Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

"Az igazgató úr egy szent!"
Dátum: 2016.05.16. 17:49:58
Annyira nem lehet követni Leót, hogy legutóbb angliai és dán régészek jártak nálunk, hogy a szövetség kommunikációs rendszerét megfejtsék.
Megállapították, hogy az írásunk a lineáris c arámi nyelvet tartalmazza, az atlantiszi hétköznapi grammatikai szabályok szerint.
Vagy, ha nem erre gondolsz, csak megjegyzem elég régóta játszom vele, s nem szokása törölni.
Dátum: 2016.05.16. 16:49:21
Kicsit morbid a megfogalmazás...indult...
Dátum: 2016.05.16. 12:28:51
Kék is a myto, de myto lehet veres
Add Random Istenem, hogy legyen.
Legyen kékből zöldből veresből ezer
Mert akkor a Virágom engem szeret.
Dátum: 2016.05.16. 12:00:32
4/3
Dátum: 2016.05.15. 16:22:02
Fényőrök mondjuk, Sztekko és társai akik volt ászosak voltak, de kiléptek. S átmentek,mert volt valami balhé,a nagy story szerint.
Szóval, ez így lehet egy Akadémia is, csak, hogy is mondjam...más névvel. S volt már Fényőrök, Ász hetünk, ahol mindketten minket támadtak, ha jól emlékszem
Dátum: 2016.05.14. 10:14:09
Előző leveledre csak ennyit reagálok, hogy: az ász bohóca vagy, s igen ezt írtam.Neked

De miért is ?

Tudod mi az irónia, a vitriol?
Vagy ha nem teszek hangulatjelet a végére akkor nem is fogod fel, miről is írok ? Remélem amíg felkapod az értelmező szótáradat és megkeresed ezen szavak valódi jelentését, addigra világossá válik, mit miért írtam Neked.

Folytassuk.

Tudom mit írtál,ám nem az én tisztem eldönteni, hogy nyilvánosságra kerüljön, mert ez két ember beszélgetése, amit véleményeztem. S akkor is azt mondtam, hogy örülnék, de nekünk nem tennél jót, plusz egy túltolt egóval rendelkező ember csak ártana. Egy elég oda a személyemben.

Lépjünk tovább!

Redlips az én pontjaim a következőek:
1, Teljesen el vagy rugaszkodva a valóságtól, és nem tudod miről beszélsz.
2, Csipkeborkor vessző
No körülbelül ennyire komoly amit írsz, így megtenném a második pontot nagy téttel.
Szóval ennyiben is maradhatunk.

Összegzés:

A /gy/ász taktikusa hetet havat összehord, és reménykedik, hogy a sok mondat közül elveszik a lényeg.
A lényeg pedig az.

Nem tudtatok eddig soha sem tisztességgel nyerni, és mikor nagyobb falat akad a torkodon, vagy a torkotokon akkor minden lehetséges helyen próbáljátok az ellenkezőjét bizonyítani...Mit is ? Azt ,hogy Ti vagytok a legjobbak. Közben teli vagytok olyan karakterekkel amik egyedül semmit sem értek volna el...Ugye bukirálynője...is.

Végezetül.
Köszönöm, hogy védtél, de nem kellett volna. Magasról teszek mindenki véleményére, de az ösztönző kritikát, mindig elfogadtam. Elfogadom.

Kellemes hétvégét!
Dátum: 2016.05.13. 07:16:41
Drága Redlips, és Hann.

Szerinted mennyire érdekel engem az, ha zárolnak ? Véleményt nyilvánítok, és ha kell olyan formában teszem, hogy érzed érezzétek, hogy súlya van. Azt is írtam, hogy vállalom a felelősséget minden szavamért, s nem bánom meg, mert igazam van.
Erről ennyit.
Redlips.
Figyelj kérlek, nem tudom kinek kell a gumicsont, műanyag kacsa, de azért menjünk végig egy másik történeti síkon.
Én már elég rég vállaltam, hogy multiztam, bár a multizás annyit takart, hogy két szövetséget segítettem függetlenül. S nem farm karakterekkel haladtam előre, mint egyesek. Annak idején ezt hozta a sors, s ha ezt hozta tettem a dolgom. Megkaptam érte a büntetést.
No de menjünk tovább, Redlips...
Nem is tudom ki volt az ember, jah igen Te aki mindenáron át szeretett volna jönni hozzánk. Leoval elég sok levelet váltottatok, s ezt a beszélgetést Te kezdeményezted. Tetted volna azért, hogy kémkedj és megfigyelj minket, majd hazamenj örömmel, hogy tanultál valami.Újat.
Szóval a gondok ott kezdődnek, hogy az ász a server legjobbjainak, legjobbja arra adja a fejét, hogy a rivális szövetségbe áttegye a székhelyét,s mint kakukkfióka a fészekben belülről gyengítsen minket.
Szóval, ha tisztességről és gerincről beszélünk,akkor Neked abban az esetben sem lenne...ha a helyi tescoban fél áron árulnák, s Neked lenne egy 90 % kuponfüzeted amit csak erre használhatnál fel. Tudom vennél nekem egy úszógumit aminek nagyon örülnék, mert bevallom, nekem olyanom nincs.
S itt visszakanyarodnék az alapvető értékekhez.
Nem érdekel egy kicsit sem, hogy megbántottam valakit tőletek, vagy hogy kellemetlenül érzitek magatokat.Az sem érdekel, mit gondoltok rólam, mert sokadlagos. Ez van, nagy fiúk lányok vagytok, feltudjátok dolgozni.
Csak tegyük rendbe a dolgokat, kezeljük helyén az eseményeket, s nem lesz itt kérem semmi gond.

