Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Ismételhető küldetések
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
21. hozzászólás - 2016.01.07. 02:59:40 (Válasz Ariel #18 hozzászólására.)
Pontosan az a celom, hogy a tobbieknel jobban toljam, szerencsere eleg surun kapok kerdeseket ezzel kapcsolatban. Kerdezni azert nem szeretek, mert nagyobb oromot okoz, amikor magamtol latom meg a lehetosegeket, illetve amikor azt/hasonlot olvasom/k az altalam legjobbnak tartott jatekosok iromanyaibol, amit en is igyekszem csinalni (csak a magam modjan). Ez a vastag boros dolog nagyon meglepett viszont, kovetkezo xenora fel is fogom rantani jo magasra. Megtettem volna ezt korabban is, de miutan haromszoros vastag bor ertek mellett is ugyanakkora sebzeseket kaptak a joszagok, azt hittem fixen sebzodnek szakertelemszinttol fuggetlenul. Ezert nem foglalkoztam a fejlesztesevel. Tevedtem. Annyi elonyom viszont szarmazik belole legalabb, hogy valamivel olcsobban fogom kifejleszteni a kovetkezo xenora.
Pontszám: 8.88
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
22. hozzászólás - 2016.01.07. 03:02:48 (Válasz Mortal55 #20 hozzászólására.)
Osko nelkul a havi 150 kulonosebb megeroltetes nelkul osszehozhato.
Pontszám: 8.88
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
23. hozzászólás - 2016.01.07. 08:54:54 (Válasz Buildermann #22 hozzászólására.)
Akkor ez kell ide, nem Ariel módszere. Hallgatjuk (olvassuk)
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.23
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
24. hozzászólás - 2016.01.07. 09:16:10 (Válasz Kwisatz #19 hozzászólására.)
Őskövek nélkül jóval lassabban fejlődnek az állatok, és a napi 4 sajtolás elérése annyi erőforrást visz el, hogy hosszútávon kétlem, hogy fenntartható a folyamat.

Amivel gyorsítható az állatok fejlődése:

Templomkristályok - kiképzés
A készletek általában itt is végesek, és persze gyorsabban el is fogy, ha nem használunk állatfelszerelést.

Intelligens kedvenc eszencia
Ezzel az eszenciával elég szépen lehet gyorsítani a szintlépést, persze napi rendszerességgel általában ez sem használható.

Epikus csaták
Ez addig működik, amíg az epikusoknak nincs számottevő acsarkodása. Vastagbőrrel és nyert csatákkal minden nap fejlesztgethetjük az állatokat. Arra már sajna nem emlékszem, hogy hány győzelemig jár tp az állatoknak.

Térkapu
Ehhez is vastagbőr kell, és ahogy nő a karakter szintje, egyre inkább fel kell készülni arra, hogy beüt valami nagy varisebzés, amitől kifekszenek az állatok.

Kristály horda
Ezt is érdemes lehet kipróbálni, persze csak ott van relevanciája, ahol a játékosok nem acsarkodásra gyúrnak. Túl sokat nem hoz a konyhára a gyakorláshoz képest, de egy állattal ki lehet próbálni.

A szövibajnoki, landragor és xeno vadászat ugyan úgy használható, mintha lenne felszerelés az állatokon, persze lassabban fognak fejlődni, így több pp,csp kell az adott hatás eléréséhez. A xenóknál már lehet, hogy jobb az 50 vadászatos küldi, mint a 12 szintlépés, de ennek nem számoltam utána.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
25. hozzászólás - 2016.01.07. 09:19:16 (Válasz Mortal55 #23 hozzászólására.)
Ha felszerelés nélkül fele olyan tempóban tudod fejleszteni az állatokat, mint felszereléssel, akkor nem napi 4, hanem napi 2 állatot tudsz 20-as szinten sajtolni. Ez napi 6 küldetést jelent alaphangon, ami havi 180.

De nulla őskőért a kritikus ütés - 12 szintlépés - sajtolás - kábítás - kritikus varázslat sorozat már önmagában 150 küldi havonta, és ehhez aztán semmi optimalizálás nem kell...
A hozzászólást Ariel módosította 2016.01.07. 09:26:01-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
26. hozzászólás - 2016.01.07. 09:50:13 (Válasz Ariel #25 hozzászólására.)
150 teljes értékű küldetés? Nem mindegy hogy mennyi ebből a max jutalmas, könnyen össze akadnak a küldik, nem mellékesen csak egy aktív lehet, ha szb-n szintlépésre mész, nincs kritikus vagy bénítás. Sok a bónuszod a sima eszenciákra, ez több erőforrás, több küldi. Meg még ki tudja mi. Attól hogy neked megy már ingyen a 150, az másnak nem biztos és ha nem fizet, lehet soha nem is fog. Csak számolj egy kissebb és kevésbé fizető játékossal,máris nem 150 az a 150.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.23
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
27. hozzászólás - 2016.01.07. 10:05:31 (Válasz Mortal55 #26 hozzászólására.)
Akkor számoljunk.
kábítás - 9pp - közben fejleszted a sajtolandó állatokat, hogy hamarabb elérjék a 20-ik szintet
kritikus varázslat - 14pp - közben fejleszted a sajtolandó állatokat, hogy hamarabb elérjék a 20-ik szintet
kritikus ütés - 12pp - közben fejleszted a sajtolandó állatokat, hogy hamarabb elérjék a 20-ik szintet
12 szintlépés - ez összejön ha elküldesz minden állatot egy napra gyakorolni, pláne, ha előtte még kalandokon és a maradék pp-ből is fejlesztesz párat.
Sajtolás - a napi egy simán megvan állatfelszerelés nélkül is.

Ez mind max jutalmas küldetés, és semmi köze az eszenciákhoz, napi 35 pp úgy, hogy még melléütéseket is beleszámoltam, szóval még marad is erőforrás. Semmi extra nem kell hozzá.
A hozzászólást Ariel módosította 2016.01.07. 10:07:42-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.10
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
28. hozzászólás - 2016.01.07. 10:32:22 (Válasz Ariel #27 hozzászólására.)
Portya küldik pp igényével kapcsolatban nekem kicsit túl optimistának tűnsz, ez szerintem a legjobb forgató könyv, ennél csak több lehet és ha nem optimalizász rá, kicsit több is. A szintlépős küldik máris kissebb hatásfokkal mennek. Ha nem te vagy az a körgyezetedben, akinek a biztosága múlhat pár kigyúrt állaton, akkor a harcra tartottakba nyomod a nem kenneles tp-ket. Ha meg már eleve megvannak a harci kedvencek, akkor mehet a módszered. Csak arra akarok rávilágítani, hogy ami neked már könnyen jön, azért te tettél és fizettél. Nem kell azt hinnie senkinek se hogy ez ilyen könnyű mint leírtad. Az ördök a részletekben rejlik.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.82
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
29. hozzászólás - 2016.01.07. 10:48:13 (Válasz Mortal55 #28 hozzászólására.)
Igazából kérdés, hogy milyen szinten vagy. Fontos hogy legyenek jó kábítós tárgyak, meg persze egy magas turbó sem árt. Azért turbó, mert ha SZB-n csatázol, akkor turbózott mennyiséget nem kapja meg a generált ellenfél, ott nagyot lehet nyerni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.69
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
30. hozzászólás - 2016.01.07. 10:50:33 (Válasz Mortal55 #28 hozzászólására.)
Egy szívósság öv sokat tud nyomni a latban. Egy ideje gyűjtök rá, de még kell egy kicsit. Legutóbb 7150-ért ment el...
Pontszám: 8.22
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
31. hozzászólás - 2016.01.07. 11:02:22 (Válasz Mortal55 #28 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2016.01.07. 10:32:22
Portya küldik pp igényével kapcsolatban nekem kicsit túl optimistának tűnsz, ez szerintem a legjobb forgató könyv, ennél csak több lehet és ha nem optimalizász rá, kicsit több is.


Anno Silverinával kábítás: 6(7), kritikus ütés 9(10) szinte mindig! Ezekhez jött 1-1 állatszintlépés, sajtolás, esetleg kaland.
Messze nem optimista Ariel becslése, sőt!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.43
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
32. hozzászólás - 2016.01.07. 11:14:37 (Válasz Mortal55 #28 hozzászólására.)
Egyáltalán nem optimistán számoltam, sokkal inkább reálisan, és átgondolás nélkül írtam le az öt küldi sorrendjét is. A kábítás az egyedüli, ami tárgyfüggő, ott nagy lehet a szórás. Ha optimistán számolok, akkor 7 pp a kábítás 10 pp a kritikus ütés és úgy variálom össze a sorrendet, hogy az öt küldibe 2x kerüljön a kábítás és egyszer a kritikus ütés. Így megvan a három küldi 24 pp-ből a számolt 35 helyett...

A harcra szánt állatok optimalizálása megint más tészta, de az is egyszerűen számolható, hogy mekkora állatra van szükség, hogy eltalálja az ellenfeleket. A plusz elnyelésnél pedig sokkal több előnyt adnak a plusz küldik. Arra is van már ezer módszer, hogy minimalizálódjon a bukott csaták okozta veszteség, és nem a kigyúrt állatok adják a legnagyobb biztonságot.

Minden csak elhatározás kérdése. Őskő nélkül nem lehet mindent egyszerre, most, azonnal. Akkor senki sem fizetne a játékért. De továbbra is azt mondom, hogy a 150 küldi simán teljesíthető őskő nélkül. Nem egyik napról a másikra, nem is 30-ik szinten, de aki ebbe az irányba akar elmenni, annak megvannak az őskőmentes lehetőségei, hogy elérje ezt a teljesítményt.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.77
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
33. hozzászólás - 2016.01.07. 11:14:59 (Válasz Alendaar #31 hozzászólására.)
Pp igényben tényleg nem az, de a vágóállatokkal harcolás nekem sem tűnik túl széles réteg számára elérhető opciónak. Persze az is lehet, hogy csak egy lusta dög vagyok folyton pakolgatni a jószágokat
Pontszám: 8.22
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
34. hozzászólás - 2016.01.07. 11:23:08 (Válasz Bpetya75 #33 hozzászólására.)
SZB-n mi bajuk lehet?
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.43
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
35. hozzászólás - 2016.01.07. 11:34:18 (Válasz Alendaar #31 hozzászólására.)
Átlag halandó azaz öv nélküli 9-10 pp-ől nagy gyakorisággal megoldja a a krit ütést? Ez nekem álomnak tűnik. Mekkora kábítás kell 7-8 pp-s küldihez? Stabilan biztosítsd őskő nélkül. Krit vari rekordom 17 pp, bár nem sokat teszteltem. Az átlag ne a legjobb teljesítménye legyen már. Pláne hogy a teljesítményében ott a nem közvetlen őskő dopping.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.15
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
36. hozzászólás - 2016.01.07. 11:39:43 (Válasz Mortal55 #35 hozzászólására.)
A kritikus ütés és kritikus varázslat pp igényét te magad is ki tudod számolni, 0 tesztelés kell hozzá. Egyszerűen csak a harc szabályit kell ismerned. A kábítás pp igénye pedig innen már csak egy lépés.
És az egésznek semmi köze az őskőhöz.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
37. hozzászólás - 2016.01.07. 11:40:53 (Válasz Mortal55 #35 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2016.01.07. 11:34:18
Átlag halandó azaz öv nélküli 9-10 pp-ől nagy gyakorisággal megoldja a a krit ütést? Ez nekem álomnak tűnik. Mekkora kábítás kell 7-8 pp-s küldihez?

Nézd már meg újra milyen számokat írt Ariel.

Bpetya: pedig SOKKAL kényelmesebb vágóállatokkal szb-zni, te is jóval kevesebbet sebződsz, mert az aktív csatlósod narancs képessége miatt nen találnak el a klónozott kis állatok. Másodlagost nem másol az szb, soha nem sebződnek egyet sem (csak eltorzult ellenfék acsarkodásától, ha van az eredeti karinak, mert acsarkodást azt másolja).
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
38. hozzászólás - 2016.01.07. 11:51:13 (Válasz Offsboy #37 hozzászólására.)
Sejtettem én, hogy a mondatom második fele bizonyul majd igaznak

Azért lehet, hogy teszek egy próbát...
Pontszám: 8.22
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
39. hozzászólás - 2016.01.07. 12:05:22
Milyen jó lenne, ha egyszer végre megvalósulna az állatoldal reformja...
Gyűlölöm a kijelölgetéseket, főleg ha nem is veszi be a rendszer, betölt újra minden és a fele, de legalább egy kimarad, stb. Szarok az opt.-ra, harcol a négy kedvencem és kennelezik a hízó, lassan, de bosszakodásmentesen és kevés befektetett idővel.


*Egyébként elismerésem a tanácsadóknak, szép munka amit végeznek és a segítő szándék is.
A hozzászólást Quellon módosította 2016.01.07. 12:06:48-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.23
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
40. hozzászólás - 2016.01.07. 12:22:34 (Válasz Quellon #39 hozzászólására.)
Pedig az állatok menedzselése a kisebbik időrabló, és nem is kell kijelölgetni semmit. Viszel magaddal 4 állatot, és amint az első elérte a kívánt szintet, egy kattintással lecseréled másikra.
Az időt az viszi, hogy minden küldinél 2x át kell öltözni, az szb csatáknál le kell menni az oldal aljára minden alkalommal, és persze kivárni a vadászatot, ami borzalmasan sok tud lenni.
A hozzászólást Ariel módosította 2016.01.07. 12:22:52-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője