Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór 2012 tavasz
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
801. hozzászólás - 2012.05.19. 23:18:13 (Válasz Quellon #800 hozzászólására.)
Na akkor kezdj el kapaszkodni Quellon:
8-as szintű vagyok és kb utoljára 4-es szinten töltöttem bele bármit is
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 8.91
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
802. hozzászólás - 2012.05.19. 23:23:59 (Válasz Jademaster #801 hozzászólására.)
Akkor vagy számolni nem tudok vagy abszolút rossz adatokból indultam ki
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.07
népszerűPedróatyaFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
803. hozzászólás - 2012.05.19. 23:24:52 (Válasz Jademaster #801 hozzászólására.)
Annyiban mindenképpen igaza van a kollégának, hogy jóval többet töltöttél be a kiírtnál. De azért biztos jól jártál. Ha jobban nyomod, még jobban jártál volna
Pontszám: 8
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
804. hozzászólás - 2012.05.19. 23:36:20 (Válasz Pedróatya #803 hozzászólására.)
Ne érts félre, nem bánkódom miatta, hogy nem jártam jobban, így is bőven jó jutalom, főleg ha azt vesszük, hogy semmilyenre sem számítottam. Csupán annyit jegyeztem meg, hogy kissé túlzónak tartom, bár az igen, előfordulhat, hogy többet tettem bele a gyakorlatban Na mondjuk annak értékét, amit visszaadott tutira nem
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 8.91
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
805. hozzászólás - 2012.05.20. 06:17:14 (Válasz Jademaster #804 hozzászólására.)
V2-n én is +6-ot kaptam mindenre, 40 bemenettel. +a 2% fertőcsökkenés:) Nem túl durva a Jutalom Jade, mert ilyenkor számolja a bemenetenként kapott csp-kből jövő Tp-t is.

Éjkirálynő! Nyugi, alacsony szinten tényleg nem éri meg annyira. Itt még nincsenek esszenciák, a gyógy. és varázsitalok se kellenek annyira. Inkább a szakik a fontosak
Pontszám: 7.51
népszerűPedróatyaFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
806. hozzászólás - 2012.05.20. 07:40:42 (Válasz Multifilter #805 hozzászólására.)
Ha Éjkirálynő ezen a néven az 5-ösön játszik, akkor már annyira nem alacsony szintű, 49-es. Én 50-en vagyok és 730 TÖ-t kaptam az event végén. Ahogy nézem a környéket, nem vagyok egyedül ezzel az eredménnyel. Aki hanyagolta ezt az eventet ezen a környéken, az bizony lecsúszott. Viszont legalább van hová vissza kapaszkodnia
Pontszám: 8
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
807. hozzászólás - 2012.05.20. 07:42:56 (Válasz Éjkirálynő #795 hozzászólására.)
Éjkirálynő, annyit mondanék azért feléd: én is kicsit benéztem a Landragort, megcsináltam pár drakont poénból, de ennyi. Pedig én tudtam kb, milyen jellegű jutalmakat oszt (utánaolvastam). Ehelyett a karakterépítgetésre tettem a hangsúlyt. Az amit ők kapnak alacsony szinten (+21 - 45 TÖ) hosszú távon alig valamit jelent, esetleg a fertőzéscsökkentős játék, amiről lemaradtál, de amennyivel akkor előrébb jársz a szakértelemhátteredben a sárkányölőknél, ez bőségesen meg fog neked térülni. Nincs különösebb baj, nem kell ennyire nekikeseredni.
Amúgy az eventek általában olyan dolgok, amik megérik valahol, még ha út közben a fél fórum nyüsszögni is szokott miattuk, hogy "hát de már, hát na". A következő a xenos event lesz azt hiszem, majd annak nekiugorhatsz egy kissé, nem olyan vészes az sem, jutalmaiban is vannak egész jók.
Nem lesz gáz, szerintem játssz nyugodtan tovább, önmagában az event nem dönt el semmit. Landragor is ciklikusan ismétlődik, szóval lesz itt még lehetőséged rá neked is. Mellesleg Zarknod nem tudom mikor jön, arra majd esetleg ússz rá, a fertőzéscsökkentés igen jó jutalom, azt hiszem ő adja azt még meg a nagy gyíkon kívül. Minden más (TÖ növelés, pár ital ami kihullik belőlük) simán csak némi mellékes apró (a drakonok tárgyai persze jók, de következőn úgyis beszeded majd). Csak nyugalom, semmit nem dönt el.

Multi: na varázsital az hullott belőlük, talán ha két csatám volt, aminek a végén nem dobtak varázsitalt, alig győztem eladni őket.

Pedró: gondolom az nem ő. 4 hónap alatt talán még az 5-ös szerveren se 49 szint
A hozzászólást Jademaster módosította 2012.05.20. 07:44:13-kor
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 8.91
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
808. hozzászólás - 2012.05.20. 07:46:38 (Válasz Jademaster #807 hozzászólására.)
Én csak a v2-n adtam el. A többin megtartottam kalandokhoz. Bár az eventek miatt sosem fogy el...
Pontszám: 7.51
népszerűPedróatyaFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
809. hozzászólás - 2012.05.20. 08:22:31 (Válasz Jademaster #807 hozzászólására.)
Nekem 5 hónap volt az 50. Nagyon lehet hasítani az inspiráció miatt.

Ezért is érte meg olyan nagyon ez az event. Az effektív töltés jóval nagyobb volt, mint a betöltött lé (mármint a szorzóval módosított). Próbáld ki Te is ezt a szervert
Pontszám: 8
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
810. hozzászólás - 2012.05.20. 08:27:05 (Válasz Pedróatya #809 hozzászólására.)
Te Pedró, nekem még a normál is kicsit gyors Na de ne offoljunk
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 8.91
kedvencÉjkirálynőFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
811. hozzászólás - 2012.05.20. 09:11:23
Köszönöm a vigasztaló válaszokat. Pedrónak igaza van, a V5-ön játszok, és 49. szintű vagyok. Talán nem 4 hónapja játszom, hanem 5 vagy 6, nem tudom pontosan. Komolyabban biztos, hogy 4 hónapja foglalkozom a karakterépítéssel. Ezen a szinten azt látom, hogy a többszáz pontos tul.összeg növekedés átlagosnak mondható. Nem tudom, a többiek hogy fejlesztenek, de ezen a szinten már alap lehet egy izmosabb spektrális és kreaff. Nekem is maxolva vannak, és nem hiszem, hogy ez olyan nagy előnyt jelentene hosszú távon (mivel vélhetően a többiek is felnyomták). Viszont nézzük pl Pedrót. Ő tényleg nagyot nyert ezen az eventen. Gyakorlatilag megduplázta a tulajdonságait, sőt... És nem ő az egyedüli a környéken, aki ilyen kiugróan teljesített.

Volt, aki írta, hogy "mit vártam, hogy szólnak előre?". Pontosan! Nem is értem ezt a bekérdezést. Talán meglepő, hogy szeretnék pontos tájékoztatást kapni egy eventről? Nem azt várom, hogy pontos képleteket írjanak le, de legalább legyen megemlítve, hogy a felhasznált LE vissza lesz osztva tulajdonságra. Az eventben annyi volt leírva, hogy ha nem látogatsz meg pilont, gyorsabban csökken az állataid morálja, meg hogy kieshetnek relikviák. Slussz-passz. Kipróbáltam, 2 csp-ért, ennek megfelelő TP-ért kb 1 vadászatnak megfelelő LE-t kaptam.

