Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
kedvencRowinaNő
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
21. hozzászólás - 2021.11.10. 21:46:54 (Válasz pityu #19 hozzászólására.)
Soha sem voltam influenzás, és soha sem oltattam magam influenza ellen. De ettől még felőlem az oltatja magát aki akarja, annyiszor ahányszor akarja, csak engem ne kényszerítsenek rá. És pont. Nem akarok vitatkozni senkivel, mindenki tegyen úgy ahogy jónak látja.
V1 - Gaia
V2 - Peninek klánja
V5 - Sárkányok szövetsége
V6 - Pudvás Nyuszitappancs
Pontszám: 8.36
kedvencTissNő
Adminisztrátor
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
22. hozzászólás - 2021.11.11. 12:09:10 (Válasz SwarczY #9 hozzászólására.)
Az elsődleges dátum is a nov.27. volt, amit eltoltunk egy héttel a HKK miatt, de mivel annak megjelenése januárra tolódott ezért maradtunk az eredeti dátumnál.
Ez biztosabb dátum a Kondorban, mint a Mikulás előtti pár nap.
Pontszám: 7.98
kedvencTissNő
Adminisztrátor
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
23. hozzászólás - 2021.11.11. 12:09:45 (Válasz kronosz1 #7 hozzászólására.)
Szia!

Hamarosan itt ebben a fórumban.
Pontszám: 8.98
mindenki kedvencevegzetfegyvereFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
24. hozzászólás - 2021.11.12. 20:21:03
Sziasztok!

Bár már évek óta nagy rajongója vagyok a Beholdernek, különösen a Végzetúr képernyőolvasós fejlesztései után (Nem sok magyar fejlesztőcsapat reagált ilyen pozitívan) most jutottam el oda hogy elgondolkoztam a találkozón is. Eddig mindig az volt a bajom, hogy vakon odatalálni sem a legkönnyebb, meg egyébként Pesten sem voltam. Most hogy az egyetem megint jelenléti oktatást nyomat, tervezek az egyik barátommal elmenni.
Pár kérdés: Van bármiféle probléma a vakvezetőkutyákkal? Nem ismerem a helyet, nem tudom mennyien leszünk, útban lesz-e, satöbbi.
Esetleg vihetek saját pendrive-ot hordozható képernyőolvasóval? Ha másban nem is nagyon, de a kvízolimpiában megmérettetném magam, ha szabad.
Előre is köszi.

Üdv:

Arnold
---
Pontszám: 8.89
kedvencTissNő
Adminisztrátor
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
25. hozzászólás - 2021.11.16. 15:32:18 (Válasz vegzetfegyvere #24 hozzászólására.)
Szia Arnold!

Köszönjük és reméljük, hogy még sokáig élvezni fogod a Végzetúr játékot.
Nagyon örülnénk, ha el tudnál jönni, semmi esetre sem lennél útban, elfér mindenki. Mindenben tudunk segíteni még a Kvíz olimpiában is, de nyugodtan hozhatod a képernyőolvasó segítséget is.
Megkérdeztem, be lehet hozni a segítő kutyát, tehát várunk szeretettel Titeket.

Üdv. Kati
A hozzászólást Tiss módosította 2021.11.16. 15:46:06-kor
Pontszám: 9.38
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
26. hozzászólás - 2021.11.16. 16:50:43
A talis befizetési akció részletei:

2.000 Ft befizetés, azaz legalább 154 őskő vásárlása esetén:
1 relikvia joker, 3 univerzum ládikó, 2 karácsonyi süti, 20 aranydukát*, 4 vadászat itala, 10 kristály joker, 70 mytokronit joker
5.000 Ft befizetés, azaz legalább 385 őskő vásárlása esetén:
3 relikvia joker, 10 univerzum ládikó, 4 karácsonyi süti, 50 aranydukát*, 14 vadászat itala, 35 kristály joker, 200 mytokronit joker, 1 fétis joker
10.000 Ft, azaz legalább 770 őskő vásárlása esetén:
5 relikvia joker, 20 univerzum ládikó, 8 karácsonyi süti, 100 aranydukát*, 30 vadászat itala, 70 kristály joker, 600 mytokronit joker, 1 fétis joker
20.000 Ft, azaz legalább 1540 őskő vásárlása esetén:
10 relikvia joker, 40 univerzum ládikó, 16 karácsonyi süti, 250 aranydukát*, 60 vadászat itala, 160 kristály joker, 1500 mytokronit joker, 2 fétis joker
* az aranydukátok csak akkor jelennek meg, ha már elérhető az aukciós ház a játékosnak

mytokronit joker beváltható 1 barna mytokronitra (2db) vagy egy tetszőleges más színű mytokronitra (1db)
kristály joker beváltható: 1 templomkristály, 1 csatlóskristály, 1 diránium
relikvia joker beváltható. 1 db relikvia kuponra, kryxónium fókuszra (2 db), unobtánium fókuszra (4db)
fétis joker beváltható: 1 fétisszilánk, 1 templomi pálca, 1 verempálca

Aukció részletei:
- egy játékos egy világon csak egy tételre licitálhat (akkor is, ha más nem licitál a tárgyra)
- a péntek, 3 órás aranydukát alapján történik a licitálás, ha világot váltasz, még előtte kell megtenned
- csak az licitálhat, aki a Beállítások "Adatok megadása az aukcióhoz" menüpontban már azonosította magát, és a helyszínen igazolni tudja a személyazonosságát.
- illegális licit esetén a tárgyat újralicitáljuk, és a licitáló a továbbiakban nem licitálhat semmire
- ha csak utólag derül ki, hogy egy licit valamiért illegális volt (pl. nincs szívósság öved és 1-est licitálsz), akkor az illető elveszti a licitált dukát 20%-kát
- az alábbi tételek mindegyike minden világon elárverezésre kerül, kivéve a szuperjoker.

1. A szívósság arany öve. Szívósságod maximuma 100-ról 150-re nő. A licitálás előfeltétele, hogy leadd a szívósság övét.

2. Az Uralkodó pálcája (Hordázás szakértelmed lehetséges maximuma 100 lesz, 5 harcoló állatot megengedve.) vagy 3 kristály mytoaffinitás (utóbbira csak akkor licitálhatsz, ha 10-nél kevesebb kristály mytoaffinitásod van)

3. Aukciós fétis. Csak az élő aukción megszerezhető. szint: 150, TP: +14. Passzív képesség: minden nap, a belépéskor kapsz 1-2 aranydukátot. A 2. aranydukát esélye a csatlós szintjétől függ (150. szinten 0%, 250. szinten 50%).

4. Templomi medálgyűjtő. A végzet templomában megszerezhető templomi medálok maximális száma 20-ról 30-ra nő. vagy az idomár köve.

5. “Retro-joker1” Választhatsz egy tárgyat az alábbi listából: Alternatív szimbólum (+10% AF), Biztonsági pajzs (szkarab immunitás), Halálkristály (ellenfél állatát megölő varázslat fókuszkr), Csatlós fűszer (zabáláskor a csatlósod 10%-kal több TP-t kap), Karemium csapda (+1% állatelfogás), Mentális burok (kémgömb védelem), Wyhetrqaxx képzőgyűrűje (12% spec, 8% szakértelemfejl), Pdhivqaxx mázliamulettje (15% szerencsefejl), szívósság öve, Zan (minden nap véletlenszerű relikviává alakul), Inspirátor (V5/V6-on nem választható)

6. 10 templomi pálca, 3 verem pálca vagy az elveszett fétis (választhatsz egy tetszőleges fétist, kivéve végzet és auckiós fétist).

7. Joker1. Nyertese a fenti listából választhat egy tetszőleges tételt, kivéve az 1-est.

+ Szuperjoker: Az összes világ aukció lefutása után azok licitálhatnak, akik SEMMIT nem nyertek az aukción. A licit nyertese egy tetszőleges tételt választhat a fentiek közül.

Ha esetleg valamit kifelejtettem, jelezzétek

Emellett jövő héten, a tali előtt Black Friday, amire már csütörtökön rákészülünk! Figyeljétek jövő hét csütörtökön és pénteken, 25-én és 26-án a napi aukciót!
Pontszám: 7.63
kedvencTissNő
Adminisztrátor
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
27. hozzászólás - 2021.11.18. 16:35:39
Kedves játékosok!

Az épületben kötelező lesz maszkot hordani.

Védettségi igazolvány nem kell.
Pontszám: 9.23
mindenki kedvencevegzetfegyvereFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
28. hozzászólás - 2021.11.22. 08:25:26
Sziasztok!

Valaki tudja, hogy lehet-e kártyával fizetni esetleg, vagy vigyünk készpénzt? Tippem hogy nem lehet kártyával, de azért rákérdezek.
---
Pontszám: 10
kedvencTissNő
Adminisztrátor
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
29. hozzászólás - 2021.11.26. 10:57:28 (Válasz vegzetfegyvere #28 hozzászólására.)
Szia!

A befizetést nem tudod kártyával megoldani, sajnálom.
Pontszám: 7.99
fórumozóYakuzaFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
30. hozzászólás - 2021.11.28. 08:28:39
Mikor kapunk részletes leírást a talin történtekről?
---
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
31. hozzászólás - 2021.11.29. 11:53:03
11:50 - Beírtuk a vásárolt ősköveket és a medálokat a részvételért
14:00 - Beírtuk a Beholder kvíz, a Beholder okos kód, a Tükrözés-Képrejtvény, a Kvízolimpia és a Minijátékok jutalmait
17:30 - Beírtuk a Tombola jutalmait

Az élő aukció tételeit és a szerencsekerék jutalmakat holnap fogjuk beírni, elnézést a késedelemért.

(a jutalmak átvételéhez újra be kell lépni a karakterhez)
A hozzászólást Baraty módosította 2021.11.29. 17:25:40-kor
Pontszám: 9.35
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
32. hozzászólás - 2021.11.30. 13:08:59
Beírtuk a szerencsekerék, az élő aukció, az Activity és ARTivity party játékok, és az online kvíz jutalmait is.
A hozzászólást Baraty módosította 2021.11.30. 14:20:24-kor
Pontszám: 9.35
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
33. hozzászólás - 2021.11.30. 15:50:45
Köszönjük Baraty, legjobb (vidis) vagy.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.67
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
34. hozzászólás - 2021.12.06. 12:21:14
Adós vagyok még egy listával a találkozón megbeszélt dolgokról:

- Lélekkufárnál kapható legyen megint a bűvös állateledel (kutatás eseményhez) - ezt még ma berakjuk
- Remény városa: legyen lehetőség a felzárkózásra (napi ajánlatba ládikó) ill ládikó raktározható legyen
- tapasztalat italt máshová rakni az inventoryban, hogy ne lehessen véletlenül rányomni
- Szavazzunk újra a világösszevonásról (gyorsabb aukció)
- szörnykihivás új cél: győzz le 400. szintű szörnyet! hozz létre 400. szintű szörnyet!
- A chat ablak alja feljebb legyen, ne takarjon bele semmibe
- A lélekkút kisütés oldalon legyen lehetőség a kútgerjesztő használatára (egyszerre több is)
- Legyen lehetőség a lélekkútba generálódó LE hasznosítására nagy szöviknek is (pl. 7-es világ felépítése)
- végzetmedál építési bónusz felülvizsgálata
- Zöld mytokornitot érdemes legyen több csatlóson is fejleszteni
- Új relikviák
- Kristály horda LE generálás felülvizsgálata
- Globális esemény 2022-re: az istenek visszatérése. A kutatáshoz hasonlóan feladatokat kell elvégezni a régi istenek megkeresésére és visszahozására. Jutalom: a karakterek az istenek híveivé válhatnak, és istentől függő bónuszokat kapnak.
Pontszám: 8.51
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
35. hozzászólás - 2021.12.06. 13:45:24 (Válasz Miklós #34 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2021.12.06. 12:21:14

- Lélekkufárnál kapható legyen megint a bűvös állateledel (kutatás eseményhez) - ezt még ma berakjuk


Engem már ezzel megvettél, nem is olvasom tovább

Na jó, nem igaz, a többi is nagyon tetszik. Örülök, hogy hasznos egyeztetés volt
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.90
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
36. hozzászólás - 2021.12.06. 14:06:20 (Válasz Miklós #34 hozzászólására.)
Nem tudom volt-e javaslat erre de a csatlós arénába is lehetne némi fejlesztés

1. relikviával napi 16 csata lehetséges . régen 10 volt a plafon és Af képességgel ha nem csatáztam akkor másnap ebből 9 et tudtam csatázni vagyis két napnál 1 csata bukott csak , most ha valami miatt kimarad , akkor 7 csatát bukok

Af képesség növelése, hogy 14-15 csatét lehessen átvinni a következő napra (feltétele, hogy 16 ot tud a karakter egy nap támadni alap esetbe )

2. minél előrébb megyünk az időbe annál jobban nyílik az olló
csatlós harci erő/400 pontonként plusz egy dinárium jár ügye a csatákért . aki valami miatt kihagyott pár napot vagy voltak vesztes csatái illetve van még egy harmadik verzió* is később részletezem, azok semmilyen formában nem tudják behozni a lemaradásukat kapott dináriumban .Emiatt azt veszem észre egyre kevesebben foglalkoznak a csatlós arénával egyre nagyobb a lemaradásuk így akik elől vannak betonfixen nyernek de lassan elfogynak a 10 és a 6-7 pontos ellenfelek is .
az inspiráciohoz hasonlóan lehetne itt is lemaradástól függően plusz csatákra lehetőséget adni , hátha megjönne pár játékos kedve ha záros határidőn belül be tudná érni a vele azonos kaliberű karaktereket -

Nem arra gondolok hogy ma valaki regisztrál és 1 év múlva a top karaktereket verje péppé, hanem ha valakinek kimaradt pár napja vagy hete , vagy sok vesztes csatát vivott és emiatt van lemaradva dináriumba azok valahogy tudjanak felzárkózni (nyilván itt is azért aktív játék kell, mert barna kronit se terem minden sarkon stb )

Én pl már azért nem fejlesztek a csatlósokon , mert nem lenne 6-10 pontos célpontjaim se vagyis ha fejlesztem , kevesebbet szereznék mint jelenleg

* harmadik verzióhoz annyit ha világösszevonás lenne, csak a v1 top tudna érdemben csatlósokkal elől maradni , mivel jelenleg ott valamivel többen vannak aktívak és így több a 6-7 illetve 10 pontos célpont aminek köszönhetően pl egy velem azonos aktivitású karakternek is jóval nagyobb harci ereje van , így ha világösszevonás lenne vagy átmennék v1 re esélytelen lenne beérjem a topkarikat , előzni meg lehetetlen okosabb vagy aktivabb játékkal sem sem őskővel sem sehogy sem kivéve ha az adott karakter leáll napokra hetekre

egyébként világösszevonás v1 el sok minden miatt hátrányba hozná a többi világ top karaktereit, gondolom nem kell részleteznem
Pontszám: 8.74
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
571 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
37. hozzászólás - 2021.12.06. 16:46:06
Sot akkor mar elovehetnenk a szovetsegi medalt is. Ez a jatek egy olyan pontja amit SEHOGY nem lehet behozni pillanatnyilag. Aki elobb indult annak meglesz a medalelonye meg akkor is ha inspiracioval beered. Es azert 600-800 TO kulonbseg azert mar jelentos elony. Jatszhatsz akarmilyen jol, kolthetsz akarmennyi kavicsot ez a kulonbseg mindig megmarad.

Erre is mehetne egy inspiracio mint a csp-nel. Akinek kevesebb medalja van a legtobb medalhoz kepest az kapna ra valami kedvezmenyt. Akar ugyanugy savosan mint a csp-nel.
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.44
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
38. hozzászólás - 2021.12.06. 17:08:38 (Válasz Razor #37 hozzászólására.)
Valahol igazad van , de ezt lehet kompenzálni pl egy okos tö fejlesztéssel ,illetve a most indulóknak vagy kisebb szintűeknek sokkal nagyobb kedvezmények elérhetőek kisebb szinteken , mint annó nekünk 400 közeli karaktereknek . Vagyis ti ha kihasználtok mindent sokkal olcsóbban tudtok eljutni ugyanolyan tö szintre , mint ahogy mi jutottunk
csak egy példa ,- az én időmben még csak 80% volt a plafon tö fejlesztésre , ez már most 95 % ami azért elég hamar elérhető idézőjelben persze a hamar .

Nem azt mondom , hogy kuka az ötleted , csak a csatlós arénához képest ez azért behozható ha másképp nem őskővel kutat sütögetve kimaxolt relikviákkal , vagy precizen küldizve . pár magas szintű állat sajtolással, mert igazából mindegy , hogy a medál ad 1-1 et mindenre vagy te magad fejlesztesz rajta azzal, hogy okosabban játszol, mint a többség

csatlós arénában nincs trükk , dinárium még szerencse-kereken(3 db) szerezhető illetve csatlós bajnokit ha nyered (de ügye az nyeri aki amugy is erős) Tehát ha egy napot kihagyok bukok jelenleg 7 csatát , ami jelenleg 7x92 dinárium (na ezt nem lehet semmivel behozni valóban) vagy ne csak saját példám nézzem , valakik közel azonosan fejlesztenek de elég sokat vesztes csatákat sikerült összehozni , ott nem kap semmi extra dináriumot csak 4 et és slusz passz .

toplistán látható az elhúzás mértéke minden világon
igen v3 on én vezetek most így magam ellen beszélek , de azt szeretném , ha többen fel tudnának zárkózni mellém és lenne valami izgalom nem pedig 16 üres kattintás . Jelenleg annyit tudok tenni, hogy nem költöm a dináriumot csak a tárgyakat cserélgetem meg havi 1-2 alkalommal 1-2 pontot fejlesztek, hátha jönne feljebb a mezőny és nem 5 pontosakat kellene ütlegelni tét nélkül
Pontszám: 8.11
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
39. hozzászólás - 2021.12.06. 17:19:11 (Válasz Razor #37 hozzászólására.)
A 600-800 honnan jött???
2-3 bajnokságról maradtam le az elején,utána mindig ütöttem, van 143 medálom...
És szerintem a 300-as szinthez közeledve ez a 143 medál egyáltalán nem vízválasztó a csatákban.

(Oké, rájöttem, te a TÖ-ről beszélsz. 143*7 valóban annyi; sőt több, mint amit mondasz - de magas szinten nem mérvadó. Ettől persze lehetne azt mondani, hogy az újak kapjanak mondjuk x ideig 10-20% kedvezményt a medálra - és akkor majd azon lesz a vita, hogy hol lesz meghúzva a régi-új határ...
Viccen kívül. A felvetés jó - de határt, határokat húzni több meló, mint ami gyakorlati haszna van. És nem tudom elképzelni, hogyan lehetne igazságosan belőni.

Nem beszélve arról a lavináról, amit ez esetleg elindítana, hiszen aki később jött, mindenből kevesebbel bír - pl. ami hirtelen eszembe jut: Horda trófea, Kutatás tóken, etcetera, etcetera..)
Pontszám: 7.75
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XXVI. Végzetúr Találkozó 2021.november 27. szombat
40. hozzászólás - 2021.12.06. 18:23:40 (Válasz mist #39 hozzászólására.)
Idézet: mist - 2021.12.06. 17:19:11

És szerintem a 300-as szinthez közeledve ez a 143 medál egyáltalán nem vízválasztó a csatákban.


így igaz , nekem csak 122 van , és nem ez határozza meg a karakter erősséget nálam sem .
2013 elején kezdtem ezt a karakterem de szb már régebben van, mert egy másik karaktert elvittem előtte 110 szintig és már annak is voltak szb medáljai plusz az egyéb relikviák amiket ki lehetett venni nameg elég sűrűn kihagyom még az 5 ütést is , mert nem optimális Eh eszencia nélkül még az 5 pp sem
Pontszám: 7.08
Oldal: 123
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!