Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Emishi

Dátum: 2023.10.11. 15:51:04
Elosztva kell utni es kevesebb az eselye hogy ez megtortenik. Plusz a csataban nem tudod hogy az ellenseg milyen taktikat fog hasznalni hacsak nincsenek kemeid kozben lehet reagalni a csata menetere. Szerintem nincs ezzel baj egyaltalan
Dátum: 2023.10.02. 09:04:40
Az isteni ital miért nem számít ősköves gyógyitalnak, amikor elhasználom? Platináért meg kavicsért lehet csak venni. Tény, hogy van belőle egy pár darab, de na....
Dátum: 2023.10.01. 10:03:56
Legalabb vegre ki lehet javitani
Dátum: 2023.09.27. 22:01:39
Ha ingyen van akkor nem kerult semmibe. 0 kavicsert is kraftolhatod. Ha egyes szintu epuletekkel is vegigtolod, akkor mondhatjuk azt hogy INGYEN vettel kenyelmet ha felhuztad az epuleteket. Ha meg annyi kupon van am sem szamit.

Igy ebbol a szemszogbol jol ki van balanszolva, hogy csak 2 targy craftolni a kupont es osko nelkul is szerezheted. Ha meg maxosan 18koert csinalod(bar ez nem tudom honnan jott) akkor is feleannyi kavics mint megvenni, szoval meg igyis jol jar az ember.

Ujdonsag, a hajtas biztos volt. Plusz ami igazan tap az a palcakivetel. Kerdes husegkupongyarto epulet lesz-e. (Meg majd nyilvan a vegso kincs)

Szoval mindenki kedve es eroforrasa szerint tolhatja, minimal befektetessel is meg lehet szerezni a vegso kincset ahogy irtad, aki meg akarhat profitalhat. Szerintem ez eleg jora sikeredett - eddig
Dátum: 2023.09.27. 21:45:32
Igen, messze meg a vege. En igazabol arra a templomos feladatra lennek mar nagyon kivancsi a jutalmakkal egyutt. Persze ez meg messze van de a kulcsot egyszer kell lekraftolni, utana meg annyi kupont nyomtat az ember, amennyit akar kb.
Dátum: 2023.09.27. 17:13:07
Meg lesznek epuletek, koran van meg kovetkezteteseket levonni. Illetve ott van meg a vegso jutalm is, amihez kell a kulcs.

Szerk: ki tudja, lehet egy csodas erenyovet nyit a kulcs, ami minden oskovet meger
Dátum: 2023.09.27. 09:39:01
Szerintem meg P2W-nek ott vannak a csatlosok az boven eleg. Lehetne vlm kreativabb cucc ami ad tapot, de nem ebben a formaban

Szerk: kis szinten semennyire nem eri meg am. Ha el lehet rakni magasabb szintekre, amikor mar nagy a TO, akkor oke
Dátum: 2023.09.27. 08:28:26
Valoszinu bug. Nekem is lemaradt
Dátum: 2023.09.22. 20:54:18
Talin akartam előhozni, de ha már írunk ide is leírnám két ötletem én is:

Az egyik, hogy az epikus kaland kérésnél kalandtérképpel lehessen egy gombbal feltölteni a 15 kalandot, mármint 15 epikusat, ne kelljen már 30at kattintani.

Másik a szörnytalizmánok. Akár valami relikviához kötve, de valami olyan funkciót, hogy egyszerre mondjuk 10-et vagy bármennyit lesajtolni. De amikor ilyen 100at kell elsajtolni, mer van az elég idegörlő
Dátum: 2023.09.22. 20:12:28
Népi sajátosság a sírás
Dátum: 2023.09.22. 12:46:43
Igen, ezaz!
Dátum: 2023.09.22. 12:43:30
Ty.
Dátum: 2023.09.22. 12:39:50
A fetis joker nem olyan fétisre váltható, ami alapvetően nincs meg(kivéve aukciós fétis)?
Dátum: 2023.09.21. 18:36:03
Nem beszelve az egyeb jutalmakrol amit ad a gigatemplom.

Szerk: enis egyelore a harmadikat tolom meg csak, de ahogy mondjak “this is the way”
Smaragdszelence, univerzum ladiko es miegymasok. Szoval a gigat kell porgetni ahogy csak tudja az ember
Dátum: 2023.09.21. 18:08:12
Miert arcon kopes? En is kis szintu vagyok, valtottam is kupont hogy ki tudjam rantani gyors legalabb 5osre az epuleteket. Plusz a templomi palca is ad kupont. Nem a csomaggal van problema, hanem az eventtel.

Idealis megoldas: lehessen LE-bol vagy kulonbol epiteni es csokolom, ennyi.

A palca minden szinten tap, kis szinten is. Ne haragudj, de hiaba vagy kis szintu, ha te a kupont valasztanad a palca helyett, az szerintem problema

Majd balanszolva lesz az event azt ennyi. De meg mindig csak a 11. Nap van. Es ahogy irta a kollega egy palca valojaban tobb kupon mint 2. Szoval ha ennyire kell a kupon, ott a palca. Tobbet tudsz TE is kiszedni. A 8 napos feladatok is siman lefutnak. Es mint irtam ennyi erovel barki reklamalhatna. En kesz leszek 150es szinten a ghallas eventtel, a kutatasos kb 170. Ez van. Majd ha meglesz a lvl megveszem a jutalmakat, de a fetis addig is tapol. Plusz ne legyen mar merlegen az aki 2-3 eve jatszik meg 10 eve.

Ha en sem tartottam volna szunetet nem lenne most problema szamomra a kupon, de tartom a velemenyem: akinek kulon kell o is jobban jar a palcaval es a templom porgetesevel!!

Szerk: bevaltottam en is 175 hordatrofeat kuponra es amit a gigatemplombol kaptam azt is betoltam - pedig a kupon es a trofea is kene masra.
Dátum: 2023.09.21. 15:22:49
Igen ezt probaltam leirni. Koszi h szamszerusitetted.
Dátum: 2023.09.21. 15:22:03
Ave Cezar!
Dátum: 2023.09.21. 15:00:15
Szoval teged kell megkeresni?
Dátum: 2023.09.21. 13:44:07
Azt hiszem én képviselhetem a "népet" hiszen kis szintű vagyok(130). 100 kuponra se cserélném le a 7 pálcát, nem hogy nyamvadt 10 db-ra, amikor alapvetően a 7 pálca majdnem ugyanennyi kupon és akkor még az egyéb kis zsákos jutalmakról, statról, AFről nem beszélünk. Ez a befizetés így ki lett herélve!! Akinek meg olyan nagyon kell a kupon az veszi a fáradtságot és lenyomja a templomokat, de ne basszunk már ki a nagy többséggel.

Vagy most akkor én is "jogosan" sírhatnék, hogyha lvl 150-en befejezem a kutatást meg az istenes eventet akkor had vehessek már meg mindent hiába kéne hozzá 200 meg 300 szint? Ne haragudj Miklós, de ez azért így elég nevetséges és csak magad alatt vágod a fát. Ha meg számítottál is erre a reakcióra, akkor szerintem nincs min csodálkozni, főleg egy nappal a befizetés előtt így módosítani, úgy hogy biztos vagyok benne, hogy ez nagyon kevés embert érint. Minimum az lett volna a korrekt, hogy ezt hétfőn kiírjátok és lenne róla egy szavazás, az arányszámokat meg jól belőni. Nem csodálkoznék, ha a tervezett befizetés közel fele folyna be ezek után.
Dátum: 2023.09.21. 13:25:07
Plusz így kevesebbet is ér a befizetés. Minimum 20 kupon lenne a reális a 7 pálca fejében, de szerintem még ez is kevés, ha mindent számba veszünk!! és nem az őskő árról beszélek, mert szvsz a kupon irreálisan drága