Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Psych

Dátum: 2009.12.05. 11:39:11
Jelenleg nincs v4, ezért nehezebb most regisztrálni.
Dátum: 2009.11.27. 12:18:29
Vf-el nem vf-el nem rendelkezőt támadni sem fair, sőt csak olyat támadhatsz, aki ugyanakkor vagy korábban fejlesztette ki a vf-et. Egyébként kisebb TÖ-t vagy kisebb SZö-t támadni sem fair. No meg lányokat támadni sem fair.
Ha fair vagy, csak erősebbet támadsz és folyamatosan veszted a portyáidat, mert az a fair.
Bár nem karakterlap és nem jelentkezés, hanem csak egy egyoldalú levelezés, de érdemes elolvasni, meglepő, hogy manapság milyen kedvesek az emberek/végzeturak (természetesen név és cím nélkül, V3 Assasin a Mithril Csarnok Őrzői szövetségből ) Ja, háttér: csak egy szimpla kis háború volt, amiben ők álltak nyerésre és a vége előtt kapituláltak.

"Küldő:
Assasin
Üzenet címe:
Háború

Na idefigyelj öreg ha most nem kapitulálsz én esküszöm hogy felraklak a portyalistámra plusz még páran meg szólok pár gyémántos szövetségnek hogy a top playerek száljanak rád és megigérhetem hogy mozdulni se fogsz anélkül nap mint nap hogy le ne huznánk az összes kis lélekenergiádat amit összelejmolsz.

Küldő:
Assasin
Üzenet címe:
Haboru

Amikor azt irtam neked hogy ennek az egesz kis hulyesegednek meglesz a ara akkor azzal arra celoztam hogy ellehetetlenitem neked a jatekot.Szoval a kaputulaciot fontolgasd szepen mert mar latad ha muszaly akkor nagy elonyt csinlunk es sokat kapsz vagy befejezed es nem szallok rad.Milyen szar is lenne hogy nagyban haboruzol akkarkivel es mindig van par ember aki leveri az eleted es az ellenseges szovik ezt kihasznalva elvernek meg stb.gondold at nem adok sok idot neked utana befejezem ezt a haborusdit.

Küldő:
Assasin
Üzenet címe:
Kapituláció

Nos nem kell válaszolnod arra amit most fogok írni,csak azért tájékoztatlak hogy tudatába légy a győzelmed körülményeinek ,bár nem nevezném annak hisz most szereztél magadnak egy nagyon nagy pofont azzal hogy minden nap le foglak rántani ahogy az illik plusz mások akiket bevonok ebbe jaj de élvezni fogom.csak hogy tudd,nem azért hátráltatam meg magunkat mert nem nyerhetem volna meg hanem mert nem éri meg a fáradságot hogy veled foglalkozak anyira szánalmas vagy.Ha nem vetted volna észre 40x vertünk el csak 2-en,szal állást is tekintve 43/27 is valahogy ugy tünik számomra hogy vesztes vagy,és légy boldog azzal az 5 ezer lélekenergiával remélem a védöfalad 0.003 %-át finanszirozta."
Dátum: 2009.11.08. 10:53:48
Nem a Pancsoló kislányban, hanem a Kovács Eszti : Eperfagyi c. dalban szerepel.
Tisztában vagyok vele, hogy v3. A lepontozásomat nem teljesen értem, hiszen nem rosszindulatból írtam, pusztán tényt közöltem. Már korábban írta valaki, hogy adott pillanatban valóban a top a legerősebb (bármelyik világon) azonban ha az időtényezővel játszunk egy kicsit és a top jelenlegi állapotát összehasonlítjuk azokéval, akik egy félévvel később lesznek azon a szinten, akkor láthatjuk az elég jelentős eltérést. Erre talán legjobb példa Nomis Leinád, aki míg aktív volt az egyik legerősebb karakter volt v1-en, jelenleg a szintjén a legutolsó közel 60 pontnyi tulajdonságösszeggel lemaradva az előtte levőtől.

Én legalább ekkora problémának látom, hogy az alacsonyabb szinten levő kis szövetségbe tartozó végzeturaknak esélyük sincs megcsinálni a kalandokat, mert nincs akadémiájuk így a 3 új szakértelemet nem tudják növelni, illetve mert visszafogott fejlődésük sincs, miközben mellettük nagyon sokaknak és ez a szakértelem és a tulajdonság szintátlagot túlzottan növeli.
Nem annyira magas az a szám. Valószínűleg a szintedhez képest alacsony az iq-d.
Dátum: 2009.08.28. 20:11:55
A nyertesek:

Legmagasabb szint: Jaana (46. Szint)
Legnagyobb tulajdonságösszeg: Zentor (Tulajdonságösszeg: 1038)
Legnagyobb szakértelemösszeg: Rideghangulat (Szakértelemösszeg: 810)
Legnagyobb LE differencia: Kosarasszájú CetCápa (Szerzett LE differencia: 2.253.761)
Legtöbb okozott sebzés: Morphium (Legtöbb okozott sebzés: 1290)
Legtöbb teljesített küldetés: DEVILBOY (76 db)
Legtöbb helyes kvízkérdés: Nellus (6876 db)
Legmagasabb szintű állat: Elekecske (49. Szint)
Jaana (49. Szint)
Dátum: 2009.08.28. 14:37:02
"Tényleg, ezt még meg sem említettem. Azt mondjátok, összeesküvés-elmélet, de hogyan kellene elhinnem, hogy véletlenül regisztrált minden V1-V2-es nagyöreg gyémántnak? "

Nem kell elhinned, nem mindenki gyémántnak regisztrált.
Dátum: 2009.08.20. 23:32:56
Úgy emlékszem, hogy számít, de már régen volt.
Dátum: 2009.07.31. 13:39:10
A beholder honlapjáról:

"Végzetúr szerverleállás
Sajnos a Végzeturat futtató szerver hardvere meghibásodott. A hiba kijavitása folyamatban van, a hibás alkatrész cseréje a szerverteremben megtörtént, jelenleg a szerver újraszinkronizálása folyik. A szerver felállása után ellenőrizzük az adattáblákat, és indítjuk a játékot. A kellemetlenségért mindenkitől elnézést kérünk! A játék várhatóan 12:30 után lesz elérhető, ha pontosabb információink lesznek, ide kirakjuk."
Mint ahogy gsziszi is írta a felkiáltójel azért szerepel, mert konkrétan ez így a címe, az csak puszta véletlen, hogy a felkiáltójel a helyes válaszban szerepel, de ettől függetlenül elég durva reakciónak találom a tiltást és az értékelést. Amennyiben van rá lehetőségetek korrigáljatok rajta valamit. Köszönöm.
(No akkor ide is)

Tisztelt kvíz adminok!

Szeretném megtudni, hogy "Az alábbiak közül melyik nem egy Monty Python film? Az élet értelme; Brian élete; Gyalog galopp; Jön a medve!" kvíz kérdés miért kapott azonnal törölni értékelést és én 72 óra tiltást?
Dátum: 2009.07.22. 21:36:24
Tisztelt kvíz adminok!

Szeretném megtudni, hogy "Az alábbiak közül melyik nem egy Monty Python film? Az élet értelme; Brian élete; Gyalog galopp; Jön a medve!" kvíz kérdés miért kapott azonnal törölni értékelést és én 72 óra tiltást?
Dátum: 2009.06.09. 18:35:55
a Kristály Szövetség szövetség hadat üzent nektek! A háború 2009.06.09. 19:00:03-kor kezdődik.
Dátum: 2009.05.30. 19:24:29
Ha van terv, akkor megnyugodtam, hogy nem lesz megnyúzva a nyúl.

Hidd el nekem, kimondani sokkal nehezebb, mint megtanulni, főleg ha előtte megiszol Sel hírös pálinkájából egy fél üveggel.
Dátum: 2009.05.30. 18:53:19
Azért az egy kicsit rossz előjel, hogy IKCS mintha egy hangyabokányit vesztésre állna ellenük egyéniben, node most megmutathatja, hogy mire is képes egy Istenkirálycsászár
Dátum: 2009.05.11. 19:52:54
Ha jól emlékszem pontosan ugyanannyi.
Dátum: 2009.04.23. 22:25:34
"FONTOS: a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:...."

Ez alapján a kapituláció feltétele az 50 csata. Ebből mi nem érthető?
Dátum: 2009.04.21. 18:57:57
Jó pár hónapja mitől lett volna izgalmasabb?
Dátum: 2009.03.18. 12:13:42
Esetleg mint alternatíva felmerül, hogy fel kellene bontani az AL-EH békét. Szívesen elnézném egész nap, ahogy egymást ütitek