Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Spellatrix

Dátum: 2017.03.08. 20:47:10
Küldtem egy fejlesztési javaslatot ÜSZ-en, de mivel Dikó úr kezelte, így valószínű nem fog célba érni.

Jelen formájában a csatlós harc értelmetlen és összecsapott.

A javaslatok ott lesznek az üzenetben.
Dátum: 2017.03.04. 18:44:50
Ott van a hiba. A legalsó képen a barnát minimum 21ig kell fejlesztened.
Dátum: 2017.03.04. 11:24:46
A csatlóson lévő mytókra gondolt, amit asztrális kővel szerezhetsz.
Dátum: 2017.03.03. 10:00:52
Ha nem kellene mellé öskő és x db után adna LE-t akkor jó lenne, de így értéktelen kacat. Jelenleg egy energiakoncentrátum is értékesebb.
Dátum: 2017.03.02. 09:39:50
Könnyen kitalálható, hogy nem jó biznisz ha a játékosok tudnak egymás közt cserélni, akkor a túlárazott vackokat senki nem venné meg.

Az esetleges kiskapukról nem is beszélve, hogy pl egy magasabb karakter átad egy rakás relikviakupont egy friss karakternek és hasonlók.
Dátum: 2017.03.01. 09:21:39
A szándékosan átadott mezőket leszámítva nem támadta egymást a 3 szövetség. Nem kell professzornak lenni, hogy kiszámold ennek mennyi az esélye egy normális küzdelemben.
Dátum: 2017.02.26. 13:53:40
400-600 között megkapod a 20-at, utána már semmit nem fogsz kapni. Nem random, direkt ilyen.
Dátum: 2017.02.24. 06:49:31
Pont ezért tettem el az 5. csatlós mert általában azt lövik ki és vége. Jelenleg büntetve van a 4 vagy 5 csatlósos játék. Később kezdtek kevesebb a harci szintjük még 1 ütést sincs elég ÉP-jük kibírni.

Értelmetlen az egész rendszer, a varázslat kör eldönti az egészet, a többi tulajdonság nem jó semmire. Ha már 5 csatlóssal megyek, legalább jó lehetne arra, hogy 1 lövést felfog és életbe maradnak az erősebbek és azok majd leütögetik, de odáig else jut mert 3 kör és vége. Ez egy nagyon gyengén összecsapott harc rendszer. Teljesen olyan érzésem van mint mikor elkezdek egy karakter és 1es szinten a random számít majd smaragd karakterrel 2. szinten veszek egy varázslatot és máris én vagyok a király.

A barna mytós idióta korláttal még a taktika elemet is megölik. Miért nem fejleszthetem szabadon a tulajdonságot úgy, hogy még értelme is legyen? 2-2 mindenre mert így adja a TŐ-t a karakternek. Korlátnak ott a diránium mennyisége, ellehet dönteni, hogy valaki 2-2-t dobál a +TŐ miatt vagy inkább 16-t az ÉP-re vagy az IQ-ra, ami szintén megadja a +TÖ-t, igaz kicsit drágábban, de legalább a csatlós is értelmesebben van fejlesztve és lehet gondolkodni. Jelenlegi ÉP mennyiség semmire nem elég, maxra fejlesztett csatlós se éli túl a jelenlegi legmagasabb varázslat sebzését.

Javaslat:
- Utolsó vérig alapon működjön vagy legalább duplázódjon meg az ÉP.
- Barna myto ne a tulajdonság korlátját határozza meg, hanem szintenként 0,5%-al csökkentse a diránium költséget.
Dátum: 2017.02.23. 22:04:42
Hiába. Jelenlegi rendszer olyan mint amikor egy friss karakterrel portyázol.
Dátum: 2017.02.23. 20:54:15
Megmagyarázom.

Jelenlegi elfuserált rendszerbe az nyer aki előbb lő. Most nem melletted állt a random, majd talán legközelebb.
Dátum: 2017.02.23. 18:19:59
Mi lenne ha végre eltörölnénk azt a baromságot, hogy a csatlósok tulajdonságának fejleszthetősége a barna myton múlik?

A diránium költség ígyis növekszik, miért nem elég az a korlát?

Barna myto meg nyugodtan csökkenthetné a diránium költséget szintenként 0,5%-al.

Egyből értelmesebb eredmények születnének, nem az számítana, hogy ki lő először.
Dátum: 2017.02.14. 17:17:05
Ez semmiféleképpen nem nevezhető spéci ajánlatnak, lásd feketepéntek, az az volt.

Ennyi erővel bedobhatták volna a kufárhoz 2 kavics / db áron a mai napra, egy maximum megvehető 50es limittel és akkor nem lenne az a probléma se, hogy egy nagyobb csomagot akarnak rátukmálni olyan emberre akinek elég lenne mondjuk csak 15db.

Továbbra is a fő problémát a fétis árazásában látom.
Dátum: 2017.02.14. 14:04:56
Az összes felvetéseddel egyetértek.

Miért drágább? Mitől speciális? Miért csak ennyi?

Kicsit bicskanyitogató...
Dátum: 2017.02.14. 10:40:04
Na igen, ennyi erővel a platinát ki is lehet törölni a játékból, amire használnám arra nem lehet...
Dátum: 2017.02.14. 09:43:15
Az már elég régen kiderült, hogy Miklós és a játékosok teljesen máshogy értelmezik a speciális ajánlat kifejezést.

A játékosok a speciális szóra minden eddiginél jobb és megérősebb ajánlatot várnak, de amit kapnak az a szokásos és elszomoritóan gyenge kategória.
Dátum: 2017.02.14. 05:59:02
Igen, eredeti ötletben úgy volt, hogy hétfő délben jelennének meg a nevek, addig csak a színek látszódnának, esetleg random generált nevek és képek. Nyilván némi kommunikációval így is ki lehet deríteni ki kicsoda, de azért nagy többségben nem azok az ellenfelek szoktak jönni akikre számítunk így maradna a sötétbe tapogatózás. A trollok meg amúgy se kommunikálnak, megbújnak a sötétben.
Dátum: 2017.02.13. 17:09:25
A név nélküli szb az én ötletem volt, amit nagyon hamar leszavazott a közösség.

Nyilván néhány taktikai elem hátrébb szorulna, de legalább nehezebb lenne arra játszani, hogy az eredmény nem érdekel, de az adott szövi ne nyerjen.
Dátum: 2017.02.12. 21:58:31
Természetesen a Salto Mortale szövetségre gondoltam.

Együttműködni a v6 nagyjaival egy másik világon
Dátum: 2017.02.12. 18:53:23
Jól hangzik. Befogadtok?
Dátum: 2017.02.12. 16:07:35
Elég sokat panaszkodtunk mi is és Leóék is az 1 fős szövetségek miatt. Semmi változás. Nem is hiszem, hogy lesz. Nincs benne pénz, nem érdemes vele foglalkozni.

A problémára úgy a legegyszerűbb felhívni a figyelmet ha szándákosan van generálva.

Nem hiszem, hogy Leóék ezért csinálnák, de ha a szabályok engedik akkor miért ne?

Előbb utóbb majd rájönnek, hogy ez nem jó így. Addig meg marad a figyelemfelkeltés és a panaszkodás.