Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kufárok csatája 2.
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
561. hozzászólás - 2012.01.25. 09:06:58 (Válasz Bpetya75 #559 hozzászólására.)
igen, így értettem. mármint hogy tudni szeretném, hogy is van ez most hivatalosan vagy gyakorlatilag...
néha adódik, hogy én győzök, ha támadnak, de csak nagyon néha ezért nagyon nem tűnt fel, de legutóbbi alkalommal már feltűnt, hogy eseménypont biztosan levonódott, a győzelmet nem követtem nyomon, így végül nem tudom, hogy azt beleszámolta-e. de rémlett, hogy már többen is beszéltetek erről, mióta a csata elindult, de nem követtem nyomon minden hozzászólást, így nem tudom, végül mi a hivatalos verzió az üggyel kapcsolatban. ha pedig a győzelmek mégis számítanak így (ha már az eseménypont levonódik akkor szerintem jogos lenne), akkor az event leírását egy kicsit korrigálni kellene a jelenlegi tényeknek megfelelően .

a klónomat én is megnézném, ha már ennyien tudtok támadni kedves játékostársak v5-ön, gondolom semmibe se kerülne, hogy ha épp prémesek vagytok, a klónommal is összejöjjetek egy csatácska erejéig, és elmentsétek archívumba, hogy én is megskubizhassam lééécííí!!!
A hozzászólást Lavender módosította 2012.01.25. 09:09:25-kor
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.49
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
562. hozzászólás - 2012.01.25. 09:42:07 (Válasz Lavender #561 hozzászólására.)
Én kiírtam a lapomra, hogy aki találkozik a klónommal az küldje el a linkjét nekem és én is 3-4 áldozatomnak elküldtem az ő klónjuk linkjét.
Írd ki te is, hátha... És ha esetleg van olyan aki naponta (többször) agyonver akkor nála rákérdezhetsz, hogy nem futott-e össze a klónoddal, mert ugye akinek te könnyű célpont vagy annak a kristálytesód is. Már, ha érdekel ennyire.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.35
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
563. hozzászólás - 2012.01.25. 10:15:00 (Válasz Quellon #562 hozzászólására.)
ez jó ötlet, bár korábban én is kiírtam, akkor nem volt sok sikere, biztos elveszett a többi adat halmazában. most ki is írtam újra szépen egyértelműen, semmi fölös infó!
érdekel, mert kíváncsi vagyok, és mert az újszülöttnek is minden új... hát, remélem, hogy "könnyű célpontságom" kevés játékost ösztönöz, ha meg mégis, akkor tényleg nem lehet valami megerőltető nekik a tesókám legyőzése sem csak azon múlik a siker, kinek van vastag bundája és hozzá türelmes jó szíve .
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.49
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
564. hozzászólás - 2012.01.25. 10:42:08 (Válasz Lavender #561 hozzászólására.)
Nem tudom, számolódik-e bejövő támadáskor a győzelem, de ha igen, az nagyon csúnya lenne. Elképesztő előnyt lehetne vele szerezni lebeszéléses alapon. Ha az eseménypont levonódik, az szerintem csak bug lehet, tényleg érdemes volna leellenőrizni.

(És a klónomra én is kíváncsi vagyok, ha valaki összefut vele kérem szóljon! Köszike! )
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2012.01.25. 10:42:51-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.45
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
565. hozzászólás - 2012.01.25. 11:01:19
Nekem volt bejövő támadásom ahol én nyertem. Az eseménypontot tuti levonta, a győzelmeimhez viszont nem számolta hozzá ha jól emlékszem. Ez is elég bosszantó egyébként. Ha már bejövő és 0 LE 0 TP, ne kelljen már eseménypontot bukni miatta. Természetesen győzelemnek se számolja.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.52
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
566. hozzászólás - 2012.01.25. 11:23:29 (Válasz Truth80 #565 hozzászólására.)
Ha nyersz bejövő támadásnál az nem 0 LE, 0 TP.
Pontszám: 7.51
népszerűWarlord8712Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
567. hozzászólás - 2012.01.25. 11:40:07
Truth! Volt rajtad Prevento? Mert nekem is volt bejövőm és levonta a Eseménypontot és kaptam LE-t is normál mennyiségben.
Pontszám: 6.67
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
568. hozzászólás - 2012.01.25. 11:47:34
Hoppá. Akkor azt hiszem ezt benéztem. Volt rajtam Preventopikszpuksz. Ez eszembe se jutott.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.52
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
569. hozzászólás - 2012.01.25. 11:52:54
közben KH tesókámat sikerült megismernem az a módszer vált be, hogy kikémleltem név alapján. a nevét pedig az adott kufárhoz tartozó portyalistáról vette le kedves segítőm, és kizárásos alapon elsőre ki tudtam választani a 12 KH kari közül, hogy ki lehet (szintje és kb szakiösszeg-tulajdonságösszeg alapján). a harci képességeit élesben így nem láttam, de a neve, a búrája és a tulajdonságai mostmár előttem vannak, köszönet érte! ja, és végzetúr lett
A hozzászólást Lavender módosította 2012.01.25. 11:53:50-kor
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.49
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
570. hozzászólás - 2012.01.25. 12:00:09
Az eseménypont tényleg megy a lecsóba, a győzelmek számába viszont nem számít bele. Engem nem zavar, de biztos van, akinek ez így nem faja.
Pontszám: 8.12
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
571. hozzászólás - 2012.01.25. 12:12:36
nekem nem épp a legjobb, mert így is elég nehézkesen tudok haladni, szinte ki van centizve, hogy amíg a játék tart, éppen le tudjak nyomni 350, vagy még azt a +50 játékot, ami ugye eseménypontba és portyapontba is kerül. a szintemen pedig már elkezd fájni a tp, ami a vadászatokért jár, így azért nem mindegy, hogy a maxos jutalomhoz szükséges 400 eseményponton túl még mennyit kell termelnem. azt, hogy sikerül-is felhasználnom addig, az majd kiderül, egyelőre úgy néz ki, hogy be tudom fejezni az event végéig a kitűzött kvótákkal!
továbbá azért sem mindegy, mert ha már nem a befutónál vagyok, akkor minden kis erőmmel igyekszem valódi játékosokat ütni, hogy a csapatgyőzelembe is biztosan számítson az erőfeszítésem. ha úgy nyerek, hogy nem én támadtam, de levon egy eseménypontot, hiába kapok érte lét, ha ezzel szinte -1 lehetőséget vesz el tőlem, hogy valódi játékosokat támadhassak, illetve hogy felettük győzelmet arassak, ami az én eredményeimet illeti... ez nem tudom mennyire volt követhető, a lényeg, hogy nem értem, miért kell a pontnak menni, ha nem is én támadok. mert ennyi erővel ha én támadok, de úgy nem nyerek, azért is elmegy a pont, ha jól gondolom, csak akkor nincs pontvesztés, ha nem én támadok és nem is nyerek... sebaj, valamit lehet, hogy nem értek, sajnálom. ez magas egy kicsit
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.33
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
572. hozzászólás - 2012.01.25. 14:03:55 (Válasz Lavender #571 hozzászólására.)
Én eddig széles ívben sz@rtam az le/tp arányra, és azért csak sikerült egy olyan karaktert összerakni, amelyiken 250-300 tö+-osok is fennakadnak időnként, és nem okoz gondot megcsinálni a kötelező 400 győzelmet (még 32 hiányzik).

