Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Emishi

Dátum: 2016.06.10. 14:24:34
Osi templompalca meg mindig..
Dátum: 2016.06.09. 07:42:56
Ha nem lehet megvenni az ultra implantot kavicsert legalabb legyen mar szerencse kerek reform!!! Eleg idegesito hogy oskoert kisebb portyazas itala meg ilyen szarok esnek, viszint mashogy meg nem lehet hozzajutni es valjuk be...eleg tap mar csak 1 darab is....
Dátum: 2016.06.08. 15:56:51
Dátum: 2016.06.08. 09:41:53
Mikor zarul a szavazas?
Dátum: 2016.06.07. 23:03:25
Elég sokszínű fejlesztési módot tesz lehetővé a játék az összetettsége miatt. AKi akar az ígyis meg fogja tudni oldani, hogy megmaradjon táposnak a környezetében, ez már megint csak karakterfejlesztés kérdése.
Dátum: 2016.06.07. 22:36:50
Biztos lenne egy kis átmeneti káosz, de szerintem menő és hasznos lenne a játéknak, még akkor is ha ideiglenesen sérülnek érdekek, hosszú távon biztos, hogy a mérleg jócskán pozitív irányba lendülne.
Dátum: 2016.06.07. 22:23:39
Egyébként mi lenne, ha ezt a LE szívás rendszert kiterjesztenénk a többi világra is? Talán így sérülnének legkevésbé az érdekek, ha már a világösszevonás ellen mindenki ennyire harcol. Bár kíváncsi lennék az angol szerveren ez hogy ment végbe. Lehet kivételesen lenne mit tanulni a pudingzabálóktól
Dátum: 2016.06.06. 23:14:08
Restart egy kozos vilagon?
Dátum: 2016.06.06. 23:01:09
Vagy akar egy egesz szovetseget atvinni, hogy a jol megszokott tarsasagoknak ne kelljen szetszakadni...
Dátum: 2016.06.06. 22:43:46
Senki nem beszél nerfről most, hanem az állomány összehozásáról. Ha ennyire fáj a V3-as szabályrendszer akkor az is lehet, hogy az új világon azt lesz az alap, így mindenki számára elérhetővé válik. Ha az lesz az alap, akkor jöhet a kérdés, hogy mi szól a világ összevonás ellen?

Tigris a multiról meg annyit, hogy az már a játék kezdete óta megy...
Dátum: 2016.06.06. 22:41:41
Egy dolgot jó ha szem előtt tart mindenki, legfőképpen azok akik ellenzik az összevonást. Mivel nincs vége a játéknak óhatatlan hogy megunják idővel emberek. Más zárt végű böngészős játékokban restart van(pl Travian)és folyamatos verseny, sosincs elkényelmesedés, jönnek lerombolnak mindened. Itt nincs vége, ami nem probléma, viszont mivel megfogyatkoztak a játékosok és szeparálva vannak egymástól(külön világok) ezért, hogy ne növekedjen a megunás és kihalás elkerülhetetlen a világok összevonása. 1-2-3 és 5-6. Egy egészséges versenyhelyzetet nem lehet megunni, viszont a folyamatos "muszáj" dolgokat igen. Lehet, hogy kis kellemetlenséggel jár a hozzászokás és nyilván nem fog mindenki jól járni, de akkor felteszem a kérdést:

Mivel járok rosszabbul? Ideiglenesen szívom a fogamat, amíg alkalmazkodok vagy bezárkózom, mint eddig és idővel kuka lesz az egész, mert elnéptelenedik a játék és tényleg átmegy farmville üzemmódba.

Mivel sokféle fejlesztési módot tesz lehetővé a játék sokszínűsége ezért szerintem csak akarat és hozzáállás kérdése, mert aki akar az tud alkalmazkodni. Elvére az idők során mindig az maradt fenn aki a legjobban tudott alkalmazkodni...
Dátum: 2016.06.06. 22:20:27
Nem vagyok naív. A legfőbb probléma az, hogy az emberek nem szeretnek, nem képesek kimozdulni a komfortzónájukból. Pedig a fejlődés mindig a kényelmetlen valóságban van, sosem a kényelmesben. Itt ugyanez történik...
Dátum: 2016.06.06. 22:11:12
Nyilván ebben az esetben meg lehetne tartani a karaktereket. De amerre halad most a játék és kiugrott egy ilyen probléma, szinte elkerülhetetlenné vált ez a dolog. És igen, minél hamarabb megvannak az új alapok és végbemegy ez a dolog, annál jobb
Dátum: 2016.06.06. 21:06:21
MI lenne ha a vitát félretéve össze lenne vonva a 3 világ? A szabályokról meg a játékosok szavaznának. Így sok probléma megoldódna, célpont, rablás stb. Lehetne kevert szabályokkal is létrehozni az új világot. Viszont ez az állandó széthúzás és egymás fikázása ahhoz fog vezetni, hogy elnéptelenedik a játék és hello. Kompromisszumot kell kötni mindenkinek.

Azt azért szeretném kiemelni, hogy EZ MÉG MINDIG EGY PVP JÁTÉK. Nem tudom ki mióta játszik, de egy kis nosztalgia a régi háborúkról amikor még megérte:
-amikor váltva maradtak fenn emberek éjjel tudva 3-4 accot a szöviből és amint ÉP fölé került az ellenség egyből lezúzni
-amikor TP-vel tömni a másikat, hogy szintet lépjen és ne tudjon lefelé ütni
-amikor direkt kinyírtuk a másik állatait, hogy ne tudjon harcolni
és sorolhatnék még sok mindent...

Ehhez képest most mi van? Kattintgatás a megszokott rutin szerint és néha egy kis gondolkodás, semmi interakció/harc.

Igen nem jó érzés ha lerabolják az embert, de ez a játék erről szólt és erről kéne szóljon. Jön valaki aki erősebb és arconcsap, akkor figyelek, hogy amikor legközelebb találkozom vele ne tudjon arconcsapni, ilyen egyszerű a valóságban is.

Lehet meredek ötlet a 3 világot összevonni, de szerintem rengeteg problémát megoldana. Nyilván nem lehet kihozni win-win szitura, de ha abban gondolkodunk, hogy a játéknak mi a jó hosszú távon, akkor érdemes elgondolkodni ezen. Kompromisszumokat kell kötni, mert ha mindenki a saját igazát bizonygatja állandóan és nulla empátia akkor idővel majd szépen elfarmolgathat mindenki és ütögetheti a zombikat...végülis tiszta MADMAX

A világösszevonás már amúgyis téma volt és több nekifutás is volt(ahogy hallottam), ez talán egy nyomósabb esemény arra, hogy tényleg elgondolkozzon rajta a nép és hajlandóak legyenek a játékosok kimozdulni a komfort zónából és újra játszani, nem csak agyatlan mód kattintgatni. Tudom a világ sajnos efelé tart, de legalább itt ne legyen már ez, hanem érezze mindenki jól magát és legyen barátságos verseny, ne folyton a fikázás
Dátum: 2016.06.06. 20:55:27
Az épületekről ne is beszéljünk...
Dátum: 2016.06.06. 19:27:04
Nem lehetne betenni őskőért az ultra implantot? Vagy legalább egy szavazást kiírni erről...?
Dátum: 2016.06.04. 19:46:54
Dátum: 2016.06.04. 11:26:57
Egyetertek.
Dátum: 2016.06.03. 21:38:15
Akkor a 10bol 0 csak engem szivat..koszi
Dátum: 2016.06.03. 16:36:59
Ez engem is érdekelne, másrészt:

Esszenciáknál a, ha van egy aktív esszenciám és használok egy másikat ugyanúgy van esély, hogy kapok egy különleges esszenciát? Vagy csak akkor van rá esély, ha úgy használok el egy esszenciát, hogy nincs működéseben egy sem?

Mert az a 33% elég gyér....és eszembe jutott, hogy lehet ez az infó lemaradt volna

Előre is köszi!