Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
kedvencTissNő
Adminisztrátor
251 hozzászólás
Profil megtekintése
XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
1. hozzászólás - 2019.04.26. 12:40:46
2019. június 22-én szombaton kerül megrendezésre az 51. Beholder Találkozó keretein belül a XXII. Élő Végzetúr Találkozó.


Helyszín a már szokásos:

KONDOR BÉLA KÖZÖSSÉGI HÁZ
1181 Budapest, Kondor Béla sétány 8.

(Megközelítés: A 3-as Metró végállomástól / Kőbánya-Kispest – KÖKI/ a 136E jelzésű busszal 7 megálló a Kondor Béla sétány. A buszmegállótól fél percre van a Közösségi Ház.
Visszafelé is ugyanitt kell felszállni majd a buszra KÖKI felé vagy a 194M-es buszt is igénybe lehet venni, ami a Nagyvárad térre megy.)

Fontos! A 3-as metrót hétvégén teljes hosszában buszok helyettesítik. Esetleg kicsit hosszabb menetidővel kell majd számolni.


Reggel 9 órától várunk szeretettel minden Végzetúrnőt és Végzeturat!


9.00 Nyitás
9.10 Nevezések a következő versenyekre:
-XXIX. Alanori Íjászverseny
-Activity Party -csapatverseny 2*15 fő
-Fekete lyuk! -csapatverseny TF-VÚ-HKK-ŐV játékosoknak 3*10 fő

9.30 XXIX. Alanori Íjászverseny – nagyterem

9.40 Activity Party nyári hangulatban – nagyterem

10.00 HKK miniversenyek – I. em. 106-107 terem

10.30 Fekete lyuk- A sötétség mindent visz -TF-VÚ-HKK-ŐV – Mókás csapatverseny - nagyterem

11.50 Túlélők Földje Fórum – Beszélgetés a játék fejlesztőivel – Fsz. 13-14. terem

13.20 Aukció a Végzetúr játékosok számára – nagyterem, színpad

14.10 Aukció a Túlélők Földje játékosok számára – nagyterem, színpad

15.00 Végzetúr Fórum – Beszélgetések a játék fejlesztőivel – Fsz.13-14. Terem

15.50 TF Lottó - Sorsolás élőben - nagyterem, színpad

16.10 Tombola Katival! – Sok nyeremény! – nagyterem, színpad

17.30 Zárás


NAPI PROGRAMOK:

Számítógépes játék a nagyteremben bárkinek:

AUTÓVERSENY – Várunk mindenkit, aki ki szeretné kipróbálni a vezetői tudását. Erre 16 óráig lesz lehetősége. Versenyezz bátran és legyél a leggyorsabbak között, hogy az eredményhirdetéskor a
Te neved is a toplista elején szerepeljen.
Az Autóversenyen kívül még többféle Argum City-s minijátékot is kipróbálhattok.

Számítógépes játékok Végzetúr játékosoknak:

KVÍZ OLIMPIA - Teszteld a tudásod nyereményekért.
SZERENCSEKERÉK - Pörgesd ki a szerencsédet!


Beholder Kvíz Fal a nagyteremben:

Többféle kvíz vár rátok: Beholder Kvíz, Képes kvíz, QR-kódos kvíz, Végzetúr kvíz. Mindenki megtalálhatja a kedvencét. Természetesen a nyeremények sem maradnak el. Az eredményhirdetéskor kiderül, hogy szerencséd volt-e. A HKK nyertesek helyben vehetik át a nyereményüket.



A bejáratnál véletlenszerűen kiosztott játékos feladat, részletek a találkozón:
KERESD A PÁROD! Ha megtalálod, a jutalmad sem marad el. Nézd át a bejáratnál kapott papírokat!

Földszint 15-ös teremben lévő programok 9-17.20-ig,

KEDVEZMÉNYES ŐSKŐ BEFIZETÉS.
VÉGZET MEDÁLOK beírása


Egyéb programok:


BEHOLDER és DUNGEON -Kirakodóvásár – Kedvezményes kártyák, könyvek, társasjátékok, dobókockák, pólók, bögrék és egyéb termékek vására, amik akár ajándéknak is megfelelőek lehetnek.

BEHOLDER SZEME NASSOLDA a bejárat mellett, ahol édes meglepetésekkel várunk.


TOMBOLA 150 Ft. Vásárolható az elárusító pultnál, a belépőjegyek közül is sorsolunk.
A VLAGYIMIR DÍJ jutalmazottainak névsorát plakáton olvashatjátok majd a nagyteremben.


A VENDÉGKÖNYVBE várjuk észrevételeiteket, véleményeiteket a találkozóról.

