Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
921. hozzászólás - 2016.07.16. 19:20:12 (Válasz Lelkes999 #920 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2016.07.16. 09:30:10
Árral Szemben
31
Vagányok
25
Hullaszag R.t
27
Hullaszag R.t Akadémia
25
Ez volt az állás akkor amikor nem frissültek a mezők színei. Hogy azóta merre mennyit változott és Baraty mi alapján vont vissza meg hogyan azt nem tudom. De azért az utolsó hibátlan nap eredményeit ne akarjátok elsummantani az azt követő hiba miatt.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.22
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
922. hozzászólás - 2016.07.16. 19:30:17 (Válasz Quellon #921 hozzászólására.)
Figyelj már kicsit, a tegnapot nem veszik figyelembe így a csütörtök az utolsó helyes állás.

Szóval megkérem, a Behot, hogy oldja meg rendesen a táblát, vagy kénytelen leszek azt hinni, hogy nem elfogulatlan, és egy szövetséggel összejátszik.

Köszönöm.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.34
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
923. hozzászólás - 2016.07.16. 20:10:40
Elnézést kérünk még egyszer a problémáért, próbálunk valamit optimalizálni majd az SZB kódon, hogyha még egyszer hasonló eset előfordulna, akkor zökkenőmentesen lehesse köröket visszaállitani resetelni stb. Igy távolról ennél többet most nem tudunk tenni, hétfőn alaposabban megnézzük a dolgot, és lesz kompenzáció is.
Pontszám: 7.72
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
924. hozzászólás - 2016.07.16. 21:02:04 (Válasz Miklós #923 hozzászólására.)
Szóval, összegzem a helyzetet,délelőtt már értekeztem erről.

Baratynak ma délután átküldtem a heti statot, exelben és pmg formátumban.

Erre, az Akadémiának írják a pontot be...

Szóval, gratula nagyon ügyesen tudjátok megoldani ezeket a helyzeteket...

S mit ér kompenzáció, amikor szétbarmoljátok a hetünket ?
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.46
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
925. hozzászólás - 2016.07.16. 21:18:53 (Válasz Don Firenze #922 hozzászólására.)
- Ilyet konkrétan senki nem állított, hogy nem veszik figyelembe bármelyik napot.
- Természetesen a Beholder is nekünk dolgozik, külön az én kedvemért mert én olyan puszipajtásuk vagyok
- Oké, hogy küldtél valamit Baratynak, de lehet hogy nem a te számolásaid veszi alapul, hanem a saját ellenőrzését, amit a kódokból ki tud olvasni. Ilyen alapon összedobok én is egy excelt gyorsan, elküldöm és holnaptól 100:0-ra vezetünk
- Az akadémia pontja talán azért változott, mert a 48 órás műszakban 300-nál többet belevertek a térképbe.

Ne erőlködj, zsebemben az egész bagázs, én vagyok az egyik ötöslottó nyertes a 3-ból akik másfél milliárdon osztoznak, de vagyok annyira hülye, hogy még így is idejárjak az időm elb***ni

Ja, megtaláltad már a kapaszkodód?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.33
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
926. hozzászólás - 2016.07.16. 21:28:00 (Válasz Quellon #925 hozzászólására.)
Elmondok Neked, valamit...Ugyanis én a kezdetektől vezettem a szb-t. Vagyis azokat az értékeket amit a rendszer kidob Napról Napra, az be van másolva és rögzítve vannak.
Így, egyezik az amit átküldtem, és az ami náluk van.
Szóval, a mi szövetségünk profin van szervezve, és ezért is nézitek a hátunkat.
A pénteki eredmények, a rendszer leállás miatt nem figyelembe vehetőek, mert vaktérképpel vak mezőkre ütni, nem érvényes.

Még valami.


tegnap, 12:37Don Firenze (117106)
Sziasztok!

Miért nem frissül a tábla, vagy most mi a gond van ?
Üdv:
Jaime
tegnap, 13:16István
Szia.

Baraty a mai napon szabadságon van, a problémát nem biztos, hogy ma meg fogjuk tudni oldani.
Ha sikerül, este csinálunk egy manuális frissitést, ha nem, akkor ez a kör a V6-on sajnos kimaradt, támadni lehet, de plusz pont nem ár érte. A türelmeteket kérjük és elnézést a kellemetlenségért.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


Szóval miről beszélsz megint ?
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.38
népszerűlekvárosbuktaNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
927. hozzászólás - 2016.07.16. 21:39:56
Igen pont ez miatt ütöttünk mi sokat, naiv voltam ès valóban elhittem amit leirtak... gondoltam ha nem számít legalább le-jük lesz. Nem èrdekes.... Itt ugyis az a csoda ha valami működik
---
Pontszám: 7.26
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
928. hozzászólás - 2016.07.16. 21:41:32 (Válasz Don Firenze #926 hozzászólására.)
A csütörtök utáni korrekt állás kiírás szerint 31-27-26-25 volt. Mi (Ász) DIREKT nem ütöttünk a pénteki, hibás napon, hogy ne kutyuljuk össze a számokat.
Hogy az Akadémia miért ütöt a hibás napon 354-et a láthatatlan táblába, azt nem tudom, őket kérdezd.
De ne minket okolj, mi korrektül kiálltunk a két testvér szövi ellen, korrektül nem ütöttünk a hibás napon (értelme sem lett volna, hisz nem látod, hová ütsz).
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 8.97
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
929. hozzászólás - 2016.07.16. 21:49:07 (Válasz barbarabee #928 hozzászólására.)
Azt hiszem nem érted, mivel nem frissült le rendesen a pénteki a csütörtöki eredmények a mérvadóak:

Vagyis

Ász: 19
Vagányok: 16
Hullaszag R.t: 19
Hullaszag Akadémia:18

Hogyan lehet érvényes az a számsor, amit felhozol, amikor mint írtam: A pénteki Nap elmarad, és az eredményeket nem lehet reálisnak tekinteni.

Szóval még egy beszélgetés:

tegnap, 14:12István
Szia.

A programot egy ember programozza. Nem tudunk helyettest fenntartani arra az esetre, ha ő szabadságon van, vagy beteg. Csak azt tudom megigérni, hogy amint meg tudja nézni a hibát, azonnal javitani fogja.
A várható forgatókönyv az, hogy ez a forduló elmarad.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

Az elmaradt rész alatt mit nem lehet érteni ? Hmm ?

A többi részre nem reagálok, mert minden egyes alkalommal amikor veletek beszélek tisztító zuhanyt kell vennem, a sok szenny miatt amit összehordotok.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.38
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
930. hozzászólás - 2016.07.16. 22:11:37 (Válasz Don Firenze #929 hozzászólására.)
Akkor te nem érted. A csütörtöki a jó nap, aminek az eredménye lefrissült, csak a tábla az előző napon ragadt. A pénteki nap a gáz, ezért is nem ütöttünk azon a napon. Ha a pénteken ütötteket visszaveszik, és semmissé teszik, akkor jön ki a 31-27-26-25.
Még egyszer mondom, mi nem ütöttünk azután, hogy beragadt a tábla. Hogy más miért ütött hivatalos álláspont nélkül, azt nem tudom. Ha kiveszik a hiba alatt történt ütéseiteket, nekünk az is jó.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 8.97
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
931. hozzászólás - 2016.07.16. 22:17:18 (Válasz barbarabee #930 hozzászólására.)
Akkor elmondom, még egyszer lassan...

Vagyis az összes pénteken történt szb esemény érvénytelen. Szóval a számok jók, és a tábla nem ? Táblával együtt vannak a számok. Egyik a másik nélkül nem működik. Szerintem.
Ám olvasd végig amiket írtam.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.32
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
932. hozzászólás - 2016.07.16. 23:49:13
Örülök, hogy megosztottátok a véleményeteket amiben kifejtitek, hogy teljesen rendben van a 6 pontos vezetésetek...
Én ezt elfogadom és egyben szövetségetek véleményeként fogom bevésni az emlékezetembe...
További sok sikert!
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2016.07.16. 23:54:23-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 8.28
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
933. hozzászólás - 2016.07.17. 01:41:34 (Válasz Lelkes999 #932 hozzászólására.)
1. Annyit kértünk, hogy ne minket hibáztassatok a játékban történt hiba miatt. Nekünk ugyanúgy bezavart, mint nektek, ugyanúgy sötétben tapogatóztunk, mint bárki más.
2. Az eredményt nem mi határozzuk meg. Péntek 12 órás eredmény szerint 4 ponttal vezettünk. Az, hogy az szb tábla mező elosztása és százalékjai nem frissültek hozzá, és egy hiba folytán a tegnapi állapotot mutatta, nem befolyásolja azt a tényt, hogy péntek 12 órás állás szerint 4 pont előnyünk volt.
3. Mivel mi azután, tehát péntek 12-től szombat 12-ig nem ütöttünk, részben azért, mert nem akartuk összekutyulni a számokat, részben azért, mert "vakon" hová és minek üssünk, ezért az, hogy a 4 pontból 6 pont előny lett, megint csak nem rajtunk múlott, nem tudunk mit kezdeni vele, mi csak játszunk, amíg van kedvünk. Bár Don Firenze néha elveszi mindenki kedvét...
A hozzászólást barbarabee módosította 2016.07.17. 01:43:32-kor
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.49
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
934. hozzászólás - 2016.07.17. 08:45:58
Elnézést a kavarodásért. Abból az adatból, ami a rendelkezésemre állt, úgy tűnt, hogy az volt a gond, hogy a tegnapi pontokat kétszer adta hozzá a tegnapelőttihez a rendszer, ezért annyit csináltam, hogy mindenkitől levontam annyi pontot, amennyit aznap elért. Ezek szerint nem ez volt a probléma, viszont a jelenlegi adatszerkezetnél ha történik egy ilyen elcsúszás, szinte lehetetlen utólag pontosan helyreállítani a dolgokat. Ezért talán az lenne a legszerencsésebb ha a mostani szb v6-on lefutna úgy-ahogy, győztest nem hirdetnénk, minden karakter kapna token, a szövik pedig valamilyen lélekkút-töltés kompenzációt. Jövőhéhen pedig átdolgozom az szb rendszerét hogyha bármikor a jövőben hasonló történik, ki lehessen számítani a pontos adatokat.

Mégegyszer elnézést a kellemetlenségért, sajnos néha történnek előre nem látható hibák.
Pontszám: 8.96
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
935. hozzászólás - 2016.07.17. 12:39:34 (Válasz Baraty #934 hozzászólására.)
Baraty: akkor most hétfő 12-kor vagy kedd 12-kor zárul az SZB V6-on (pp elköltésének szempontjából kérdezem)?
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 8.99
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
936. hozzászólás - 2016.07.17. 20:53:12 (Válasz Lelkes999 #932 hozzászólására.)
Tévedsz, a 4 pontos vezetés volt rendben, Baraty találgatós mókólásából származó 6 pontos különbség hibás.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.33
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
937. hozzászólás - 2016.07.17. 20:59:37 (Válasz Quellon #936 hozzászólására.)
Ugyan, ne aggódj miatta. Én kimondottan élvezem, hogy már azon sem kell gondolkodnom mi a véleményem. Nálam sokkal okosabbak ezt is megmondják helyettem, és még meg is jegyzik, hogy ezzel se kelljen fáradnom.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.08
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
938. hozzászólás - 2016.07.17. 21:13:07 (Válasz Don Firenze #929 hozzászólására.)
Két ponton bukik az elmebajod:

- Az hogy te mit leveleztél Dikóval, a te dolgod és NEM HIVATALOS álláspont, amíg a Beho nyilvánosan ki nem jelenti, mellesleg te sem közölted le ezelőtt, tehát amikor én azt írtam, hogy senki nem beszélt érvénytelenítésről akkor az igaz is volt, mert csak a te privát leveledben volt ilyenről szó, nem hivatalosan.

