Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789
Szerző
Topic neve: Huzalozott reflexek
kedvencLoraNő
Adminisztrátor
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
81. hozzászólás - 2012.06.28. 17:20:55
Eddig működött, de nem volt tökéletes (magasabb szintű tárgyakat is mutatott), ezért lett kiszedve technikai okokból.

Majd megnézzük meg lehet-e oldani.
Pontszám: 7.71
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
82. hozzászólás - 2012.06.28. 17:24:23 (Válasz Lora #81 hozzászólására.)
Idézet: Lora - 2012.06.28. 17:20:55
Eddig működött, de nem volt tökéletes (magasabb szintű tárgyakat is mutatott), ezért lett kiszedve technikai okokból.

Majd megnézzük meg lehet-e oldani.


Igen-igen furcsallanam, ha nem lehetne. Mondjuk ugy, hogy technikailag biztosan meg lehet oldani, hiszen meg van mar valositva, amikor a turbozas tortenik.
Pontszám: 6.97
kedvencLoraNő
Adminisztrátor
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
83. hozzászólás - 2012.06.28. 17:28:09
A másik ok, hogy ha belépsz a lélekkufárhoz akkor vonja a költséget (őskő/csp ha kell és manna) és lehet hogy te nem magas szintű tárgyat szeretnél venni hanem olyat amihez nem kellene turbózni.

Bár erre még nem érkezett itt panasz eddig.
Pontszám: 7.69
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
84. hozzászólás - 2012.06.28. 17:28:36 (Válasz Lora #81 hozzászólására.)
elég sokat próbálgattam a reflexeket tegnap, de konkrétan a kereskedelem volt az amivel nem volt semmi gond és ráadásul a tisztább szárazabb érzés minden jellemzőjét magán hordozta, nehogy már ezt vegyétek ki


mod: Lora hozzászólás után

nekem nem vont le semmit kereskedelemnél és ez így is van jól

egyébként meg nyugodtan kivehetnétek a reflexeknél ezt az egész költség (CSP, VP, 16+ kavics) vonogatás dolgot, nem hiszem, hogy ezek az 1/3 őskövek borítanák meg a játék eredményességét, ellenben így már egy rendkívül vonzó és elengedhetetlen fejlesztés lenne mindenki számára, arról nem is beszélve, hogy több CSP maradna a vásárlóknál amit több játékra fordíthatnának és ez által gyorsabban fejlődnek ami részben ellensúlyozhatná is például a top50 lassításból származó lassabb szintlépést és az ebben rejlő potenciális bevétel szűkülést
A hozzászólást Tigristappancs módosította 2012.06.28. 17:33:38-kor
Pontszám: 8.58
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
85. hozzászólás - 2012.06.28. 17:31:32 (Válasz Lora #83 hozzászólására.)
Idézet: Lora - 2012.06.28. 17:28:09
A másik ok, hogy ha belépsz a lélekkufárhoz akkor vonja a költséget (őskő/csp ha kell és manna) és lehet hogy te nem magas szintű tárgyat szeretnél venni hanem olyat amihez nem kellene turbózni.

Bár erre még nem érkezett itt panasz eddig.


Ezt is meg lehet oldani gondolom, hiszen amikor a szakertelmekhez lepek be, ott sem vonja az oskovet a transzplantacio miatt.
Pontszám: 6.97
kedvelt tagPoostmasterFérfi
Végzetúr mester
487 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
86. hozzászólás - 2012.06.28. 17:34:35 (Válasz Craslorg #38 hozzászólására.)
Mint a találkozón említésre került, a karilapot változtatni fogják (ha jól emléxem) pontosan a fölösleges töltögetés miatt.

Mire akarsz olyan sokféle öltözetet?
Nekem jelenleg 10 van elmentve, és hirtelen nem jut eszembe semmi, amit még fontos lenne külön.
"Ha segíteni már nincs mód a bajon, Adj túl minden keserves sóhajon. Ki azon jajgat, ami megesett, A régi bajhoz újat keresett." (Shakespeare)
Pontszám: 5.59
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
87. hozzászólás - 2012.06.28. 17:43:35 (Válasz Poostmaster #86 hozzászólására.)
Epikus, térkapu/LE-szívás, erősebb ellenfelek elleni csatákra, kaland (itt többféle is: alap, IQ-ra, taura, csata nélküli kalandokra), szerencsefejlesztés, tulfejlesztés, szakifejlesztés, manakonsti (ebből is lehet 2, mert van, ami gyorsabb VP regent ad, a végére pedig a max VP), kábítás, bajnoki, idomítás, EP-maximalizálás. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ez mind olyan, hogy 2 vagy több tárgyat kell cserélgetnem. (És a különböző eventek öltözékéről még nem is beszéltem.) Ez 16. Momentán 10-et lehet. Ráadásul a palota kész, csak be kéne tolni még 20 szintet rá.
Pontszám: 8.43
kedvelt tagPoostmasterFérfi
Végzetúr mester
487 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
88. hozzászólás - 2012.06.28. 17:50:56 (Válasz Charma25 #55 hozzászólására.)
Én nem értem, milyen kiírásokat, vagy visszajelzést reklamálsz. Az egész fejlesztés lényege, hogy gyorsítson, ne töltögessen fölöslegesen.
Mielőtt rákattintasz a '+'-ra, megjelenik egy kis buborék, hogy mennyibe kerül.
"Ha segíteni már nincs mód a bajon, Adj túl minden keserves sóhajon. Ki azon jajgat, ami megesett, A régi bajhoz újat keresett." (Shakespeare)
Pontszám: 5.88
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
89. hozzászólás - 2012.06.28. 17:52:40 (Válasz Poostmaster #86 hozzászólására.)
LE szívás, epikus, kábítás, kaland, mana, építés, egészség, krit.ütés, krit.vari, pizsi, spéci összeállítás bajnokira, event-öltözék....

Kapásból tizenkettő összeállítás, pedig én még messze vagyok a top optimalizátoroktól, és nem soroltam fel olyanokat ahol csak 1-2 tárgyat kell átvenni ideiglenesen.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.98
kedvelt tagPoostmasterFérfi
Végzetúr mester
487 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
90. hozzászólás - 2012.06.28. 17:57:06 (Válasz Craslorg #87 hozzászólására.)
Tényleg szép lista.
Akkor te öltözködsz, mint egy fürdős k.
"Ha segíteni már nincs mód a bajon, Adj túl minden keserves sóhajon. Ki azon jajgat, ami megesett, A régi bajhoz újat keresett." (Shakespeare)
Pontszám: 5.88
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
91. hozzászólás - 2012.06.28. 18:00:59 (Válasz Poostmaster #90 hozzászólására.)
Nem. Az aktuális feladatra öltözök, mint általában a legtöbben, nem csak a csúcsoptimalizátorok.
Pontszám: 8.43
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
92. hozzászólás - 2012.06.28. 18:11:23 (Válasz Craslorg #87 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.06.28. 17:43:35
Epikus, térkapu/LE-szívás, erősebb ellenfelek elleni csatákra, kaland (itt többféle is: alap, IQ-ra, taura, csata nélküli kalandokra), szerencsefejlesztés, tulfejlesztés, szakifejlesztés, manakonsti (ebből is lehet 2, mert van, ami gyorsabb VP regent ad, a végére pedig a max VP), kábítás, bajnoki, idomítás, EP-maximalizálás.


Lelekkufar kedvezmeny, vadaszat (TP, AF, stb.), sebgyogyitos, kritikus utes, kritikus vari, kuldileadas.
Pontszám: 7.98
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
93. hozzászólás - 2012.06.28. 18:14:29
Már látom a következő fejlesztést.
Huzalozottabb reflexek, ára 50 őskő. Megvásárlása után a huzalozott reflexek működik majd a kereskedelemre és manakonstrukcióra is.
Pontszám: 8.45
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
94. hozzászólás - 2012.06.28. 18:23:36 (Válasz Kocos #92 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.06.28. 18:11:23
Idézet: Craslorg - 2012.06.28. 17:43:35
Epikus, térkapu/LE-szívás, erősebb ellenfelek elleni csatákra, kaland (itt többféle is: alap, IQ-ra, taura, csata nélküli kalandokra), szerencsefejlesztés, tulfejlesztés, szakifejlesztés, manakonsti (ebből is lehet 2, mert van, ami gyorsabb VP regent ad, a végére pedig a max VP), kábítás, bajnoki, idomítás, EP-maximalizálás.


Lelekkufar kedvezmeny, vadaszat (TP, AF, stb.), sebgyogyitos, kritikus utes, kritikus vari, kuldileadas.


Fénnyel kábítós, állatsebzős, lélekszívás védelmes / kábítás elhárításos, valamint a másképp fejlesztett ellenfelek elleniek: max támadás-erő - max iq-tau, fényes regenerálós (eventeken igen jó).

[edit] Ja, és a legfontosabb maradt el: portya (max LE bevétel)
A hozzászólást Offsboy módosította 2012.06.28. 18:24:58-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.28
kedvelt tagPoostmasterFérfi
Végzetúr mester
487 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
95. hozzászólás - 2012.06.28. 18:46:39 (Válasz Offsboy #94 hozzászólására.)
Mi ebből a tanulság?
Nem kell mindenhez átöltözni.
Ha csak egy cucc különbözik, akkor csak azt kell váltani. Az is egy kattintással megvan. Egyéb alternatíva, írjatok makrót rá, és lehet 50 öltözet is.
Időnként elszállnak az agyak, és belép a kisujj-kar effektus.
Szerintem ez egy jó fejlesztés, a gyermekbetegségei ellenére is. Ne akarjunk egyszerre mindent.
Ha ezt is automatizálni akarjuk, akkor előfordulhat, hogy nem a sok laptöltés miatt fog lassulni, hanem a játékosonkénti rengeteg adatban való turkálás, letárolás miatt. tudom, hogy most is le vannak tárolva a tárgyak, felszerelések, és azok adatai, de külön adatbázisban.
Gondold végig, ha van 88 gyűrű nálad, és véletlen 3 féle szakicsökkentő is, akkor böngéssze végig, hogy melyik gyűrűt használhatja, éppen melyik adja a legnagyobb százalékot. Vagy a 8 féle felszerelésből manakonstrukció esetén melyik a legalkalmasabb kombináció.
Ne legyünk ennyire telhetetlenek. Ez egy nagy lépés előre így is.
"Ha segíteni már nincs mód a bajon, Adj túl minden keserves sóhajon. Ki azon jajgat, ami megesett, A régi bajhoz újat keresett." (Shakespeare)
Pontszám: 5.44
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
96. hozzászólás - 2012.06.28. 18:53:16 (Válasz Poostmaster #95 hozzászólására.)
Csak kiegészítettem a szerintem még fontos öltözetekkel, ez szerintem is túlzás lenne.
A makró mindenképp rossz ötlet, hiszen abban csak tárgyakként tudod meghívni a linkeket, így egy teljes öltözetváltás 4-6 oldalhívást is generálhat, az ilyenekre még gondolni sem jó.
Mellesleg 30 öltözetnél a user is szívna, mert vesz egy új fegyvert, és 15-nél csinálhatja végig, hogy betölt-töröl-elment. Na AZ unalmas.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.42
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
97. hozzászólás - 2012.06.28. 18:53:20 (Válasz Poostmaster #95 hozzászólására.)
Szerintem olvasd el, mit írtam, írtunk. Ez mind olyan öltözék, ami minimum 2 tárgy váltásával jár. 1 tárgy lecserélése egyébként ugyanannyi tárgy betöltését eredményezi az adatbázisból (keresésekkel együtt), mintha öltözéket cserélsz. Ha már két tárgyat váltasz, akkor ez már duplán történik (minden egyéb infóval együtt). Az öltözéknél csak egyszer tölti be a mentett cuccot.
Attól, hogy te nem használod/használnád, mint itt kiderült, sokan használnák, ha tolva lenne a palota szintjein. Az, hogy ez össze lenne kapcsolva a huzalozott reflexekkel pedig visszautalás arra, hogy eredetileg ez lett volna ennek a lényege, hogy a tárgyakat nem kell cserélgetni és automatice turbózza.
Pontszám: 8.82
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
98. hozzászólás - 2012.06.28. 18:54:52 (Válasz Offsboy #96 hozzászólására.)
Ezt pedig meg kellett volna változtatni egy módosítom gombbal a törlés - mentés helyett.
Pontszám: 8.43
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
99. hozzászólás - 2012.06.28. 21:25:27
Előrebocsájtom nem értek a programozáshoz, de szerintem túl van ez a HR komplikálva. Én nagyon vártam ezt a fejlesztést (terveztem is hasonlót bár én LGY-s cuccként), de ilyen masszív őskőköltségért elvárnám, hogy célnak megfelelően működjön. Mert mi a cél? Kényelmi funció, a játék gyorsítása, azaz fele kattingatások csökkentése, és ezzel remélhetőleg szerver terhelés csökkenés is.
Szerintem kettő (2) dolgot kellene megvalósítani és a fejlesztéssel biztosan maradéktalanul elégedett lenne midnenki és megérné az árát is:

1)- Nem kellene VP-vel, CSP-vel, őskővel vacakolni, lehetne a fejlesztés (és a stáb) nagyvonalúbb ezzel, így egy csomó kellemetlenség elkerülhető lenne (pl. kereskedelm, manakonsti, stb, miért kivétel pl. az idomítás, sebgyógy stb?).
2)- A feles kattingatások legalább fele az öltözködés (még a szetekkel együtt is), ha ezzel nem számol a fejlesztés akkor csak félmegoldást nyújt az egész alapproblémára. Annyit kellene megvizsgálnia a programnak mi az adott tevékenységhez (szaki/tulfejlesztés, vásárlás, idomítás, sebgyógyítás, LE-ből építés, küldileadás) a legerősebb szet és arra úgy tekinteni, mintha viselné a kari. Ezt mindenképpen meg kellene oldani, még ha kicsit nehezebb leprogramozni (?), akkor is bekerülhetne később egy upgrade-el.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.92
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
100. hozzászólás - 2012.06.28. 22:17:52 (Válasz Offsboy #96 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2012.06.28. 18:53:16
Mellesleg 30 öltözetnél a user is szívna, mert vesz egy új fegyvert, és 15-nél csinálhatja végig, hogy betölt-töröl-elment. Na AZ unalmas.


Ez nem lenne fajdalmas, ha normalisan meg lenne valositva az oltozetek kezelese.
Pontszám: 6.97
Oldal: 123456789
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője