Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Energiser

Oldal: 123
Dátum: 2010.01.29. 13:13:55
A portyakaraktereknek érték a PP,nem fogják barátságos portyára pazarolni.
A vadászgatók,portyapontoket túlcsorgatók rengeteg kristálypntot fognak bezsebelni olyanoktól akiket biztosan legyőznek mert látszik a szakértelemösszegük.
Olyan ez mintha ismét egy útelágazáshoz értünk volna.melyik utat válasszam?
Dátum: 2010.01.21. 18:28:58
Idézet: Street05 - 2010.01.21. 18:25:51
Szerintem pedig ebbe a topic-ba csak olyannak kéne írnia, aki nyitott a változtatásokra, és hangoztatja is, hogy hogyan képzeli el, hiszen a neve: "V5? !!!Milyet szeretnénk!!!?". Aki a VU tesztkorszakát akarja újra látni, az messzire kerülje el ezt a részt!


Nyitott vagyok!
Megvitatjuk milyen legyen(de nem találunk ki pl:autóversenyzős,két kormányos játékot)és el tudom dönteni hogy tetszik-e és ha igen maradjon mindig olyan mint induláskor.
Dátum: 2010.01.21. 18:27:38
Nem lehetne meghatározni a vezérelveket mielőtt elmerülnénk a jelentéktelen részletekben?

Részemről az lenne a legfontosabb ha a szabályok indulás után csak kis mértékben változnának az előre meghatározott elvek védelmében.
Dátum: 2010.01.21. 18:22:43
Szerintem új nevet kellene adni a játékunknak mert egyáltalán nem hasonlít(ötletek vezérlőelv nélkül) az általam megismert végzetúr nevű játékhoz!
Dátum: 2010.01.21. 18:01:58
Na ez egy tipikusan olyan kívánság,hogy"nekem ez így jó lenne,tehát miért nincs így".
Sakkoztál már valaha?Hatszáz éve ugyanazok a szabályok,parti közben nincs szabálymódosítás,ha meg parti után akkor annak a neve nem sakk!(franciasakk,szíivárványsakk...stb),tehát más játékok.
Itt is kellene több különböző szerver ahol mindenki ízléséhez közelálló szabályokkal játszhatna.(de akkor közbe ne reklamáljon hanem váltson szervert).
Dátum: 2010.01.21. 13:55:18
Kihagytam fél évet,közben jött be a manakonstrukció és a háború reformja.
A manakonstrukció alkalmas lett arra,hogy egy erős játékos köré építsenek egy szövetséget amit most problémának mondtok.
A régebbi háborús szabályokkal nagy büntetés volt egy háborút elveszteni,most nincs nagy jelentősége.Nem lehet büntetni vele egy citadellával szórakozó szövit,sem egy gyenge építőkből álló(fejlődéssel nem csak a manakonstrukció hatékonyságával törődő )tagok közt nagy szinbeli különbségekkel bíró társulatot.
Dátum: 2010.01.21. 13:46:46
Azokkal a fejlesztésekkel van a baj,melyek alapjában változtatnak meg olyan dolgokat melyekre hónapokig készültem,tápoltam,rengeteg LE-t,energiát fektetem ezzel becsületes munkával mások elé kerültem(mert jobban,nagyobb odafigyeléssel csináltam)és most visszataszítanak a módosítások oda ahonnan elindultam.
Valószínűleg a módosítások után is előnyben leszek mert az nem fog változni,hogy sok időt szánok az elemzésekre,ki fogok használni minden kínálkozó alkalmat míg újra nem büntettek meg,mindaddig míg el nem megy a kedvem az egésztől.
Dátum: 2010.01.19. 12:35:58
Az a baj ezzel a reformmal(montanában mindegyikkel),hogy csak egy ötletelésnek tűnnek,nem részei egy előre megfogalmazott stratégiának.
Mondok egy példát:Indulj el Budapestről Szombathelyre!
Rám van bízva minden.Választhatom,hogy leggyorsabban,legolcsóbban legkényelmesebben,legoptimálisabban,gyalog vagy bicajjal.
