Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - K1k1k1

Oldal: 123
Ha Göncz Árpád eléggé előrehaladott korára tekintünk, (erősen túl van a 80-on) ráadásul nem is indult az utóbbi két választáson,így tehát mandátumot sem szerezhetett, tehát nem kell fejből tudnod a 2009-es parlament összetételét, aki csak minimálisan figyeli országunk eseményeit, vagy bármelyik tv hirműsorába belekukkant hébe-hóba az szerintem meg tudná válaszolni a kérdést, hiszen eléggé közismert politikai személyiségeket írtam lehetőségként akik eléggé aktívak és ismertek.
Üdv!
Melyik politikus nem tagja jelenleg a parlamentnek(2009)?

Deutsch Tamás
Bajnai Gordon
Göncz Árpád
Dávid Ibolya

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Hol a helyesírási hiba???
Én meg igazából téged nem értelek, az előbb írtad, hogy milyen jól végzik a munkájukat az értékelők, kicsodán múlik az értékelés ideje talán rajtam, vagy az értékelőkön, az előbbi hozzászólásodban írtad, hogy tele van szemét kérdéssel a kvíz adatbank, azokat kik fogadták el??
Dátum: 2009.07.28. 17:15:53
Ferencváros idegenbeli színe tiszta fehér, csupán egy szezonban(2008/2009) játszott narancssárgában idegenben, (kb. 3-4 idegenbeli meccset), tisztán üzletpolitikai okokból lett ilyen a mez, mivel úgy gondolták, hogy mindenki szalad a shopba és halomra vásárolják majd. Hát nem igazán jött be...
Feltettem kérdéseket zenéről, földrajzról, sportról, filmekről, biológiáról, közgazdaságról és történelemről, tehát változatosnak mondható repertoárból válogattam, direkt kerültem az érzékenyebb témákat, pl. matek, tehát nem hiszem, hogy bármivel is gyengébb minőségű kérdéseket tettem volna fel mint bármely kérdés feltevő (vagy akár te). Nem osztom a véleményedet azzal, hogy az értékelők jól végzik a munkájukat, mert pl. a mai kérdésem kiértékelése akkor érkezett meg amikor már volt, 86 helyes válaszom, de előfordult olyan is, hogy 92 helyes válasz után érkezett meg az értékelés. Érdekes, olyan is előfordult, hogy 5!!! perc sem kellett a kiértékeléshez. De mint írtam nem érdekelnek ezentúl a kérdésfeltevések, így nyugodt lehetsz, nem fogok "belerondítani" a becses topicodba.
54 szerintetek normális kérdést feltettem, tehát ez a dolog már nem izgat, de azért engedd meg, hogy én döntsem el, hogy mi számomra a kihívás és mi nem. Amúgy olvasgattam mások hozzászólásait is és nem csak én "hőzöngök". Amúgy a Panaszok+kvíz topic szerintem meg a nevéből adódóan pont erre lett kitalálva, de szívesen meghallgatnám, hogy a panaszok alatt te milyen hozzászólásokat várnál, esetleg azt, hogy mennyire elégedett vagyok a kérdés értékelőkkel???
Szerinted nincs, szerintem pedig van, mivel már több változatban is találkoztam ezzel a kérdéssel, tehát véleményem szerint, el lett fogadva az egyik és utánna jöttek elő a klónjai, másik vagy ugyanazon játékostól, de igazából mindegy, mert nem kívánok több kérdést feltenni és idegesíteni magamat ezen a játékon. Valószínű, hogy amikor a fertőzést legyőzöm utánna törlöm a karaktert mert, ezen kívűl nem igazán látok benne sem kihívást, sem pedig sikerélményt!
További jó játékot mindenkinek!
Az említett hot dogos kérdésnek több verziójával is találkoztam, ezért nem hiszem, hogy értékelés alatt lehetett.
Talán azért, hogy a már említett mi kell a hot doghoz jellegű kérdések ne kerüljenek be a játékba.
Esetleg nem kellene a rossz kérdéseket elfogadni és a jókat meg visszadobni, akkor erre a topicra sem lenne szükség!
Üdv!
Köszönöm a kedves értékelőknek, hogy egymás után 3 kérdésemet is rossz kérdésnek minősítettétek! Nem kívánom azzal fárasztani önmagamat, hogy bemásolom, mert úgyis jön egy kellőképpen tudálékos megmagyarázó ember aki "osztani fogja az eszet". Remélem az az értékelő értékelt, aki elfogadta azt a kérdést , hogy mi kell a hot doghoz, mert akkor megbocsájtok neki, hiszen egy óvodás szinten lévő emberre nem tudok haragudni!
Azt észrevettem pl. a reklámokból, hogy igen erős a fantasy vonal, de ha játékosok IQ-ját is tesztelni kívánják a szervezők, (hiszen ez van a főoldalon többek között írva,) akkor szerintem bizonyos keretek között kellene tartani ezen kérdéseket, vannak olyan fantasy könyvek melyek általánosabban ismertek gondolok itt esetleg a Conan sorozatra.
Szerintem, hogy ha "mesét" kerekítek a kérdésemhez akkor sem fogadják el, mert az már tényleg bele kerülhet a speciális kérdések közé, egy példa, hogy mire gondolok, valaki lehet, hogy tudja , hogy Setubal egy portugál város, de azt már nem biztos, hogy Portugália harmadik legnagyobb kereskedelmi központja is egyben.
De a ctrl+c-vel a jó, illetve értékelhető kérdések még nem lesznek elfogadva, egyébként, ha az admin törli akkor egy következő képregény/kártya fanatikus ezt újra felteszi.
Végig gondoltam, akkor szeretném idézni egyik kedvenc kérdésemet amit már többször is meg kaptam és akkor hasonlítsd össze az én kérdésemet ezzel a kérdéssel: Milyen színűek Chara-din kártyalapjai? Lövésem sincs róla, de nem is igazán érdekel, de írok egy másik remek példát: Melyik fajba tartozik ..... (sajna általam nem megjegyezhető nevű illető) ember, ork, elf, meg még valami hasonló, ezen kérdések véleményem szerint speciális kérdések, főleg annak az infónak a tudatában, hogy külön kérve van, hogy ne tegyenek fel a játékosok ilyen kérdéseket.
És te ezzel a "trenddel" egyet is értesz, miért ne férhetne be bármely ország városa a kvíz kérdések közé. Muszáj nekünk is ez USA állampolgárainak IQ szintjére lesüllyedni?????(tisztelet a kevés kivételnek)
Napjában legalább, 3 képregény vagy gyűjtögetős kártyás kérdéssel találkozok, ezeknél még Afganisztán városai is érdekesebbek számomra. A kvízadminokról meg csak annyit, hogy ha egy olyan kérdés átmegy ráadásul több változatban is, hogy " Mi nem kell a lecsóba? paprika, paradicsom, só, káposzta" és ezen kérdés több verziója a hot dogtól a Bloody Mary-ig bezárólag akkor inkább magamba néznék és nem piszkálnám azon játékosokat akik normális kérdéseket is fel tesznek.
Sziasztok!
Csókoltatom azt az uninteligens képregénymániást, aki a kérdésemet érdektelen lexikális tudásra hivatkozva rossz kérdésnek minősítette. A következő Songoku képregény helyett inkább a 6. osztályos földrajz könyvet kellene tanulmányozni. Esetleg elő lehetett volna az évek során venni egy földrajz atlaszt is, ha egyáltalán ismerős, érdemes belelapozni!!!!

Melyik város nem Portugáliában található?

Portó
Lisszabon
San Sebastian X
Setubal

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Dátum: 2009.06.16. 22:33:51
Üdv, mindenkinek!
Mivel kb. fél éve játszom ezen a játékon, úgy gondoltam ezen a fórumon megosztom véleményemet, tapasztalataimat a többi játékossal, kíváncsi vagyok, hogy másoknak mi a véleménye erről a játékról. Akkor hát bele is vágok:
A játék abból a szempontból keltette fel az érdeklődésemet, hogy egy karaktert kell fejleszteni nem pedig egy városépítő/falu alapító játék. Induláskor kicsit fenntartásokkal kezeltem azon információkat, hogy úgymond nincs vége a játéknak, meddig lehet, fejleszteni, illetve a játék élményét fenntartani a fejlesztőknek. A kettes világ indult akkoriban kis késéssel regisztráltam és azon játszok jelenleg is. A kezdeteknél feltűnt az őskő kiemelt szerepe ebben a játékban, az elején ez számomra még nem volt zavaró, hiszen hasonló szinten voltak még a játékosok, ekkor ez még nem volt úgymond nagy előny. A játék előre haladtával viszont egyre inkább arról szólt a dolog, hogy aki ősköves felszerelést, illetve prémium tagságot vállt az a játékban tapasztalatom szerint irreálisan nagy előnyöket kap, a játék kezdetétől létező egyre erősebb fókuszkristályokat is őskőért árusítják, természetesen a már eddig is irreálisan erős prémium felszereléssel ezen bónuszokkal felvértezett játékosok még erősebbek lesznek. Igen érdekesnek tartom a csaták random (gondolom így zajlik le) rendszerét is több esetben előfordult, hogy igen nagy különbséggel rendelkeztem, a felszerelés minőségét, a tulajdonság összeg és szakértelem fejlettségi szintjét nézve és vereséget szenvedtem (az említett időben még nem volt Háború csarnoka), "természetesen" ez visszafelé nem volt érvényes tehát , ha megtámadott egy jóval erősebb karakter akkor engem minden esetben vereséget szenvedtem. Másik érdekes dolog a kvíz, véleményem szerint a teljes kvíz rendszert meg kellene szüntetni, az adatbankban melyet folyamatosan szűrnek (admimok, kvíz3 beírás alapján), mégis tele van helyesírási hibával bent lévő kérdésekkel, illetve a kvíz tájékoztatónál ki van írva, hogy ne tegyen fel senki képregényes, szerepjátékos kérdést, mert az nem tartozik az alapműveltséghez, mégis iszonyúan nagy mennyiségben lehet ezen kérdésekkel találkozni. A feltett kérdések elfogadási ideje is igen érdekes, volt olyan eset, hogy még aznap meg kaptam az értékelést és olyan is, hogy négy kérdés helyes megválaszolása után már a következőt írhattam volna amikor megérkezett. Az értékelés igen érdekes, hogy valamelyik fórumtopicban olvastam, hogy többen kell elfogadni, illetve elutasítani egy kérdést, nálam többször előfordult, hogy 1 jó válasz után el lett fogadva, az elutasított kérdésnél ezt nem láthatom, de feltételezem, hogy ilyen esetem is volt. Ma feltehettem egy következő kérdést, melyben úgymond leteszteltem a kérdés értékelés gyorsaságát. Feltettem egy kérdést mely az elmúlt 10 kvízkérdésem elfogadásáról szólt, rekord sebességgel érkezett meg az értékelés, természetesen az azonnal törölni kategória, nem kellett hozzá 10perc sem.
Mivel bízom abban, hogy a fejlesztések számomra is pozitív irányba fognak elindulni, remélem egy alkalommal ugyanebben a topicban leírhatom ezeket is, de jelenleg ez még távol van.
Valóban szebb, de ha ezt a kérdést így ezekkel a válaszokkal tenné fel bárki akkor nagy az esélye annak, hogy speciális kérdésnek értékelik és megint repül, mellesleg, ha szerepelt a kvíz adatbázisban a kérdés akkor nem értelmezhetetlen kérdés besorolást kell rá adni, mivel akkor a player fel tud tenni egy másik kérdést, amit esetleg a nap-hold együttállás esetén még talán el is fogadnak a tudorok.
Értem, tehát tök mindegy, hogy milyen kérdést teszek fel, ha a nagy tiszteletű kvíz adminok visszadobják akkor én már minden lehetek, csak okos nem. Akkor ezennel kijelentem, hogy egyetlen egy kérdést sem fogok feltenni, nincs szükségem arra, hogy idegesítsem magamat azon, hogy milyen számomra elfogadhatatlan indokkal dobják vissza a kérdésem.
Oldal: 123