És most gyorsan utána is számoltam. 32 pilont töltöttem. Ez kb 76e LE-be került, de ennek kb a felét vissza is hoztam a drakonokból származó LE-vel. Az egyszerűség kedvéért mondjuk, hogy 45e LE-t vesztettem. Erre kaptam +6-ot minden tulajdonságomra, amit kb 90e LE-ből tudtam volna kifejleszteni. Tehát dupla LE menyiséget írtak jóvá. Ez hol van leírva? A wikin? Vagy máshol? Le van írva bárhol egyértelműen, hogy ez az event egy ultra-táp? Vagy meg kéne kérdeznem, hogy gyerekek, ha most belenyomok ebbe energiát, akkor ugye irreálisan megerősödik a karakterem? Sztem nem. Nem véletlen, hogy több ismerősöm is van, aki bukott ezen az eseményen, és van olyan is, aki aktívabb fórumozás mellett is csak a második ciklus végén jött rá, hogy ezt megéri nyomni. Sőt, volt ismerősöm, aki szólt, hogy megérheti, mert ismerőse +22-t kapott tulajdonságokra (nem +100-at!!!). Akkor elgondolkoztam, de kb reálisnak tartottam a dolgot. Ha sok LE-t belefektet, akkor kaphat ennyit. De úgy tűnt, egyensúlyban van a dolog. Én akkor amellett döntöttem, hogy inkább nem hajtok erre rá, mert ha megtartom a LE-t, akkor lényegében nem lesz majd nagy változás a toplistában. Aki sok LE-t költ, az kap tulajdonságokat, viszont szinteket is lép. Tiszta sor. De nem így lett! És pont ez a bajom.

Jelenleg is az a véleményem, hogy nem volt megfelelő a tájékoztatás, hogy irreálisan magas tul.összegek kerültek kiosztásra. És azt sem tartom korrektnek, hogy "kötelező" fórumozni. A játék címoldalán ugye ez van kiírva:"Ez az online szerepjáték Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt!" Nos, jelenleg úgy látom, hogy nem könnyen megtanulható, mert hiányos a tájékoztatás, vagy sok szabadidőt vesz el, ha aktívan kell fórumozni mellette. Kb ennyi...
Pontszám: 9
kedvelt tagRONNIEFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
812. hozzászólás - 2012.05.20. 09:11:34
Kis szinten is megéri az event.13-on +14 minden TÖ-re +5 szerencse jött V1-en.Ha egy erős pókot nem is versz meg,de arra jó,hogy te legyél a legerősebb vadász alacsony szinten.
Pontszám: 7.00
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
813. hozzászólás - 2012.05.20. 09:31:38 (Válasz Éjkirálynő #811 hozzászólására.)
A v5-ös jutalmazása már engem is meglep Királynő, hogy őszinte legyek, azon a szinten ilyen mértékű növekedés rendkívül... irreális... De ettől függetlenül is azt mondom: ez ismétlődő event. Lehet, hogy jobban bele kell állni Zarknodba és a kövi Landragorba a többieknél (Zarki is kb ugyanazt a TÖ jutalmat osztja le), de igenis vissza lehet hozni bármilyen eseményt. Igazából eddigi ismereteim szerint (pedig anno egy bő 2 évet szintén toltam talán) ebben a játékban sosincs vesztett helyzet. Mindig vissza lehet jönni. Ugyanakkor szeretném hangsúlyozni: sosem, ismétlem sosem játszottam komolyabban a v5-ön. Tehát azt sajnos nem ismerem.

Megjegyzés: a tájékoztatás sosem teljes körű a Beho-s cuccoknál, aranyszabályként mondanám: kb mindent megéri úgymond csinálni, ami beesik, hogy teheted, amire költened kell, az tutira visszahozza magát előbb-utóbb (bár nem mindegy mennyire). Én azért így ismeretlenül is reménykedem benne, hogy ha kicsit alszol rá, vagy ilyesmi, akkor nem hagyod itt a játékot.
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 7.60
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
814. hozzászólás - 2012.05.20. 09:58:09
Szerintem is elszállt ez az event, kevés töltésre is iszonyat nagy jutalmat ad, még az erős karaktereknek is.