Kellemes Napot mindenkinek

ui:
Redlips, amúgy ha beadtad volna a jelentkezésedet, azért utasítottam volna el mert nincsen óriás csecsemő egyenruhánk, sem egész napos dajka felügyelet
Dátum: 2016.05.12. 15:43:01
Kedves megyek az előzőkre nem válaszolok, de feltenném a kérdést, hogy mi köze a karakteremhez a fórumhoz?
Szóval remek a stílus meg minden, igazi ászos jellemre vall, ám tipikusan a vak ló esete a betonfallal.
Tudom, hogy fáj ez a roppant nagy zakó az akadémiától, mert utolsónak lenni egy olyan remek előző hét után...Kiábrándító.
Ám.
Tegyük tisztábba a dolgokat, mert az az érzésem sokszor, hogy liberális tinikkel beszélek az atomfizikáról.
Tessék kérem méltósággal viselni azt, hogy a szövetségetek olyan emberekből áll akik nehezen tudják kezelni a vereséget, és emiatt a győzelmet úgy hajszolják, mint kóbor kutya a nyulat.
Tessék észrevenni, hogy amit hangoztattok csak szavak, amiknek a valódi jelentése miattatok tűnik el.
Szóval tessék kapaszkodni, s egyszer nem hisztizve döngetni a melletek, hogy Ti vagytok a legjobbak.

Kellemes délutánt
Dátum: 2016.05.12. 07:32:04
Remek dolog amit leírtál, de mint oly sokszor, elsiklottál pár dolog fölött amire nem mutattok rá...Felesleges.
Azt, hogy elismerek valamit, és vállalom a felelősséget mindenért az soha nem jelenti azt, hogy ellentmondásba keveredek.Átolvasva elég következetes voltam.Mindig. Egyedül Téged nem ismertelek el, mert a Dagobah bolygó legmélyebb mocsarába sem lehet találni olyan tisztátlan játékost, mint Te vagy.Még ha Naponta háromszor fürdik Yoda láb és fül vízében még akkor sem...Ugyebár...
S ezt a fair play szellemében írom, s tudod mire jó az exel ? Nos, mivel sokat töröd a fejed a táblán rájöhettél már, hogy % -ok vannak. Nos kérlek, ezáltal az is kiderül, ki támadott melyik mezőt, hol, és kb milyen erővel. Szóval, bármikor betudom tenni, és kedves matekhoz értő végzeturak és hölgyek átszámolhatják.
Nekem nem az a bajom, hogy legyőztetek, mert azt hiszed ez jelenti nálam a gondot. Korántsem. Azzal van bajom, hogy a tisztesség piedesztáljára emelitek magatokat,majd Doctor of Philosophy címeket osztogattok egymás vállát veregetve. Majd amikor valaki megírja azt, ahogy ő látja az egészet, akkor bértollnokot fogadtok, hogy ezt az előbb említett eseménysort megerősítse az emberekben. Remek, és ehhez gratula, nekem nem jutott volna ilyen eszembe...
S még valami, elég sokat fikáztátok az akadémiát, de mondja már meg valaki, hogy egy szövetségnek a b csapata, hogyan képes elverni a server legjobbjait ? Nincs arról szó esetleg, hogy valamit tudnak vagy tudunk amit Ti nem ?
Kellemes Napot és éljen az szb.
Dátum: 2016.05.11. 10:46:40
ccleaner-el nyomd le a rendszert, gondolom valami frankón működik megint a windows alatt...
Dátum: 2016.05.11. 07:20:40
Az lehet, elég álmosan írtam a sorokat De, ha valami nem pontos vállalom, és kötöm az ebet a karóhoz.
Update:
Vagy rosszul értelemezed a soraimat
Dátum: 2016.05.11. 07:11:26
A kalandot nem itt kell keresned
Dátum: 2016.05.11. 06:36:58
L6A6C6I-nak és Neked is írom, hogy tud. Robbanok a mentalitásom ilyen, hogy azonnal reagálok sokszor nem a legszebb hangnemben, s nyugodtan tedd ki a levelet. Vállalom a felelősséget, és azóta is azt gondolom amit írtam. A számok, a tábla engem igazol, így egy kicsit a saját hangnememben hőbörögtem, az is engem igazol és nem Pintér urat.
Hann jó látja, bár nem kellene megmondania ki vagyok vu-n, mert a hsz-k alján oda van írva no de visszakanyarodva, amikor Hann írta a taktikát akkor remek volt, nem volt semmi piszkos munka. A szövetségének a másik taktikusa, hogy is mondjam...Elég sok mindent megtesz a győzelemért, ami remek dolog, csak az is egy dolog, hogy reagálom le. El kell ismernem, hogy amit csináltok az rendben van , de kérlek a fair play-t ne említsétek meg. Többet.
S persze jól látod, van egy agy a szövetségünkben aki, a szerver legrosszabb taktikájával is nyerni tud. A szövetségben mindenki tudja mi a dolga, s ezt mindennap megvalósítja.
@L6A6C6I
Nos a nagy mestert megidézve, mert nem úgy tűnik, hogy az Ásznak lennél a katonája, jobbára csak egy lízingelt bértollnokot látok, aki az árnyalatokat és a mit miért összefüggéseit nem látja... No de... Nem gond ez, de akkor nem írnék ilyen magasztos hülyeséget:
"Olyan tudása és taktika érzéke van az Ászok egy-két játékosának ami nektek összességében nincs."
A többit is idézhetném és egyenként cáfolhatnám meg,de nem teszem, elfogadom a véleményedet, még ha nem is értek egyet vele, és az igazsághoz semmi köze nincs, persze nyomokban tartalmaz helytálló megállapítást...Abban egyetértünk viszont, hogy a személyem eléggé megosztó,de nem lehetünk egyformák. Nem de ?
További kellemes Napot, jó játékot!

Egy kérdés még.

Ha akkora ász az Ász,akkor miért zakózott valójában az Akadémiától ? Válasz egyszerűbb, mint gondolnátok.Szóval a megoldás:
Mert jobbak voltak az Ásznál is.
Dátum: 2016.05.10. 07:46:46
Egy egyszerű gratula is megtette volna, de mivel elég szép sorokat írtál le, pár gondolatot azért megosztanék veled.
Bajnokok soha sem hivatkoznak más körülményekre, hanem elismerik hogy ez van, jobb volt az ellen.
Max kicsit kiakadhatnak a fair play szelleme miatt, de soraid valóban aranyba mártott alapkövek mellyel az ász dicsőséges emlékművét meg lehet támasztani.
Ehhez küldök egy kis földet, mert ha esetleg nem sikerül megalapozni az előbb jelzett emlékművet, akkor legalább eltudjátok magatok ásni, s nem kell mástól kölcsönkérnetek erre a remek eseményre.
A győzelem, mint előző héten kifejtették itt páran, akkor is győzelem, ha föld az éggel eggyé válik, s Yoda nagymamája barackos sütiket süt Han Solo állandóan lábatlankodó gyermekének.
Sok sikert, jó játékot!
Dátum: 2016.05.09. 12:04:23
3/2

Nagy gratula az Akadémiának, hogy így helyre rakta az ászt. Mint látható, ha nincsenek segítői az ásznak akkor az összes komoly szövetség után kullognak.
Dátum: 2016.05.09. 10:41:07
Kétszer beletudsz ugyanabba a folyóba lépni, ifjú padawan ?
Dátum: 2016.05.05. 12:20:22
Ha akarod, átadhatod a karakteredet egy másik felhasználónévvel regisztrált játékosnak. Ehhez meg kell adnod a fogadó játékos felhasználónevét és e-mail címét. Az átadás feltétele, hogy az illetőnek nincs még karaktere ezen a világon. Az átadás 50 őskőbe kerül, és az átadás után a karakternél levő minden maradék őskő megsemmisül, és azok a tárgyid is, amiket őskőért el tudnál adni, valamint az összes fel nem használt fókuszkristály és állat-felszerelés. (tehát ezen a módon nem tudsz őskövet átadni más játékosnak!)

Szóval szerintem igen, hol máshol ?

Az ÜSZ-t meg be lehetne zárni...feleslegesen vannak
Dátum: 2016.05.03. 10:01:07
Sajnos, ha mennék akkor egy egyes szintű karakterrel...plusz ez az szb... nem is tudom...
Dátum: 2016.05.02. 14:56:18
Kérlek szépen mutasd meg az a hetet, exelben és képekben. Ha már ekkora a szád, mert én azt a hetet is beteszem ide.

Az benne a szép, hogy Leó mondta, semmi levél, semmi megbeszélés nem lesz. Én mondtam, hogy sunyi dögök vagytok, és nem adnék nektek semmit.
Erre Leónak lett igaza, mert senki nem segített nektek...Nos kérem tisztelt bíróság és hallgatóság. Így történt, s gratulálok, volt rá kb 1 órád, hogy kitaláld mivel vágj vissza