Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Emishi

Dátum: 2023.11.13. 22:01:14
Errol szo volt az elejen, hogy sajnos aki utolag akarja atvenni a jutalmakat az oskoves lesz, ezert erdemes az elejen betolni. A jutalmak (palcak meg egyebek) szerintem igyis nagyon jok
A forumon valoban nincsen, viszont a FB postbsn igen. Bar nem tudom melyiket nezik tobben.
Nem kell tirpaknak lenni, mert a kovetkezo talin ott leszek en semmi sertot nem irtam szamodra, sot az egesz nem is az iranyodba szol…nc

Ha nem erted miert irtam azt amit, hogy szerintem nem jo parhuzamba allitani a ket dolgot, mert ponthogy ellentmond egymasnak a ketto, akkor nem tudok veled mit kezdeni, te vagy az aki nem ertelmezi a dolgokat es meg hisztizni is elkezd

A cselekvesnek a motivacioja pont megmutatja azt, hogy mi az ami fontos
Mint irtam a korulmenyek felhaboritoak, nem maga a teny. Mert ebbol totalisan a nemtorodomseg erzodik es ezzel parhuzamba hozni azt hogy tok jo van egy uj event ahol ujra befizethetsz, hogy megkapd a tapot…kerlek ne rohogtess. Ezzel csak azt tamasztod ala hogy ami fontos az az hogy be legyen fizetve, de emellet meg ilyen alap dolgok nem tudnak mukodni, hogy ne legyen felretajekoztatas. Es mondom megegyszer ez nem egy ket hettel a tali elott levo idopontvaltozas, hanem az, hogy el lett hanyagolva. Nyilvan kozbe johet barmi, ebben az esetben sem orulne neki az ember, de itt ugye nem errol van szo

Felre ertes ne essek, szeretem ezt a jatekot es minden fejlesztesnek orulok. De szerintem a parhuzam amit hoztal pont nem azt tamasztja ala, mint amivel kapcsolatba megprobaltad osszefuzni

Masreszt igen ahogy Turul irja sokkal korrektebb lett volna egy kiiras vagy az hogy bocs elkurtuk, mulasztottunk es megkapja mindenki a megfelelo kompenzaciot. Senkinek nem sirna a szaja.

De az hogy 0 reakcio csak a sunnyogas es kozben ugy kell kiderulnie a dolgoknak, hogy az ember forumon rinyal, aztan egy masik jatekos vilagositja fel…szamomra ez nem tisztelet es megbecsules jele
Ebben reszben igazad van. Viszont en ugy szerveztem a munkakat, csalad meg egyebeket, hogy dec 9 beho ta, ahogyan ki is volt irva, mert szerettem volna elmenni. Es ezert haborit fel az, hogy nem idopont valtozas tortent hanem dezinformacio a hanyagsag miatt. Ha ki lett volna mar irva nyaron, akkor ugy osztom el a hetvegi oktatas idopontokat es ennyi. Nem arrol van szo, hogy hozzam kell igazodni, de igy ebben a formaban ez kisse felhaborito

Szerk: nem beszelve a “kozles” modjarol
Légyszíves értelmezd már amit leírtam. Nem azzal van probléma, hogyha valós okokra hivatkozva megváltozik az időpont. De az, hogy már nyáron megvolt az időpont és utána 3 hónapra rá lett csak módosítva a fórum hsz az kurva gáz úgy gondolom. Én a hibás kiírás alapján szerveztem le az év maradék részét, mivel júli végén jöttem vissza játszani (igen furcsa van akinek ennyire előre be vannak osztva a dolgai) és azért vagyok pipa, mert ez semmi más csak hanyagság és nemtörődömség és tiszteletlenség, utána meg szépen csöndben el van mismásolva az egész reakció nélkül.

Szerk: semennyire nem volt kérdőjeles az időpont a HSZ-ben.
Maris hozzafuznek egy eszrevetelt. Az idopont 4 honapig (vagy ki tudja meddig) szarul volt meghirdetve. Utana csak szimplan modositva lett a forumo HSZ. Van aki meg emiatt nem tud mar atszervezni. Eddig nem volt erre reakcio, de ide is leirom, hogy ez nevetseges szervezes szempontjabol. Nem lenne felhaborodva az ember, ha valamilyen oknal fogva modosul a talalkozo datuma, de az hogy mar nyaron megvolt a datum es 3 honappal lett kesobb kijavitva az esemenytervezet ez NC. Aki meg visszatero jatekos es nincs josgombje, az igy jart…
Dátum: 2023.11.07. 19:10:22
A targyakon levo kritikus varazslat sebzes a kritikus talalatnak a sebzeset noveli? Vagy csak a szakit? A szakit latom megnoveli, de mivel SEBZES van odairva es a wikin is ez van ha jol emlekszem azt gondolna az ember hogy a kritikus talalatnak a sebzesere adja a szorzot (magyar???)

Illetve ha nem akkor miert nem kritikus utes van odairva miert kritikus sebzes? Vagy ezer eve bugosan mukodik? Valaki magyarazza mar ezt meg mer nem all ossze a fejemben.

Csak a szakit noveli, de sebzes van oda irva nem pedig konkretan a szaki?
Dátum: 2023.11.01. 21:53:01
Tisztába vagyok vele, hogy nem kértél számon, meg is köszöntem az infókat. Mindazonáltal tartom a véleményem, hogy ez nevetséges és szánalmas kivitelezés, mert ezek szerint nyáron megvolt már az időpont és 3 hónappal később lett csak módosítvaa kiírás. Lényegében ez egy hanyagság miatti félre tájékoztatás és azt azért tisztázzuk, hogy ügyfelek is vagyunk. Persze lehet sipákolni, hogy nem kell fizetni a játékért meg egyebek, de ez megint csak a színvonalt minősítené. Nem érdekelne, ha emiatt nem származna hátrányom, de pl az, hogy fél évvel később tudok csak elvinni egy kinézett AH-s reliket, az elég nagy hátrány és úgy gondolom ahhoz meg elég drága a játék, hogy egy ilyen hanyagság beli hibát megengedjen magának a JV.

Tisztában vagyok vele, hogy nem mindenkinek ilyen a beosztása és dolgozik hétvégén, de mindez elkerülhető lett volna, ha nincs hanyagság és egy dátum módosulásának a lekkomunikálása nem tart 3 hónapig. Úgy gondolom ez egy nagy fokú tiszteletlenség is a megmaradt játékosok felé, mert ez a cselekedet ezt kommunikálja és röviden szólva kibaszott felháborító, a kivetelzésről meg ne is beszéljünk!

Szerk: úgy gondolom a fenti dolognak mégcsak elvárásnak sem, hanem alapnak kéne lennie. Amikor még nem volt telefon, gyorsabban terjedtek az információk, mint egy játékfejlesztő cégnél.
Dátum: 2023.10.31. 23:53:48
En mar semmin sem csodalkozom
Dátum: 2023.10.30. 23:12:43
1. Nyari talin nem voltam, kb egy hettel utana kezdtem el jatszani. Azota igy volt kiirva az esemenytervezet. Ha ez mar a nyari talin elhangzott es utana mar bocsanat de basztak bele atirni az esemenytervezetet, ez enyhen szolva szanalmas, foleg igy csak modositva, forumra ki nem irva. Vagy talan olyan sok jatekos maradt hogy ezt a hanyag trehanysagot megengedheti maganak a JV?
Sajnos nincsen itthon josgombom hogy ilyeneket nezegessek, hogy vajon el van-e irva egy 2023as esemenytervezet amit 2022ben postoltak (es ki gondolna hogy meg mindig nincs kijavitva)

Sajnos mar nem tudom atszervezni az idopontjaim ilyen rovid ido alatt.

2. Az a minimum hogy aki emiatt beszopta, az nem kerul hatranyba es meglesz a megfelelo kompenzacio.

Koszi, hogy ezt leirtad, egyreszt mert igy ketek, masreszt azert mert igy szanalmasabb az egesz.
Dátum: 2023.10.30. 20:42:54
FB oldalon post
Dátum: 2023.10.27. 16:54:35
Lehet tudni h miert kerult at a talalkozo idopontja 2 hettel?(nyilvan hagytam meg egy rakovetkezo szabad hetveget, amit meg tudtam oldani) Szamomra kisse keson lett ez kikommunikalva. Tudom nem mindenki vallalkozo es dolgozik hetvegen is, de direkt ugy lett korbe szervezve ez az idoszakom, hogy a dec 9 jo legyen.
Dátum: 2023.10.16. 22:13:34
A projekcio teljesen useless ahhoz kepest hogy mennyi LEt kell kolteni es mennyir ved le, valamint amiota van transzdestrukcio meg foleg.

En is szoktam csapkodni 1-2 embert akinel tudom hogy van LE napi egyszer kb.

Nyilvan errol szol a jatek, de azert nem teljesen tonkreteve mas jatekat.

Ha meg o erre buszke hogy 10 eve ott veri a bret ezen a szinten, gyorsan le kell hagyni es ennyi. Sok megoldas van, csak kreativnak kell lenni.

Jelen esetben a “zaklatast” hogy kell elkepzelni egyebkent? Ket orankent meglatogat?
Dátum: 2023.10.15. 10:20:07
Atmeneti megoldaskent probald ki hogy az adott hordana atvaltasz, hogy eltunj a listarol
Dátum: 2023.10.13. 14:56:42
Biztos szerencsetek volt utkozben nem mellesleg van egy ilyen stat a jatekban, lehet ha tul magas fizikailag is hat
Dátum: 2023.10.12. 18:51:03
Hiaba tanitod enekelmi a disznot, kidobott penz
Dátum: 2023.10.12. 18:29:05
De izgalmas lenne es tobb megtarto ereje lenne a jateknak. Nyilvan ki lehetne balanszolni az AHt is meg egyebeket
Dátum: 2023.10.12. 18:13:06
Vilagosszevonas es akkor nem kell mindenhova regisztralni a v3-4et meg lehet ugyanazzal a szabalyrendszerrel utni odavissza ha van meg ott pvp
Dátum: 2023.10.12. 12:43:06
Az a baj, hogy mindegy mit írnak neked, ha nem a te elméletedet, nézőpontodat támasztja alá akkor egyből hülyeség, szóval teljesen fölösleges bármit is reagálni az agymenéseidre. Ismerni az ellenfelet és a szokásait baromira nem szerencse. Mi 20plusz fővel sem esünk abba a hibába, hogy első körben annyit üssünk, hogy utána ne lehessen megfordítani, szóval a hiba csak a te készülékedben létezik ebben a témában