Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789
Szerző
Topic neve: Huzalozott reflexek
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
121. hozzászólás - 2012.07.03. 11:24:23
Felmerült már párszor a sültgalamb effektus itt a fórumon.
Mondok példákat: az ismételhető küldit ne kelljen felvenni, hanem egyszerre mindet figyelje, és ha az egyikben összejött ami kell, akkor kapjam meg a jutalmat. A templomban tetszőleges tulajdonságot/szakértelmet fejleszthessek a küldetéshez. stb.
Na ezek a sültgalamb effektusok, amik ellen érdemes szólni (bár néha úgy érzem, ezek olyan sületlenségek, hogy igazából felesleges), hiszen ezek a döntési pontokat akarják kiváltani, egy valós kihávást automatizálni.
Pontszám: 8.49
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
122. hozzászólás - 2012.07.03. 13:41:17 (Válasz Kocos #121 hozzászólására.)
Ugyan nem akartam tovább nyúzni, de kicsit elszaladtál a következtetésekkel.Valóban nem fizetek, de hogy irigy lennék az eddigi,vagy ezutáni fizetős funkciókért, és ezért mondom itt a magamét,az kicsit erős.

Az pedig,hogy ha nem fizetek kussoljak( igaz finomabban de ez volt a lényeg),hát nem.Lehet véleményem, és el is mondhatom,és persze nemkell hogy mindenkinek tettszen,és ezt meg is mondhatja nekem,de azért figyeljünk picit a határokra....

Köszi
Báró Samedi
Pontszám: 7.17
fórumozóSnakeyFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
123. hozzászólás - 2012.07.03. 20:44:42
Van mar olyan aki szintet lepett amiota van huzalozott reflexe es nem mukodik a kereskedelem automata turboja csak ha rendesen is turbozza, mert nalam jelenleg ugy van es nem reagal rea senki a nagyok kozul???????
Pontszám: 4.66
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
124. hozzászólás - 2012.07.03. 21:04:34 (Válasz Snakey #123 hozzászólására.)
Szintlépéshez semmi köze, kereskedelemre csak a bekerülés napján működött a turbó, másnapra kivették "működési problémák" miatt.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.98
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
125. hozzászólás - 2012.07.04. 13:35:05
45. szintű mágikus regeneráció próba: mágikus regeneráció: 85 + 24 = SIKERES!

Ezen picit meglepődtem. Ugyanis nincs 85-ös mágikus regenem, és a turbó sem azon pihen.
Pontszám: 6.98
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
126. hozzászólás - 2012.07.04. 14:08:46
Kicsit lusta vagyok visszakeresni, de végül is öltözetet is vált a dolog, vagy csak a turbót nyomogatja?
V1
Pontszám: 7.48
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
127. hozzászólás - 2012.07.04. 14:09:31 (Válasz Archibald Cunningham #126 hozzászólására.)
Csak turbó.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.46
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
128. hozzászólás - 2012.07.04. 14:18:52
Akkor nem értem a lázadozást ellene: ha jól értem valakinek megér 50 őskövet, hogy ne kelljen a turbót váltogatnia néhány szakértelmén. Ha a legideálisabb ruházatot is hozzáválasztaná, na akkor érteném a lázadozást - és nem mellesleg valóban megérne ennyit - hiszen a játékos elmeállapotától függetlenül a legideálisabb módon tudna fejleszteni, konstruálni miegyéb. Így viszont a rengeteg kattintásból szűr ki párat nem is olcsón. Azért remélem lesz még csiszolás rajta.
V1
Pontszám: 7.48
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
129. hozzászólás - 2012.07.04. 14:37:23 (Válasz Archibald Cunningham #128 hozzászólására.)
A lázadozás abból fakad, hogy az úriember nem elolvassa mások hozzászólásait, hanem belelátja a saját rémképeit, elméleteit (pl. automatizált karakter), és ráakad a témára.
(Ez annak fényében is érdekes, hogy ő maga is elismerte, hogy vannak felesleges kattintások, amiket ki lehetne küszöbölni.)

