Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - vegzetfegyvere

Oldal: 1
Sziasztok!

Valaki tudja, hogy lehet-e kártyával fizetni esetleg, vagy vigyünk készpénzt? Tippem hogy nem lehet kártyával, de azért rákérdezek.
Sziasztok!

Bár már évek óta nagy rajongója vagyok a Beholdernek, különösen a Végzetúr képernyőolvasós fejlesztései után (Nem sok magyar fejlesztőcsapat reagált ilyen pozitívan) most jutottam el oda hogy elgondolkoztam a találkozón is. Eddig mindig az volt a bajom, hogy vakon odatalálni sem a legkönnyebb, meg egyébként Pesten sem voltam. Most hogy az egyetem megint jelenléti oktatást nyomat, tervezek az egyik barátommal elmenni.
Pár kérdés: Van bármiféle probléma a vakvezetőkutyákkal? Nem ismerem a helyet, nem tudom mennyien leszünk, útban lesz-e, satöbbi.
Esetleg vihetek saját pendrive-ot hordozható képernyőolvasóval? Ha másban nem is nagyon, de a kvízolimpiában megmérettetném magam, ha szabad.
Előre is köszi.

Üdv:

Arnold
Dátum: 2021.10.04. 21:37:32
Sziasztok!

Gondolkozom a regeneráló kristály relikvián. Frissül a kapott regeneráció ha szintet lépek?
Dátum: 2018.12.22. 12:24:38
Sziasztok! Lehet hogy én értelmeztem félre az egészet, de ha elhasználsz egy ősi templompálcát, nem kellene új végzet templomát kapni? Én elhasználtam egyet, de nem kaptam új templomot. Mondjuk lehet hogy azért mert éppen akkor fejeztem be egyet.
Oldal: 1