Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.06.04. 11:53:57
A gyűrűk ura triologiában ki lett Minásztilisz királya?
Szauron
Theoden
Aragon
Denethor


részletek, az írásmódot meg, hát izé.. tanulgatni kellene még

Milyen játékon alapszik a Végzetúr?
Ju gi o
Heores of Might and Magic 5
Ju gi o GX
Hatalom Kártyái

kihagyható

Miről hires Kiskunhalas városa?
Csipke
Szőlő
Bor
Múzeum

híres
köszi mindkettőtöknek
akkor Wayne-nél kell, de Batmannél nem, ha jól értem, ugye?
adidast kisbetűkkel írják

játssza hosszú sz
szerintem nem kell kötőjel a tárgyragok elé, de ebebn nem vagyok 100%-ig biztos
Elnézést, valóban eldurrant az agyam.
nem kell "
és van magyar megfelelője: fieszta
tudod, ez abban a részben van hogy "Itt tehetsz fel kvízkérdéseket"...
a reklámokat lehet énekelgetni az óvodában, meg együtt dúdolni a tévével, ha ennyire szórakoztat, de nem lesz belőle kvízkérdés....
Dátum: 2009.06.04. 10:15:11
ez csak egy ötlet volt, valószínűtlen, hogy lesz belőle valami.
Azért kicsit más ha egy fogalmat kell megmagyarázni (latinosok előnyben), és ha egy egzakt számot kérdezel.
Ettől függetlenül...attól még hogy bekerült egy olyan kérdés valamikor ami szerinted lexikális, még nem lesz jobb a te kérdésed.
Dátum: 2009.06.04. 09:28:02
simán csak nincs nekik egy nap 50-60 ezres manakonstrukciója... .)
1. a jó válasz megjelölése csalás, a kérdés törlése jár érte, hacsak nem túl jószívűek az értékelők
2. kezdő játékos nem tudja hogyan tud küzdeni a fertőzés ellen, csak annyit hogy hányadik szinttől, de azt is megkérdezték már nagyon sokszor. ezért a speciális kör értékelés.

Érdemes elkerülni a VÚ-s kérdéseket, mert amit lehetett azt már kérdezték.

ja, és még egy 3.
a soha típusú tagadó válasz értelmetlenné teszi a kérdést (mi a frásznak kérdezed meg, ha soha nem lehet ellene küzdeni?), ezért az csak helykitöltés, holott neked négy lehetséges választ kellene írnod a kérdéshez.
viccnek hívják
Próbálj meg nem magyar szappanoperákból kérdezgetni, hátha akkor jobban menne a kérdés feltevés.
Érdemes lenne megnézni a "Baromi jó..." topicot, hogy milyen kérdések lettek elfogadva.
lexikális szónak nézd azt az oldalát, hogy poros, unalmas....
Az csak egy dolog hogy ez így már 60* szerepelt, de maga a kérdés se hoz lázba senkit.
Mindenesetre először még átmenne ez a kérdés szerintem, azzal hogy na tessék, még plusz egy unalmas fajta, de hát mégiscsak ismert mű....
de többször nem.
Idézet: Ezüstszél - 2009.06.04. 00:06:37
És végül ne fáradjon senki azzal, hogy válaszol erre a hozzászólásra. Nem hiszem, hogy valaha is visszanézek ide.

Mindig ezek a hozzászólások lesznek a kedvenceim. Értsd: én jól megmondtam, és enyém az utolsó szó, punktum, mindenki más le van tojva....

sokat segít a problémán, tényleg
Ezt ne itt
Nem tudom melyikek voltak Arkangyal kérdései, de ha bekerültek ide, akkor véleményem szerint csak annyit lehet hozzá tenni, hogy csak így tovább.
Dátum: 2009.06.03. 22:11:55
jah, pl a gyémánt bónuszt sem számolja a kompakt nézet.
nagy segítség hülye kvízkérdéseknél
Dátum: 2009.06.03. 21:55:58
Ugyan, dehogy
köszönjük a kérdéseket
Melyik testrészünket "mérhetjük" percekben?
ujjainkat
nyakunkat
csípőnket
vállunkat