Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Ismételhető küldetések
kedvencRiskaFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
41. hozzászólás - 2016.01.07. 12:25:40
A kritikusokat 200 + 200 turbóval az SZB-n meg lehet csinálni. A kritikus ütéses 10-12 csatából (inkább kevesebből). A varázslatoshoz sem kell 14 csatánál több. Már 150-nél is elég gyakran sikerült ennyiből igaz ide kellett a tárgybónusz.
Pontszám: 8.83
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
42. hozzászólás - 2016.01.07. 12:34:34 (Válasz Ariel #40 hozzászólására.)
Nekem erre a következő jött be legjobban.
3 ablak van nyitva folyamatosan: SzB (kábítós öltözékkel), Küldetések (küldetés öltözékkel), Állatok oldal (öltözék mindegy).
Csinálom a kábítást, amint kész és felajánlja, hogy megyek-e küldetést átvenni: NEM. Átmegyek a megnyitott küldetés lapra, ott a küldetés öltözet betöltésével frissítem az oldalt, juti átvesz, következő küldetés felvesz. Léptetek 12x, vagy sajtolok, és mindig a nyitott küldetés oldalon az öltözet betöltésével aktualizálom az oldalt. Kábítás felvesz, a nyitott SzB oldalt kivasztom, és ott is csak a kábítós öltözet betöltésére kell nyomi, és mehet a csata. Ha kell vadászni vagy kalandozni, mindig nyitok egy 4.lapot ott csinálom ezeket, de ha nem kell már akkor bezárom, hogy átlátható maradjon, és minél kevesebbet kelljen ezeken a monoton szarságokon járatni a figyelmem.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
43. hozzászólás - 2016.01.07. 12:44:05 (Válasz Ariel #40 hozzászólására.)
Kinek mi az idegesítőbb
Öltözetem van mindenre, 2 katt fejlécen 1 mp alatt, bármire ráöltözök. Az oldal alját meg kiküszöböltem azzal, hogy ha egyesével ütök különböző mezőket, akkor nem nézem az oldal alját, hanem csak támadás (LE-t néz balra fent->nőtt?nőtt->nyertem), ablak bezár, másik mezőt kijelöl, újra a folyamat. Ha meg nincs épp betartandó taktika szb-ben vagy tudom, hogy x ütést leadhatok egy mezőre egyben mezőváltás nélkül, akkor első támadáskor letekerek, újratámad, majd megnyomom az "end" gombot és leugrik oda tekergetés nélkül, így akár 100 csata is megvan egy perc alatt - persze ezt most nem ismétlőzéssel kombinálva értem, csak hogy a csatázást hogyan gyorsítom.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.23
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
44. hozzászólás - 2016.01.07. 12:46:05 (Válasz Offsboy #42 hozzászólására.)
Ez jó
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.23
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
45. hozzászólás - 2016.01.07. 12:50:11 (Válasz Offsboy #42 hozzászólására.)
Mekkora királyság, hogy mindig tanulok valami trükköset.

Ha az SZB újra támadok gomb felülre kerülne a csataösszegzéssel együtt, már NAGYON örülnék. Meg az auto állat intelligencia növelés is nagy okosság lenne.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.85
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
46. hozzászólás - 2016.01.07. 12:52:34 (Válasz Offsboy #42 hozzászólására.)
Én két ablakban csinálom, kicsit másképp, de kb. ugyan az az eredmény.
Simán lehetne automatizálni, hogy a jutalomátvétel mindig a legnagyobb bónusszal történjen meg. Plusz egy check-box amit kipipálva a jutalom átvétele rögtön meg is történik amint a küldi oldalra megy az ember.

De sajna Miklós máshol húzza meg a határokat az automatizálásban, mint ahol mi szeretnénk. Ezért nincs check-box a kalandok mellett, hogy aztán egy klikkel le lehessen darálni mindet, és ezért kell minden egyes csetresz szart manuálisan kinyitogatni, ahelyett, hogy automatikusan megtörténne. Mytokronit csomag, asztrális kincs, univerzum ládikó, és minden minievent saját kacatja.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
47. hozzászólás - 2016.01.07. 12:58:08
Én is nagyon szívesen látnék egy "minden állatomnak növelem az intelligencia szakértelmét a lehető legtöbb ponttal" gombot.
Pontszám: 5.85
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
48. hozzászólás - 2016.01.07. 13:20:42 (Válasz Ricskosz #47 hozzászólására.)
A növelést az omni megoldja, de nekem nem kell az oldalfrissítés meg ilyenek. Jöjjön egy relik, vagy akármi, hogy szintlépéskor automatikusan jár az intelligencia szaki növelés is az elnyeléssel együtt, ugyanabban a kódblokkban / metódusban.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.69
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
49. hozzászólás - 2016.01.07. 13:21:20 (Válasz Ariel #46 hozzászólására.)
Bevallom én szeretek nyitogatni és megnézni mit kaptam. Persze nem egyesével azért.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.46
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
50. hozzászólás - 2016.01.07. 13:58:59
Fingom sincs a játékhoz, nézzétek el nekem ha hülyeséget mondok. Mi kell ahhoz hogy az szb csatában minden alkalommal eltaláljam az ellent, mekkora bénítás kell hogymindíg bénítsak, mekkora túrbó kell hogy a varim mindíg kritikus legyen szb-ben, v6-on akkor senki se kövezik a küldiknél, vagy csak mindenki rosszúl csinálja? Köszi a válaszokat.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.15
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
51. hozzászólás - 2016.01.07. 14:00:35 (Válasz Ariel #46 hozzászólására.)
Mert Miklósék nem játsszák a játékukat vagy ha igen, elég langyi-bangyi ütemben/hatásfokkal. Ha úgy játszanának, ahogy eredményesek lehetnének, akkor nem lennének kényelmetlenségi problémáink.
Komolyan kéne egy szerződtetett "játékos" aki a toplistákban nincs benne, de azért kapja a pénzét (részben vagy egészben, más teendőkkel egybekötve (?)), hogy mindenben csúcsra járassa a játékot és a közben tapasztaltakból folyamatosan javasoljon, fejlesztessen vagy akár tudjon is programozni, fejleszteni.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.82
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
52. hozzászólás - 2016.01.07. 14:55:35 (Válasz LanMaffia #49 hozzászólására.)
Ez olyan, mint amikor a vegyes szaloncukorból vakon választasz egyet. Egy hétig újdonság, de aztán elszáll az izgalom.
Hűségbónuszért pl jár egy valag mytokronit csomag. Simán kinyílhatnának amint átveszem a bónuszt. Különösebb játékélményt nem ad, hogy 5 klikkelés és egy pötyögés árán nézhetem meg, mit is kaptam.
Ugyan ez a helyzet az összes többi bizbasszal is. Tisztára olyan, mintha a térkapus csatákból nem rögtön a kincsek esnének, hanem csak valami szütyő, amit nyitogatni kell, hogy megtudjam, mi volt benne.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
53. hozzászólás - 2016.01.07. 14:59:52
A v6 legfrissebb fél év küldi toplistája:

1. Ludmilla, a bolygó úrnője 167
2. Végzetúr 162
3. xen 154

Midgard, az univerzum ura 172
2. Ludmilla, a bolygó úrnője 154
3. xen 141


1. Ludmilla, a bolygó úrnője 130
2. Midgard, az univerzum ura 117
3. Pomázi hosszúszárú 113

1. Wenndach 125
2. Ludmilla, a bolygó úrnője 120
3. Midgard, az univerzum ura 110

1. Midgard, az univerzum ura 141
2. Wenndach 108
3. Tapsi Hapsi 90


1. Midgard, az univerzum ura 142
2. Shutruk Nahhunte 132
3. Wenndach 111
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.15
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
54. hozzászólás - 2016.01.07. 15:01:18 (Válasz Mortal55 #53 hozzászólására.)
V6n még nem jutottak nagyon magas szintre a játékosok, így nem annyira erős TPs cuccal nyomják+nem gyártottak még túl sok megát se gondolom.
Pontszám: 5.85
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
55. hozzászólás - 2016.01.07. 15:06:32 (Válasz Mortal55 #50 hozzászólására.)
Ugyan azok a szabályok érvényesek a szövibajnokira is, mint a normál portyára. Találd el a saját klónodat a lehető legtöbbször, varázslatod és ütéseid legyenek mindig kritikusak, és mindig kábíts.

A szabályokat pedig itt találod:
http://vegzetur.wikidot.com/harcm
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
56. hozzászólás - 2016.01.07. 15:09:04 (Válasz Ariel #55 hozzászólására.)
Köszi hogy hülyének nézel.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.15
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
57. hozzászólás - 2016.01.07. 15:11:48 (Válasz Mortal55 #56 hozzászólására.)
A kérdésedre válaszoltam, nem?
Rágjam a szádba, hogy mennyivel legyen nagyobb a támadásod, mint a védekezésed, mekkora legyen a kritikus ütés/vari szakid, és mennyivel legyen nagyobb a kábításod, mint az elhárításod?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
58. hozzászólás - 2016.01.07. 15:23:54 (Válasz Ariel #57 hozzászólására.)
Nekem azt jött le hogy nesze olvass, aztán vagy választ kapsz, vagy nem de addig is kussolsz. Abba a hszedbe szerintem bele fért volna ugyan annyi karakterrek hogy pl: "a támadásod legalább 100-al több legyen, a túrbód varira 300, a kábítás meg 100+." Na ez nekem nem szájba rágás hanem válasz. Mintha megkérdeztem volna hogy egy adott könyv miről szól, erre azt kapnám hogy olvasd el és megtudod. Na ha ez neked válasz, akkor nem egy értékrenden vagyunk. Sajnálom ha megsértettelek.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.43
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
59. hozzászólás - 2016.01.07. 15:32:20 (Válasz Mortal55 #58 hozzászólására.)
Azért küldtem a linket, mert abban vannak a szabályok. Olyan válasz nem létezik, mint amilyet kapni szeretnél. Minden szintfüggő, és attól is függ, hogy felfelé támadsz-e vagy sem. Ha leírom, hogy legyen 100-zal nagyobb támadásod, mint védelmed, és Pistike elolvassa, majd alkalmazza és meglepődve tapasztalja, hogy hülyeséget írtam.
Nézd meg a képleteket, alkalmazd a saját esetedre, és számold ki magadnak.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
60. hozzászólás - 2016.01.07. 15:58:32 (Válasz Ariel #59 hozzászólására.)
Ez már inkább válasz és én csak példának írtam a választ, mint mondtam, nem értek a játékhoz, így megtehetem hogy "hülye" legyek hozzá. Gondoltam ha már nyitottad a topikot, akkor szívesen beszélsz a témában és az egyszeri ember fia okosodhat. Csak a lehetséges minden csak akarni kell és az olvasd át a wikit meg hasonlóválaszokban nem érzek tartalmat, de ez lehet az én hibám. Nyugi, már most is egyre kevésbé érdekel a téma, holnap ennyire se.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.15
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője