Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.08.07. 14:20:50
jó, hát az egy klasszikus, nehéz felülmúlni
Dátum: 2009.08.07. 13:56:37
tök régen kaptatok amv-t
most megint egy picit más
Dátum: 2009.08.07. 13:55:54
Szia Bobolysza
Dátum: 2009.08.06. 19:21:35
Nem lehetne hogy ezt máshol folytassátok? Vannak szép v3-ommal foglalkozó topicok, de csinálhattok akár egy újat is neki.

Zarknodról pedig.....

azon összeesküvés elméletekben jártasaknak, akik kifigyelték, hogy márpedig a zafírok mindenről tudtak, teljesen igazuk volt!
Mikor hordát váltottam (egyértelműen azért hogy részt vehessek a manóöldögélésben), ez a szöveg fogadott: Készülj Zarknod ébresztésére, tartalékolj csp-t, lélekenergiát, mert bíza szükséged lesz rá!
Szintek óta erre várok, 400-on áll a csp-m már mióta! De majd most elköltöm jól, kettesével.

Egyértelmű hogy egyénenként nem túl ösztönző a kisebb szorzó, de hogy lehetne máshogy figyelembe venni a hordák létszámában fennálló különbséget?
Még arra is figyeltek, hogy csak aktív játékosokat vegyenek számba.
Az nagyon nem lenne fair, ha a negyedannyi zafírnak kellene ugyanannyit bedobálni a pilonokba, mint mondjuk a rubinoknak. Az ugye négyszer akkora teher lenne...
Így most mindenkinek egyformán kellene teljesítenie.
Dátum: 2009.08.06. 11:26:59
100 helyes válasz után, a kvíz menüpontban
Dátum: 2009.08.06. 10:47:14
Kijön, úgyhogy valószínű
Dátum: 2009.08.06. 10:34:16
Látondi Zan - Dani Zoltán
Alzanni Mátka - Mazán Katalin
Rabi Vastitán - Barati István
Táncos Vozálk - help, nem találtam több nevet Beho honlapon
Zanti Rumivác - Maturicz Iván
Viskóti Dán - Dikó István
Moróki Thils - Tihor Miklós

Meg kell küzdeni egész Beholder Kft-vel
szuper
megtennéd hogy ezeket beírod a kvíz 4 topicba?
Dátum: 2009.08.05. 15:27:35
mondjuk ne egy megtámadott szövetségen kérd számon a gerincességet
Ha már a támadó szövetség játszik ilyesmikkel az más tészta, hiszen ott maguk idézték elő azt a szituációt, amikor a tagság egy része inkább káros, mint hasznos tag
elég az is hozzá, ha sok hasonló van
A rendőrség az állammal egyidős. Sok nyelvben hasonló a megnevezése: policia, police, polizei. Mely korból, birodalomból eredhetnek ezek?
Nagy valószínűséggel a középkori Anglia udvari őrségének nevéből.
Nem kétséges, hogy az Inka Birodalom papjait nevezték így, amit a spanyol hódítók terjesztettek el.
Legbiztosabb, hogy az ókori Görögország "városi rend" szavából származik.
Az ókori Perzsa Birodalom zsoldosainak nevéből ered.

szép
Dátum: 2009.08.04. 17:24:16
Idézet: Pietrus - 2009.07.24. 17:16:11
A Kvíz 4. topicba másold be legközelebb a rossz kérdéseket, mert itt nem biztos, hogy megtalálják.
Dátum: 2009.08.04. 16:37:08
szóköz a kérdőjel előtt
amúgy van erre egy topic, ahol nagyobb eséllyel kapsz az ilyen jellegű kérdéseidre választ
Dátum: 2009.08.04. 12:27:54
ha beírsz valamit akkor csak azt az állatot próbálod meg levadászni...
dupla eséllyel
azonban a többivel nem is próbálkozol

vagyis ha nagyon-nagyon szeretnél valami konkrét állatkát, akkor esetleg érdemes használni..
(de úgyis pottyan egy, szal felesleges szerintem )
1 - helyesírási hiba, plusz sajnos előfordulhat hogy más is komoly sérüléseket szenved a Hungaroringen, így igen pontatlan a kérdésed

2 - legyőzte? mikor, miben?

3 - sok helyesírási hiba, plusz nem értem mit is akartál kérdezni.
ha a méretre kérdezel, akkor melyik a kakukktojás, a legkisebb, vagy a legnagyobb?
inkogni-tó? által-ér?

tök jó
bármelyik játékos esetleg?
vagy másik eset hogy még senki

remélem választ kaptál a kérdésedre
persze, a kérdések nagy részénél előfordulhat hogy már szerepeltet kapsz rá, na de attól még nem vesztesz kérdésírási jogot...
ugyanúgy mint a helyesírási hibánál, visszakapod a lehetőséget hogy feltedd a kérdést
szerintem jelen esetben ez át is menne, ha nem mint univerzális szokást kezelnéd, legalábbis én így gondolom
Miért kell méterre pontosan tudni milyen magas az Angel vízesés?
A kreativítás a kérdés írásnál szükséges, ahhoz hogy egy adatot kibogarász a világhálóról azonban nem.

Bár, bevallom Angel vízeséses kérdéssel már rakattal találkoztam, szal ha nem lexikális, akkor is már szerepelt értékelést kapott volna szerintem.