Kedvezmény belföldi, vidéki vasúti és busz menetjegyekre

A teljes árú, a 33%-os és az 50%-os kedvezményes jegyek árából is egyaránt 20%-ot írunk jóvá a játékosok számláján zseton, őskő vagy mágiakő formájában. A jóváírás érvényes a belföldi, vidéki vasúti és a belföldi, vidéki járatú / pl. VOLÁN / buszjegyekre.

A programokon való részvétel mindenkinek a saját felelősségére történik, a részvétellel elfogadod az Adatvédelmi szabályokat.
A program változtatás jogát fent tartjuk.
A belépő 500 Ft.

Mindenkinek jó szórakozást kívánunk!
A hozzászólást Tiss módosította 2019.05.23. 15:34:56-kor
Pontszám: 9.02
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
2. hozzászólás - 2019.04.26. 13:20:19 (Válasz Tiss #1 hozzászólására.)
wuhú!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.85
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
3. hozzászólás - 2019.05.09. 22:15:20
Hát, lassan ideje lenne összegyűjteni a fejlesztési javaslatokat, hogy legyen miről beszélni a talin.
Pontszám: 8.57
kedvelt tagSwarczYFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
4. hozzászólás - 2019.06.03. 13:34:52
Jól látom, hogy nem lesz a Végzetúr csapatverseny - VÚ játékosoknak?
A hozzászólást SwarczY módosította 2019.06.03. 13:35:30-kor
Pontszám: 5.54
kedvencTissNő
Adminisztrátor
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
5. hozzászólás - 2019.06.03. 15:20:37 (Válasz SwarczY #4 hozzászólására.)
Nem lesz most külön csapatverseny a VÚ-soknak sajnálom, de minden egyéb versenyben részt tudtok venni Ti is.

Pl.

Activity Party
Fekete Lyuk - csapatverseny TF, VÚ, HKK, ŐV
XXIX. Alanori Íjászverseny

Számítógépes játékok, lesz csak VÚ-s papíros kvíz is most.

Remélem, hogy sikerül találni majd azért megfelelő programot a találkozón és jól fogjátok magatokat érezni.
Pontszám: 8.54
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
6. hozzászólás - 2019.06.03. 16:52:55
Idézet: SwarczY - 2019.06.03. 13:34:52
Jól látom, hogy nem lesz a Végzetúr csapatverseny - VÚ játékosoknak?

Zoli a tali ideje alatt Németországban lesz, ezért én tartom a TF-es aukciót és fórumot is, ezért ez sajnos nem fért már bele, elnézést kérek Remélem a többi program kárpótol majd azért!

Idézet: Gloria - 2019.05.09. 22:15:20
Hát, lassan ideje lenne összegyűjteni a fejlesztési javaslatokat, hogy legyen miről beszélni a talin.

Igen, ha esetleg összeszeditek egy külön topikban, vagy akár itt is, az mindenképp jó, mert akkor fel tudunk készülni jobban a kérdésekre.

Aukciós tételek és befizetési akció részletek hamarosan!
Pontszám: 7.75
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
7. hozzászólás - 2019.06.03. 21:59:08 (Válasz Miklós #6 hozzászólására.)
Amit én fontosnak tartok, hogy mindenképp legyen valami megoldás az immár 8 éve fennálló "Ismeretlen eredetű hiba történt, kérlek próbálkozz később" problémára. Nálam abszolút top prioritás, hogy ha ráérek kicsit játszani akkor azt zavartalanul meg tudjam tenni.
Más, a szokásos dolog, hogy a top számára ismét kiüresedtek az elérhető célok:
-AF pontok 8-10000 körül járnak mindannyiónknál. Mondjuk nem tudom ezzel lehet-e bármit kezdeni, az alacsonyabb szintű játékosok így is ki vannak akadva, hogy bizonyos képességeket évekig fog tartani kifejleszteni(mondjuk ez nem tudom miért zavar sokakat, aki lokálisan akar erős lenni annak nem mindegy?).
-a 400-as szintmaximumról jó lenne valami bővebb tájékoztatás, mert erről annyi volt, hogy bevezetődött a halhatatlanság, egy játékos volt aki elérte, de ő 1-2 nappal később lebukott csalással, szóval nem nagyon tudjuk hogy mi ez pontosan.
-a Smaragdszelencék felhasználhatósága szerintem elég rosszul lett megoldva, így hogy max 50 szintre lehet felzárkóztatni a csatlósokat, nem értem miért nem lehet teljesen. Így továbbra is rajtam rohad több száz szelence.
Szövetségeknek is lehetne valami célt adni, az építgetés és az epikusok nagyon kiüresedtek már.
Pontszám: 6.12
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
8. hozzászólás - 2019.06.03. 22:54:18 (Válasz Ricskosz #7 hozzászólására.)
Smaragdszelencék felhasználhatósága szerintem elég rosszul lett megoldva, így hogy max 50 szintre lehet felzárkóztatni a csatlósokat, nem értem miért nem lehet teljesen. Így továbbra is rajtam rohad több száz szelence.
Erre lehetne felhasználni AF-et hogy csökkenteni a szinteket és akkor AF és Smaragdszelencét is fel lehetne használni akinek már kifolyik
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.35
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
9. hozzászólás - 2019.06.04. 14:01:07
Az "ismeretlen eredetű hiba" valójában azt jelenti, hogy nem lehetett kapcsolódni az adatbázis szerverhez. Ez alapvetően csak túlterheléskor fordulhat elő. Viszont a játék egy nagyon brutális, erős szerveren fut jelenleg, ami elvben bőven elég akár 3x ennyi játékos kiszolgálására is. Ezért a hiba 2 esetben fordulhat elő, az egyik, ha egy saját scriptünk túl sokáig fut - de ezeket Baraty optimalizálta néhány hónapja, elég sok munka árán, ilyen problémánk már nincs. A másik, ha valaki scriptel vagy más módon túlterheli a szervert. Most ez az utóbbi eset fordul elő, úgy néz ki meg is van a bűnös, ezért a probléma remélhetőleg hamarosan megoldódik

AF pontok: olyan képességeket kell kitalálni, amelyekre egy kisebb karinak nincs szüksége, egy táposabbnak viszont hasznos (ilyen volt pl. a specializáció 80% fölé emelése), ezzel kapcsolatban nyugodtan lehet brainstormolni, a jó ötleteket szívesen megvalósítjuk. Amit pl. Unr34l írt, az teljesen jó, és egyúttal a smaragd szelencés problémát is megoldja.

A 400-as szintmaximumról teljes leírást adtam, ha van még valami kérdés azzal kapcsolatban, ott tedd fel, vagy írj nekünk.

A szövetségeknél lehet valamilyen, a szövetségi háborúhoz hasonló játék majd, fontos, hogy taglétszámtól függetlenül részt lehessen benne venni. De erről most maximum beszélhetünk, jelenleg még a Kutatás c. eseményen dolgozunk.
Pontszám: 7.75
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
10. hozzászólás - 2019.06.04. 18:13:29
Az őrjöngés italát nem lehetne beváltani platinára, mint a támadás italát?
Pontszám: 8.89
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
11. hozzászólás - 2019.06.05. 17:34:58 (Válasz Miklós #9 hozzászólására.)
Nem lehet, hogy a sok-enteres kattingatás (pl. asztrális kincsek nyitása nem VIP karinál) is (túl)terheli a szervert?
Ha igen, esetleg ennek a VIP helyett mondjuk csak prémhez kötése sokak játékát egyszerűsítené, és esetleg a folyamatos "ismeretlen hibát" is a múlt szakadékába dobná.
Pontszám: 9.36
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
12. hozzászólás - 2019.06.05. 18:53:30 (Válasz mist #11 hozzászólására.)
2015 októberében már megtámadtam az üsz-t a témával, akkor néhány üzenetváltásból biztosítva lettem hogy a szerver elbírja a terhelést de ha megunom a nyitogatást akkor vegyek vip-funkciót mert filléres, nem kívánnak foglalkozni a témával. Azóta egyszer feljött témába és akkor már Miklós, hogy ha igény van rá akkor kitalálnak valamit, de ezzel ki is fulladt a dolog.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.06.05. 18:53:52-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.29
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
13. hozzászólás - 2019.06.05. 19:23:18 (Válasz Mortal55 #12 hozzászólására.)
Talán megér egy próbát, hogy két hét múlva szombaton megrágcsáljuk a fülét eme témában.
Pontszám: 9.36
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
14. hozzászólás - 2019.06.05. 19:29:05
Azért a vadászós ismételhető küldetéseken is lehetne finomhangolni. Míg egy kritvari vagy kritütés max 12-15 csatából megvan addig a 6 kiégett őskő most pl 144 vadászatból lett meg, a szubtéri érzékelés 51-es aranyszínű azaz ez a maximum amit össze lehet hozni.
A hozzászólást pityu módosította 2019.06.05. 19:29:38-kor
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.78
fórumozóNagycapaFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
15. hozzászólás - 2019.06.05. 19:37:27 (Válasz Tiss #1 hozzászólására.)
Kb. 3 év után visszatértem Japánból, sajnos nagyon lehangolt amit tapasztaltam... Most megyek USA-ba, remélem év végén jobb lesz megint
Pontszám: 5.76
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
16. hozzászólás - 2019.06.11. 09:14:53
Jó lenne ötletelni valamit az élő aukciós tételekről is. Szerintem mindenképpen kellenének új tárgyak, különben elég nagy érdektelenségbe fog fulladni tippre. Már így is sokszor filléres áron mennek el tárgyak, mert már mindenkinek megvannak/nem elég jók.

