Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Damage

Dátum: 2010.06.14. 18:38:09
Sőt, az is lehetne, hogy a kiválasztott irányító frakción kívül mindenkit lobotomizálunk, és elküldünk termelni gyárakba / földekre.
Mennyien elégedetlenkednének? Naugye!
Dátum: 2010.06.02. 15:10:02
Én egy PVP játékkal játszom, Te egy PVP játékban versenyzel.
Én "megtehetem", hogy elkerülök dolgokat, amiket nem tartok az én szubjektív véleményem szerint etikusnak. Hiába csinálja más.
Te nem teheted meg, mert ha megtennéd, HÁTRÁNYBA kerülnél. Huhh, még leírni is rossz volt

A félreértések elkerülése végett légyszíves a továbbiakban ne alkalmazd félre a "játék" szót, hanem nevezd nevén a versenyt, és akkor nem lesz ilyen gond.
Dátum: 2010.06.02. 10:59:07
Ismered azt a mondást, hogy "vizet prédikál és bort iszik"? Mert hogy éppen ezt írtad körül, még akkor is, ha nagy mennyiségű rizsával próbáltad tompítani a dolog élét.
A HT-t ellenpéldaként is felhánytorgathatnám, meg kapcsolódási pontként a "tartós helyettesítést" is. Utóbbit természetesen nem rád értve, hanem egyes szövetségi társaidra - nehogy ebbe kapaszkodva próbálj felháborodva mentegetőzni.
Tudod, ha valaki nagy mellénnyel harcol valami ellen, de sutyiban pont azt műveli (azon indokból, hogy előnyt szerezzen belőle), azt úgy hívják, hogy KÉPMUTATÁS.
Sajátos definíciód is ugyanezt jelenti.
Persze ez nem bűn, vagy szabálysértés (ilyet mellesleg nem is írtam), csak éppen "kicsit" hitelteleníti az egyed mondandóját.
Dátum: 2010.06.02. 09:15:55
Idézet: Kocos - 2010.06.02. 08:26:05
Nem ertek egyet veled, attol hogy valaki a jatek egy aspektusaval nem ert egyet, meg hasznalhatja azt, ha az adott korulmenyek kozott megkerulhetetlen.


Lefordítom: Ha valaki nekiáll feszegetni a szabályokat, akkor neked is feltétlenül szükséges, nehogy "lemaradj".
Nagyon szépen mondtad Kóc.
Egy (áldozat szempontjából) uniformizáló hatású, csapatépítő tréningről van szó.
A deviáns áldozatot jól megverik (többnyire álmában, a fair play jegyében), a csorda meg jól kiéli a kistérségi eseménytelenségben felgyülemlett energiáját.
A pokróc az elkövető bajtársak anonimitását hivatott szolgálni.
Igen bátor és korrekt tett, ráadásul építi az áldozat pszichéjét (ez a sor természetesen ironikus - a gyengébbek kedvéért).
Kihagytam valamit?
Idézet: masterv - 2010.05.30. 13:17:56
Találkozón vendégem vagy egy sörre,ha elfogadod!

... vagy a sloziban egy pokrócozásra, ha nem
Bocs, ez kikivánkozott.
Idézet: Byzon - 2010.05.30. 12:55:09
Emberek... Muszáj mindig szájkaratézni valamin?


Isten hozott az INTERNETEN!
Látom új vagy még
Amúgy szegény Mási nem tehet róla, hogy ilyen szociális helyzetekbe kerül.
Tudod őt úgy nevelték, hogy ne álljon szóba idegenekkel. De gondolom Te más vagy Cras. Ha például rádkötnek egy szórakozóhelyen, hogy "mitnézelgecbecsapomarcod" akkor is visszaválaszolsz, ugyi?

Na, de viccen kívül:
Azt próbálod hangsúlyozni, hogy az ÁLDOZAT kellő stílusú segítségkérésére "válaszolva" a GONOSZPÓK direkt visszajárt, hogy aztán itt verhesse a mellét. Kicsit szubjektívre vetted a figurát.
A korrekt, helyzetnek megfelelő kommunikációba SZERINTED belefér egy köszönés a levél elejére vagy esetleg a normális hangnem kiválasztása?
Csak kérdem.

Mod: nem létező nyelvi szerkezetek eltávolítva
Ismét bebizonyosodott, hogy érdemes feljönni a fórumra...
Mi lesz a következő? Térdepelve kell majd esdekelni, mert az ember portyázik, sebzi az állatokat, követ lop? (A háborút már ide sem sorolom, hiszen aktívtappancs korunkban kiderült, hogy aki háborúzik az "egy terrorista náci".)
Ha nem tetszik, hogy rámtámadnak, akkor visszaírhatok, hogy hagyd abba, mert ha nem teszed, akkor egy "IQ nulla, TV-n szocializálódott, kocka, való életben biztos kis boozey, netes nagyfiú" vagy?

Masterv, Cras - neveljetek tevét és unlockoljátok nagymamát a hellokittyonline-ban inkább, jó?
Szerinted tisztább lesz valaki attól, hogy mantraszerűen ismételgeti: "v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4"?
Szerintem nem.
Egy versenyszerveren kizárólag epikusütésre helyettesíteni egy dolog.
Egy végtelen világon több karaktert vinni, nyílt szabálysértésként egy másik dolog.
Mi a különbség?
Első esetben csak epikütésről van szó. Szó sincs kamráról, vadászásról, fejlesztésről, építésről, manakonstrukcióról, PORTYÁRÓL, térkapuról, fórumba vicceskedésről, izzadságszagú, nagyfórumos szövetségi összeborulásról.
Büntetést mindenkinek, aki megszegi az 1 világ = 1 karaktert.
Bant - mondjuk ideiglenest a FŐ KARAKTERNEK, hogy legalább lássuk, nem szarik a JV a játékára.
Aztán válasszon melyiket törli.

Legalább egy pillanatra lássuk a GIGAHIPERSZUPERMULTISZŰRŐT működés közben.

Róka,
Képzeld, ennél mocskosabb dolgot is hallottam. Volt a v4-en egy szövi, aki kibaszta azokat, akik nem osztották meg a jelszavuk (nehogy a konstrukció/epikverő kapacitás kárba vesszen jeligére). Tudod, ugyanaz volt, amelyik bérépítőkkel érte el az eddigi leghülyébb v4-es szabálymódosítást. Ismerős, pajti?
Kis csoportban kevesebb a széthúzó erő
Idézet: Piciklon - 2010.05.26. 15:54:53
Nem támadok...tényt közlök.

Az versenyszerver volt, ami a többi világon valós előnyhöz juttatta a karaktereket. Pont. Vita nincs.


Pici... látom hat a környezet.
Ez egy gusztustalan sarkítás, ráadásul gyenge is.

Valós előnyt kaptunk? Szívesen kiszámolom neked azt, hogy mennyit termelt nekem az 1% vadászatnövelésem.
Cserébe vesd össze, hogy mennyit termelt Tony mondjuk ezidő alatt.
Plusz pontokért kiszámolhatod, hogy Tony X ideig tartó termelését Sasu mennyi idő alatt reprodukálhatta volna.
Belegondolni is rossz mennyi építésetek maradt volna ki, brühühü.
Dátum: 2010.05.19. 09:39:55
Idézet: Kocos - 2010.05.18. 22:54:22
Idézet: Damage - 2010.05.18. 12:09:32
Így van! Alig kell feltolnod 30. szint környékére az IV-t (csökkentett vadászattal persze, hurrá), és máris kaptál volna még 19 LE-t.

Ez tényleg megoldja minden problémánkat


Tisztelettel javaslom, hogy olvasd el az IV leirasat, mert ebbol a hozzaszolasodbol ugy tunik, nem tudod hogyan mukodik.


...Javasolja ezt Ön, aki a szakértelem működéséről TIPPELGET 2 perccel ezelőtti hozzászólásában? Khm...
Dátum: 2010.05.18. 12:09:32
Így van! Alig kell feltolnod 30. szint környékére az IV-t (csökkentett vadászattal persze, hurrá), és máris kaptál volna még 19 LE-t.

Ez tényleg megoldja minden problémánkat
Dátum: 2010.05.17. 19:06:03
ReloadEvery kiegészítő Firefox-hoz.
Telepítsd fel (egyszerű, mint a faék).
Nyisd meg a Küldetéseket egy új ablakban, és állítsd be a frissítést másodpercenként.
Egy másik ablakban nullázd a VP-d.
A magától frissülő küldi ablak ezalatt már meg is csinálta a küldit.

De kár, hogy nekem is csak azután mondták el, hogy mindkétszer végigküzdöttem*






* Persze, hogy kamu, csak nem akarom bevallani, nehogy töröljön a Miki szkriptelés miatt
A görög válság a V4-re is begyűrűzött.
A játékvezetés képtelen volt 50%-os büntetőadót kiróni minden vadászatból szerzett LE-re.
A JV tegnap azt is közölte, hogy nemsokára az idáig adómentes, lopott LE-t is kifehéríti.
A lopott őskövek kérdésköre szerencsére még nem foglalkoztatja a kormányt.
Dátum: 2010.05.12. 09:09:28
Partvonalról dumálni egészen könnyű tevékenység... főképp úgy, hogy tények nélkül teszi az ember.
Regisztrálj egy karit és vesd már össze a v4es karaktereket egy másik világ, hasonló szintű egyedeivel!
Dátum: 2010.05.11. 22:21:57
Jujj-jujj, több LE jön a vadászatból, micsoda szemétség! Felezzük le!
Arra persze nem gondolt senki, hogy az esetlegesen átvitt karakterek milyen mezőnybe fognak csöppeni...
Segítek:
Olyan mezőnybe, ahol rengetegen élvezték ki az ultraspec, transzplant, térkapu, kínzókamra, küldisegítő tárgyak, akármik előnyeit 50. szint előtt.
És természetesen mindenki VF-ezik a szintkorlátokon belül.
Az idáig sem volt kérdés, hogy ezek a v4-es karakterek gyengék lesznek, hiszen nem egyenletesen hanem versenyszerűen vannak fejlesztve.
Innentől fogva viszont biztos, hogy nem lesz átvitt karakter, csak medál.
Szép munka volt!
Dátum: 2010.05.11. 15:10:13
Olyan jó, hogy ilyen gyorsan dolgoztok... pedig már beleéltem magam, hogy legalább annyit kell majd erre a szuper ötletre várni, mint a többi (kisebb) fejlesztésre.
Dátum: 2010.05.11. 10:37:00
Voltál az előző v4eken? Ha lettél volna, nem mondanál ilyeneket... az első óta fogyatkozik a prémes játékosok mennyisége, mégpedig azért, mert a gyorsított világ baromi sok időt igényel. Nem meglepő, hogy a mostani versenyen még kevesebb prémet láthat az ember, hiszen a csoportos győzelmet is kiszedték.