Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Kéne egy olyan gomb, amivel beállíthatod, hogy egy adott karaktertől ne kapj TP-t ÉS LE-t ha ő támad téged. Ezt a beállítást max 2 havonta lehetne módosítani, elkerülve így a visszaéléseket (már ha van ilyenre egyáltalán lehetőség...). Ja, és az állataid sem fejlődnének tőle. De ha győz, akkor vihet tőled LE-t. Így tehát mindenfajta előny nélkül lekapcsolná az adott karakter TP osztó ténykedését. Na?
Csak nem te is nézed a Blíccst?
Íme:

"Jó játékot mindnekinke!
Eddig smaragdos voltma de át áltma a zafirokhon kiváncsi vagyok mint tudnka és meg szerzem a tudásukat

Nevem Ichigo egy hollow vagyok és hoceumondóbol származom egy nagy őrvény felszakítota a dimenziókat és ghallán kőtőtme ki is mert tem a lélke enrgiát de nme tudtma a saját céljaimra fel használni ezért csatlakoztma a smragd hordáhon meg tanúltam hogy kell a saját célomjaimra felhasználni a lélke energiét és a varázslás művészetét útána a gyémántosokhon csatlakoztma ők meg tanítotka a lélke energia kinyerését mester fokon el sajátitotam és most a zafirokhon szegődtme hogy meg tanúljak jobban regenerálodni és hogy dicsősítsem a zafir hordát

Nevme Ichigo egy hollow vagyok de most már végzetúrnak is monomd magam a makszomtól meg váltma a lélek enrgia írányításom segítségével már cska a lyuk emlékesztet a hollow létemre ami a melkasomon vna sokan még mindig azt mondják mikor meg látnka hogy torszűlőt vagyok de mind rájőnnke hogy végzet úr vagyok aki lélke enrgiára éhez és az ilynektől mindig elveszem ami jár nekem "