Amikor pedig mások el akarják magyarázni, hogy mire gondoltak azt támadásnak veszi, és juszt sem hajlandó megérteni.
Helyette jön a "nem akarom nyúzni a témát, inkább abbahagyom" módszer, meg a "mindenkinek lehet véleménye, nekem is van". Ez utóbbi nála azt jelenti, hogy nincs rossz vélemény, csak más vélemény. Az övé sem rossz, csak más.
És ebben megnyugodva nem érti, hogy másokat miért zavar, de azért nagyvonalúan fátylat borít az értetlen fórumozók barbár megnyilvánulásaira.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.84
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
130. hozzászólás - 2012.07.04. 15:46:08
"És tényleg el kellene gondolkozni azon hogyan lehetne a fejlesztésbe beépíteni azt hogy ne kelljen minden cselekdet után oda vissza öltözni. Az idegölő kattingatások és töltögetések nagyobb részéért ugyanis ez felel, nem a turbó.
A hozzászólást Aurri módosította 2012.07.02. 15:43:38-kor"


Az úriember a fenti hozzászólásra reagált , nem lázadt senki és semmi boldogsága ellen.


"Akkor utoljára.
Én sem élvezem jobban mint ti. Ami zavar,az a hozzáállás."Oké,naon király hogy berepül a számba a sültgalamb,deee..nem lehetne hogy a számat is kinyissa magának?Nekem az olyan fárasztó már..."
A hozzászólást Azazel módosította 2012.07.04. 15:47:17-kor
Báró Samedi
Pontszám: 5.73
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
131. hozzászólás - 2012.07.04. 17:21:14
Szintén utoljára:

Idézet: Azazel - 2012.07.02. 19:14:25

Továbbra is az a véleményem, hogy akkor miért nem kerestek olyan játékot,ahova betoltok x forintot az egyik végén, a másik végén meg kijön a 12 bajnokis fulloptimalizált kari,egyetlen kattintással.
Röhej....


Minket is a hozzáállás zavart. (Az érvelésre a válasz a mondanivaló kicsavarása volt.)
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.84
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
132. hozzászólás - 2012.07.04. 20:01:48
Kicsit furcsa ez a hozzáállás!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.83
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
133. hozzászólás - 2012.07.06. 12:32:25 (Válasz Azazel #122 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2012.07.03. 13:41:17
Az pedig,hogy ha nem fizetek kussoljak( igaz finomabban de ez volt a lényeg)


Nem ez volt a lényeg. Az volt a lényeg, hogy nem fizetősként el kell fogadnod, ha a fizetősőknek a játék kényelmesebbé válik. A figyelmetlenségek kiküszöbölése pedig kényelmi funkció, nem automata játék.

Amire eddig nem láttam tőled reakciót az pedig az volt, hogy a valós döntési pontokat nem kell kiiktatni. Az, hogy tulfejlesztéshez felveszem a legjobb tulfejlesztős cuccot nem döntési pont, hiszen nincs alternatívája. Döntési pont az, hogy kalandozni harci cuccban megyek, hogy kevesebbet sebzodjek az ellenfelekből, vagy +TP-s cuccban, hogy több TP-t kapjak, vagy tulra öltözve, hogy kevesebb legyen a KRP költés, vagy szakira öltözve, hogy kevesebb legyen a KRP költés, vagy +LGY cuccban, hogy több LGY-t kapjak, vagy +AF cuccban, hogy több AF-et kapjak, vagy állatfejlesztős cuccban, hogy az állatom többet fejlődjön, meg amire még nem gondoltam. Ez egy valós döntési pont, amit mi sem akarunk és nem is lehet kiiktatni.
Pontszám: 8.49
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
134. hozzászólás - 2012.07.06. 13:04:47 (Válasz Kocos #133 hozzászólására.)
Nem fáj , hogy a fizetőknek kényelmesebb, mert a saját döntésem, hogy nem tartozom közéjük,és ha szükségét érezném,tartozhatnék közéjük,
ezért értelmetlen az ötlet, hogy irigykedem.

A valós döntési pontokat nem kiiktatni.Erre nem tudom mit válaszolhatnék, természetesen egyetértek.
Továbbra sem vitatom az érveiteket,valóban kényelmesebb lenne úgy a játék.Arról nem vagyok (és nem is leszek)meggyőzve, hogy kell-e ENNYIRE kényelmesnek lennie.Tényleg annyira lényeges fejlesztés lenne ez?Sokkal zavaróbbnak érzem például azt kattingatást,ami ahhoz kell,hogy a lélekkufárnál megvegyek,és megigyak 3 italt.Ez pl. valóban ostoba,és felesleges.
De, az, hogy annyi időt és figyelmet szenteljek a saját tápolásomnak,hogy rákattintok egy láncra, gyűrűre szakizás,stb..előtt,utána meg mégegyet arra ami eddig rajtam volt....(Akár döntési helyzet,akár nem..bár döntés az is ha nem kattintok mert fárasztó.)


Én értem a véleményed,és elfogadom,hogy te így gondolod,így érzel.De ha én másképp,akkor engedtessék meg nekem a különvélemény.

Ha úgytetszik,had legyek hülye,nemnormális stb...

"...ha mások szponzorálják a te játékodat...." Ezt akkor hogyan is kell értelmeznem? Egyébként jelentkezzen már az, aki azért vesz kavicsot ,hogy ÉN játszhassak ingyen, és nem azért,hogy Ő tápoljon,(bocsi kényelmesebben játszhasson)?


MÓD: Csak a rend kedvéért a pontos szöveg :

Persze értem a szempontodat, nem akarsz fizetni, ezért neked nem lesznek elérhetőek az adott funkciók. Ez bánt valójában. Nos erről meg az a véleményem, hogyha mások szponzorálják a játékodat - mint ahogy most ez történik ugye - akkor ezért cserébe neked bizonyos elvárásaidat fel kell adnod.
A hozzászólást Azazel módosította 2012.07.06. 13:09:39-kor
Báró Samedi
Pontszám: 6.67
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
135. hozzászólás - 2012.07.06. 13:29:30 (Válasz Azazel #134 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2012.07.06. 13:04:47

"...ha mások szponzorálják a te játékodat...." Ezt akkor hogyan is kell értelmeznem? Egyébként jelentkezzen már az, aki azért vesz kavicsot ,hogy ÉN játszhassak ingyen, és nem azért,hogy Ő tápoljon,(bocsi kényelmesebben játszhasson)?


Márpedig a fizető játékosok szponzorálják a VU-t, így ők tartják fenn a lehetőségét a te játékodnak is. Ezt tök fölösleges vitatni.

Nyilván ez afféle járulékos haszon, de akkor is ez a helyzet.
Pontszám: 9.38
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
136. hozzászólás - 2012.07.06. 15:39:01 (Válasz Azazel #134 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2012.07.06. 13:04:47
...Tényleg annyira lényeges fejlesztés lenne ez?Sokkal zavaróbbnak érzem például azt kattingatást,ami ahhoz kell,hogy a lélekkufárnál megvegyek,és megigyak 3 italt.Ez pl. valóban ostoba,és felesleges.

Na látod, ez egy jó ötlet lenne, ha nem kellene egyenként vásárolni italokat, de HOPP, ha kicsit utána olvasnál, láthatnád, hogy ez IS egy kényelmi funkció, ami bizony elérhető a VÚ-ban, azaz egyszerre több italt vehetsz a kufárnál, nem kell egyenként. Bizony, jól látod, ezért a kényelmi funkcióért IS fizetni kell, mint ahogy az itt ecsetelt kényelmi funkciókért.
Pontszám: 9.06
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
137. hozzászólás - 2012.07.06. 16:04:37
Tudod,ezt a játékot úgy hirdetik Miklósék,hogy ingyenes,nem pedig más gáláns és nagyvonalú játékosok által fenntartott.
Ezért én egy ingyenes játékra regeltem.Nem vitatom hogy a fizetősökböl él meg, ez tény.De ettől még ingyenes marad,és az hogy valaki önszántából elkölt rá havi x ezer forintot,egyéni döntése,ettől még nem vette meg a játékot,sem azt a jogot hogy megmondja a végső vitathatatlan frankót azoknak,akik nem fizetnek.


Megnéztem újra a kényelmiket,valóban létezik a mennyiség a vásárlásnál.Létezik viszont az 1 gombos öltözetváltás is.Már az egy katt is fárasztó?
Báró Samedi
Pontszám: 6.91
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
138. hozzászólás - 2012.07.06. 16:07:58 (Válasz Azazel #137 hozzászólására.)
Nekem pl. 10 (max) öltözetem van és kevés!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.75
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
139. hozzászólás - 2012.07.06. 16:13:32 (Válasz Alendaar #138 hozzászólására.)
Ha nem félsz,hogy elvisz az ördög, használj nemannyiralegális segítséget
Báró Samedi
Pontszám: 6.99
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Huzalozott reflexek
140. hozzászólás - 2012.07.06. 16:27:29
Megkérnék mindenkit aki szeretne lepontozni,hogy NE a 137.hsz-nél tegye...olyan jól mutat ott az a három hatos

Köszi
Báró Samedi
Pontszám: 7.14
Oldal: 123456789
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!