Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dodo

Oldal: 1
Dátum: 2022.07.11. 15:32:56
Erősödni biztos, hogy erősödnek, mert az 1000. szint feletti állataim is csatánként 160k-180k sebzést kapnak és csak arra lettem figyelmes, hogy három csata után bekómáltak.
225-ös szinten vagyok v5-ön.
Igen, viszonylag erős vagyok!
Dátum: 2022.07.11. 14:58:24
Az erősödő ellenfelek pontosan mit takar? Bizonyos időnek el kell telnie támadások között pl.: óránlént, naponta? Mert én még csak a 36. ellenfelemet támadom, de komoly sebzést szenvedek el én és az állataim is.

A választ előre is kszönöm!
Dátum: 2020.08.10. 06:04:09
Ki volt a Forma-1 első világbajnoka?

Giuseppe Farina
Niki Lauda
Michael Schumacher
Lewis Hamilton

A kérdésre eddig 0 jó és 0 rossz válasz érkezett.
Legutóbbi kérdésed kiértékelés alatt van, addig nem tudsz újabb kérdést feltenni!

Kb 1 hónapja rá se nézett senki!
Dátum: 2018.07.24. 10:26:46
Hát nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én a 105-ös szinttől felfelé már nem tudok győzni. A karakterem 140-es szintű, hiába kérek segítséget 240+ karakterektől. Ők is kikapnak! Ráadásul elég kevesen segítenek, így nem igazán tudok válogatni a segítségnyújtók között.
Dátum: 2013.08.26. 18:40:14
Most akkor a végzet templomában, ha teljesítettem az ősköves manaitalos küldimet és az nullázódott akkor a kompenzációval minden ok lesz?

De az ősköves manaitalokat meg nem kaptam vissza! Akkor újra pénzt kéne költenem, mert az őskő nem potyog az égből.
Dátum: 2012.12.19. 11:14:10
Én is csak az első két sort tudtam megcsinálni, a többi nekem se megy.
Na mindegy majd egyszer, ha nagyfiú leszek.
Dátum: 2012.12.19. 11:10:52
Engem is érdekelne, hogy alacsony szinten, hogyan lehet megoldani ezeket a küldetéseket dekrétum nélkül?
Dátum: 2012.11.15. 04:34:56
Én kiszámoltam, hogy az összes befektetett LE-m az 477.700 és a tulajdonság összeg emelkedés összesen: 543.150 LE-nyi! 19-es szinten!
Dátum: 2012.11.07. 12:18:09
Én azt szeretném kérdezni, hogy a wikin azt olvastam, hogy "a tulajdonságaidat úgy fejleszti, mintha éppen specializált lenne" - ezt akkor is úgy veszi, ha még nem értem el a 20-as szintet?
Dátum: 2011.11.19. 14:07:22
Én teljesen meglepődtem, hogy v5-n megnyertem a bajnokit.

Nagyon örültem neki. Mindig ugyanazok nyernek és én az esélytelenek nyugalmával indultam, csak a LE miatt.
De nyertem. nagyon büszke vagyok magamra és örülök, hogy van egy ilyen bajnoki is!
Dátum: 2011.11.01. 14:38:09
Egy esemény keretébn bkerülhetne a Templom.


Az esemény lényege, hasonló lenne mint a xenó vagy a Landragór.
Mindenféle ocsmány teremtményt kellene legyőzni (pl.: Thargodanok) ahhoz hogy egy ősi kapu megnyíljon. Ha az eventnek vége lenne akkor kerülne be az épületek közé a templom.

Ki lehetne választani ki melyik istent választaná és ez adna bónuszokat.

Pl: Sheran híveinek 10%-kal megnőne a gyógyítás hatékonysága és az állatok 10%-kal több ép-vel rendelkezhetnek.

Raia isten híveink megnőne a védekezése 5%-kal.

Fairlight varázslatok sebzését növelné 5%-kal.

Tharr híveinek növelné a közelharci sebzését 5%-kal.

Leah növelné a sajtoláskor kinyerhető lélekenegia mennyiségét és az eszenciatalálási esélyt 1%-kal.

Elenios +5% léleknyémánt kalandok teljesítése esetén és növelné a próbákhoz szükséges dobásokat 10%-kal

Dornodon hívei 10%-kal ocsóbban vásárolhtnak a kufárnál és z vonatkozna a lélekgyémántra és a lélekenergiára is.

Chara-din +1% vari é közelhari sebzés és 5%-kal többet sebeznek a másodlagossal.

Rhatt +10 kereskedelem ( max fölé is visz).

Adott isten jele megjelnhetne a karilapon.

ezek csak így hirtelenjében összetákolt dolgok, de a Beho ki tudná találni a jutalmakat ami az adott istenhez vonatkozik, hogy egyensúlyban legyen. Ne lehessen ugrálni istenek között ezért ezt őskő és idő-függővé tenném.

Az eventet csak nagyvonalakban rajzoltam fel, de a lényeg az azt hiszem érthető.

Szerintem az istenek színesebbé tennék a játékot.
Dátum: 2011.11.01. 14:37:30
Egy esemény keretébn bkerülhetne a Templom.


Az esemény lényege, hasonló lenne mint a xenó vagy a Landragór.
Mindenféle ocsmány teremtményt kellene legyőzni (pl.: Thargodanok) ahhoz hogy egy ősi kapu megnyíljon. Ha az eventnek vége lenne akkor kerülne be az épületek közé a templom.

Ki lehetne választani ki melyik istent választaná és ez adna bónuszokat.

Pl: Sheran híveinek 10%-kal megnőne a gyógyítás hatékonysága és az állatok 10%-kal több ép-vel rendelkezhetnek.

Raia isten híveink megnőne a védekezése 5%-kal.

Fairlight varázslatok sebzését növelné 5%-kal.

Tharr híveinek növelné a közelharci sebzését 5%-kal.

Leah növelné a sajtoláskor kinyerhető lélekenegia mennyiségét és az eszenciatalálási esélyt 1%-kal.

Elenios +5% léleknyémánt kalandok teljesítése esetén és növelné a próbákhoz szükséges dobásokat 10%-kal

Dornodon hívei 10%-kal ocsóbban vásárolhtnak a kufárnál és z vonatkozna a lélekgyémántra és a lélekenergiára is.

Chara-din +1% vari é közelhari sebzés és 5%-kal többet sebeznek a másodlagossal.

Rhatt +10 kereskedelem ( max fölé is visz).

Adott isten jele megjelnhetne a karilapon.

ezek csak így hirtelenjében összetákolt dolgok, de a Beho ki tudná találni a jutalmakat ami az adott istenhez vonatkozik, hogy egyensúlyban legyen. Ne lehessen ugrálni istenek között ezért ezt őskő és idő-függővé tenném.

Az eventet csak nagyvonalakban rajzoltam fel, de a lényeg az azt hiszem érthető.

Szerintem az istenek színesebbé tennék a játékot.
Dátum: 2010.06.02. 10:06:30
Shutruk és Birka akkor ennek a topicnak mi az értelme?

30-40 játékost érint ez a felmérés.
Csak tisztelettel jegyezném meg hogy V3-n nem ennyien játszanak!
Dátum: 2009.06.10. 16:35:43
A kettesen van egy nagy problémánk.
Valaki korábban aktiválta a Pusztítás Citadelláját és csak az az egy aktiváció van rajta.
Az illető vagy nem tagja már a szövinek vagy törölte magát.
Most nem tudjuk az adott szövetség ellen aktiválni, sőt senki ellen nem tudjuk és levenni se lehet.
Ilyenkor mi van?
Oldal: 1