- A qrva pontos és szervezett SZB szövitek még nem vette észre mióta megy a SZB v6-on, hogy minden áldott délben azonnal frissülnek a pontállások, mint minden világon, a térkép mezőelosztása, színei meg csak pár perccel később? Most is ez történt. Csütörtök délben a pontok frissültek, a képi megjelenítés pedig nem, csak most nem késett pár percet, hanem teljesen elmaradt. Igen, a csütörtök 12:00 után történtek hibásnak minősíthetők, de a 31-27-26-25 pontállás csütörtök 12:00 előtt alakult ki.
Megjegyzem, ha senki nem ütött volna egyetlen egyet sem csütörtök déltől kezdve amíg Baraty megjavítja, akkor a hibátlan állapot őrződött volna meg mind %-okban, mind mezőeloszlásban és csak a birtokolt mezők alapján járó pontok számát kellett volna annyiszor levonni ahányszor a hiba után frissült a javításig (péntek dél, szombat dél).

Hagyd a SZB-t Leó-ra, neked ez nem megy. Te csak bűvölöd a számokat - mert azt hiszed 2x2-ből lehet 5-öt csinálni - de nem érted.



Egyébként meg erre még nem válaszoltál, pedig ez az amivel igazán foglalkoznod kéne és most is ez érvényes rád...
Idézet: Quellon - 2016.07.02. 23:08:13
Tételesen reagálhatnék az összes tévedésre, marhaságra és hazugságra amit összeirkáltál nekem és Noéminek*, de nem fogok, mert a falrahányt borsó is intelligensebb és belátóbb nálad.

Egy fityinget nem érnek a szavaid "don senkiházi". Ha csak egy szemernyi gerincnek tűnő dolog lenne benned, akkor eljönnél a következő találkozóra és a szemünkbe mondanád ezeket a rágalmakat, sértéseket, de ehhez túl gyáva vagy, te név és arctalanság mögül fröcsögő hamis szájhős.


*Mostmár barbarbee-nek is.

Ja erre túl kényelmetlen válaszolni mi...? Na ott leszel? Már májusban nagyon reméltük, hogy eljössz. De hát na... az nem a te műfajod, hogy vállald is magad és a tetteid, meg némi felelősséget, te csak tolod a világmindenségbe az agybénítást az elérhetetlenségből. De közöd nincs a valósághoz.
Szarjál sünt
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.33
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
939. hozzászólás - 2016.07.17. 23:30:00 (Válasz Quellon #938 hozzászólására.)
Ez a monológod az ász fájdalmával van teli...de nem gond, megértem foglalkoztam már "kéthás" meg "háromhás" emberekkel, így elég jól tudom kezelni az ilyen helyzeteket.

Szóval a logikai felsorolásod, remek és taps, de ugye gondolj bele. Ha megbuksz valamiből, akkor hiába jó a többi, egy feltétel nem teljesült.
Mivel a tábla nem frissült, így nem teljesült a teljes kör állás. Logikusan gondolva. A csütörtöki a helyes.

Kicsit előrébb tartunk az szb-ben, mint Ti,de hát, meghagyom a lehetőséget arra, hogy azt gondold. Igazad van.

A többire nem reagálok, bár jót tudok nevetni azokon amit írsz. Az vagy amit leírsz. Sötétség Darth Vader köpenyén
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.32
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
940. hozzászólás - 2016.07.18. 08:28:03 (Válasz barbarabee #935 hozzászólására.)
Kedd 12-kor zárul az szb (és rögtön 12 után nem sokkal indulni fog az új)
Pontszám: 8.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője