Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234
Szerző
Topic neve: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
kedvencTissNő
Adminisztrátor
251 hozzászólás
Profil megtekintése
XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
1. hozzászólás - 2023.11.09. 13:38:41
2023. november 25-én, szombaton kerül megrendezésre az 59. Beholder Találkozó és a XXX. Végzetúr Találkozó

A találkozót a már jól ismert helyszínen tartjuk:

Kondor Béla Közösségi Ház
1181 Budapest Kondor Béla sétány 8.

(Megközelítés: A 3-as Metró végállomástól / Kőbánya-Kispest – KÖKI/ a 136 jelzésű busszal 7. megálló a Kondor Béla sétány. A buszmegállótól fél percre van a Közösségi Ház.
Visszafelé is ugyanitt kell felszállni majd a buszra KÖKI felé.)

9.00 Nyitás

9.00 Nevezések: - HKK Ősi káosz Frissen bontott verseny – nagyterem
- Activity Party 2*12 fő – előtér
- #Katinévnap – Mókás vetélkedő 2*12 fő – előtér

10.00 HKK – Ősi káosz Frissen bontott verseny – nagyterem

10.30 Activity Party – I. emelet 106-107. terem

12.00 Túlélők Földje Fórum – Beszélgetés a játék fejlesztőivel – Fsz. 13-14. terem

13.20 Aukció a Túlélők Földje játékosok számára – Fsz. 13-14. terem

14.20 Aukció a Végzetúr játékosok számára – Fsz. 13-14. terem

14.30 #Katinévnap – Mókás vetélkedő – I. emelet 106-107. terem

15.10 Végzetúr Fórum – Beszélgetések a játék fejlesztőivel – Fsz.13-14. terem

15.20 Online Kvíz Party – Okos telefonokat elő! – I. emelet 106-107. terem

16.00 TF Lottó – Sorsolás élőben – I. emelet 106-107. terem

16.10 Tombola Katival! – Sok nyeremény! – I. emelet 106-107. terem

17.30 Zárás (A HKK verseny tovább tart.)


NAPI PROGRAMOK:

Számítógépes játék az előtérben bárkinek:

MINIJÁTÉKOK –Várunk mindenkit, aki szeretné kipróbálni a vezetői tudását az Autóverseny játékunkban, próbára tenné a memóriáját a Memóriajátékban vagy szívesen végezne egy kis agy és reflex gyakorlatot a Boulder Dash pályáin. Összesen 9 Argum City-s minijátékkal tölthetitek kellemesen az időt. A résztvevő játékosok közül 12 nyertest sorsolunk ki 16 órakor. Sok sikert!

Számítógépes játék Túlélők Földje játékosoknak:

ELMETÁGÍTÁS– Számot adhatsz általános műveltségedről is, ha megpróbálsz válaszolni a kvízkérdésekre. Garantáltan jó szórakozás TF – es nyereményekért. Kár lenne kihagyni!

Számítógépes játékok Végzetúr játékosoknak:

KVÍZ OLIMPIA - Teszteld a tudásod nyereményekért.
SZERENCSEKERÉK - Pörgesd ki a szerencsédet!

Beholder Kvíz Fal - Előtér

Többféle kvíz vár rátok: Beholder Kvíz, Képrejtvény, QR-kódos kvíz. Mindenki megtalálhatja a kedvencét. Természetesen a nyeremények sem maradnak el. Az eredményhirdetéskor kiderül, hogy szerencséd volt-e. A HKK nyertesek helyben vehetik át a nyereményüket.

Földszint 10-es teremben lévő programok 9-17.15-ig,

KEDVEZMÉNYES BEFIZETÉSEK:
ŐSKŐ: 13 Ft/db,
VÉGZET MEDÁLOKNAK, a beírása.


Egyéb programok:

Dedikálás: Lehetőségetek lesz HKK lapjaitokat dedikáltatni. Készüljetek lapokkal, a grafikusok várnak benneteket szeretettel!

Mindent vagy semmit! avagy +TP és +LE a láthatáron. Ha a találkozó végére sikerül egy puzzle képet kirakni, akkor a TF-es és a VÚ-s játékostársadalom is részesülhet nyereményből.



