Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet Verme (2016.szept)
népszerűKucsitoFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
81. hozzászólás - 2016.09.24. 15:28:30
akkor mit kéne fejlesztenem hogy a következő Végzet Vermére már labdába tudjak rúgni?
Pontszám: 7
kedvencRiskaFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
82. hozzászólás - 2016.09.24. 15:47:35
Szerintem legelöbb a védelmet és az inteligenciát úgy 400-ig. Így már lesz esélyed. Utána próbáld meg szint*3-ra vinni a védelem, IQ, támadás hármast. Ezzel már elég jól fogsz szerepelni. Ha időnként portyázol is, ki fog derülni, mit kell utána fejleszteni a siker érdekébe. Persze úgy 60 szintel magasabb entitással is próbálkozhatsz gyakorlás képp. Ez biztosan kijelöli a fejlesztés irányát.
Pontszám: 8.67
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
83. hozzászólás - 2016.09.24. 16:14:57
Szerintem aki megveszi az ősköves gyengítést, tudja használni a robbanást. Eleve korlátozott a használati lehetőségek száma, szóval úgysem lesz egyszerű, de legalább lenne valami esélye a gyengébbeknek. Nem mellesleg mindenkinek jó, ha az aki elakad a 3. szinten, tovább tud menni, szintenként az ősköves cucc megvásárlása mellett. Ha érintett lennék biztos javasolnám ezt ÜSZ-en, még ebbe az eventbe se lenne késő betenni.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.81
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
84. hozzászólás - 2016.09.24. 17:14:38 (Válasz Offsboy #83 hozzászólására.)
Egy másik problémával én már próbálkoztam ÜSZ-en, a válasz az volt, hogy "jelenleg nem tudunk a mostani eventen már változtatni".
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.74
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
85. hozzászólás - 2016.09.24. 18:23:19
A gyémánt medál mira ad pluszt?
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.52
népszerűX666xFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
86. hozzászólás - 2016.09.24. 19:05:37 (Válasz Tigrisnyul #85 hozzászólására.)
Ha az ugyanaz mint a horda medál akkor:

bronz hordamedál (+1 minden tulajdonságra)
ezüst hordamedál (+2 minden tulajdonságra)
arany hordamedál (+3 minden tulajdonságra)
platina hordamedál (+5 minden tulajdonságra)
gyémánt hordamedál (+8 minden tulajdonságra)
V2 - X666x
V3 - Übermensch
V6 - Fétisvadász
"Tudtam magamról, hogy erős vagyok, és talán még azt is -ahogy mondogatták-, hogy bolond, arról viszont meg voltam győződve, hogy legbelül van bennem valami. Lehet, hogy csak megkeményedett szar, de az is több már, mint ami bennük van.
Pontszám: 6.88
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
87. hozzászólás - 2016.09.24. 21:26:02
A szörnyeken gyengitettünk az előző körhöz képest. A probléma magja, hogy más eventektől eltérően, nem a saját klónoddal harcolsz, hanem egy generált ellenféllel. Az erős karakterek könnyedén leütik, a gyengéknek viszont nehézséget okoz.

Amit javasolni tudok:
Állatokat mindenképp vigyél a harcba.
Kritikust turbózd meg.
Talán mág az őrjöngés / támadás ital is segit.
Nézd meg a tárgyaidat, le tudod-e cserélni valamelyket táposabbra.
Fusd át az AF képességeidet, hátha lehet ott is tuningolni valamit.
A hozzászólást Miklós módosította 2016.09.24. 21:26:27-kor
Pontszám: 6.81
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
88. hozzászólás - 2016.09.25. 23:11:28 (Válasz Miklós #87 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2016.09.24. 21:26:02

Amit javasolni tudok:
Állatokat mindenképp vigyél a harcba.
Kritikust turbózd meg.
Talán mág az őrjöngés / támadás ital is segit.
Nézd meg a tárgyaidat, le tudod-e cserélni valamelyket táposabbra.
Fusd át az AF képességeidet, hátha lehet ott is tuningolni valamit.


- Az event kimondottan eszi az állatokat, akinek nem áll hegyekben feltámasztó eszencia az megszívta.
- A vesztes csaták ismétlése eszi az energiát, pedig a terület már fel van derítve, aki csak 15.-re öli le a szörnyet az 280 energiát bukott rajta...
- A kritikust megturbózza, de az nem befolyásolja azt, hogy a nyomorult el se találja a dögöt.
- A fórumokon is rendszeresen felmerül, hogy magas szinten az őrjöngés itala jelentéktelen buffot ad, a +50 helyett a nagyobb(+50, +10%) lenne a normális
- Ha 21 szintel erősebbek a tárgyai, ott már nem igazán tud komolyan feljebb lépni
- Az AF képességek közül nagyon kevés ami a csata végkimenetelét komolyan képes befolyásolni.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.37
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
89. hozzászólás - 2016.09.26. 02:29:09 (Válasz pityu #88 hozzászólására.)
- nálam nem eszi. Még csak turbózott vastag bőr se kell. Fogadni mernék amúgy hogy vastag bőrre költeni luxus sok embernél
- hát nem 15.-re kell megölni -> lásd amit Miklós írt
- a támadást sem árt húzni. De ez igazából 8 éve így van. Találati esély növelés = támadás növelés
- ezt még soha nem olvastam. De a +50/50 igen sokat tud dobni ha szoros a csata. Abnormálisnak tartanám hogy egyetlen egy itallal bárki bármikor verhető legyen. De itt nem akarok ellenkezni, én az egészet kivenném.
- mint kiderült bőven nem a tárgyakon múlt
- de vannak olyanok amik segítenek (amúgy pont beb@szna ha egy AF-fel minden csatát nyerni lehetne)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.75
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
90. hozzászólás - 2016.09.26. 08:01:14
Az előzőnénél én is sokat kampányoltam az átlagos karakterek érdekében, de a mostani egyetlen reklamáló valóban nagyon gyenge, bőven a környezete átlagának alatt van. A statjai alapján jó eséllyel tényleg csak építésre koncentrált.Neki tényleg kinlódás ez az event, az összes segítséggel együtt.Szerintem nem várható el, hogy a legggyengébbekhez lőjünk be egy eventet, mert akkor az átlagnak már nulla alatti kihívás.

Ha vállalta, hogy nem foglalkozik a harccal, márpedig a statjai ezt mutatják, akkor azt is vállalta, hogy egy harcra épülő eseményen nem tud labdába rúgni.Tulajdonságonként cirka 100 ponttal az átlag alatt...
Báró Samedi
Pontszám: 6.90
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
91. hozzászólás - 2016.09.26. 08:29:47
Az isteni dekrétumokat nem lehetne esetleg beválthatóvá tenni? Az ismételhetőknél tartva legalább akkora öröm ezt találni, mint három napja éhező hithű mohamedánnak a borjúsült.....
Báró Samedi
Pontszám: 6.90
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
92. hozzászólás - 2016.09.26. 08:41:53 (Válasz Azazel #90 hozzászólására.)
Szerintem sokan azért hagyják abba ezt a (és még sok másik) játékot, mert kifejezetten az erősebb karakterekre van szabva. A gyengébb játékosok számára nincs felzárkózási lehetőség, sok a kudarcélmény, és abbahagyják.
Nem tudom, hogy hogyan vagytok a dologgal, de a találkozókon egyre kevesebben vannak a játékosok, és erről nem az internet tehet...
Jó duma, hogy miért nem csinált erősebb karaktert, és az is jó duma, hogy ne a gyengékre legyenek a dolgok szabva, közben meg folyamatos a sírás, hogy a játékosok közti interakciók szinte megszűnnek, nincsenek a játékban ellenfelek stb.

