Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SwarczY

Oldal: 123
A beholder kvíz jutalmai is beírásra kerültek a mai napon?
Dátum: 2023.09.07. 19:47:03
Nálam is jelentkezik ez a probléma mióta frissítettem a Chrome-ot, előtte nem volt ilyen gondom.
Dátum: 2023.04.24. 22:46:43
A jutalmak átvételére is figyelni kell ,az is 23 órakor ér véget ápr. 30-án.
Dátum: 2022.12.06. 13:09:39
Igen, a 16 elveszett kincsből 6 db építész könyv jött + a mai 5 db

Kár, hogy 200 TP hiányzik a 48. szinthez és azt nem lehet már sehogy sem megszerezni.

+ hogy az építész könyv azonnal kinyílik és jóváírja az 500 TP-t.
Most az 5-ből elég lett volna 4-et kinyitni a 47. szinthez és az ötödiket szívesen eltettem volna a következő eventre.
Idézet: Miklós - 2022.12.05. 14:23:48

- az alábbi tételek mindegyike minden világon elárverezésre kerül.

1. A szívósság arany öve. Szívósságod maximuma 100-ról 150-re nő. A licitálás előfeltétele, hogy leadd a szívósság övét.

2. Az Uralkodó pálcája (Hordázás szakértelmed lehetséges maximuma 100 lesz, 5 harcoló állatot megengedve.) vagy 3 kristály mytoaffinitás (utóbbira csak akkor licitálhatsz, ha 10-nél kevesebb kristály mytoaffinitásod van)

3. Aukciós fétis. Csak az élő aukción megszerezhető. szint: 150, TP: +14. Passzív képesség: minden nap, a belépéskor kapsz 1-2 aranydukátot. A 2. aranydukát esélye a csatlós szintjétől függ (150. szinten 0%, 250. szinten 50%).

4. Templomi medálgyűjtő. A végzet templomában megszerezhető templomi medálok maximális száma 20-ról 30-ra nő. vagy az idomár köve.

5. 10 templomi pálca, 3 verem pálca vagy az elveszett fétis (választhatsz egy tetszőleges fétist, kivéve végzet és auckiós fétist).

Mindazok, akik az adott világról az 5 tárgyak egyikét sem nyerték meg, választhatnak 500 aranydukátért egy retro-joker tárgyat. Ezekre külön licitálni már nem kell:

“Retro-joker1”Alternatív szimbólum (+10% AF), Biztonsági pajzs (szkarab immunitás), Halálkristály (ellenfél állatát megölő varázslat fókuszkr), Csatlós fűszer (zabáláskor a csatlósod 10%-kal több TP-t kap), Karemium csapda (+1% állatelfogás), Mentális burok (kémgömb védelem), Wyhetrqaxx képzőgyűrűje (12% spec, 8% szakértelemfejl), Pdhivqaxx mázliamulettje (15% szerencsefejl), szívósság öve, Zan (minden nap véletlenszerű relikviává alakul), Inspirátor (V5/V6-on nem választható), 5 db templomi pálca.


Sajnálattal látom, hogy hiába beszélünk minden találkozós fórumon arról, hogy kellenének új tárgyak az élő aukcióra, most még kevesebb lett mint a nyári talin volt, most még az isteni kocka csomagok is kikerültek a tételekből

Cserébe úgy látom, hogy sok templomi pálca ki lesz osztva 500 dukátért
Dátum: 2022.12.06. 00:06:28
A mai napi ajánlattal és a javítással együtt - amit korábban jeleztem, hogy 43. szint felett nem adott jutalmat az event - 47. szintig + 800 TP-ig jutottam.
Kár, hogy az a 200 TP- nem jött össze, hogy meglegyen + még egy szint.

Ilyen szempontból kicsit átgondolhatnák Miklósék, hogy hogyan legyenek a feladatok jól elosztva, hogy a végén kerek 1000 TP-re jöjjön ki, ha valaki minden feladatot megcsinál az event alatt.
Dátum: 2022.12.04. 23:47:14
Megtörtént, írtam ÜSZ-re már korábban.
CSak kíváncsi voltam, hogy más is járt-e így
Dátum: 2022.12.04. 19:20:58
Másnak is megállt a 43.szintnél az event?
Van 2300 / 1000 TP-m, ami azt jelenti, hogy még legalább 2 szintnyi jutalmat kellene tudnom átvenni de amikor kinyitottam az elveszett kincseket, akkor csak 1 szintnyi jutalmat adott és 2000 TP-t csak úgy beírt, de +szintjutalmakat nem kaptam
Relikvia javaslat: egy olyan relikvia, ami megnöveli a bűvös síp hatását, hogy a második, harmadik, stb. harcoló állat morálja se csökkenjen. Lehetne akár relikviakuponból fejleszthető relikvia is.
Dátum: 2021.11.09. 22:59:44
Igazán adhatnának +1 napot mivel az elején volt olyan nap amikor nem volt ősköves feladat és ezért kb. 2000 építés TP-vel kevesebbet lehetett szerezni, ami pont egy napnyi feladatnak felel meg...
Hogyhogy nov. 27-én lesz a találkozó?
Nyáron és a beholder honlapon is dec. 4-ét mondtátok, mint az következő tali időpontja.
A tombolán most is csak játékon belüli nyeremények lesznek, mint a legutóbbi élő találkozón?
Vagy lesznek meglepi nyeremények is?
Jól látom, hogy nem lesz a Végzetúr csapatverseny - VÚ játékosoknak?
Türelmetlenül várjuk, hogy mik lesznek a befizetési jutalmak és az aukciós tételek.
Valaki meg tudja mondani mikor lesz a novemberi találkozó pontosan?
Idézet: Miklós - 2018.06.11. 13:37:14

5. “Retro-joker1” Választhatsz egy tárgyat az alábbi listából: Alternatív szimbólum (+10% AF), Biztonsági pajzs (szkarab immunitás), Halálkristály (ellenfél állatát megölő varázslat fókuszkr), Csatlós fűszer (zabáláskor a csatlósod 10%-kal több TP-t kap), Karemium csapda (+1% állatelfogás), Mentális burok (kémgömb védelem), Wyhetrqaxx képzőgyűrűje (12% spec, 8% szakértelemfejl), Pdhivqaxx mázliamulettje (15% szerencsefejl), Zan (minden nap véletlenszerű relikviává alakul), Inspirátor (V5/V6-on nem választható)


Szerintem ez a Joker jóval kapósabb lenne ha ismét bekerülne a választható tételek listájába az Aranytallér és a Zeon gyűrűje.
Az aukciós tételeket mikor fogjátok ismertetni?
Idézet: Baraty - 2017.06.19. 10:58:29
13:00 - Beírásra kerültek a tombola és a TF-VÚ csapatverseny jutalmai



Ma, 13:06 A XLVII. Beholder Találkozón a következő jutalmat kaptad: 5 Templomkristály.


Hát ez elég lófütty a TF-VÚ csapatversenyért.
Pedig nem egyszer előfordult már, hogy volt olyan tétel amire senki nem licitált és mégsem vihette el olyan aki előzőleg már elvitt egy másik tételt.
Miért lenne jó, ha ez megváltozna és egy ember egy világon több tételt is elvihetne? Csak azért, hogy minden tétel elkeljen? Szerintem ez nem lenne igazságos, biztos vannak olyan karakterek akik belefulladnak a dukátba és emiatt simán tudnak jóval többet licitálni mint egy olyan karakter aki csak erre az alkalomra gyűjtögeti a dukátjait, de nem fogja tudni megvenni, mert fel lesz verve neki az ár.
Szerintem teljesen jogos, hogy egy világon egy karakter csak egy tételt tudjon elvinni.
És ha bent ragad egy-két tétel, akkor fórumon fel lehet vetni, hogy érdemes lenne gondolkozni a cseréjén.
https://drive.google.com/open?id=0B9j7BqgzDlF5VDFuRl9IXzFDQzQ
Mikor ellenőrzitek, hogy kinek mennyi dukátja van? Most is pntek délután 3kor?

Kösz,
Tavaris
Oldal: 123