BEHOLDER és ALANOR Kirakodóvásár – Kedvezményes kártyák, könyvek, társasjátékok, dobókockák, pólók, bögrék és egyéb termékek vására, amik akár ajándéknak is megfelelőek lehetnek.

BEHOLDER SZEME NASSOLDA az előtérben, ahol édes meglepetésekkel várunk.


TOMBOLA 200 Ft. Vásárolható az elárusító pultnál.

A VENDÉGKÖNYVBE várjuk észrevételeiteket, véleményeiteket a találkozóról.

A programokon való részvétel mindenkinek a saját felelősségére történik.
A program változtatás jogát fent tartjuk.
A belépő 600 Ft, amit majd a HKK játékosok nevezési díjából levonunk.
Kellemes szórakozást kívánunk!
Beholder Kft 2023.11.25.
A hozzászólást Tiss módosította 2023.11.20. 13:18:29-kor
Pontszám: 8.49
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
2. hozzászólás - 2023.11.09. 21:43:10
Maris hozzafuznek egy eszrevetelt. Az idopont 4 honapig (vagy ki tudja meddig) szarul volt meghirdetve. Utana csak szimplan modositva lett a forumo HSZ. Van aki meg emiatt nem tud mar atszervezni. Eddig nem volt erre reakcio, de ide is leirom, hogy ez nevetseges szervezes szempontjabol. Nem lenne felhaborodva az ember, ha valamilyen oknal fogva modosul a talalkozo datuma, de az hogy mar nyaron megvolt a datum es 3 honappal lett kesobb kijavitva az esemenytervezet ez NC. Aki meg visszatero jatekos es nincs josgombje, az igy jart…
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.56
kedvencMorobeyFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
3. hozzászólás - 2023.11.10. 11:06:20 (Válasz Emishi #2 hozzászólására.)
Szerintem meg ezzel semmi baj, mivel ha megnézitek a 2023-as eseménytervezetet ott le van írva minden és a téli talinak az időpontja csak kérdőjeles, arról nem is beszélve ha lejjebb olvasol akkor ott le van írva., hogy a változtatás jogát fent tartják. Tehát mi ezzel a baj? Minden infó meg volt hozzá.
Morobey - Északi Sárkányurak - V1
Pontszám: 7.50
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
4. hozzászólás - 2023.11.10. 11:21:04 (Válasz Morobey #3 hozzászólására.)
Légyszíves értelmezd már amit leírtam. Nem azzal van probléma, hogyha valós okokra hivatkozva megváltozik az időpont. De az, hogy már nyáron megvolt az időpont és utána 3 hónapra rá lett csak módosítva a fórum hsz az kurva gáz úgy gondolom. Én a hibás kiírás alapján szerveztem le az év maradék részét, mivel júli végén jöttem vissza játszani (igen furcsa van akinek ennyire előre be vannak osztva a dolgai) és azért vagyok pipa, mert ez semmi más csak hanyagság és nemtörődömség és tiszteletlenség, utána meg szépen csöndben el van mismásolva az egész reakció nélkül.

Szerk: semennyire nem volt kérdőjeles az időpont a HSZ-ben.
A hozzászólást Emishi módosította 2023.11.10. 11:31:11-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.75
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
5. hozzászólás - 2023.11.10. 13:03:25 (Válasz Morobey #3 hozzászólására.)
Nekem ezzel az a bajom, hogy a fórumon nincs olyan kiemelése a változásoknak, ami felhívná az ember figyelmét arra az apróságra, hogy nem új hozzászólás történt, hanem egy jóval korábbi bejegyzés módosítása.