Őt én is néztem amúgy... Nagyon tud a gyerek...
Dátum: 2010.05.18. 14:22:40
Ezzel nincsen gond... Úgy nem veszel rá senkit a játékra hogy "gyeremár játtszál már ezzel folyamatosan és vegyél követ is!"... Sokkal egyszerűbb ha úgy kéred meg, hogy segítsen neked (mert ezzel gyakorlatilag segít). Utána ha akarja abbahagyja, de engem pl ha megkérne valaki hogy regisztráljak és vigyek ki egy karaktert 5ösre tuti körülnéznék az oldalon. Így van rá esély hogy megtetszik neki a játék, és marad játszani, anélkül hogy kérted volna rá. Esetleg követ is vesz majd.
A problémát az jelenti, hogy időlegesen, csak ebből a (külső) forrásból megszerezhető, ennélfogva elég tápos jutalom jár mindezért. Hogyan fogják szűrni a proxy-s, netcafés, iskolábólregelő csalókat, ha még a szabad szemmel is jól látható multikat sem sikerül kiszűrni a sokat emlegetett algoritmusokkal?
Dátum: 2010.05.13. 19:38:35
Már megint ez... Költsd el a lélekenergiádat, úgy hogy kevesebb mint 10k maradjon és kijöhetsz.
Dátum: 2010.05.12. 23:08:51
Olvass vissza, benne van a szabályokban hogy ilyet nem lehet... És akkor még az a szégyen hogy az ilyen gusztustalan arcok ellen szót emelünk? Na hagyjuk már... Tippre 12 évesek lehettek, az ilyen fokú értetlenség, makacsság és a mindenáron győzni akarás erre a korosztályra vall...
Pontosan hogyan képzeltétek ezt az egészet? Az egy dolog hogy megcsináljátok, de közben idejöttök pampogni a fórumra hogy hejj de jó, ez szabályos, és úgyis meg fogjátok úszni. Azok után amit itt az elmúlt héten műveltetek (Mind1, Ywgarrd, és társaik), a JV a saját tekintélyét ásta volna alá azzal, ha nem zárol titeket.
Dátum: 2010.05.12. 16:03:42
Én úgy értelmezem, hogy a kivégzés a hatásfokára kap szorzót. Pl 40. szinten, 100as kivégzéssel: 100*5=500 ÉP-nél tudnál alapból kivégezni, de jön rá egy 1+szint/40es szorzó, ami jelen esetben 2. Tehát, 40es szinten 100as kivégzéssel pontosan 1000 ÉP-nél tudod kivégezni az ellenfelet.
Dátum: 2010.05.12. 15:26:11
A szabály mindig is ott volt. Vagy ha nem, hát honnan veszed hogy visszamenőleg nem lehet büntetni? Hol van ez leírva?
Dátum: 2010.05.12. 15:17:54
De ott nem adnak át egymásnak erőforrást a karakterek... És különben is... Az Azúr Légió mentességet élvez
Dátum: 2010.05.12. 14:52:15
Hát ez kész... Zárolva vagy ember! Innentől kezdve nem tök mindegy?
Dátum: 2010.05.12. 14:48:52
A fejlesztők úgy gondolták, hogy egy bizonyos játékidő után már nem valami érdekes, hogy megint befogtál valamit, ezért egy bizonyos szinttől berakták, hogy az elfogás ne jelenjen meg az eseményekben. Nem tudom pontosan mennyi ez a szint, azt hiszem 40. A V4 meg eleve 50-től indul, szóval ezért.
Dátum: 2010.05.12. 11:46:13
Hát, ahogy én látom a dolgokat, maximum a LE-diff kategóriára hajtók állnák meg a helyüket a többi világon is... VF-el, meg pármillió rabolt LEvel már egész jók lehetnek. Bár, ugye nekünk a többi világon végig ott volt a VF, ultraspec, transzplant, stb... Most még a térképes cuccból származó spec/vadászat LE, miegyéb... És nem tudok róla hogy V4en a karaktergeneráláskor adtak volna rubin triászt, ami nekem, meg még sokaknak kitudja mióta megvan...
Szóval aki át akarja hozni a kariját V4-ről, az vagy jól megszedi magát LE-vel, vagy nem tudom.... V2n például a VFes réteg kb már a toplista 1. oldal aljától elkezdődik... Ha onnan nem sikerül kiérni V4 végére akkor leves... Fölötte meg KH-n széttápolt állatok vannak, hozzájuk meg sok szerencsét...
Dátum: 2010.05.11. 21:54:29
Megkérdezhetem, hogy ki volt az az elmebeteg paraszt aki egy ilyen őszinte és helyes/pontos választ lepontoz? Ha nem értesz egyet akkor fejtsd ki, de ne pontozz le...
Dátum: 2010.05.11. 19:35:22
Ööö... Ez mindíg változik. Attól függ éppen hanyadik szinteknél jár a toplista első oldala A kristály horda szintje velük együtt nő. Szóval, hacsak nem indulsz a hamarosan induló 5. világon, és szenveded be ott magad az élmezőnybe, valószínűleg soha nem fogsz találkozni a kristályokkal.
Dátum: 2010.05.11. 18:52:34
Sikerült elolvasni az első mondatot, látom. De a lényeg, amire én is céloztam, a vége felé van. Nézzük csak:

Idézet: Miklós - 2010.05.11. 11:48:20
Alapvetően nem az számít csalásnak, ha valaki azonos gépről vagy azonos IP-ről játszik (ettől ezek még lehetnek különböző személyek), hanem az, hogyha ezek a karakterek a szabályokban leírt módon kooperálnak. Hiába okos valaki és egy másik gépről, más internettel kapcsolattal v proxyval lépteti a farm karaktert, ugyanúgy ki fogják dobni az algoritmusaink, ezért ezzel tényleg felesleges trükközni. Sokan pórul jártak, rengeteg időt fektettek abba, hogy számos karaktert indítsanak és azzal ügyesen kooperáljanak, és most tiltásra kerültek.


És, ez szerintem azt jelenti, hogy: Hiába más irányítja a karaktert, és hiába másik gépről, sehogy nem tudod bizonyítani hogy nem te vagy az, hiszen miért viselkedne az a karakter úgy, ahogy a te karidnak jó? Ergo, multizol. Az a kutyát nem fogja érdekelni, hogy más irányítja a karaktert, hiszen a multizás tiltásának alapvető indoka, a karakter teljes és hátrányos alárendelése egy másiknak (jelen esetben: a tiédnek) teljesül. Innentől kezdve pedig jogosan feltételezi a JV, hogy a haver karaktere valójában a tiéd, csak más gépről irányítod. Arra, hogy a rabszolgát (nevezzük már nevén...) a haverod irányítja, a szavadon kívül semmi garancia nincs.

Hejj, de jó lesz majd látni ahogy agyonüt titeket a Banhammer...
Dátum: 2010.05.11. 18:28:27
Lehet kiforgatni a szabályokat, meg másokra mutogatni, hogy "bezzeg a fél V4...", de olvasd el figyelmesen ezt:

Idézet: Miklós - 2010.05.11. 11:48:20
A tiltásokról:
Az elején megígértük, hogy a V4-en különösen szigorúak leszünk a csalásokkal kapcsolatban, és ez így is történt. Az eddigi 3 csalófigyelő program mellé készítettünk még egy negyediket is, ezek az algoritmusok számtalan log alapján gyűjtik az információt, értékelik ki, és adják át a játékvezetőnek döntésre. Az, hogy a korábbi, normál világokon elnézőbbek voltunk, és bizonyos esetekben a "fő" karaktert megkíméltük, vagy csak korlátozott időre adtunk tiltást, nem jelenti azt, hogy a versenyvilágon is ennyire elnézőek leszünk. Alapvetően nem az számít csalásnak, ha valaki azonos gépről vagy azonos IP-ről játszik (ettől ezek még lehetnek különböző személyek), hanem az, hogyha ezek a karakterek a szabályokban leírt módon kooperálnak. Hiába okos valaki és egy másik gépről, más internettel kapcsolattal v proxyval lépteti a farm karaktert, ugyanúgy ki fogják dobni az algoritmusaink, ezért ezzel tényleg felesleges trükközni. Sokan pórul jártak, rengeteg időt fektettek abba, hogy számos karaktert indítsanak és azzal ügyesen kooperáljanak, és most tiltásra kerültek.


Nem tudom, hogy te mit veszel ki belőle, de szerintem azt jelenti hogy koppanni fogsz... Aztán beállhatsz te is a durcizós, "nem veszek több őskövet és durvának szánt dolgokat rakok az aláírásomba"-csapatba.
Dátum: 2010.05.11. 16:34:11
Ha én ezt tudtam volna... De akkor amik támadást adnak azok nekem adják a támadást, vagy az állatnak?
Dátum: 2010.05.11. 16:09:33
De akkor, azok az állatoknak adható tárgyak amik védekezést adnak, azok mit csinálnak pontosan?
Dátum: 2010.05.11. 14:17:30
Legjobb tudásom szerint az állatok is rendelkeznek egy bizonyos védekezéssel, így nem feltétlenül találja el őket az ellenfél másodlagos támadása. Csak a játék nem részletezi külön, hogy most melyiket találta el, és melyiket nem. A TP-különbségre nincs ötletem, majd valami okosabb ember megmondja
Dátum: 2010.05.10. 19:33:48
Ez eddig nagyon jól hangzik, egy dolgot fűznék hozzá:
Látom kivettétek az aukciós bérletet, gondolom ez az aukció igazságosságát szolgálja. Ez jó. De nem lehetne kivenni az ismételhetőkért járó dukátjutalmat is? Sosem tudtam felfogni, hogy minek van az ott. Teljesen borítja az "aukción mindenki egyenlő esélyekkel indul"-alapelvet. Most hadd ne írjam le 100. alkalommal is részletesen hogy miért/hogyan, de ez így van... Nem lehetne akár csak ezen az egy világon ezt kikapcsolni? Akinek van ellenérve az mondja csak nyugodtan!