Elindulok gyalog,megyek éjjel nappal,már majdnem ott vagyok de aki bicajjal indult és minden parkolóban egy hétig sörözik elkezd panaszleveleket írni Miklósnak,hogy neki mekkora a lemaradása és inkább Debrecenbe kelljen menni!
Dátum: 2009.10.31. 20:49:58
Miklós!
Rosszul látod a dolgokat!Nem ismered a pontos körülményeket,csupán a médiából kapott infókra alapozod véleményedet.
Magad ura vagy,nem függesz egy munkáltatótól.
Jogállam meg úniós normák,mindenre kiterjedő szabályozás....Valójában a munkáltatóknak vannak többletlehetőségeik(jogászcsapat,erőfölény,kapcsolatok,megváltozott munkatörvénykönyv-bizonyítani a munkavállalónak kell-)
Nem vagyok vasutas,az Egis gyógyszergyárban dolgozom.Megszoktuk,hogy a bértárgyalásoknak,kollektívszerződés módosításának,új jogoknak,mint a 36 órás munkahét,kafetéria..stb..megvan egy előre kiszámítható koreográfiája:Munkáltató ajánl valamit,mi többet kérünk és minden konfliktus nélkül,50-50%-ot kölcsönösen engedünk.
Tehát létezik egy közmegegyezés amit ha a munkáltató felrúg(nálunk is pont úgy történt mint a MÁV-nál,hogy kívülről hoztak egy új igazgatót aki célprémiumért,rövid távú célok érdekében,mutatószámok bizonyos határra szorításáért,MINDEN SZABÁLYT,TÖRVÉNYT FELRÚGVA az egyszemélyes tulajdonos kapzsiságát kiszolgálta)kiderül,hogy nincsenek jogi lehetőségek érdekeink érvényesítésének és a sztrájk mint utolsó lehetőség lehet egyetlen fegyverünk.Nagyon nehéz embereket meggyőzni,hogy sztrájkjogukat gyakorolják mert nagy a rettegés.Csupán ott lehetséges ahol már annyira sérültek az érdekeik,hogy a munkahely elvesztése sem visszatartóerő.
Sajnos nálunk az Egis gyógyszergyárban nem sztájkoltunk,nem pereltünk mert a szakszervezettől vártuk a megoldást.Gyorsan kineveztek több szakszervezeti bizalmit zsíros,kényelmes állásokba dupla pénzért.Természetesen a "veled vagyunk Vietnám"típúsú szórólapokon kívűl mást nem tettek.Kicsúsztunk a perelhetőség határidejéből,sőt saját szakszervezetünk kampányolt a nyílvánvalóan hátrányos munkaszerződés módosítás mellett.(Az Alkotmánybíróságot is meg lehet bundázni magyarországon-úgy nevezték hogy lobbyztak,mi viszont nem voltunk elég tökösek,összetartóak,szolidárisak hogy érdekeinket megjelenítsük.
Emlékszel az RTL Klub híradásaira a vasutassztrájkokról?Csupán düdöngő utasok szólaltak meg a napi kellemetlenségek miatt(egyébként ő is szenved a melóhelyén a jogai megsértése miatt és ahelyett,hogy szolidáris lenne(A SZOLIDARITÁS A LEGFŐBB ÉRTÉKE A SZAKSZERVEZETI MOZGALOMNAK,lásd FRANCIAÓRSZÁG).A MÁV vezérkarra akik a CARGÓ eladásából járó pénz ellen beszéltek?Egyetlen vélemény sem mutatta be a szakszervezet véleményét.IGEN,IGEN,IGEN!A Privatizációs ellenértékhányad jár a vasutasoknak!Ez TÖRVÉNY,nem alku tárgya.
A reptér dolgozóinak kivételes juttatásai,fizetésük volt.Nem azért mondom,hogy most mindenki írigyelje és útálja őket,hanem mert a munkáltató mondta,hogy ezt a munkát új dolgozók sokkal kevesebbért is elvégzik.Annyival romlottak a körülményeik,melyek még most is irigylésre méltóak,hogy ez már elviselhetetlen és felvállalták a sztrájkot.
