Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: A pénzügyi válság
népszerűKecskeffyFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A pénzügyi válság
81. hozzászólás - 2009.11.01. 18:18:39
Nagyjából 45 éves vagyok. Amikor kisgyermek voltam, édesanyám egyedül nevelt. Négyszáz forintból megéltünk havonta.
Ez ugyanaz a forint, bár sem a pénzérmék, sem a bankjegyek nem azok.
A pénznek valódi értéke nincs. A pénznek annyi az értéke, amit az állam és a piac néki ad. Erre még mellbevágóbb példa a pengő példája: ugyanannyiért emeletes házat lehetett venni, amennyiért később egy darab tojást.
Az Unió nyilván vigyázni fog az euró értékére, hiszen ahol az a pénz, ott él az Unió lakosságának zöme, ráadásul a jobban élők ők: a forint értékére azonban nem fog annyira vigyázni. A magyar kormányok ereje pedig ebből a szempontból csekély.
Világ Proletárjai, Egyesüljetek!

v4: Galócza
Pontszám: 6.10
utáltDavid4442Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A pénzügyi válság
82. hozzászólás - 2010.10.27. 17:14:46
UGYAN MÁR MA MÁR NEM ÉLNÉL MEG 400 FORINT BÓL SŐT 100000FT-BÓL SEM
Pontszám: 3.67
mindenki kedvenceBonyolultFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A pénzügyi válság
83. hozzászólás - 2011.02.28. 15:10:28
Ez nem csak a magyarok problémája Az egész világ 75-80%-a funkcionális analfabéta. Azaz tud olvasni, csak nem olvas. Mert sajnálja rá az időt. Meg egyszerűbb hozzájutni az információkhoz tévén (jelezném, hogy én lassan fél éve kikapcsoltattam) és rádión keresztül. valamint onnan a népszerű vélemény hangzik el, és persze, hogy az embereknagy része is ezt akarja osztani. Mert nincs saját véleménye, így azt harsogja, amit a szájába adnak, vagy a fülébe ültetnek. Na ezt nevezem én teljes agymosásnak.
Pontszám: 5
irritálóMagyar_HarcosFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A pénzügyi válság
84. hozzászólás - 2012.01.18. 22:21:17
én az interneten keresem a kenyerem, otthon ülve. ha valakit érdekel, elmesélem bővebben, és csatlakozhat
Pontszám: 4.50
Oldal: 12345
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője