Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.09.26. 12:00:49
3/2
Dátum: 2016.09.26. 11:40:19
Én is segítek ahol tudok, sőt Mortal a hivatalos tanácsadóm, mert eddig csak ütöttem, most építek.
Teszem azt van nálunk Kira cica. Vagyis bocs.
Mi segítünk neki.
Ha hozzátok kerül egy új tag segítettetek.
De!
Ha egy amatőr szövetségbe nulla tapasztalattal bekerül egy játékos, és nem érti, nem segítenek neki..Majd neki szalad egy eventnek.
Amit célként kellene kitűzni azt, hogy mindenki számára legyen egy sikerélmény. Nem kell semmit sem ingyen adni, de ne érezzék már sokan, hogy megint kevesebbek lettek.
Így érthető vagyok ?
Dátum: 2016.09.26. 11:26:20
Arra próbálok rávilágítani,de ez elég nehezen megy, hogy a játék, nem a játék felé megy el... Őszintén a v6 szerverén ki segít kinek ? Amikor haldoklik. Amikor alig van aktív játékos. Hahó 2016 van.Nem 2010.
Röviden, összefoglalva.
Egy teljesen új játékosnak, semmi esélye végig csinálni ezt az eventet.
Sok másik karakterrel együtt. Amíg nem széleskörű a sikerélmény, addig csak egy szűk rétegnek lesz jó.
Dátum: 2016.09.26. 11:13:57
A lenti sorok olyan emberektől vannak akik játszanak. Persze a jobbak terveznek, nekem napi,heti,havi listám van.

De, itt megint kanyarodjunk vissza.

Tapasztalatlan kezdő végzetúr, aki csak játszik. Honnan tudja, hogy és mit kell csinálni, tudja, hogy milyen trükkök vannak a csp növelésre, vagy tárolásra ?

Nem, nem tudja.

Szóval megint ott tartunk, hogy mi úszunk, ők belefulladnak ?
Dátum: 2016.09.26. 10:59:42
Miért nem érdemes végig rohanni rajta,és miért nem sikerül mindenkinek 1800 csp-t tárolni ?
Dátum: 2016.09.26. 10:55:17
ha olyan egyszerű, akkor miért nem sikerül mindenkinek ? Hmm ?
Dátum: 2016.09.26. 10:43:59
Honnan van 1800 csp-d ? Csak nem prémiumos vagy? Egy kő nélküli, nem tud ennyit tartalékolni
Dátum: 2016.09.26. 10:22:58
"Meddig terjesszük ki az egyenlő feltételeket? Legyen egy "megölöm a lépcsőn ülő szörnyet " gomb? Vagy rögtön egy "átveszem a fétist"? Ha igen, akkor kőért, vagy babszemért? Esetleg vagy-vagy?"

Ez szerinted mi ?

Szóval, összegezve. Van egy event, amit 2 óráig tart egy köveseknek végig csinálni, a többiek pedig 3 hétig szenvednek vele.

Hát ez elég nagy különbség.

Egyszerűen jobban át kellene gondolni a dolgokat.
Dátum: 2016.09.26. 09:59:23
Ez a hozzáállás a gond, amit a cég is képvisel, hogy lenézitek a gyenge karaktereket.
Itt mindenki végzetúr, és nem végzetúr á és bé.
Itt hordák vannak, és a játékstílusbeli különbségeken kívül mindenki egyenlő lenne.
Persze, ez a meddig kérdésre a válasz, addig, amíg mindenki élvezni tudja a játékot, s ne egy szűk réteg aki a befizetések gerincét adja a cégnek.
Meg lehetne így hirdetni az eventet, hogy rész vétel ezekkel a feltételekkel...mert így mindenki elindul, erőt, időt, pénzt tol bele, majd nem kap érte semmi, mert a 4. 5 szinten elakad...
Ekkor dönthet úgy, hogy költ egy összeget, hogy megoldja, vagy elege lesz, és azt mondja, hogy ilyen hozzáállással és sem fogom vastagítani a cég kasszáját.
Dátum: 2016.09.26. 09:26:12
Lassan pirosra kellene átírnod a neved...Itt sajnos csak mocsár van, és vagy úszol vagy lehúznak.
Dátum: 2016.09.26. 08:57:37
Alapvetően egyetértek Veled, mert ez a játék és az event nem arról szól, hogy jól érzed Magad.
Arról szólj, hogy költs és fizess.
Nem teremt egyenlő feltételek, így sérül a fair play szelleme.
S amit mondasz, közröhej, hogy valaki végigkattintja 2 óra alatt az egészet, míg más szenved egy szörnnyel, mert mondjuk csak vadász, vagy csak játszik, és nem fejlesztette a karakterét.
A strandon is kiteszik a táblát, hogy csak úszóknak...
Itt meg a beho hagyja, hogy az emberek befulladjanak a digitális világ végzetúr mocsarába.
Dátum: 2016.09.23. 11:56:31
Már Te is kezded Ejnye.

A válaszom:
A behonak
Dátum: 2016.09.21. 14:14:33
vVvRenaaatavVv gratula. A legalacsonyabb szintű, dobogós! Éljen!
Dátum: 2016.09.21. 11:02:12
Már bocsánat...volt rá egy évetek, s még mindig teli van hibával ? Ez amatőrség, már ne haragudj...
Dátum: 2016.09.21. 08:57:54
Reggel, egy csomó éretlen értsd, zöld végzeturat láttam...Mindenki a veremnek fog menni....Én pedig mentem a célom felé...Reggel ellátmány beszerezése közben a kufár megkért arra, hogy amennyiben arra járok vigyek már el a behonak egy nagyobb erszényt és egy új kaszát.
Csodálkozva kérdeztem, hogy miért kell ez nekik...Sokat sejtően csak ennyit mondott...
-Nézd fiam egyeseknek a siker olyan, mint a levegő...a levegőt nem adóztatták még meg, de a sikernek van ára, amit be is szednek...
Hümmögtem egy sort, és mivel igaznak gondolom az elhangzottakat , megfogadtam, hogy csak óvatosan megyek az esemény felé...
Dátum: 2016.09.21. 08:28:18
A legnagyobb ellenzők is beállnak a sorba...
Dátum: 2016.09.20. 20:20:04
Minden háborúban eljön az a pillanat, amikor át kell lépni azt a bizonyos utolsó határvonalat is. Azt a határt, amely különválasztja egymástól mindazt, ami fontos, mindattól, amit a totális háború követel meg. Ha képtelen átlépni ezt a vonalat, a csatának vége, és ő elveszett.
Rick Yancey


Mi már átléptük ezt határt, s volt, hogy vesztettünk, volt, hogy ezzel nyertünk... Köztünk az a különbség, hogy mi egyedül vagyunk a világ ellen, így bármi jöhet...már rutinból lépjük meg azokat a lépéseket, amiről még Ti csak suttogva beszéltek...
A ha az nem kard...a ha egy mentesség, mert azt mondod, hogy mindent megteszünk majd ellenetek. De ha nem sikerül, jön az indok...mi mindent megtettünk...
Mi nem vagyunk a ha csoportba tartozók...Mi megyünk előre, függetlenül attól, hogy egy vagy hárman vannak ellenünk...
Ez pedig döntő komponens, mert mi a győzelemre törekszünk, s nincs a fejünkben az, hogy vesztünk. Nincsen ha.
Amikor bukunk, tanulunk belőle.
Amikor nyerünk, akkor is.
Szóval kiderül legközelebb 6 Nap múlva.
Dátum: 2016.09.20. 19:29:44
Sikerült megmosolyogtatnod...
Dátum: 2016.09.20. 12:59:22
Régebben a néprajzkutatók első prototípusai, akik nagyrészt állás nélküli pedagógusok, tanítók, garabonciások voltak, nos ők előszeretettel járták a vidéket, és gyűjtötték össze azon kulturális kincsünket, melyet egy egy táj adott a Magyarságnak. Ezek szerves részét képezik a mai művészetünknek is, és ha nem szándékozok tovább menni,akkor azt írom, hogy beépültek a mindennapi gondolatokba, és beszédbe. Ehhez tudom kapcsolni a szólásokat és közmondásokat, melyek kialakulásának voltak előzményei, és mint írtam a mai Napig fellelhetőek szókincsünkben.
Ugyanígy fog az emlékekben fenn maradni a csatlós aréna is, így megragadnám az alkalmat s néhány ehhez kapcsolódó szólást és közmondást bevésnék ide.

Úgy kellett ez, mint végzetúrnak a csatlós aréna.
Jobb adni,mint kapni (Azazel az első győztes aréna csatája után)
Ajándék mytonak ne nézd a fogát. (mert nincs)
Amilyen a beho, olyan az arénája.
Nem mind khesszon, ami fénylik.
Egy bolond százat csinál. (vagy még többet)
Későn jövőnek csont az ebédje. ( ha nem fizetsz be időben, lemaradsz)
Kinek milyen csatlósa van, olyannal köszön.

A lista bővül, így azt hiszem ez egy remek momentum lesz az évvégi baki válogatásba.
Dátum: 2016.09.20. 12:26:29