Szerintem, egy event akkor jó, ha a gyenge és erős játékosok pontosan ugyanúgy élvezik. Ez egy játék, az lenne a célja, hogy szórakoztasson, ha nem tévedek. Ha már az eventek sem szórakoztatóak, mert egyesek pár óra alatt letudják, akkor ott alapvető tervezési hiányosságok vannak.
Nem szabad azzal elintézni a dolgokat, hogy elqurta a karaktert... , így járt... , ettől még egy eventnek neki is kell szólnia. Azt nem lehet elvárni, hogy kifejezetten az építő karakterekre legyen szabva, de nekik is meg kell adni a lehetőséget, hogy eredményesen szerepeljenek.

Jelentkezzen az akinek rontaná a játékélményét, ha Kucsito-nak sikerülne végigtolnia a vermet? Kinek lenne az probléma, ha egy kimondottan gyenge karakter is össze tudná szedni a hordatrófeákat a fétishez, és a végén ki tudná ütni a veremfétist is?

A játékban eleinte több ezer aktív karakter volt, erősek és gyengék vegyesen.... Lassan kiüresedik a dolog, szinte minden szinten hemzsegnek az otthagyott karakterek.... Jobbára az az oka, hogy a játék egyre több időt igényel, és egyre kevesebb élményt nyújt. Ezzel lehet ugyan vitatkozni, de több ezer aktív játékos elvesztését nehéz nem észrevenni....
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.02
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
93. hozzászólás - 2016.09.26. 08:57:37 (Válasz pityu #92 hozzászólására.)
Alapvetően egyetértek Veled, mert ez a játék és az event nem arról szól, hogy jól érzed Magad.
Arról szólj, hogy költs és fizess.
Nem teremt egyenlő feltételek, így sérül a fair play szelleme.
S amit mondasz, közröhej, hogy valaki végigkattintja 2 óra alatt az egészet, míg más szenved egy szörnnyel, mert mondjuk csak vadász, vagy csak játszik, és nem fejlesztette a karakterét.
A strandon is kiteszik a táblát, hogy csak úszóknak...
Itt meg a beho hagyja, hogy az emberek befulladjanak a digitális világ végzetúr mocsarába.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.46
közkedveltPocokomFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
94. hozzászólás - 2016.09.26. 09:08:08
Az egy napos event egy nagyon csodálatos dolog.. Sajnos ez csak a "régi" karakterekre vonatkozik.

Tartalékokkal együtt 1300 csp-vel kezdtem el az eventet és a 11. szintre jutottam fel. Akinek nincs inspirációja, az ennyi csp-vel 2x megcsinálja az eventet. Nevetséges hogy még évekig labdába sem rúghatok a régi karakterek ellen, mert egy olyan bónusznak nevezett átok van a nyakamon mint az inspiráció.

Soha az életben nem leszek toplistás hiába bővítették azt ki...


KÉRÜNK EGY GOMBOT, AMIVEL VÉGLEGESEN KIKAPCSOLHATÓ AZ INSPIRÁCIÓ!!!!!
V5 Vitathatatlan - Shibusen
V3 Illuminati Lovagjai
Pontszám: 9.91
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
95. hozzászólás - 2016.09.26. 09:15:42 (Válasz pityu #92 hozzászólására.)
Már ne haragudj, de ez egy kimondottan "ki az erősebb" jellegű játék.Akit ez nem érdekel, annak nem lesz benne sikerélmény.Nem neki való.
Ennek ellenére, a játék nagy részében elboldogulhat. Ez az event a néhány kivétel egyike.

Van felzárkózási lehetőség. Persze nem feltétlenül a tophoz, de az átlaghoz mindenképp. Én egy átlag karakterrel hagytam ki közel egy évet, és simán visszajöttem vele, még kicsit feljebb is, anélkül, hogy öntöttem volna bele a forintot.
Ha nem érdekelte, hogy mennyire harcképtelen a karaktere, mert az építés volt fontos a számára, miért kellene tudnia elérnie ugyanazt, mint azoknak, akik legalább minimális szinten törődtek a harci képességeikkel is?
Nem cél, hogy mindenki sikeres legyen a játék MINDEN területén.Ez csak a legjobbaknak "jár".Azoknak, akik tényleg bedobnak mindent.
Ettől függetlenül mindenki lehet sikeres VALAMIBEN.
Én például a Bolygó urában sosem jutottam még az első 5 sornál feljebb, de nem gondolom, hogy könnyíteni kellene rajta.
Ha az egyik eventtel megkínlódok, vagy belebukok, de utána tudom úgy fejleszteni a karakterem, hogy a következő ugyanolyan már sima ügy, az sikerélmény.Ha addig tolják alám a mankót, míg sikerül végigszenvednem, és megkapok egy olyan jutalmat, ami mindegy,hogy van-e, mert önmagában nem sokat segít egy harmatgyenge karakteren, az nem sikerélmény.
Báró Samedi
Pontszám: 8.45
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
96. hozzászólás - 2016.09.26. 09:21:20
Aki nem tud úszni, és tudja hogy nem tud, de a bringa, meg a futás jól megy, az kapjon motorcsónakot az ironman-en csak hogy megcsinálhassa ő is? Ne vicceljetek már...az úszógumit megkapja, az nem elég?
Báró Samedi
Pontszám: 7.94
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
97. hozzászólás - 2016.09.26. 09:26:12 (Válasz Azazel #96 hozzászólására.)
Lassan pirosra kellene átírnod a neved...Itt sajnos csak mocsár van, és vagy úszol vagy lehúznak.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.46
népszerűX666xFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
98. hozzászólás - 2016.09.26. 09:34:54 (Válasz Azazel #91 hozzászólására.)
Ha elintézed, hogy lehessen, megveszem tőled őskőért, vagy amit kérsz érte! Nem tudom, hogy a mostani Veremben esett e magasabb szinteken, de teljesen felháborító, hogy ahol 0 értelme van esik ahol meg jól jönne esélytelen...
V2 - X666x
V3 - Übermensch
V6 - Fétisvadász
"Tudtam magamról, hogy erős vagyok, és talán még azt is -ahogy mondogatták-, hogy bolond, arról viszont meg voltam győződve, hogy legbelül van bennem valami. Lehet, hogy csak megkeményedett szar, de az is több már, mint ami bennük van.
Pontszám: 6.88
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
99. hozzászólás - 2016.09.26. 09:38:32
Egy V4-ről áthozott fostalicska karakterrel is simán viszem az eventet, gyakorlatilag kavics nélkül lesz meg a veremfétis és kb. 2 event alatt a hordafétis
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.19
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet Verme (2016.szept)
100. hozzászólás - 2016.09.26. 09:43:41 (Válasz Don Firenze #97 hozzászólására.)
" S amit mondasz, közröhej, hogy valaki végigkattintja 2 óra alatt az egészet, míg más szenved egy szörnnyel, mert mondjuk csak vadász, vagy csak játszik, és nem fejlesztette a karakterét. "

Ez a kulcs. Ő miért szeretne sikeres lenni, egy olyan eventben, ami azoknak szól, akik nem "csak" egy dologra koncentráltak, hanem mindenre?

Meddig terjesszük ki az egyenlő feltételeket? Legyen egy "megölöm a lépcsőn ülő szörnyet " gomb? Vagy rögtön egy "átveszem a fétist"? Ha igen, akkor kőért, vagy babszemért? Esetleg vagy-vagy?

A játék erősen a sokat fizetek, király vagyok irányban van, már eleve itt nincs fair play, ennek az eventnek a "baja" az, hogy a jutalomban számít az idő(persze a bevétel miatt, ami más téma), nem pedig az, hogy a saját környezetükben leggyengébb karakterek nem tudják végigtolni.
Báró Samedi
Pontszám: 6.91
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!