A tiniszint környékén 1 db leölt sárkány után 100-as erőre, adott +1-et, ami nálam 9,9K LÉ lett volna, meg 1% fertő csökkentést, az is lett volna 6-7K LÉ. xD

Szóval legközelebb lehet részt veszek benne, térkifordítóval.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.32
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
815. hozzászólás - 2012.05.20. 10:51:05 (Válasz RONNIE #812 hozzászólására.)
Jól mondtad, kis szinten. Csak ha a csatáidból nem tudsz annyi LE-t nyerni, mint amennyi kiesik azáltal, hogy nem a LE-szerző szakikra költötted a LE-t, hanem gyakorlatilag tulajdonságokra (még ha igen szép bónuszokat kaptál is rá), akkor hosszútávon buktál rajta.
Persze a játékélmény az más tészta.
Pontszám: 6.84
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
816. hozzászólás - 2012.05.20. 10:56:54 (Válasz Jademaster #813 hozzászólására.)
Szerintem a LAndragór az első és egyetlen Zarknodot váltotta fel. A LAndi ismétlődik, de a Zarknod nem.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.07
kedvencErik0119Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
817. hozzászólás - 2012.05.20. 13:04:02
Arról tud valaki hogy a Xenó háború tényleg holnap fog kezdődni? Csak mert a Landragór a templom miatt csúszott pár nappal, és később is ért véget (sőt hosszabb is lett, bár lehet ezt én néztem el), de ez befolyásolja a kezdést? Csak mert sehol sem találtam róla érdemi infót.
Bocs ha off, de a Landinak van egy kevés köze hozzá.
Pontszám: 7.65
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
818. hozzászólás - 2012.05.20. 13:07:41 (Válasz Éjkirálynő #811 hozzászólására.)
Abbol a szempontbol igazad van, hogy a jatek kezdete ota egyszer nem volt normalis informacio kozles sem eventek sem bevezetett barmilyen ujitas kapcsan. Volt egy ropke hir a kezdoo oldalon ami mindig szepen belesimul a tobbi atlagos hir koze es siman el lehet siklani folotte. A vegen pedig a link a szokasos forumos kaoszba, ahol nem kis idobe telik atragni magat az illetonek a sok folosleges vitan es hozzaszolason.
Miert olyan bonyolult egy felugro kulon ablakba vagy csak siman es szembetunoen kiemelve a kezdo oldalon tajekoztatni a jatekosokat mi mikor es miert tortenik? Az elmult evek tapasztalataibol tanulva ezt nem lenne nehez osszehozni en ugy gondolom. Szep nagy szines hir, es a vegen akar egy normalis link a wikire vagy az adott forumba ahol reszletekbe menoen osszevan szedve EGY HELYEN minden fontos tudnivalo az eventrol.
Nem unalmas mar az hogy minden esemenynel ujra jonnek a kerdesek tucatjai, mit es hogy es mikor kell csinalni, mi szamit bele es mi nem stb. Sok idobe telne ezt megoldani a JV-nek...?
Pontszám: 6.20
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
574 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
819. hozzászólás - 2012.05.20. 13:20:10 (Válasz Erik0119 #817 hozzászólására.)
Biztos hogy nem fog. Legalább egy héttel előtte szólni szoktak ha van végleges kezdési időpont.
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.60
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
820. hozzászólás - 2012.05.20. 13:23:38 (Válasz Aderrick #784 hozzászólására.)
Idézet: Aderrick - 2012.05.19. 14:51:08
Kísérletezgettem, bár ne tettem volna...

Én is kísérleteztem...
Próbaképp megturbóztam az ultraspecializációt, felvettem a tulfejlesztős gyűrűt, felvettem a megfelelő sisakot, és elnyomtam egy ultraspecializáció eszenciát is. Az eredmény +1 védelem, +1 egészség. Hogy miből fakad a hiba, azt nem tudom. Ha az eszencia kavart be, akkor még az IQ, mágia és taumatirgua is meg kellett volna nőjön 1-el. Ha a sisak nem számítódott, akkor még egy teljes kört kellett volna menjen a fejlesztés. Így vagy arra tudok tippelni, hogy a gyűrűt vette csak 10%-nak, vagy az egészséges életmód AF nem működött rendesen amíg nem volt maximumon az ultraspecializációm.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.71
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője