Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789
Szerző
Topic neve: Új szövetségi épületek
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
81. hozzászólás - 2010.06.01. 17:53:28 (Válasz Kocos #77 hozzászólására.)
Szervusz Kocos!

Hozzááltam és megkerestem neked az ide vonatkozó hozzászólást. Hype-nak első körben igaza is van.

Január 1. patch része lett volna, de...
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,286.940#hsz238
A topicinditó lista részben a kérdőiv alapján készült. Amit túlnyomó többséggel megszavaztak, az felkerült. A kristályhorda alacsonyabb szintre, valamint gyaktér védőfal korlátozása szinttől függően nem lett megszavazva, ezért nem kerültek fel.


Azaz egy korábbi szavazás alapján el lett vetve az ötlet. Véleményem szerint ezért van csak v5-re implementálva a dolog. Természetesen tévedhetek is.


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.06.01. 17:58:58-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.58
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
82. hozzászólás - 2010.06.01. 18:52:32
Nézzük meg ezt a kérdést szerepjátékosan: ha az egyik szövetségnek van gyakorló tere, akkor a napi gyakorlással extra ügyességre tesz szert, és ezt meg is tartja. A magasabb védőfal lehetővé teszi, hogy többet aludjon(mert nem mászik át minden este tizenhét macskapárduc és kilenc sárkányfióka a falon), ennél fogva nő a biztonságérzete, és magabiztosabban harcol. Szóval nem úgy megy a harc, hogy a bajnokin magammal viszek egy darabot falból(szerintem portyánál se), vagy odavontatjuk a gyakorlóteret. Ugyanúgy a karakter része, mint a saját alap támadása és védekezése. Ha valaki feltölt egy többmilliós lélekkutat, akkor szerintem jár neki, hogy ebből mindenhol megkapja a hasznát.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 4.80
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
83. hozzászólás - 2010.06.01. 19:01:19 (Válasz Sesshomaru #82 hozzászólására.)
A szerepjátékot ne keverjük már ide, mert semmi köze ehhez. (Különben nem ájultan mennél vadászni, hanem maximális életerőn.)

A klánbónuszokat minden nap használod, azok segítségével több erőforrásra tehetsz szert, mint akinek ilyen nincs. Tehát egyszer már megtérül a befektetés. Viszont a bajnoki tornán még egyszer megtérül, hiszen amellett, hogy sokkal több erőforrás állt a karakter rendelkezésére a hóközi fejlesztések során, még az egymás elleni meccsbe is előnnyel megy bele.

És ha jól megnézed én azt emlegettem fel, hogy valaki 8000 LE építéssel rendelkezzen maxos szövetségi bónuszokkal. Az nem megoldás amit Byzon írt, hogy ez egy kiskapu, inákbb töröljek. A JV képes volt az epikus tárgyakat is lekorlátozni, ezt is le kell nekik.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.14
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
84. hozzászólás - 2010.06.01. 19:03:39 (Válasz Let. #81 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.07.28. 14:59:54
Várható fejlesztések

Hosszabb távon várható fejlesztések (nem feltétlenül ebben a sorrendben)
- ha egy alacsony szintű kari "köré épitenek" egy szövetséget, nem profitáljon teljes szinten a védőfalból és gyakorlótérből: legfeljebb szint/2 érvényesüljön, tehát egy 4. szintű kari csak +6 támadást és +6 védekezést kapna meg.


Ez 2010 április 12.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 2.64
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
85. hozzászólás - 2010.06.01. 19:14:43 (Válasz Ricardo #84 hozzászólására.)
Üdv Ricardo!

Az az utolsó változtatás időpontja. A "ha egy alacsony szintű..." rész ha jól emlékszem január 1 előtt is ott volt. Tehát így nehéz megállapítani melyik az aktuális.
Azért aktuálisabb, mert nem szedte ki, vagy pont hogy szándékosan maradt benne a szavazás és a patch ellenére?
Csak az érdekesség okán a karakter névváltoztatás is elméletben fejlesztés alatt van, mégsem történt 2 hónapja előrelépés. Nem tudni miért...


Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.47
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
86. hozzászólás - 2010.06.01. 19:35:56 (Válasz Ricardo #84 hozzászólására.)
Ric!

a Te karid is ezeket a bónuszokat élvezte, úgy hogy sztem ezen kár civódni, az hogy már nincs erre a +30-60 támadás szükséged nem téma, de vmikor volt.

április még nincs olyan messze, vannak olyan fejlesztések amiket már jan, februárban tervben voltak...vannak...pedig már márciusban (2010-ben újra beírtam...)

152 hozzászólás
Válasz erreIdézetMódosításRe: Játék fejlesztés
735. hozzászólás - 2009.09.03. 08:21:49
Nem lehetne valamit kezdeni a "holt" karikkal?? Mivel annyi játékos van aki már 7-8 hónapja nem lépett be, nem egy olyan kari bemutatkozást láttam, hogy
reg: 2008 október, december...


Mondjuk lehetne egy rendszer, mely törölné a karakter, ha az 3-4 hónap alatt egyszer sem lépett be, és ha ebből hiba adódna, akk esetleg a törlést előtt lementeni, és ha kéri akkor visszaállítani. Biztos nagyon bonyolult hadművelet lenne, de nagyon hasznos kis fejlesztés lenne... Tudom, hogy sok benne a HA, de szerintem jó lenne átgondolni...

(mod: helyesírás)
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.09.03. 08:23:23-kor

Pontszám: 6.52 Baraty
Adminisztrátor

222 hozzászólás
Válasz erreIdézetRe: Játék fejlesztés
736. hozzászólás - 2009.09.03. 09:03:26 (Válasz Yuurei #735 hozzászólására.)
Ennek a megvalósítása már tervben van.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.54
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
87. hozzászólás - 2010.06.01. 19:37:13 (Válasz Viszok009 #86 hozzászólására.)
2009. 09. 03-2010. 06. 01 óta TERVBEN van....
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.96
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
88. hozzászólás - 2010.06.01. 19:52:46 (Válasz Viszok009 #86 hozzászólására.)
Ebben van valami igazság, amikor élvezte a bónuszokat akkor nem volt a történet élharcosa...
Viszok! Egyre jobban kedvellek.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 6.38
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
89. hozzászólás - 2010.06.01. 20:15:59 (Válasz Ösvényjáró #88 hozzászólására.)
Ez így nem igaz. Mikor élveztem a Defenders bónuszait, akkor is azt mondtam, hogy a bónuszokat le kell fojtani. Sőt, a köréépítés legeleje óta ellene vagyok, ezt Öcsi Te is nagyon jól tudod.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.69
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
90. hozzászólás - 2010.06.01. 20:21:01 (Válasz Ricardo #89 hozzászólására.)
Valóban az eleje óta ellene vagy, csak közben a meggyőződésben volt egy kis szünet, hiszen nem másért mentél a Defendersbe, mint a bónuszok végett. Így pontos talán, de ezzel nincs is semmi baj...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.10
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
91. hozzászólás - 2010.06.01. 21:16:41
Őszintén! Aki esélyes a bajnoki címre az a bónuszok nélkül is esélyes, mivel toronymagasan erősebb a többinél. Bónusz ide, bónusz oda meg fogja nyerni! A top meg had szórakozzon az építgetéssel Természetesen a portyákra is igaz ez, legfeljebb nem megy el -50%-on.
A hozzászólást El Diablo módosította 2010.06.01. 21:22:01-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 2.94
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
92. hozzászólás - 2010.06.01. 21:33:48 (Válasz El Diablo #91 hozzászólására.)
haaat....alacsony szinten azert ezek combos dolgok am ....szal ott igencsak szamit a bonusz.....persze ez olyan 8-10 szintig ....de azert az is kemeny melo am ....onnantol szinte teljesen mindegy
Time in a bottle
Pontszám: 2.91
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
93. hozzászólás - 2010.06.02. 08:22:09 (Válasz El Diablo #91 hozzászólására.)
Idézet: El Diablo - 2010.06.01. 21:16:41
Őszintén! Aki esélyes a bajnoki címre az a bónuszok nélkül is esélyes, mivel toronymagasan erősebb a többinél. Bónusz ide, bónusz oda meg fogja nyerni! A top meg had szórakozzon az építgetéssel Természetesen a portyákra is igaz ez, legfeljebb nem megy el -50%-on.


20. szint alatt vagyok (boven), ellenfelem bonuszai hozzam kepest:
TÖ-ben nekem van 22 pont elonyom, epuletekben neki:
+33 tamadas
+27 vedekezes
+15 IQ

Nincs ezzel gond egyebkent, mert amig lehet korbeepiteni, addig en is megtehettem volna, hogy korbeepittetem magam, illetve hogy ugyesebben epittetem korbe magamat a jelenleginel, meg ha neki szovibol ennyi elonye van, akkor azt mas fronton kell megprobalni visszahozni, de azt jeleznem, hogy az erv miszerint aki bajnok az ugyis annyival erosebb, hogy epulet bonusz nelkul is nyer, nem allja meg a helyet.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.06.02. 08:24:14-kor
Pontszám: 8.29
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
94. hozzászólás - 2010.06.02. 08:26:05 (Válasz Ösvényjáró #90 hozzászólására.)
Idézet: Ösvényjáró - 2010.06.01. 20:21:01
Valóban az eleje óta ellene vagy, csak közben a meggyőződésben volt egy kis szünet, hiszen nem másért mentél a Defendersbe, mint a bónuszok végett. Így pontos talán, de ezzel nincs is semmi baj...


Nem ertek egyet veled, attol hogy valaki a jatek egy aspektusaval nem ert egyet, meg hasznalhatja azt, ha az adott korulmenyek kozott megkerulhetetlen.
Pontszám: 9.08
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
95. hozzászólás - 2010.06.02. 08:32:06 (Válasz Kocos #94 hozzászólására.)
Nem értek egyet azzal hogy megkerülhetetlen.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.24
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
96. hozzászólás - 2010.06.02. 09:15:55 (Válasz Kocos #94 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.06.02. 08:26:05
Nem ertek egyet veled, attol hogy valaki a jatek egy aspektusaval nem ert egyet, meg hasznalhatja azt, ha az adott korulmenyek kozott megkerulhetetlen.


Lefordítom: Ha valaki nekiáll feszegetni a szabályokat, akkor neked is feltétlenül szükséges, nehogy "lemaradj".
Nagyon szépen mondtad Kóc.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 3.87
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
97. hozzászólás - 2010.06.02. 09:43:50 (Válasz Damage #96 hozzászólására.)
Idézet: Damage - 2010.06.02. 09:15:55
Idézet: Kocos - 2010.06.02. 08:26:05
Nem ertek egyet veled, attol hogy valaki a jatek egy aspektusaval nem ert egyet, meg hasznalhatja azt, ha az adott korulmenyek kozott megkerulhetetlen.


Lefordítom: Ha valaki nekiáll feszegetni a szabályokat, akkor neked is feltétlenül szükséges, nehogy "lemaradj".
Nagyon szépen mondtad Kóc.


Ugyesen ferditetted, de szo sincs ilyesmirol. Mondok egy peldat. Van most ez az ajanlos lelekszivos biznic. Nekem ez nem tetszik, visszasnak erzem a modszert, de azert megprobalok toborozni embereket, hogy legyen ilyenem. Egyelore mersekelt sikerrel (nincs ilyenem). Szabalyszegesrol, megkerulesrol szo sincs.

Mint ahogy a korbeepites eseteben sincs, az egy ugyes modszer a szabalyok hatekony kihasznalasara.

Vagy egy masik peldat. HT. Talan emlekszel meg, hogy mennyit otleteltunk forumon, hogyan lehetne mindenki szamara hozzaferhetobbe tenni a tornyot. Es kozben mi ennek ellenere, ugy hogy 100 nap feletti birtoklasunk volt pofatlanul epitettuk a HT-t. Itt sincs szo semmilyen szabaly megkerulesrol vagy athagasrol.

Tehat a ferditesedet minden tiszteletem ellenere vissza kell utasitsam.
Pontszám: 6.96
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
98. hozzászólás - 2010.06.02. 10:59:07 (Válasz Kocos #97 hozzászólására.)
Ismered azt a mondást, hogy "vizet prédikál és bort iszik"? Mert hogy éppen ezt írtad körül, még akkor is, ha nagy mennyiségű rizsával próbáltad tompítani a dolog élét.
A HT-t ellenpéldaként is felhánytorgathatnám, meg kapcsolódási pontként a "tartós helyettesítést" is. Utóbbit természetesen nem rád értve, hanem egyes szövetségi társaidra - nehogy ebbe kapaszkodva próbálj felháborodva mentegetőzni.
Tudod, ha valaki nagy mellénnyel harcol valami ellen, de sutyiban pont azt műveli (azon indokból, hogy előnyt szerezzen belőle), azt úgy hívják, hogy KÉPMUTATÁS.
Sajátos definíciód is ugyanezt jelenti.
Persze ez nem bűn, vagy szabálysértés (ilyet mellesleg nem is írtam), csak éppen "kicsit" hitelteleníti az egyed mondandóját.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 4.28
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
99. hozzászólás - 2010.06.02. 11:53:19 (Válasz Damage #98 hozzászólására.)
Idézet: Damage - 2010.06.02. 10:59:07
Ismered azt a mondást, hogy "vizet prédikál és bort iszik"? Mert hogy éppen ezt írtad körül, még akkor is, ha nagy mennyiségű rizsával próbáltad tompítani a dolog élét.


Sajnos van az embereknek egy csoportja, aki ugy gondlja, hogy a vitanak es ervek utkoztetesenek masodik fazisa az, hogy amikor kifogyunk az ervekbol - mint az esetedben is tortent -, akkor az ellenerdekelt fel vagy annak mondanivalojanak minositesevel tudja igazolni sajat allaspontjat. En eltekintenek ettol, de felhivom a figyelmet azert ra, hogy itt pontosan ezt teszed, lasd rizsa.

Idézet: Damage - 2010.06.02. 10:59:07
Tudod, ha valaki nagy mellénnyel harcol valami ellen, de sutyiban pont azt műveli (azon indokból, hogy előnyt szerezzen belőle), azt úgy hívják, hogy KÉPMUTATÁS.


Sokan leirtak mar, te is tudod, megis ha a helyzet ugy kivanja nagyvonaluan eltekintesz tole, hogy egy PVP jatekban minden viszonyitas kerdese. Ha egy szabalyos de szamodra nem szimpatikus modszerrel a jatekban elonyhoz lehet jutni, es minden rivalisod ezt a modszert alkalmazza, akkor neked is alkalmaznod kell, hogy ne kerulj hatranyba Az, hogy ezt a torvenyszeruseget a jateknak megprobalod etikailag kifogasolhatova tenni, az...
... mit is mondtam a masik mondanivalojanak minositgeteserol? Ja igen, hogy nem elek vele.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.06.02. 11:54:02-kor
Pontszám: 6.40
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
100. hozzászólás - 2010.06.02. 15:10:02 (Válasz Kocos #99 hozzászólására.)
Én egy PVP játékkal játszom, Te egy PVP játékban versenyzel.
Én "megtehetem", hogy elkerülök dolgokat, amiket nem tartok az én szubjektív véleményem szerint etikusnak. Hiába csinálja más.
Te nem teheted meg, mert ha megtennéd, HÁTRÁNYBA kerülnél. Huhh, még leírni is rossz volt

A félreértések elkerülése végett légyszíves a továbbiakban ne alkalmazd félre a "játék" szót, hanem nevezd nevén a versenyt, és akkor nem lesz ilyen gond.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 4.59
Oldal: 123456789
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!