mágiaelnyelőm, egy csomó embernek meg van. Nem azt kérem hogy ingyen kapjam meg, kelljen érte dolgozni, de hadd legyen már nekem is... Vagy akkor lehessen megvenni lélekgyémántért, de ez így már nem állapot...
Teljesen egyetértek.
Jó topic ez
Írok én is egy listát, de nem fontossági sorrendben.
Rövidtávú:
-Uccsótéglás küldi befejezése
-Tulajdonságok felzárkóztatása a potenciális ellenfelekhez, illetve kicsit föléjük
Hosszútávú:
-Szakicsökkentő gyűrű szerzése
-A karaktert ismét bajnoki-befolyásoló tényezővé tenni
-Inspirátor megszerzése
Dátum: 2010.05.07. 22:23:30
Milyen szánalmas módszer a pontátlag megemelésére
Dátum: 2010.05.07. 22:19:31
Tőlünk is estek ki emberek esélytelenekkel szemben, nem is egy ilyen eset volt, velem is történt már ilyen. Mégsem írok/írunk tele itt a fórumon 2 oldalt a rinyálásommal... Tedd túl magad rajta! Mit vársz, Miklós adjon neked soron kívül egy bajnokit?
Dátum: 2010.05.07. 22:14:58
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.05.07. 21:34:24
jól választottam kufárlányt. Erre volt 33.3% esélyem. Azért ennyi mert az EH-s csaj eleve kizárt volt, hogy labdába rúgjon.

Én EH-t eleve nem választhattam volna, mert azt a VF (és erre azóta sem kaptam logikus magyarázatot hogy miért...) kizárja. Maradt a másik 3. Kereskedelem nagyon jó, de látni lehet, hogy a másik kettő, százalékos cucc hosszútávon (végtelenre tervezett játék...) erősebb. Innentől már csak azt kellett észrevenni, hogy a vadászat LE lineárisan nő, a tulajdonságfejlesztés költsége meg exponenciálisan. Nem volt kérdés, hogy melyik a legtáposabb, és ennélfogva hol lesz a legtöbb überoptimalizátor
Dátum: 2010.05.07. 12:15:08
Meg ne haragudjon senki, de a térképdarabok száma egyedül a mászástól meg a csapatod létszámától függ. Ne jöjjön már senki azzal, hogy olyan nagy erőfeszítés elkölteni a CSP-t meg a PP-t... A fenti két befolyásoló tényező közül pedig egyedül a mászásra lehet az ember befolyással, tehát az szimbolizálja a belefektetett energiát. Térképek száma a csapatok eltérő taglétszáma és így a különböző találati esély miatt nem mérvadó. Edit: és kinek van a legnagyobb mászása? Magas szintűek? Jutalmazzuk a magas szintűeket, igen...
Amúgy a verseny direkt úgy lett megcsinálva, hogy ne kapjon senki sem a kiemelkedő teljesítményért jutalmat. Csomóan ezért nem is feküdtek rá teljes erőből. Ezek után az lenne az inkorrekt, ha bárki is külön jutalmat kapna mert ahh, [rnd 3jegyű szám] térképe van...
Dátum: 2010.05.05. 15:59:56
Hiába pontozzátok le, igaza van... Ugyanaz a kategória, mint régebben a szaki/tulcsökkentő gyűrűk.
Dátum: 2010.05.05. 15:23:39
Idézet: Settlers - 2010.05.05. 15:16:34

Nem vagyok irígy.
Soha az életben senkit nem irigyeltem sem pénzéért, sem autójáért, sem házáért.
Egyetlen embert irigyeltem, egy idős embert aki a hegyekben lakott egy egyszerű házban a tudásáért és a nyugalmáért.


Hajjajjajjajjaj...
Dátum: 2010.05.04. 22:22:12
40. szinttől a portyák és vadászatok során kalandokat találhatsz (lesz ezekhez egy külön menü). Ezek során különböző próbákat kell kiállnod, és ha teljesíted a kalandot, jutalmul lélekgyémántokat kapsz. A lélekgyémánt egy fizetőeszköz, amivel speciális tárgyakat és relikviákat vásárolhatsz a lélekkufárnál.
Dátum: 2010.05.02. 19:29:17
4es tanulásnál megkapod az idomítás szakértelmet, azt kifejleszted legalább 1es szintre, és akkor megjelenik a befogott állatok mellett az idomítás gomb. Minden állatnál meg van adva, hogy mennyi LE-be kerül beidomítani. Egyszerre Idomításszint*100 LE-t idomíthatsz rajta. Fél óránként egyszer lehet idomítani. Ha megvan a szükséges mennyiség, az állat onnantól követ téged a harcba, ha hívod (állatok menüben a Harcolni hívom gomb az állat mellett).

A kérdésedből azt vettem le, hogy már be van fogva az állat, de ha mégsem lenne, akkor azt a Csapdakészítés szakértelemmel lehet megtenni, ezt 3as tanulásnál kapod meg. Azt kifejleszted amíg jólesik, később úgyis maxolni kell majd, és vadászol. Előbb utóbb elfogsz egy lényt.

A tanulást meg 4es szinten kapod meg, amikor megjelenik a szakértelmek menü
Dátum: 2010.04.30. 23:44:26
Na írok már valamit én is... Vegyük sorra.

Nem ér hátrány ha nem kvízelsz.

Ez így, ebben a formában igaz. DE... attól még annak aki megcsinálja előnye lesz veled szemben. Ugyanott tartunk. Mindegy hogy te kapsz minuszt, vagy az ellenfél pluszt.

A script csak időt spórol. Amúgy is kikeresném.
Aham. Mondjuk Birkáról ezt elhiszem, de én például előbb hánynám el magam minthogy minden nap akár 50 hülye kérdést kiguglizzak. Bocs. Csak 25. Gyorsítás FTW

Kvíz tápossága
Ugye alapból a helyes kvízválasz +10% LE (pont annyi, mint a hatalom tornya). Ha valaki nem kvízel, komoly hátrányba kerül.
12 Kvízmedál: Ez még jobb mint a hatalom tornya, és még annál is kevesebb embernek hozzáférhető.
Ezenkívül 100 helyes válaszonként tehetsz fel kérdést, de hülye lennél, hiszen a lehetőség eldobásával további LE-t szabadíthatsz fel. Mondjuk ez nem sok, kiszámoltam, nekem ez a 48as szintet végig vadászva durván ~6500 LE lenne, ha minden kérdésre jól válaszolok. De ez nyers, TP nélküli LE.

Tessék, lehet lehülyézni...
Dátum: 2010.04.27. 18:30:56
A bajnoki mindíg a hónap első péntekjére esik. Ergo, május 7.-én lesz a következő.
Dátum: 2010.04.27. 18:06:44
Idézet: LoWs - 2010.04.22. 22:52:15

20-30-as szint felett szokássá vált, hogy SMS-ért veszik a portya LE-t az emberek. Konkrétan: a LE diff toplista 2. (!!!!) helyezettje Pepper, (saját bevallása szerint) vásárolja a LÉt. Nem egy szövitársam van aki adott, illetve vett már LÉt a piacon.


Ez nekem új. Az egészben az a szar, hogy tényleg rohadtul gyanús, hogy 1-2 szint alatt röpke +15m LEdiffet hozott össze... Szerintem ilyet még a kivégzés "reform" előtt sem lehetett összehozni legálisan, nemhogy most... Én meg csak nézek, hogy nincs LE a környéken, neki mégis igen rövid időn belül összejön egy irreálisan nagy mennyiség... Jahogy emiatt nincs esélyem már 4 hónapja a bajnokin? Végülis kit érdekel. Csak ezentúl kurvára nem veszek őskövet. Sajnálom hogy ez a játék is így elanyagiasodott... Eleve kurvadrága ahhoz képest ami itt folyik, most meg még ez is...
Dátum: 2010.04.25. 22:32:17
Ja hogy te már kataklizmával rohangálsz? A hozzászólásaidból úgy ítéltem meg hogy valami 20. szint alatti wannabe pók vagy, aki 3 hónapon belül kezdett el játszani...
Dátum: 2010.04.25. 22:25:03
Hát, ez egy ilyen játék. És nem poénból csinálja, hanem tiszta haszon neki. Reklamálni lehet, de nincs értelme, hiszen a támadó a játék keretein belül cselekszik. Nem tudom mennyit raboltak már tőled, de én egy -50K differencia túllépése után már biztosan törölném magam...