Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Ismételhető küldetések
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
61. hozzászólás - 2016.01.07. 19:57:18 (Válasz Mortal55 #60 hozzászólására.)
Általában nem támogatom Arielt, előttem sokat veszített a hiteléből, amikor eladásra kínálta a karakterét, aztán meggondolta magát. (Nem, biztos nem volt mögötte megfontolás és blöff...)
De most vele értek egyet.
Sőt: miért nem azon gondolkozol, hogy a saját lehetőségeid figyelembe véve hogyan tudnád a legjobban pörgetni az ismétlőket?
Én ezt teszem, tanácskérés nélkül is... Lehet, hogy amit kitalálok, nem a legoptimálisabb, de legalább én találtam ki (még ha a fórumon utánaolvasva kiderül, hogy nem vagyok úttörő, akkor is )
Vagy szívesebben viselsz idegen tollakat?

Már bocs, hogy beleszóltam
Pontszám: 9.60
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
62. hozzászólás - 2016.01.07. 20:06:33 (Válasz Mortal55 #60 hozzászólására.)
Az egyszeri ember fia nem attól okosodik, hogy mondok neki 3 számot, ami mondjuk működik a következő 10 szinten át. Mert ebből azt sem érti meg, hogy miért annyi és azt sem, hogy később miért nem működik már. Ha megmutatom, hogy hol találja a "megoldókulcsot", akkor ki tudja számolni magának, megérti, hogy miért annyi, és mennyi kell később. Okosodik, és el tudja magyarázni másnak is.
Te nem okosodni akarsz, hanem azt várod, hogy megmondjam konkrét számokkal, hogy mit csinálj, mert lusta vagy magad kiszámolni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
63. hozzászólás - 2016.01.07. 20:31:02
Azért ne tépjük le a kolléga fejét rögtön Én bevallom, hogy a módszereim jó részét tanultam, főleg onnan hogy megkérdeztem konkrétan, hogy van-e jobb annál amit csinálok. Persze volt sok saját számítgatás is, lehet hogy nekem jobban bejön vagy kényelmesebb más taktika.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.69
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
64. hozzászólás - 2016.01.07. 20:51:41
Félre értettetek akkor, nem akarok én senki tollával ékeskedni, nem is én nyittattam a topikot. Volt egy hsz-em, aztán arra olyan reagálások jöttek, hogy azt hittem valamit nagyon rosszul csinálok, ezt nem akartam elhinni és próbáltam megvédeni magam további kérdésekkel és mutatva hogy én hogy látom. Nekem nem kell senki tolla, engem nem az érdekel hogy ki mit csinál jól, hanem hogy én mit rosszul. Ha valaki jobb, hát gratulálok, viszont ha kijelentik hogy tévúton járok, akkor igénylem hogy felvilágosítás is jöjjön. Én ismerem magam, tisztában vagyok a korlátaimmal/lehetőségeimmel. Tudom jól hogy én nem fogok 360 ismiküldit megcsinálni, nem is irigylem Arieltől, csak az baxott képen hogy 150 küldi zéro kőből havonta. Ismétlem "nulla/zéro" kőből 150 küldi. A többi már csak elkalandozás.

Kieg: már csak azért se sietek a küldikkel, pláne az állatossal, mert nem győzném eszencia anomáliával, ha már granulátumot meg 2 kavicsos mütyürt veszek, legalább 3 eszenciát szerezzek.

(érdekes megfigyelés hogy aki vitába száll egy "vénnel", a pontjai zuhanni kezdenek)
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.01.07. 21:24:54-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.15
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
65. hozzászólás - 2016.01.07. 21:52:15
Sikerült végigolvasnom a topicot. Bár ne tettem volna...
Idézet: Ariel - 2016.01.04. 12:25:05
A topic célja az, hogy nekem időt spóroljon, és természetesen az, hogy mindenki, aki szeretne a minimálisnál kicsit komolyabban is foglalkozni az ismételhető küldikkel, az itt útmutatót találjon hozzá.