Azért mondjuk ez megérne egy kiemelést, vagy egy kisebb ablakot a lap tetejére (a nagyon szép főcím helyett) hogy megváltozott ez-az-amaz, főleg ha ilyen "hivatalos" közleményről van szó, mit a találkozó időpontjának változása...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.99
kedvencMorobeyFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
6. hozzászólás - 2023.11.10. 14:01:39 (Válasz Emishi #4 hozzászólására.)
Ezt megértem, de ha egy szolgáltató cégről is van szó ami évi kétszer tart találkozót, és az aktuális találkozón szó van arról, hogy mikor lesz a következő találkozó, akkor is fent áll az, hogy bármikor változtathatja az időpontot, mivel megteheti, nem egy-két vagy akár tíz-húsz emberhez igazítva azt, hanem a sok száz másikhoz akik akkor is elmennek rá mikor egy-két hónappal, vagy akár egy két-héttel előtte vesznek tudomást a változtatásról.
Megjegyzem én már kb 10 éve, ha nem több ezért nem jutok el egy talira sem, mert ha változik az időpont akkor letudom annyival, hogy fontosabb a család vagy esetleg a munkahely mint egy tali.
Remélem ezzel nem sértettelek meg, további jó játékot.
Morobey - Északi Sárkányurak - V1
Pontszám: 8.33
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
7. hozzászólás - 2023.11.10. 15:32:00 (Válasz Morobey #6 hozzászólására.)
Ebben reszben igazad van. Viszont en ugy szerveztem a munkakat, csalad meg egyebeket, hogy dec 9 beho ta, ahogyan ki is volt irva, mert szerettem volna elmenni. Es ezert haborit fel az, hogy nem idopont valtozas tortent hanem dezinformacio a hanyagsag miatt. Ha ki lett volna mar irva nyaron, akkor ugy osztom el a hetvegi oktatas idopontokat es ennyi. Nem arrol van szo, hogy hozzam kell igazodni, de igy ebben a formaban ez kisse felhaborito

Szerk: nem beszelve a “kozles” modjarol
A hozzászólást Emishi módosította 2023.11.10. 16:26:19-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.56
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
8. hozzászólás - 2023.11.11. 00:01:51 (Válasz Morobey #6 hozzászólására.)
Igazából ha neked mindegy és sose jutsz el, akkor miért állsz bele?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.96
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
203 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
9. hozzászólás - 2023.11.11. 09:08:26
Teljes mértékbe egyet értek Elitninjával.
Tavaly decemberbe ki írták az idei év tervezetét.Oké,hogy meg változtatták,mer "a változás jogát fent tartják",de,hogy úgy írják át,hogy közbe lapítanak mint xar a fűbe,és még csak annyit se közölnek a játékosokkal,hogy "elnézést a kellemetlenségért",vagy valamit ide bőffentsenek,naa ez a felháborító.Emberek szervezték az időt,ki befizetni akart olcsóbban,ki aukció miatt,ki pedig a társaság miatt ment volna.A BEHO egy szolgáltatást nyújt,igenis kellett volna valamit írniuk a változásról,és nem fűbe lapítva lexarni,hogy pár száz FIZETŐ játékost megszivatnak.
Ekkor írták ki:
2023 Eseménytervezet
1. hozzászólás - 2022.12.20. 18:16:32
Pontszám: 8.36
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
10. hozzászólás - 2023.11.11. 09:54:03 (Válasz Turul77 #9 hozzászólására.)
Nekem személy szerint felemás érzéseim vannak.

A jv sunnyogva átír egy majd' 1 éves posztot, de nem jelzi sehol, mikor arról tudnak tájékoztatni, hogy 9 helyett 12 órakor fut le a bajnoki, vagy 13:45 helyett 15 óra a Lady Alvariel reset.
Azt hiszem a hangsúlyosabb dolog a tali új időpontja lett vona. Azt illett volna mindenképp jelezni.
Az, hogy változott az időpont, az szerintem nem gond, hiszen változtathatnak rajta. A gond, hogy nem jelezték.

Néha úgy érződik, hogy a Beholder mintha elfelejtette volna a Végzetúr nevű játékot. Hetente-kétjetente jelenik meg egy piros tag a fórumon.....
Másik oldalról meg több hónapon keresztül dolgoznak nekünk egy új eventen.

Szóval...... Mindenki gondoljon, amit akar...
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2023.11.11. 09:59:26-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 6.46
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
11. hozzászólás - 2023.11.11. 10:23:24 (Válasz Husosfagyi #10 hozzászólására.)
Mint irtam a korulmenyek felhaboritoak, nem maga a teny. Mert ebbol totalisan a nemtorodomseg erzodik es ezzel parhuzamba hozni azt hogy tok jo van egy uj event ahol ujra befizethetsz, hogy megkapd a tapot…kerlek ne rohogtess. Ezzel csak azt tamasztod ala hogy ami fontos az az hogy be legyen fizetve, de emellet meg ilyen alap dolgok nem tudnak mukodni, hogy ne legyen felretajekoztatas. Es mondom megegyszer ez nem egy ket hettel a tali elott levo idopontvaltozas, hanem az, hogy el lett hanyagolva. Nyilvan kozbe johet barmi, ebben az esetben sem orulne neki az ember, de itt ugye nem errol van szo

Felre ertes ne essek, szeretem ezt a jatekot es minden fejlesztesnek orulok. De szerintem a parhuzam amit hoztal pont nem azt tamasztja ala, mint amivel kapcsolatba megprobaltad osszefuzni

Masreszt igen ahogy Turul irja sokkal korrektebb lett volna egy kiiras vagy az hogy bocs elkurtuk, mulasztottunk es megkapja mindenki a megfelelo kompenzaciot. Senkinek nem sirna a szaja.

De az hogy 0 reakcio csak a sunnyogas es kozben ugy kell kiderulnie a dolgoknak, hogy az ember forumon rinyal, aztan egy masik jatekos vilagositja fel…szamomra ez nem tisztelet es megbecsules jele
A hozzászólást Emishi módosította 2023.11.11. 10:24:22-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.74
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
12. hozzászólás - 2023.11.11. 10:35:24 (Válasz Emishi #11 hozzászólására.)
Úgy látom nem sokat sikerült felfogni a leírt magyar szavak jelentéséből.

En is egyetértek veled abban, hogy a tájékoztatás nem korrekt.

Pontosan ezért írtam, hogy felemás érzéseim vannak mert egyik oldalról, mintha elfelejtették volna a játék létezését, másrészt meg fejlesztenek nekünk.

Az meg, hogy te ebből a gondolatmenetből arra következtetsz, hogy a befizetés a lényeg.....
(szerinted engem mennyire érdekel, hogy mennyi a Beho bevétele? Őket sem érdekli az enyém.
)
Azt hiszem én kiszallok ebből beszélgetésből.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.17
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
13. hozzászólás - 2023.11.11. 10:39:36 (Válasz Husosfagyi #12 hozzászólására.)
Nem kell tirpaknak lenni, mert a kovetkezo talin ott leszek en semmi sertot nem irtam szamodra, sot az egesz nem is az iranyodba szol…nc

Ha nem erted miert irtam azt amit, hogy szerintem nem jo parhuzamba allitani a ket dolgot, mert ponthogy ellentmond egymasnak a ketto, akkor nem tudok veled mit kezdeni, te vagy az aki nem ertelmezi a dolgokat es meg hisztizni is elkezd

A cselekvesnek a motivacioja pont megmutatja azt, hogy mi az ami fontos
A hozzászólást Emishi módosította 2023.11.11. 10:40:44-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.74
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
14. hozzászólás - 2023.11.11. 12:50:41 (Válasz Emishi #13 hozzászólására.)
Offtopic:
Miattam van, hogy tudod, hogy már nyáron megvolt az új időpont. Ilyen szempontból nekem is lehetne bűntudatom, hogy akkor miért nem írtam erről egy HSZ-ben.

Szerintem ismered a Beho-t, nem új a hozzáállás, amivel találkozol, csak most épp téged érint nagyon.

Egyetértek veled, hogy nem korrekt a HSZ utólagos átírása, de én már soknak érzem a haragodat, amit már kifejtettél egy másik topicban is. Sajnálom, hogy az áldozata vagy ennek az egésznek, remélem, hogy sikerül majd elfogadnod ezt a veszteséget idővel!

Ontopic:
Én örülnék, ha csatlós csatakövet is lehetne talikeréken forgatni UR-ként (akinek már mind megvan, annak valami mást), esetleg a kvízolimpia jutalmai lennének tuningolva,vagy ha az autóverseny is kérne kari ID-t meg nevet, mert legutóbb nem kért és így olyan érzést ad, mintha fölöslegesen ment volna végig az ember a pályán.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 8.13
közkedveltDeemer1Férfi
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
15. hozzászólás - 2023.11.11. 22:05:34
Csak halkan jegyezném meg, hogy a jelenlegi találkozó kiírásában még csak a pontos helyszín és címe sem szerepel. Szégyen.
Pontszám: 8.45
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
16. hozzászólás - 2023.11.11. 22:14:17 (Válasz Deemer1 #15 hozzászólására.)
Valószínűleg nem leszek túl népszerű, de van az úgy, hogy a fécesz sem elég büdös. És valahogy az az érzésem, hogy majdnem mindegy, mit csinál a JV, az valahogy sosem lesz elég jó, mindig lesz benne valami kifogásolnivaló.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 6.52
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
17. hozzászólás - 2023.11.11. 22:29:00 (Válasz Deemer1 #15 hozzászólására.)
A forumon valoban nincsen, viszont a FB postbsn igen. Bar nem tudom melyiket nezik tobben.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.72
közkedveltMrbutterflyFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
18. hozzászólás - 2023.11.12. 01:49:58
Néha, - amikor eszembe jut, feljövök a fórumra, hátha elcsípek valami infomorzsát és van bennem kíváncsiság.
Néha vannak jó poénok is, meg személyes érdekek, elköteleződések, szép és kevésbé szép megnyílvánulások. Fasza.
- Lépjünk tovább!
Pontszám: 9.28
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
19. hozzászólás - 2023.11.12. 10:01:20
Sziasztok!

Engem nagyon zavar a dátummódosítás mert így már nem fogok tudni elmenni, pedig ha korábban tudom, szervezhettem volna másképp a dolgaimat.

És az egészben talán a legrosszabb, hogy a JV részéről ez egyáltalán nem lett lekommunikálva (egy HSZ módosításon kívül). Év eleje óta Decemberre volt kiírva a találkozó, én egy pár hete vettem észre hogy Nov. 25, mert szóltak a többiek.

3 dolog miatt járok a találkozóra:
1. Találkozni a többiekkel (évente 2x)
2. Helyszínen lévő VU események: aukció, beholder kerék, fórumbeszélgetés
3. Őskő befizetési akció és az azzal járó táp.

Tekintettel arra, hogy a legtöbb játékos felnőttként játszik a játékkal (már akiket láttam a korábbi fórumokon), és felnőttként sok mindent azért jó előre le kell szervezni, sokszor nem lehet átrakni sem, az alábbi kéréssel fordulnék a JV felé:

Azok, akik nem tudnak elmenni a találkozóra, ne veszítsék el a játékbeli tápolás lehetőségét. Ez lehetne amolyan kompenzáció:
- minden játékos választhat 1 vigaszdíj tárgyat az aukciós vigaszdíj tételekből, 1000 dukátért (vagy amennyi most a minimum ár lesz)
- minden játékos pörgethessen a beholder kereken
- minden játékos számára legyen elérhető a talis befizetési akció és azok jutalmai (ha a 13Ft/őskő árat túl macera megoldani technikailag, akkor legyen a normál áron)

Ezzel el lehetne azt érni, hogy aki nem tud menni a találkozóra, azt nem éri hátrány, és kollektíve elfogadjuk a bocsánatkérést

Aki pedig tud menni, az továbbra is élvezheti az élő aukciót, a fórumot, így marad extra azoknak akik pedig mennek.
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 6.75
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXX. Végzetúr Találkozó - 2023. november 25. Szombat
20. hozzászólás - 2023.11.12. 12:38:08 (Válasz Lebufe001 #19 hozzászólására.)
Beholder kereket szerintem be szokták tenni közvetlen tali után
A befizetést is szokták intézni úgy, hogy egy ember befizet többnek is. Keress meg nyugodtan és megoldjuk

Nekem az emberekkel találkozás a legnagyobb táp ebben az eventben
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.48
Oldal: 1234
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!