Itt van pár ötlet, némelyiknél követtem a korábbi tárgyak upgradejét, és kitaláltam 1-2 újat is:

Platinum tallér: Az ismételhető küldetésekért +25% lélekenergia jutalmat kapsz. Előfeltétel: Aranytallér leadása.

A szívósság arany öve: Szívósságod maximuma 150-re nő. Előfeltétel:a Szívósság övének leadása.

Kincskereső amulett: Vadászat során +2 asztrális kincset találsz(ha erős, lehet 1, de az meg gyenge(?))

Rundhal köve: Szerezz vadászat során kiégett őskövet küldetésed célszáma 3-ra csökken(ha erős, lehet 4, de nem hiszem)

Tharr amulettje: Minden nap az első belépésedkor kapsz egy a portyázás italát(lehet kisebb, ha erős).
Pontszám: 9.03
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
17. hozzászólás - 2019.06.12. 12:04:35 (Válasz Ricskosz #16 hozzászólására.)
Platinum tallér: Az ismételhető küldetésekért +25% lélekenergia jutalmat kapsz. Előfeltétel: Aranytallér leadása.

Azt hiszem ilyen már van.

A szívósság arany öve: Szívósságod maximuma 150-re nő. Előfeltétel:a Szívósság övének leadása.

Ez nem rossz ötlet.

Kincskereső amulett: Vadászat során +2 asztrális kincset találsz(ha erős, lehet 1, de az meg gyenge(?))

Gyűjti ezt még valaki?

Rundhal köve: Szerezz vadászat során kiégett őskövet küldetésed célszáma 3-ra csökken(ha erős, lehet 4, de nem hiszem)

Bárki csinálja ezt a küldetést?

Tharr amulettje: Minden nap az első belépésedkor kapsz egy a portyázás italát(lehet kisebb, ha erős).

Van olyan játékos, akinél nem áll halomban a portya ital?
Pontszám: 8.16
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
18. hozzászólás - 2019.06.12. 13:32:14 (Válasz Kwisatz #17 hozzászólására.)
-Egészen biztosan nincs aranytallér upgrade, a Friss hírek topikban meg tudod nézni, hogy miknek lett, puha párna, démonűző idol, kőműveskanál és hasonló hulladékok. Elvétve találsz csak köztük olyat amire nagy jóindulattal ráfogható, hogy van értelme.

-Örülök, ha tetszik az öv ötlete.

-Nem tudom gyűjtik-e, mostanában olyan nagyon én sem figyelek rá, de a csatlós felszerelések általában elég masszív kiadás szokott lenni, ezért a +kheszon sose rossz, és a barna myto is jól jöhet.

-Én csinálom, úgy szoktam vadászni hogy megvárom míg 5-6 állathelyem lesz, és akkor próba szerencse alapon benyomom a vadászat mellé ezt a küldit. Ritkán lesz meg a 6 befogott állat előtt, de ha igen, az tök jó, amúgy meg semmibe nem került felvenni és eldobni, ha nem. A relikvia ebben segítene, hogy konzisztensebben lehessen építeni erre a küldire is.

-Nálam is halomban áll, de egyszer mindenképp tervezem elnyomni, és azért elég jó cucc. Meg persze vannak fanatikusok(Mr. Robot ) akik azért elég aktívan elpörgetik ezeket, nekik mindenképp jól jön.
Pontszám: 6.13
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
19. hozzászólás - 2019.06.12. 16:22:43
Az aranytallér elég kapós lenne az fix.

A szívósság öve még jobban.

A kincskereső amulettre én befizetnék. Az asztrális kincsek mindig jók, kell a mytokronit. Sőt, egyre több kell.

Rundhal köve: Ez nekem nem kéne, nem csinálok ilyen ismételhetőt. Bár lehet én is bedobnám a 4 elfogás mellé, hátha. De szerintem 10% eséllyel jönne be.

Tharr amulettje: Ha CSP ital lenne azonnal venném.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.57
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXII. Végzetúr Találkozó 2019.06.22. Szombat
20. hozzászólás - 2019.06.12. 21:04:37 (Válasz Kwisatz #17 hozzászólására.)
Ezek jók! , csak a kiégett őskővest tartom haszontalannak, de ki az a Mr.Robot?
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.35
Oldal: 12
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője