Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.06.06. 07:57:04
Dozer, Te és néhány társad sír és hisztizik már Napok óta. Egy kicsit körbe jártam a témát. Ugye nem gond ?
Dátum: 2016.06.06. 07:39:57
Ugyanezt az álláspontot képviselem amit Ariel ír.
Szerintem.Miről is van szó...
Egymást segítő,etető elkényelmesedett, emberek alkotják a v3 grémiumát. Visszaolvasva, tisztán látszik, hogy egyesek nem megoldást keresnek, hanem azt szeretnék, hogy ugyanúgy tudják magukat tápolni, mint Off előtt.
Most kérdem, a vu micsoda ?? Tevenevelde, vagy bányászati szimulátor törpéknek ?
A válasz:
"A játék PvP stílusú, azaz a játékosok egymás ellen játszanak."
Szóval, békés világ ide vagy oda, a rablás, a lélekszívás, mint a játék egyik eleme szerepel ezen a világon is.
Még is mire számítottak egyesek?
Nézzük sorba az eseményeket.
Ugye a szerverek elkezdtek meghalni, kevés volt az ember, gondolom ezért jött be válaszható újdonságként a világok közti átjárás.
Ez annak a következménye, hogy a végzetúr alapvetően csak a kővel rendelkező és azt birtokló játékosnak kedvez. Aki nem tudott fizetni, vagy megunta, egyebek... Törölt. Ez azzal jár, hogy a egyre kevesebb az ember...S itt visszajövök arra a pontra, hogy akkor bevételt kell gyártani. Ez a világok közti átjárás, meg jó üzletnek nézett ki addig, amíg Off meg nem jelent, és sorba verte fejbe, és rabolta le a kényelmes végzetasszonyokat és végzeturakat.
Szóval, azt hiszem nincs itt gond, mert alapvetően a világok közti különbségek hozták ki ezt az eredményt. Ami eddig nem volt gond...
Megoldás:
Akik így jártak, azok a játékvezetőnél igényeljék meg a rinya plecsnit, plusz fejlesszenek ellen.
Dátum: 2016.06.04. 11:05:19
Nos ahogy nézem, elindult a hisztigép a v3-on, mert megjelent egy jobb játékos. Jobb játékos, akik hülyére veri és farmolja az elkényelmesedett végzeturakat.
Erre persze megy a rívás, és szankciókat akarnak kieszközölni, akik testpedten, és tunyán tudnak a milliókon ülni,illetve feküdni, hálni, táncolni...
Örömel olvasom, hogy szét vannak egyesek farmolva.
Grat és így tovább.
Dátum: 2016.06.02. 05:39:59
Az egészet nézd, ne egy gondolatot vegyél már ki...Jah, hogy csak ennyit fogtál fel az egészből ?
Dátum: 2016.05.30. 14:35:12
Mist, nem kioktatásnak szántam ne, haragudj. Nagyon a tények ösvényén próbáltam elindulni.
Dátum: 2016.05.30. 14:24:49
Nem azok kritikája akik játszanak, hanem inkább a Behonak, hogy rengeteg az inaktív szövetség. Sőt nem is kritika, hanem egy visszajelzés egy elég markáns visszajelzés, hogy valami nem stimmel.
Ámde.
Sajnos nagyon nehéz gyomlálni,mert nehéz meghúzni a vonalat az aktív és nem aktív szövetségek közt.
Rengeteg tényezőt kell figyelembe venni, emiatt is nem lehetséges a szűrés.
Most.
Amúgy is van szűrés.
"A szövetségi bajnokságra minden aktív szövetség automatikusan benevez, amelynek van legalább 3 olyan 20+ szintű tagja, akinek az aktivitása nem piros."
Szóval amíg a fent jelzett kritériumnak megfelelnek a szövetségek, addig lesznek olyan hetek, ahol csak kettő vagy három szövetség fog egymással küzdeni.
Dátum: 2016.05.30. 14:11:31
Erre a gondolatra a legjobb példa a -> http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,112.0
Sötét testvériség a szövetség neve...S hát nagyon tudnak..inaktívak lenni.
Amúgy nekem nincs bajom velük, vagy az olyan szövetségekkel, akik inaktívak, másodlagos pontszám növelésre kiválóak.
Dátum: 2016.05.30. 12:33:50
1/1
Dátum: 2016.05.26. 12:36:02
Ha a szövetségetek felépítette a kastély 25. szintjét, akkor lehetőségetek nyílik szövetségi küldetések megoldására. A küldetésekért járó jutalmat akkor kapjátok meg, ha a küldetéssor mind a tíz küldetését sikeresen megoldjátok. Ekkor a kastélyotok szintje növekszik (50. szintig 3-mal, 100. szintig 2-vel, 150. szintig eggyel), továbbá a tagok megkapják egyéni jutalmukat is (karakterszint függő LÉ, valamint 40. szinttől kristálypont, és 60. szinttől AFpont is.) attól függően, hogy a küldetéssor elkezdésétől a befejezéséig hány szintet lépett az adott karakter. Az egyéni jutalmat csak azok kaphatják meg, akik a küldetéssor elkezdésekor aktív szövetségi tagok voltak (beléptek az elmúlt egy hétben a játékba), és a küldetéssor teljesítése alatt a szövetséghez tartoztak, valamint elkezdéskor és teljesítéskor is a kastély legalább 25 szintje aktív volt számukra.

via: http://vegzetur.wikidot.com/szkuldik
Dátum: 2016.05.26. 10:36:53
Röviden.Igen.Hosszabban:

https://hu.wikipedia.org/wiki/Isler

Story

A sütemény nevét egy városról kapta. Bad Ischl Salzburg tartomány határán, Felső-Ausztria déli részén Salzkammergut központjában 468 m magasan fekszik alpesi környezetben. A fürdőváros fénykorát 1849 és 1914 között élte, mint Ferenc József hivatalos nyári rezidenciája, sőt Erzsébet hercegnővel való eljegyzésére is itt került sor 1853-ban a Seeauerhaus-ban, és a császár születésnapját is rendszeresen itt ünnepelték.
A süteményt először Richard Kurth, a Zauner cukrászda mestercukrásza készítette a császár tiszteletére még az 1850-es években. A cukrászda ma is működik, és természetesen Ischler is kapható. (Vajon nálunk a Gerbaud-ban miért nem kapható zserbó szelet?)
Az eredeti recept kicsit más, mint amit mi megszoktunk. Az egyszerűbb változat csoki krémmel van töltve. Létezik az ünnepi, karácsonyi változat, ebbe lekvár kerül, és kávé ízű a máz rajta. Nálunk a kettő keveréke a népszerű a lekvárral töltött, és csokival bevon.
Az eredeti receptek ribizkelekvárt írnak, de gyakorlatilag bármilyen lekvárral finom: málna, eper, barack, szilva. Igazán a savanykásabb lekvár illik hozzá. Díszítésre fél diót vagy mandulát, pisztácia-darabokat használnak, dió-, mogyoró-, vagy kókuszreszelékkel hintik meg, vagy éppen csak a a csokival húznak rá vonal vagy rácsmintát.

Recept:

Ischler
Hozzávalók:
10 dkg porcukor
20 dkg vaj
30 dkg liszt
10 dkg finomra tört dió
1 kk. fahéj
Tölteléknek:
tetszőleges lekvár
A bevonáshoz:
étcsokoládé
Elkészítés:
A hozzávalókat gyúrjuk össze alaposan. Tegyük be egy fél órára a hűtőbe. Lisztezett deszkán nyújtsuk ki 3- milliméter vastagságúra és 7-8 centiméteres szaggatóval vágjunk ki köröket.
200 fokra melegített sütőben kb. 5-10 percet süssük. Nem kell megbarnulnia, maradjon szép világos. Hűtsük ki, két korongot ragasszunk össze lekvárral, majd vonjuk be csokival. Kedvünk szerint díszítsük, én most rusztikusan meghúztam késpengével.

via:
http://szem-szajnak.reblog.hu/isler-es-tortenete
Dátum: 2016.05.25. 10:38:01
Azt nem tudom, de szerintem lesznek és vannak nálam okosabbak
Hülyeséget meg nem szeretnék írni
Dátum: 2016.05.25. 09:39:29
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,929.40#hsz1

Első hsz

Ha nem változott azóta.
Dátum: 2016.05.25. 09:33:03
Úgy bizony, nagyon keményen dolgozna Ámde, hogy a gonoszkodásomat kissé tompítsam.
Elgondolkozott már azon valaki, hogy miért törölnek, adják át a karaktereket másnak, olyan emberek akik évekig játszottak és költöttek a játékra ?
Gondolom nincs a Behonak egy visszakövetési kérdőíve, amit a törlés átadás előtt/után kitölthetne a játékos.
Elég sok mindent ki lehetne belőle olvasni. Szerintem.
Amúgy remélem megtalálja a normális irányítóját, mert ha nem...építeni fog.
Dátum: 2016.05.25. 08:52:56
Én a v6-s karaktert ,nagyon szívesen átvenném az egyik ismerősömnek. Olyan fájentos építő rabszolgát csinálnánk belőle, hogy hét országból jönnének turista buszokkal megnézni ahogy a malteros kezével építi a falakat.
Dátum: 2016.05.24. 08:23:32
v6-on velem mindig beszélhetsz

üdv:
(k)Rém
Dátum: 2016.05.23. 12:02:22
5/4

Gratula az Akadémiának, megérdemelten letettek bajnokok.
Dátum: 2016.05.23. 08:05:02
Most akartam írni, hogy mi van ? Különben is a neve Melisandre.
Dátum: 2016.05.19. 15:37:14
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,960.0

Nézd át ezt a topicot, s választ ott megleled.
Dátum: 2016.05.19. 10:03:16
Köszönöm, hogy a mondanivalómat számosítottad, én kevesebbre jöttem ki, de igen.
Remek, akkor ez is költési akció lesz ?
Dátum: 2016.05.19. 09:17:48
Az új fejlesztés valódi neve lehetne ez is. Költs többet, tölts többet a csatlósaiddal.
Aztán ezt meg lehetne ezzel toldani.
A közeljövőben lehetőséget biztosítunk, minden egyes játékosnak, hogy még többet költsön a játékra. A csatlós arénával, nem csak a taktikai,technikai,stratégiai érzékedet vesszük célba, hanem az anyagi lehetőségeidet. Is.
Minél többet költesz, annál erősebb leszel!
Sok sikert mindenkinek és kőre fel, a jövő elkezdődött..