Sajnos sztrájk nélkül reményteéen bármilyen közmegegyezés.Kevesen tehetik meg,hogy sztrájkolhatnak(csupán MÁV,BKV,Reptér akikre mindenki figyel,van hírértékük,okoznak kellemetlenséget,veszteséget).
Inkább legyünk mi is szolidárisak mert értünk is sztrájkolnak,hogy holnap nekünk ne kelljen!
Dátum: 2009.02.17. 11:40:45
Nem igaz,hogy a sokat csatázóknak nincsenek morálproblémáik,csupán később jelentkezik.46-os állattal 25-30. órákban már LE-t kellett költenem a moráljavításra mert 20% alá esett(4 szinttel magasabb és 7-8 szinttel jobb tárgyakkal rendelkező topklánokban harcolók rendszeresen ütnek mert kevés a hatókörükben lévő ellenfél)és a szakértelmet is elkezdtem fejleszteni.Nekem is siettetni kell a szintlépést,különben még egy ilyen állat is elájulna.
Dátum: 2009.02.16. 19:08:08
Ha jól értem a reformok értelmét,akkor ha valamiben lemaratatok(most az állat)azt meg kell reformálni.
Ha másként értelmezem akkor ez még nem éles játék valódi játékélménnyel,csupán próbaverzió.Korábban is mondhattátok volna mert akkor nem költök ha 10000ft-ot havonta,nem kelek fel éjjel,hogy kihasználjam a napi portyamennyiséget.
Javasolnám,a prémiumtárgyak árának maximálását és a fókuszkristályok cserélhetőségét.
Hát,el vagyok keseredve!
Néha egy órát is rászántam,hogy érdekes,szórakoztató,mindenki számára megfejthető(konkrét tudás vagy logikai úton)kvízkérdéseket írjak.Többet nem írhatok mert elvesztettem a jogosúltságomat mert kifoghattam olyan értékelőt aki nem több mint 11 éves illetve egyéni sérelmei miatt nem értelmezhetőnek minősítette a kérdésemet.
Nem éltem még amikór a Hippolit készült Kabos Gyulával,mégis legalább 20x láthattam a tévében és híres jelenetét akár 100x is bejátszották a televízióban(nem ehetett hagymát a libához).Tehát ez egy klasszikus ellentétben nevenincs amerikai filmekkel melyekről rengeteg kvízkérdés íródott.
A 7 SI alap mértékegységet mindenki tanulta már az álltalános iskolában.A litert hagyományosan használjuk mert megtűrt ellenben a Kandella alapegység de hétköznap nincs mire használnunk.Csak két másodpecet kellett volna gondolkodnia annak a 90%-nak aki autómatikusan a Kandellára voksolt.
Színtén érdekességnek szántam a C vitaminos kérdést.Arra mindenki emlékszik,hogy Szentgyőrgyi Albert a paprikából állította elő.
Tankönyvekben,televíziós fitneszműsorokban viszont érdekességképpen rendszeresen elhangzik hogy a burgonyában 2% C vitamin van.Híres a paprika és a Cvitamin története de nem a mennyiségről hanem a felfedezésről szól.
Magnus könyvekről sosem hallottam de belátom ez az én hibám,mégiscsak egy szerepjában játszom ezért ezekre JÓ értékelést adtam pedig nem ismertem a választ.
Nem szórakoztatnak az 1+ 1 az mennyi típusú kérdések de lehet,hogy ilyeneket kellett volna írnom,hogy gyorsan bezsebeljem a jutalomLE-t!
Javaslom,hogy emberek bírálják felül az autómatikus döntéseket(75% nem jó tipp esetén)vagy adjanak lehetőséget másik kérdés írására hiszen kérdéseimmel nem a játékot szabotálom hanem progressszíven járulok hozzá.
Oldal: 123