Hát időspórolásnak nem jött be, hiszen egész nap ide írogattál. Szeretnétek megtudni hogyan lehet egy hónapban 500 küldetést megcsinálni? Ha a valóságformázásra nyomsz egy esszenciát, ami mondjuk rádob +200-at! A sorrend csak másodlagos, ha ügyesen bánsz az állatokkal és gyűjtöd az esszenciákat, idővel alakul majd a küldetés is.
A hozzászólást Dozer módosította 2016.01.07. 21:56:02-kor
V3-Alíz
Pontszám: 7.39
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
66. hozzászólás - 2016.01.07. 22:36:59
90 szb küldi
15 szintlépős
15 sajtolás (de szerintem kevesebb)
4 térkapu

Úgy érzem kő nélkül kennelben nevelt vágó állatokkal és harci állatokat harcban nevelve ennyi küldi lehet 30 nap alatt, azaz 124, az entitás küldi inkább viszi e le-t de ha van elég, akkor 15 enti küldi még lehet és talán 5 kaland küldi ha kalandozik az ember és oda figyel. Az eredmény 144 küldetés kő nélkül elvileg, kissebb kábítással kevesebb lehet néhánnyal, érzésre inkább azt mondanám hogy 135 az eredmény de ez nem számít. Oké marha keveset mondtam a kőmentes megoldásra de ezt a 144-et elérni se minden komolyabb figyelem nélkül lehet, bukható pár szintlépős és sajtolós ha nem figyel oda a fickó. Szóval inkább azt mondanám, ha kialakult a portya küldikhez a feltétel, 100-110 küldi teljesülhet szinte magától minimál figyelemmel, kő nélkül, az esetleges szb taktikát követve (csak mert az is bekavarhat)

Ehhez nem kellett wiki (aminek amúgy se sok hasznát vettem) és saját magamnak kellett megmagyarázni hogy akkor hogy is van ez, kár volt kérdeznem.

(kieg: ha már kövezek 170 küldimnek kellene havonta lennie, kicsit jobban kellene figyelnem)
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.01.07. 22:47:25-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.15
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
67. hozzászólás - 2016.01.07. 23:18:37 (Válasz Ariel #24 hozzászólására.)
Köszi a tippeket. Mennyi követ fogyaszt a módszered havonta? Ha jól számoltam 240 őskő a gyorsítás, ez stimmel?
Pontszám: 8.10
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
68. hozzászólás - 2016.01.07. 23:26:53 (Válasz Offsboy #42 hozzászólására.)
Attól őrülnék meg, ha 3 ablakban kellene egyszerre Végzetúraznom
Pontszám: 8.10
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
69. hozzászólás - 2016.01.07. 23:39:39 (Válasz Mortal55 #66 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2016.01.07. 22:36:59
(kieg: ha már kövezek 170 küldimnek kellene havonta lennie, kicsit jobban kellene figyelnem)


Na én ezt engedtem el. Nem tudom, hány küldetést csinálok havonta, (most majd megnézem) de amolyan kocahorgászosan nyomom. Nyilvánvaló, hogy hiába költök erre a hobbira, nem én fogom kifogni a kapitális harcsát, mert fingom nincs hogyan kell, de nem is ezért csinálom. Csak belógatom a horgot, néha ráakad egy-egy szép hal, oszt jól van. Engem nem szórakoztatna, amit Ariel, Offs vagy Kia csinálnak, de hadd ne írjam le az ide illő klisét

Szóval csak lazán
A hozzászólást Bpetya75 módosította 2016.01.07. 23:39:54-kor
Pontszám: 7.86
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
70. hozzászólás - 2016.01.08. 07:24:35 (Válasz Bpetya75 #69 hozzászólására.)
Pont mint én, csak mivel nézem a lady versent, hátha küldire hozok plecsnit véletlen, így tudom hogy zárul a hónapom. Meg egy alkalmas nettem sincs hogy össze vissza kattintgassak, bátornak és türelmesnek is tartom magam hogy elvileg 0.02-0.04 Mbit letöltéses és 0.4 Mbit-es feltöltéses lassított és instabil nett mellett vu-zok és a vuért fizetek is. Sőt, nem hat meg hogy mások a sok kattintás miatt aggódnak, nekem mind horror idő, de nem zavar
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.01.08. 08:10:59-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.15
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
71. hozzászólás - 2016.01.08. 09:03:32 (Válasz Kwisatz #67 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2016.01.07. 23:18:37
Köszi a tippeket. Mennyi követ fogyaszt a módszered havonta? Ha jól számoltam 240 őskő a gyorsítás, ez stimmel?

Minden állatra megy egy állatfelszerelés, egy gradulátum, majd egy csatlóseledel. Ez így 7 őskő. Napi 4 állatnál ez 28. Havi 120 állatra 840. Ha akciósan veszem a tárgyakat, akkor 672. Ez piszok sok, úgyhogy megpróbálok máshol spórolni. Általában nem veszek új ősköves tárgyat szintlépéskor, pl. páncélt és fegyvert 50 szint kihagyással vettem ismét.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
72. hozzászólás - 2016.01.08. 09:23:22 (Válasz Mortal55 #70 hozzászólására.)
Ne idegesítsd magad attól, hogy más világokon játszó, magas szintű karakterek hogyan látják a küldizést. Próbálnak segíteni, de V6-on ez az ő módszerükkel nem fog menni. Nem tudom megmondani mennyi küldetést lehet megcsinálni kő nélkül de az biztos, hogy V6-on az alacsony szintünk és az alacsony épületeink miatt jóval kevesebbet, mint máshol egy topszövinél. Kisebb az ép-, manaregenünk, az állataink szakértelmei, a felszereléseink stb. Az én küldimennyiségemet pedig fenntartásokkal vedd csak figyelembe. Használok követ állatfelszerelésre, de például templomkristályból nem léptetek szintet. Van annak jobb helye is. Ráadásul a legkevésbé sem optimalizálok, csak arra az egyre figyelek, hogy lehetőleg mindent küldetés keretében csináljak. Úgy tűnik, nálunk ennyivel is egész jó eredményt lehet elérni.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.75
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
73. hozzászólás - 2016.01.08. 10:00:42 (Válasz Ariel #71 hozzászólására.)
Hogy viszonyulsz a minieventek idején vásárolható cuccokhoz? Csatlóskristály, ilyen-olyan ládikók, myto csomag és társai. Ezekre is jó sok el tud menni...
Pontszám: 8.22
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
74. hozzászólás - 2016.01.08. 11:14:25 (Válasz Bpetya75 #73 hozzászólására.)
Mytokronit csomagokat nem veszek. Csatlóskristályt régebben vettem, de már bőven hullik az asztrális kincsekből, és már most sincs elég kék mytokronitom, hogy kövessem a csatlósok szintjét, hiába raknám rá a kristályt a csatlósra, bónuszt már nem adna. A napi ajánlatokat pedig platinából veszem meg, szerencsére támadás italából esik bőven. Ősköves italokat szintén nem veszek, csak annyit, amennyi a VT-hez kell.
A hozzászólást Ariel módosította 2016.01.08. 11:15:54-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.10
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
75. hozzászólás - 2016.01.08. 13:01:57 (Válasz Ariel #74 hozzászólására.)
Szóval akkor az őskőfogyasztásod legjelentősebb részét az állatfelszerelések teszik ki? Nem gondoltam volna.
Pontszám: 8.22
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
76. hozzászólás - 2016.01.09. 00:37:13 (Válasz Ariel #71 hozzászólására.)
Ja, igen, a csatlóseledelt és a gradulátumot nem számoltam bele.
Pontszám: 8.10
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
77. hozzászólás - 2016.01.09. 10:56:38 (Válasz Kwisatz #76 hozzászólására.)
Van az a játékstílus, és szint, ahol a csatlóseledel és kristály már nem ad semmit az erősségedhez, mert egy elég magas húsvéti csatlós mellett jóval gyorsabban fejlődnek 250. szint felett is a csatlósok, mint ahogy kék mytoval követni tudnád ezt. Ezért nagy öngól a kék myto konverter, már látom ahogy 1 év múlva a konvertáló bajnokok széttárják a kezüket, hogy minden csatlósom mindjárt 250, de nincs kék mytom, most hogyan tovább? Még 1/1-ben sem érné meg elcserélni a kéket, nemhogy 4/1ben.
Idézet: Bpetya75 - 2016.01.08. 10:00:42
Hogy viszonyulsz a minieventek idején vásárolható cuccokhoz? Csatlóskristály, ilyen-olyan ládikók, myto csomag és társai. Ezekre is jó sok el tud menni...
Bár nem nekem szólt a kérdés, de ha már itt vagyok; semmi ilyet nem kell venni. Az őskő leghatékonyabb elköltése az állatfelszerelés+gradulátum. Szinte az összes nem erre elköltött őskő csak pazarlás ehhez a kettőhöz képest.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
78. hozzászólás - 2016.01.09. 12:01:09 (Válasz Offsboy #77 hozzászólására.)
A végéhez hozzászólva, ha a megfelelő relikviák már adottak, akkor valóban erre érdemes gyúrni, ha már kövezik az ember, én is ezt csinálom. Hókristályra is csak a szelence miatt költöttem, ami meg ugye zöld eszencia, csak időt és energiát spóroltam, de az eredmény ugyan az volt.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.16
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
79. hozzászólás - 2016.01.09. 17:13:57 (Válasz Offsboy #77 hozzászólására.)
Köszi a választ! Elgondolkodom a dolgon.
Pontszám: 8.22
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
80. hozzászólás - 2016.06.05. 20:40:58
Miért vagy mióta jár az ismételhető küldetésért TP?
Átvetted a jutalmadat, 31992 lélekenergiát, 1 aranydukátot, 10 kristálypontot és 7 TP-t.
Pontszám: 9.05
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője