Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Dátum: 2011.03.24. 13:13:50
Nem mellesleg 406 a szerencsém....
Dátum: 2011.03.24. 13:08:08
Vihar közeledik, ezért igyekezned kell, ha még előtte zsákmányra akarsz bukkanni! Az egyre erősebb szél portölcséreket kavar, el kell takarnod a szemed. A szél köveket sodor, fákat tép ki. Fedezéket kell keresned! Ekkor valami nagy döndüléssel eléd csapódik a porba. Egy haldokló kisebb hétfejű hidra! Megadod neki a kegyelemdöfést, és lélekenergiáját veszed (+1798). +74 TP


Vadászatod során egy magmaelementál nyomait követed, de végül feladod a dolgot. Ekkor azonban váratlan meglepetés ér, egy végzetúr táborára bukkansz.
- Kérlek, ne bánts! - könyörög. - Új páncélra gyűjtök, a lélekkufár már félre is tette nekem!
- Megkönyörülök rajtad, de akkor is adakoznod kell!
A végzetúr ellenállás nélkül enged át a lélekenergiájából (+1480). +74 TP

??

Mód: 109. szinten ez csak nekem tűnik nagyon kevésnek???

??

Mód2: Egy ősi város romjaihoz érkeztél. Minden csendes, még a levegő sem mozdul. De várjunk csak, egy árnyat látsz elsuhanni egy ezeréves oszlop alatt. Utána vetődsz. Egy hatalmas csáplord! Amikor látja, hogy nincs menekvés, szembefordul veled. Körömszakadtáig védi az életét, de végül te győzöl, elrabolsz tőle 3948 lélekenergiát. +74 TP

hatalmas dög 4k...
Dátum: 2011.03.24. 12:10:18
Áhh azon átugrott a szemem
Dátum: 2011.03.24. 12:02:50
Nem írja, hogy csak a saját szintemig lehet. Am a famkókra is hat? Elvileg kéne.
Dátum: 2011.03.24. 10:37:38
Jók lettek az új AF-ek, legfőképpen a csonterősítés tetszik.
Dátum: 2011.03.23. 23:57:24
Buta vagy Lan hamarabb leírta amit akartam

mód: mellesleg nem tudom kinek hiszed magad, hogy ilyen hangnemben kezdesz el itt írkálni, szerintem erre senki nem kíváncsi.

Hogy átlásd a problémát: a KOMPENZÁCIÓVAL aminek a jelentése: kárpótlás, kiegyenlítés! Kapok annyi AF-et, hogy a fele legyen. Tehát a kiegyenlítéssel érem el azt, hogy valóban fele annyi AF-et kapjak az eredeti TP-nek, mint ahogy Craslorg levezette. Ergó ezzel érem el azt, hogy egyenlőként kezeljenek és ne nerfeljék szarrá a VF-t. Lehet nálam mást jelent a kiegyenlítés ha azt a mennyiségű AF-t kapnám amit VF nélkül még akkor is kevesebbet kapnék, mint egy EH-s(alapos tanulás).

Csak elég bosszantó látni, hogy a kompenzáción kívül ki tudtam nyomni a kihívó mestert az alkímistát és a pörgő ütést ennyi. Mások, mint pl Te meg írják, hogy jaj már olyat is kinyomtam kínjukban amit nem is akartak. Ez tényleg ki van balanszolva
Dátum: 2011.03.23. 23:51:53
Milyen előny?
Dátum: 2011.03.23. 20:49:32
Mindegy, hogy hogy számolod az 1/4 az 1/4. Ha meg a megfelezett TP felét kapom az ugyanúgy 1/4, mint az egésznek az 1/4-ét...ragozhatjuk, szépíthetjük, de fele annyi TP-ért negyed annyi AF jár.

mód: azt megértem persze, hogy kevesebbet kell kapni, de legyen már meg az 1:1es arány...plusz a kompenzációval, miért nem lehet 100%? Az EH-s még ígyis többet fog kapni, csak mondjuk nem 50%al, hanem csak 30-al...
Dátum: 2011.03.23. 20:39:33
jaja, mire kitoltam a kompenzációt...és akkor még csak az van meg:D még ígyis vagy 50%-al többet kap az EH-s....csodás
Dátum: 2011.03.23. 20:08:23
Fontos: a visszafogott fejlődés szakértelem nemcsak a vadászatért kapott TP-t csökkenti, hanem ezenfelül a vadászatért, térkapuért kapott AF pontokat is tovább csökkenti! Tehát 50-es VFel negyedannyi AF-et kapsz egy vadászatért, mint egy nem VFes. Ez a hatás a kompenzáció képességgel részben kompenzálható.

Alapból negyed annyit kapok. Mellesleg kapott elég sok tápot az EH szerintem igazságtalan, hogy alapból negyed annyi. Kompenzációval 100%ot kéne kapni...

mód: amúgy meg nem nerfelni kell, hanem egyenlő feltételeket kell biztosítani. Nem az zavar, hogy tápoltak vagy butítottak, hanem az, hogy nem egyenlő arányban. Persze 20 év játékvezetés stb, csak egy kis pszichológiát is kéne tanulni, mert ez rendesen elcseszi az ember játékkedvét
Dátum: 2011.03.23. 18:07:40
A VF-esek biztos nem 2 képességet sikerült kitolnom a kompenzáción kívül meg egy olyat, amire csak 1* kell költeni...megértem, hogy szivatni kell a VF-eseket, de nem kéne ekkora különbségnek lennie az AF kapás között. Persze most jön az, hogy váltsak EH-ra meg a lefújolás, de akkor megint megvan a balansz...

mód: persze lehet, hogy csak szerintem igazságtalan a negyed annyi AF és fele annyi TP...
Dátum: 2011.03.20. 21:25:27
Valakinek nagyon sok ideje van
Dátum: 2011.03.06. 18:48:31
Dátum: 2011.02.27. 20:03:19
Jóvan:D nem süllyedek le:)
Dátum: 2011.02.27. 15:29:15
Miért hinném? Csak a paprikajancsi találja magát viccesnek
Dátum: 2011.02.27. 14:26:20
Nem a rosszindulat beszél belőlem sajnos, hanem a tapasztalat.

Mód: mellesleg nem csak én mondtam ezt, hogy "szerintem megváltozott a drop rate". Persze lehet, hogy most nekem volt pech szériám, lehet, hogy nem, nem tudom, csak furcsálom. Persze két-hármas különbségnél nem sír az ember, de amikor drasztikus különbségek vannak az elég irritáló.
Dátum: 2011.02.27. 13:48:44
Azt hiszem te és a haverjaid többet tudnak mesélni a szelektív dolgokról:)
Dátum: 2011.02.27. 12:20:52
Miklós azt mondta, hogy ez megfelel a 25 térkapu győzelmes küldinek. Az már csak mák, hogyha kevesebbre jön ki, de az, hogy többre? Persze megértem, hogy védeni kell a JV-t, semmi baj csak ez már kezd nagyon uncsi lenni. Mondjuk én nem szeretem, ha szőrös a nyelvem, de ez már magánügy:)
Dátum: 2011.02.27. 11:02:42
Szeretném megkérdezni a kedves JV-t, hogy mit állítottak a térkapu droprate-jén? Mert nem csak én vettem észre, hogy sokkal kisebb eséllyel dobálják a szörnyek a kincseket...403 a szerencsém 108. szinten és az utóbbi 4 "Szerezz 7 tárgyat térkapus ellenfeleidtől!" küldetést kb 30 térkapu pontból sikerült megoldanom. Más is panaszkodott, hogy sokkal szarabb a drop.
Dátum: 2011.02.09. 10:23:35
Nem ülsz eleget a gép előtt?