Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - persac2

Oldal: 12
Dátum: 2015.10.03. 18:08:44
Sziasztok!
Valaki meg tudná írni egészen pontosan, hogy az egyes mezőkön bevitt győzelmek hogyan vannak számolva szövetségenként?
Vannak verzióim, de nem tudom, melyik a helyes:
1.) Az adott körben, az adott mezőre leadott győzelmek aránya az összes szövetség által az összes körben és összes mezőre leadott összes győzelemhez képest.
2.) Az adott körben, az adott mezőre leadott győzelmek aránya az összes szövetség által az összes körben az adott mezőre leadott összes győzelemhez képest.
4.) Az adott körben, az adott mezőre leadott győzelmek aránya az összes szövetség által az adott körben és adott mezőre leadott összes győzelemhez képest.
Ezen kívül kérdéses a halmozódás is:
1.) A mezőnkénti százalékok minden kör végén hozzáadódnak az előző körben számoltakhoz
2.) Minden körben új számolás a 0-ról
Ja, és még a kerekítés: két tizedes jegyre van kerekítve a számított százalék, vagy nincs kerekítve, csak addig van kiírva?

Előre is köszönöm!
Dátum: 2015.07.10. 11:54:10
Módosították a dolgot, megkaptam a különbözetet. Thx
Dátum: 2015.07.10. 10:37:42
V6
Dardosia

Gyertek. :-)
Dátum: 2015.07.10. 10:13:51
Válaszoltak. Azt írták, amit reméltem, vagyis hogy így jártam. Na mindegy, ezt a kimondottan rossz üzleti érzéküket betudom az isteni gondviselésnek. Túl sok pénz költöttem ugyanis eddig a VU-ra, most pedig legalább van miért befejeznem ezt a rossz szokásomat.
Dátum: 2015.07.09. 23:32:53
á...gáz...megtaláltam a leírásban, hogy egy karakter csak egy ajándékot kaphat, úgyhogy itt probléma megoldásra aligha számíthatok. Majd szép diplomatikusan megírják, hogy: hát ez cumi
Pedig vállalnám, hogy kiperkálom az akció után a kisebb csomag árát, de ezt úgysem vennék be.
Dátum: 2015.07.09. 23:06:56
üdv
Vettem 750 őskövet az akció hatására, vagyis a nagy ajándékért, de még mielőtt átvettem volna...
Közben vett az egyik volt szövi társam is, de ő eggyel kisebb csomagot, és nagyvonalúan az ajándékokat nekem adta.
Ezt nagy naívan átvettem, és utána szembesültem azzal, hogy a saját, nagy csomagomat nem kaphatom meg.
Nem azért fizettem a nagy csomagot, hogy a kis ajándékot kapjam, ezért ha másképp nem megy, kérem, hogy a különbözetet írják jóvá nekem.
Dátum: 2015.04.16. 17:54:06
Van arra vonatkozóan valami statisztika bizonyítékképp, hogy volt akár egy olyan bajnoki viadal, amit nem a szintet képviselők közül a legtöbb TÖ-es nyerte úgy, hogy már volt bajnoki medálja? Szerintem nincs, mert ilyen nem is fordulhat elő. A bajnoki viadal nem arról szól, hogy versenyezzünk egy jót, hanem azt, hogy a régi bajnok kapjon még 2-3-at minden tulajdonságára, hadd legyen a következő alkalommal még kevesebb esélye másnak. Teljes fölösleges annak jelentkezni a viadalra, aki a saját, és kb +2 szinten nem a top TÖ-s. Hacsaknem azért a kb 600 LE-ért, amit vigaszképpen kap. A bajnok meg minden tulajdonságára 2-t, ami 20-30 ezer LE-t is jelenthet. Sokkal több kategóriát kellene csinálni, de ilyen úgysem lesz, szóval mindegy, magyarázzátok meg, miért jó ez így, aztán joccakát.
Oldal: 12