Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - lekvárosbukta

Oldal: 1
Dátum: 2016.07.19. 13:15:32
Szomorú! Igazán sajnálom! Az Ásznak gratulálnék de nincs miért! Ellenben a behonak Gratula és köszönjük a hetet!
Dátum: 2016.07.16. 21:39:56
Igen pont ez miatt ütöttünk mi sokat, naiv voltam ès valóban elhittem amit leirtak... gondoltam ha nem számít legalább le-jük lesz. Nem èrdekes.... Itt ugyis az a csoda ha valami működik
Dátum: 2016.07.16. 12:25:43
Mivel számomra ez a vicc kategóriáját súrolja, részemről ennyi volt az Szb-zés.... Öreg vagyok bohócnak!!! Komolytalan játék komolyan játszó embereknek!!! Régen biztosan jobb volt kár, hogy mostanra még a legkisebb befizetést sem éri meg
Dátum: 2016.06.30. 17:59:17
Ez sajnos nem segít azokon akik szeretnének szb-ni vagy játszani! Nem enged telefonról laptopról és számítógépről sem. semmilyen böngészől
Dátum: 2016.06.27. 13:13:27
Gratulálunk az első helyezettnek!
Dátum: 2016.05.23. 12:15:56
Köszönjük! Igazán érdekesen zajlottak a fordulók!
Dátum: 2016.05.15. 17:07:49
Kedves Ászosok és más szövetségek!!!

Nem érzem úgy, hogy magyarázkodonunk kellene mirt is jött létre az akadémia!
DE úgy látom muszály!
2015 októberében kezdtem játszani és emlékeim szerint novemberben csatlakoztam hozzájuk decemberben távoztam........
csupán azért mert akkora volt a kutjuk ami az én karakteremnek megterhelő volt tölteni, így kiléptem, hogy keressek egy kisebb szövetséget!!! Ekkor jött az ötlet az akadémiáról....
Célunk pedig, hogy a kis karakterek tudjanak fejlődni, kevesebb építéssel és tudják, hogy mik az elvárások ahhoz amikor a nagyokhoz szeretnének csatlakozni!!!
Mert volt ilyen aki úgy érezte kicsi neki a szövetség és már a HSZ-nél van!
Szerintem ez egy teljesen tiszta dolog!
Senki nincs beépítve sehova, viszont minket megkeresnek 1-2 szintű karakterek, valami csoda folytán hét elején jelentkeznek... amikor rájönnek. hogy a taktika nem minden esetben kerül a szövi falra hanem privát üzenetben küldöm ki akkor törölve lesznek!!!
Ez korrekt????
Meg lehet vádolni összejátszással csak felesleges!!! Egyszer már elmondtam, hogy nem játszunk össze a nagyokkal gondolom valami oknál fogva nem ment át az üzenet vagy nem magyarul irtam le?????
Dátum: 2016.05.10. 08:55:52
Szerintem jók voltunk! Még úgy is megnyertük, hogy az Ász- folyamatosan szubplazmázta az egész csapatot!!!! Igen tudjuk a tavaszi fesztivál miatt..... hihető pfff...... ennyit érnek
Dátum: 2016.05.02. 15:27:42
Eddig sem játszottunk össze velük ezek utáns sem fogunk! Amikor össze sorsolnak minket majd az árral szembennel majd kiderül ki a jobb!!!! Nem vagyok én rossz taktikus!!! 1 a galaxist is elvertem! Köszönöm!
Dátum: 2016.04.18. 13:02:12
Köszönjük szépen ! Mi pedig nektek a győzelemhez!!!
Dátum: 2016.04.04. 12:59:56
Nagyon örülönk, hogy be bízonyíthattuk tudásunkat! Melyet mi a LEGJOBBAKTÓL tanultunk!!! Nagyon izgalmas hétnek néztünk elébe, remélem lesz még ilyen alkalom! Igyekezni fogunk!
Oldal: 1