Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

A legegyszerűbb egy V1 reset lenne mondjuk a relikviák megmaradhatnának
Dátum: 2010.01.03. 21:59:24
legalább 1000 LE-nek kell nálad lennie.
Kösz, hogy elolvastad a nyitó HSZ-t. Sokat segítettél a probléma megoldosában az előbbi hozzászólásoddal.
Csak a 4 szaki miatt morgunk még mindig, semmi más miatt, az már nem érdekel, hogy még mindig jobban jártok, mert a többi szakit fel tudjátok vinni a max fölé turbóval, de a termelő szakik hiánya miatt a kigyógyultak hatalmas előnyre tesznek szert még akkor is, ha "nagy" szenvedés volt rákölteni(mellesleg nem egy embertől hallottam aki kigyógyult, hogy nem olyan brutális csak az első 10 szinten...)
Dátum: 2010.01.03. 17:22:23
Dettó
Olvass kérlek

4 szaki AMIÉRT FIZETÜNK. Megveszünk egy relikviát, csak aztért, hogy ne menjen tönkre a karink. Szerintem ez korrekt dolog. Nektek még ugyanúgy megmarad a többi szaki max fölé vitele, stb.

Másrészt a portyáról: ott a hátrány, hogy többet rabolhatnak tőlünk és mivel bónuszt kaptunk a rablásra nyilván nem 0 LE-vel fogunk ott ácsorogni. Valamint a saját horda támadása nem olyan übertáp, mint ahogyan te azt gondolod.
ha az eltérést nézzük akkor +5% a vadira. Ennyi amit kapnánk. Ha meg szerinted fedezni lehet ezeket akkor miért baj, ha mi azt szeretnénk, hogy a 4 szakit lehessen amx fölé vinni 5-el? Azt már had döntsük el légyszi, hogy mit szeretnénk a kettő közül. Szerintem amúgy is értelmesebb ez, igazságosabb is, mint instantban +10%. Azokat a szakikat maxra kell vinni, és nem hinném, hogy mindenkinek alapból maxon van
Pontosabban 4 szaki. És igen ez egy baromi nagy különbség. Számolj utána. Ha konkrét adatok nincsenek akkor is baromi sok az a +% amit adnak.
A fejlesztő szakikat elfelejtetted

edit: amúgy meg így csak 5% lenne a differencia amit kompenzálna a többi szaki. De szerintem az én javaslatom nem rossz, mert miután megvan a relik, még kell költeni egy csomót a szakikra.
Szerintem a kincs legyen megvehető 68. szinten. És amit az utolsó HSZ-ben írtam elég korrekt szerintem. Így nincs még 30 szinten keresztül "lemaradás" a szakik miatt. Egyszerre megkapni a 4 tápoló szakit és ennyi. Szerintem egy korrekt áru relikviáért fair üzlet lenne, azért, hogy játszható maradjon a fertőzött oldal is...
Mivel azt a pluszt kapod fertőzöttként, hogy többet rabolhatsz jó eséllyel találsz náluk LE-t. Legalábbis nálam szoktak vagy amikor vlk kifigyel, és amint 15% fölé kerülök(mondjuk gyógyulok, mert portyázni akarok...) beüt, mert tudja, hogy belőlem több LE jön. Nyilván a vadira figyelek, de mivel van az a bónusz, hogy többet rabolhatok hagoyk magamnál némi LE-t, mert lehe van aki fenn akad. Nem annyit, hogy rosszul járjak, ha rabolnak, de van.

Edit: sőt, ha pattanok valakiről akkor többet is hagyok nála ott.
Nem az összes szakit, csak azt amivel LE-t lehet termelni és a fejlesztő szakikat. Ennyi volt a kikötés. Még mindig ott van a hátrány, hogy többet rabolnak tőlünk. Semmilyen más szakira nem tartunk igényt csak a tápoló szakikra. Az, hogy kihúzzátok az int kedvencet meg a kronót meg egyéb nyalánkságokat az nem nagyon érdekel. De, ha nem is rögtön idővel meg fog látszani elég csúnyán a %-os plusz. Yworl alapötlete jó, csak azzal az a gond, hogy még így is 30 szint hátrány. Legyen egy relikvia LGY-ért meg jó sok LE-ért amiért cserébe ezt a 4 szakit a max fölé lehet vinni 5-el(transzplant, ultraspec, sajt, spekt) és punk tum. Szerintem leprogramozni is könyebb lenne és, ha rendesen csengetünk érte akkor a sterileknek sem lenne rossz szájíze, hogy ő bezzeg miért kapta meg. A teljes tápot nem kapjuk meg, mert megmarad a többi szaki(építés, manakonc stb)ami használható és számít nála a +5, valamint a hátrány még mindig megvan, hogy többet rabolnak. És igen rabolnak, nem csak 0-át. Mivel arra kapsz pluszt, hogy többet rabolhATSZ ezért tartasz magadnál némi LE-t, hogy esetleg csurranjon-cseppenjen valami. Nos 2*annyit visznek tőled, mint normál esetben. Ez azért nem jó érzés
Dátum: 2010.01.02. 17:49:34
Akkor jön a klónok támadása!
Egyáltalán nem ugyanaz a kettő. A másik érvelését szerintem végig sem olvasod, csak a saját igazadat látod. Te figyu, kérd meg Mikijéket, hogy zárjanak téged rezervátumba és kapjál egy pár KH-t meg npc-t a rezervátumba. Persze a portyáért meg a vadászatért ne járjon TP senkinek. Nah ott jól éreznéd magad

Mégis mitől félsz? Hogy a 10 milliós(lassan 11..)LE diffel nem fogsz tudni nyerni? jaj szegény. Olvasd végig amiket írtál és aztán rájössz, hogy egyáltalán nincs igazad. Régen a szint mutatta meg nagyjából, hogy ki milyen erős(leszámítva a pókokat...)de manapság semmi köze a szintnek az erőviszonyokhoz.
Arra volt lehetősége, hogy beálljon a VF-es sorba. Mi van, ha ő nem akar?
Egyétértek, pedig én is VF-es vagyok. A 600 TÖ különbség egy szinten elég brutális. Már régen nem a karakter szintje mutatja meg azt, hogy egy kari milyen erős. A szint kb annyi, hogy milyen cumót tudsz venni és kit tudsz ütni, mellesleg soknak tarotm azt a 7 szintet, úgy 4ben kiegyeznék, mert attól függetlenül, hogy nem visz semmit a 7 szinttel magasabb, eléggé irritál, hogy fél ÉP-ről lenulláz, mert neki nincs kit ütnie. Amíg ilyen TÖ különbségek vannak egy szinten addig igenis kell valami segítség. Nem olyan, hogy az erősebb karival. Szerintem egy olyan ötlet is jó lenne, hogy amikor egy ilyen kari ver be akkor a sebgyógy többszörösen hatna, esetleg az összes ép-t visszagyógyulod, mert esélyed nincs, persze ha nem nagy a szintkülönbség.
Dátum: 2010.01.01. 15:25:14
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 967 sebzést okoztál, és 335 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 85454 lélekenergia és 36 TP!

most jött V2-n
Dátum: 2010.01.01. 13:13:31
A szilveszter kellemetlen mellékhatása sajnálom.
Két-három naponta szintlépés érdekes VF-el. V2-n nekem Shaunnal is eltart vagy 4-5 napig úgy, hogy napi 40 pp-vel minden portyámat megnyerek. Ha a szingut tolod akkor meg ugyanot vagy, mintha nem VF-eznél
Dátum: 2009.12.30. 23:19:14
Ebből nagy elégedetlenkedések is lennének