Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Disintegrate

Oldal: 1
Dátum: 2014.01.14. 18:06:58
Sziasztok!

Már másodjára fordul elő velem, hogy kvíz olimpián bejön egy hibás kérdés és utána kifagy az egész olimpia - azaz nem tudom befejezni.
A kérdés: A zenei hang elé írt
Válaszok:
undefined
undefined
undefined
('kereszt') hogyan módosítja a hangot?

Bármelyiket választom lefagy, hiába lépek ki meg be, frissítek, stb. nem ad új kérdést.
Dátum: 2010.06.25. 19:44:27
Sziasztok!

Ezt abszolút nem értem - éppen 15% fölé ment az életerőm és le is üttettem magam az epikussal - erre Dark Future is beütött ugyanakkor???
Látható, hogy én voltam a gyorsabb, hogy tudott mégis leütni??

Ma, 19:30 Dark Future Black Whirlwind A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 666 lélekenergiát. Csata leírása
Ma, 19:30 Black Whirlwind Bobo, a tőzegelementál A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása
Üdv,
Black Whirlwind
Köszönöm a választ, megpróbálom!
Sziasztok!

Ezt a kérdést tettem fel és azt a választ kaptam, hogy helyesírási hiba miatt nem tudják elfogadni. A segítségeteket szeretném kérni, hogy hol hibáztam.

Miről kapta a Vérmező a nevét?

Martinovics Ignác és társai kivégzése miatt
a pipacsokról, melyek tömegével megtalálhatóak itt
Buda visszafoglalásakor itt vívták a döntő ütközetet
Kun Béla sokalakos szobra miatt, mely 1991-ig itt állt

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Üdvözlettel,
BW

ui. én is érzem, hogy egy kicsit magyartalan, de szeretném, ha nálam tapasztaltabb kollégák is hozzászólnának
Köszi a választ!
Abból indultam ki, hogy egyszerű kizárásokkal is meg lehet helyesen válaszolni, szpáhi - lovaskatona, beglerbég - török főúr, kádi - bíró - ezek elég közismertek szerintem, bár lehet, hogy tévedek.
Ennél nehezebb kérdésemet is fogadták már el jónak, ezért volt furcsa az értékelés.
Köszi még egyszer!
Üdv!
BW
Sziasztok! Ez volt a kérdésem és alatta az értékelés.

Hogy hívták az Oszmán Birodalom adószedőit?

kádi
defterdár*
beglerbég
szpáhi

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Én túl könnyűnek gondoltam elsőre, de kiderült, hogy nem az. Mi lehetett az oka az elutasításnak? Túl sok kérdés van már lementve? Az Egri csillagok még mindig kötelező olvasmány 5. osztályban, vagy tévedek?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv,
BW
Köszi szépen!
Sziasztok!

Segítséget kérnék - nem fogadja be a kérdésemet a program, mert tiltott szó szerepel benne. Én nem találtam semmit, de talán több szem, többet lát. Vajon mi lehet ez a szó? A kérdésem:

Melyik város nem volt sohasem az Oszmán Birodalom fővárosa?
Bursa
Edirne
Izmir
Konstaninápoly

Előre is köszönöm!
Dátum: 2009.08.28. 17:00:34
Üdv mindenkinek!

Már legalább 2x megnyertem azt a kérdést a kvízolimpián, hogy melyik nem prímszám: rögtön az első lehetőség az 1, amire gondolkodás nélkül rányomok (sietni kell, időre megy) - erre: helytelen válasz, a megoldás a 4.
Jó lenne tisztázni a fogalmakat (csak eggyel és önmagával osztható), mert mostanában már nem merek kérdést feltenni, mert minden kicsike hiba miatt kiszórják őket, ua. az adatbázis tele van hibás kérdésekkel.
Az "ágyban, párnák közt" kifejezést - legalább is az én tudomásom szerint - a természetes halálnál szokták használni. (Én erre gondoltam).

Persze lehet, hogy nem mindenki így gondolja - legközelebb egyértelműbben próbálom megfogalmazni - köszi a választ!
Sziasztok!

Ez volt a kérdésem, a 2. a helyes megoldás - mi lehetett az oka, hogy nem fogadták el? Előre is köszönöm, ha válaszoltok.

Hogyan halt meg Mikes Kelemen?

csatában
pestisben
ágyban, párnák közt
kivégezték

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Erre nem gondoltam, köszi a választ!
Ráadásul az eddigi sakkos kérdéseimet, mind elfogadták (-tok). Pedig azok nehezebbek voltak. Pl. Hány vezért tudsz ütés nélkül felállítani a sakktáblára vagy hány lépésből tudsz minimálisan mattot adni?

Kíváncsian várom a választ (válaszotokat).
Mi az eredménye egy sakkjátékban az örökös sakknak?

Matt
Újra kell játszani a meccset
Patt
Nincs ilyen

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ez volt a kérdésem és szeretném tudni, hogy mi volt vele a probléma?

Nem nehéz, nem specifikus, mi nem volt egyértelmű? (Patt a jó válasz)
Oldal: 1