Persze nem akarom magamat példaként beállítani, én csak játszani vagyok itt, nem nagy eredményeket elérni

Ezzel együtt tényleg zavaró, hogy ha nem számít a győzelmek közé, akkor miért is vonja le az eseménypontot.
Pontszám: 8.12
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
573. hozzászólás - 2012.01.25. 14:10:50 (Válasz Bpetya75 #572 hozzászólására.)
Előző kufár eventen nem volt ez a dolog lekezelve, azaz a nyertes bejövő csata után megkaptad aLE-t és a TP-t is, de nem volt eseménypontot. Ezzel nagyon vissza lehetett volna élni, hiszen ezen az eventen a portya LE/TP, csak a vadászat LE/TP-jével együtt jár (ezért is van eseménypont). De a rabszolgák támadtatásával ezzel vissza lehetett volna élni. Ezért ki lett írva egy szavazás, hogy vonódjon e eseménypont, vagy legyen a bejövő nyertes csata esetén 0LE és 0TP, és az eseménypont levonás nyert.
Pontszám: 7.74
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
574. hozzászólás - 2012.01.25. 14:17:55 (Válasz Legacy #573 hozzászólására.)
Értem a logikát, engem nem is zavar, de az optimalizátorokat biztosan.

Minden esetre köszi az infót.
Pontszám: 8.12
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
575. hozzászólás - 2012.01.25. 14:21:32 (Válasz Legacy #573 hozzászólására.)
nem szeretném, hogy okoskodásnak tűnjön, főleg, hogy ott se voltam, azt se tudom mi fán termett ez az egész döntés... de az nem merült fel a kedves szavazókban vagy illetékesekben, hogy ha kicsit rossz is nekem, hogyha nem én támadok, de győzök, akkor ugyanezt nem lehetett volna valahogy kompenzálni? például lehetne egy kicsit jó, ha én támadok, és nem győzök, értsd az ilyen portyákért legalább megmaradhatna az eseménypont és akkor megy is marad is... vagy ez így túl egyszerű lenne? erről mi a véleményetek?
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.54
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
576. hozzászólás - 2012.01.25. 14:31:19
Az event után eltűnik a kristályos csata eredmény a karilapról azoknál akik alapból nem érik a KH-sokat vagy megmarad?
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 5.51
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
577. hozzászólás - 2012.01.25. 14:32:33 (Válasz Sasuke20 #576 hozzászólására.)
Én úgy tapasztaltam az előző event után, hogy megmarad.
Pontszám: 8.12
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
578. hozzászólás - 2012.01.25. 15:08:13 (Válasz McMad #540 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2012.01.22. 21:01:20
Nem sok a különbség, de igazad van a bejövő támadást beszámolja (tapasztalat), és az EP-t levonja.
A kérdés az, hogy ha valakinek elfogyott az EP-je, akkor vajh mi történik?



No akkor most számolja vagy sem?
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.33
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
579. hozzászólás - 2012.01.25. 15:13:54 (Válasz SuperEgo23 #578 hozzászólására.)
Lavender kérdése miatt direkt néztem, és nekem úgy tűnik, hogy csak eseménypontot von le, a győztes csaták közé nem számítja be. De ez következik szerintem Legacy hozzászólásából is.
Pontszám: 8.12
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
580. hozzászólás - 2012.01.25. 15:19:49 (Válasz Bpetya75 #579 hozzászólására.)
Ha nincs EP-d akkor asszem fele, vagy harmad LE jár. Itt az eredti topic, ami akkor erről szólt:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,685.60

Miklós hozzászólása:
A kufár csata esemény során, felmerült, hogy vissza lehet élni azzal, hogy valakit "rabszolgák" (barátok/ismerősők/épitőkarik stb) ütögetnek, hogy nyerjen. Alapban az volt a hozzáállásunk (azaz továbbra is az), hogy az ilyen jellegű "ütök-vesztek-LE-t kap az ellenfél" c. sorozatos játékot amúgy is szűrjük, és legfeljebb letiltjuk az ilyeneket. De jobb lenne, ha maga a rendszer is valamennyire szűrné ezt.
Ezért a javaslat az volt, hogyha megtámadnak, és nyersz, akkor az is egy eseménypontba kerüljön. Ha nincs eseménypontod, akkor vagy 0 LE és TP járjon, vagy a kapott LE mennyiség csökkenjen 1/3-ára.
Vélemények?
Pontszám: 8.49
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője